ЧEМПІОНАТ УКРАЇНИ З РАДІОЗВ’ЯЗКУ НА УКХ

UY5UZ

Re: ЧEМПІОНАТ УКРАЇНИ З РАДІОЗВ’ЯЗКУ НА УКХ

Повідомлення UY5UZ » 21 грудня 2020, 09:22

Шановні колеги!
Варто нагадати, що присвоєння спортивних звань та розрядів, що мають відбутися, в певній мірі залежать від нас самих.
Це не тільки повне заповнення рядків Еді файлу, а й виконання додаткових умов ЄСКУ, та інше.
Мабуть всі знають, що звання Майстер спорту присвоюється один раз, незалежно – в СРСР це було, чи в Україні.
Посвідчення та звання МС СРСР діюче, тож вказуйте його в звітах.

Присвоєння розрядів та звань КМСУ, МСУ може відбутися, якщо в заліковій групі є не менше 20 учасників/команд та 14 регіонів/областей.
Наприклад, в ЧУ приймали участь 11 колективів з 8 областей, згідно нормативів ЄСКУ учасниками можливе виконання тільки 2 розряду.

Також розрядні норми по кваліфікаційним таблицям виконуються, якщо учасник працював не менше, ніж на двох діапазонах 144 МГц+432 МГц.
В одно діапазонному заліку розряд не присвоюється.

Слід пам’ятати, що ЛРУ надає підтримку своїм членам у питаннях оформлення спортивних звань та розрядів.
Хто бажає, та ще не встиг сплатити внески на 2021 р., платіжні реквізити на сайті http://uarl.org.ua/
73!
UY5UZ / EM3U Валерий

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 21 грудня 2020, 09:36

UY5UZ писав:
Присвоєння розрядів та звань КМСУ, МСУ може відбутися, якщо в заліковій групі є не менше 20 учасників/команд та 14 регіонів/областей.
Наприклад, в ЧУ приймали участь 11 колективів з 8 областей, згідно нормативів ЄСКУ учасниками можливе виконання тільки 2 розряду.

Пане Валерій, доброго ранку!

Тут щось не так. Тре підняти накази Міністерства й уточнити, оскільки на виконання розрядних норм та присвоєння званнь завжди впливав "кворум" майстрів та КМСів які взяли участь у кваліфікаційному змаганні, а не просто кількість учасників/областей.

Відповідно від цього кворуму виконання того ж 1го розряду може бути з різним взятим місцем (плаваюче). Тобто, якщо з якоїсь причини МС та КМС у змаганні не було то навіть перші місця не дають жодних прав на виконання навіть КМС, незалежно від статусу самих змаганнь.

Я переглядав складені Вами протоколи, там кворум більш ніж є, тому цей момент явно слід уточнити.

З повагою, 73!
Я маю рацiю,саме тому я завжди маю рацiю!!!

Online cfm:
qrzcq & eqsl

e-mail:
olexa1976@meta.ua

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 21 грудня 2020, 12:01

UR5GAW писав:Я переглядав складені Вами протоколи

Олекса, моя інформація, це не доповідна на твій стіл. :biggrin: Будь скромнішим.
Можливо ти колись і станеш генералом, чи директором.
Тут всім відомо, що ти знаєшся у всіх сферах життя, та радіоаматорства - від прийому інопланетних сигналів, до наказів Міністерства.
Але твої кумарні пости з точки зору банальної ерудиції підтверджують, що кожний нормальний індивід є критерієм суб’єктивізму.
UY5UZ / EM3U Валерий

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 21 грудня 2020, 12:48

Пане Валерій, шкода, що Ви мене не вірно зрозуміли.
Я переглядав складені Вами протоколи просто з цікавості, ознайомитися "хто є хто" й взагалі в знак поваги до Вашої праці.

Але ньюанс кинувся у вічі, тому зауважив - адже в разі якщо наведені Вами умови актуальні, то "страждає" й статус ЧУ й втрачається зміст "напрягатися" тим, хто бажає виконати розряди й мати претензію на високі звання.

Чи Ви вважаєте, що рівень ЧУ - максимум 2й розряд це правильно?

Я ні. Десь є помилка.

З повагою,73!
Я маю рацiю,саме тому я завжди маю рацiю!!!

Online cfm:
qrzcq & eqsl

e-mail:
olexa1976@meta.ua

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 21 грудня 2020, 12:54

Олекса, перед тим, як щось писати, прочитай ЄСКУ,
2-й розряд відноситься тільки до групи колективних АРС.
В особистій першості всі присвоєння відбудуться в повній мірі.
UY5UZ / EM3U Валерий

us4qq

Повідомлення us4qq » 28 грудня 2020, 16:13

Всем добрый вечер. На сайте ЛРУ появились итоговые протокола =Полевого дня - 2020=, =Чемпионата Украины на УКВ -2020=, а также информационная справка об выполнении нормативов спортивных разрядов участниками соревнований по радиосвязи на УКВ. Все могут ознакомиться. 73!

http://uarl.org.ua/files/stories2020/pr ... 4_2020.pdf
http://uarl.org.ua/files/stories2020/pr ... 2020-L.pdf
http://uarl.org.ua/files/stories2020/pr ... %D0%B0.pdf
US4QQ Владимир

ut5erp

Повідомлення ut5erp » 29 грудня 2020, 08:07

У меня небыло никогда МСУ,КМСУ был.Исправте фамилию Коробко на Коробка это то что касается команды UZ4E/p
UT5ERP/UV7E Roman-UZ4E Team

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 29 грудня 2020, 10:11

На следующий год все будет значительно проще. Вытягивать данные, вызванивать, уточнять никто не будет.
Если участник, или участники по какой-то причине не желают в Еди файле указывать свои данные – ФИО, г. рожд. и разряд. То такой участник(и) будет обезличенным и, например, в дипломе будет указан только позывной, если команда – один общий диплом на всю команду (позывной).
А присвоение разряда ему (им) не состоится из-за отсутствия данных.
Потому просьба – во избежание ошибок при отправке отчета указывайте кириллицей ФИО, г/рожд. и разряд . Неужели это так трудно.
‘’І все буде добре!’’
uz4e.JPG
UY5UZ / EM3U Валерий

ut5erp

Повідомлення ut5erp » 29 грудня 2020, 18:31

Валерий лично мне не интересны звания,радио только ради удовольствия и отдыха.Раз уже сделали протоколы,просто уточнил.Вроде не отказывался помочь вам в этом деле :wink:
UT5ERP/UV7E Roman-UZ4E Team

us4qq

Повідомлення us4qq » 23 лютого 2021, 19:41

Добрый вечер всем. Получил сегодня награды за ЧУ-2020. Спасибо организаторам теста. 73!
Вкладення
DSC_0328(1).JPG
US4QQ Владимир

Повернутись до “ЧУ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей