ВЕСНЯНА ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ НА УКХ.

UT6EY

Re: ВЕСНЯНА ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ НА УКХ.

Повідомлення UT6EY » 18 березня 2021, 14:50

В Министерстве Молоді і спорта есть прекрасная и грамотная женщина , которая много лет отвечает среди прочего и за радиоспорт. Вот она конкретно и ответила , что для зачета ха УКВ тесты принимаются только диапазоны частот 30мгц -3 ггц т.е диапазоны 144 , 432 и 12000 мгц.О доле последнего не будем говорить. А все , что выше относится к СВЧ диапазонам и для выполнения нормативных норм не может учитываться. А в предыдущем году в зачетные группы смешали все диапазоны и в присвоении выполненых званий в министерстве ответили отказом именно из-за внесения 5.6 и 10ггц в общую зачетную группу.
Слава Україні !!!

ut8le

Повідомлення ut8le » 18 березня 2021, 14:51

Понятие УКВ сугубо объективное, для того что бы не путать тесты проводимые на КВ. В приведенной таблице названий участков радиоволн нет вообще аббревиатуры УКВ. Диапазоны прописаны в условиях соревнований и они не нарушаются. Такие заигрования могут печально кончится в частотном планом как и с 23 см диапазоном.Так что не стоит бегать со спичками по бензоколонке. Вреда мы сделаем себе больше. И вообще куда не глянь везде один раздор вместо сплочения.
Относительно Сергея UR5LX , случившееся не одабриваю , но не первый тест и не первый чат где такое вижу регулярно и с другими аматорами. А внимание упало только на Сергея. Просматриваются детали личной неприязни. Сразу клеймо "липового чемпиона" , а ведь забрав у него и десяток связей то все равно это количество превышает в два раза количества связей большинства. К чему я это пишу? Да просто вижу что для многих поступок Сергея повод для злорадствования. У нас не совершенен регламент , условия некоторых соревнований , но больше напрягает то что наше общество пропиталось неуважением друг к другу , завистью и злобой. Раньше я уже писал что на последнем места когото поздравить или выразить соболезнования.Печально что мы превращаемся в пауков в банке. Считаю что нам всем есть над чем задуматься и что то менять начиная с себя.

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 20 березня 2021, 09:52

Да простит меня модератор. Но есть предел терпения. Меня лично , да и модератора обвиняют в ,,кумовстве,, . К большому сожалению я не являюсь кумом Александра. Но если-бы была такая возможность не отказался.
Теперь по поводу чести , достоинства. То что я допустил ошибку признал. С кем не бывает. Я номер не писал. Попался на провокацию.
Но своей вины не отрицаю. Прошу прощения . Впредь подобного не повторится.
Но самое обидное самыми большими правдолюбами выступают те которые сами неоднократно нарушали и продолжают нарушать куда более
недопустимые нарушения. Эта группа многократно ,,засветилась ,, в работе скопом на одного. Да это доказать трудно. Но когда они работают ССБ то слышно что оператор то не сам. Да и звонят по ТЛФ , а слышно как другой оператор работает в эфире. Да и в чатах часто пишут номера и в крайнем это было. Выставляют свои фото с позиций где видно явно не один оператор, работают с крыши своего товарища и т.д и т.п
Но я всегда говорил себе- да мне даже интересно победить ,,эту группу,,. Я работаю один , а мне противостоят 2 -3-5 человека .
К сожалению раскол УКВ движения продолжается. Но, я думаю, переживем и это. Мы уже пережили не один период ,,активистов,, переживем и этот. Истинные УКВисты останутся , а временщики сами уйдут.
ur5lx

UY0LL

Повідомлення UY0LL » 20 березня 2021, 12:51

Переможці зосереджені на перемозі. Невдахи зосередженi не переможцях. Запам'ятайте.

ur8qe

Повідомлення ur8qe » 21 березня 2021, 07:52

Якось... розмірковував...Термін " змагання" .... Ніяк не можу прив'язати до даних заходів.... Так... дні активності...

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 21 березня 2021, 09:13

EW6FS, Антон я не могу ответить на российском портале. Но надеюсь ты сможешь прочитать. Спасибо за попытку поддержать наш тест.
Да ты меня немного подвел. Пытался подкорректировать свой номер. Но даже я зная свой номер так и не понял твой. Но это не снимает с меня
ответственности. Была попытка и я тоже виноват. Но дело не в тебе. Ты так случайно попал. У нас многолетняя война с прогрессивной частью УКВистов которые за развитие , СВЧ и другой группы ,,активистов ,, которые за возврат и повторам , ФМ , изоляция внутри Украины но самое главное - против СВЧ!.
Этим ,, активистам,, не дают покоя мои результаты. Да и не только мои. Они говорят что я работаю группой на одного - хотя сами многократно засветились работой и крыши товарища, группой в два три , а то 5 на одного. Что все связи на СВЧ я да и только я провожу по телефону .
Хотя сами звонят и просят скед на 144!!!!
Антон , я надеюсь что это не крайний твой опыт работы в субрегиональном тесте и наших тестах тропо . Пусть это будет уроком не только тебе , но и всем остальным. Я признал свою ошибку и снялся с зачета переведя в группу для контроля.
73! До встречи в ЭФИРЕ и не только на 144 , а и выше! Сергей
ur5lx

EW6FS

Повідомлення EW6FS » 21 березня 2021, 09:26

Добрый день!
Уважаемые коллеги, мне хочется разъяснить ситуацию, которая возникла во время работы в соревнованиях и при общении в чате on4kst. Никакого обмена номерами с UR5LX не было! А то что я писал в чате "...00Х" это не номер, а небольшая подсказка, что в номере только одна цифра.
Мы с UR5LX очень долго работали, я принимал хорошо и слышал, что Сергей принял неправильно, с лишней цифрой. Перед тем как снова передавать номер я не выдержал и сделал эту подсказку. Просто мне было жаль времени, которое тратил на меня UR5LX, ему можно было провести несколько других qso.
Из отчета видно, что номер так и остался неправильным, а связь не защитана.
Считаю, что UR5LX снят с зачета неправильно и несправедливо!!! Обращаюсь к судьям соревнований с просьбой восстановить Сергея, UR5LX в зачете .
В этих соревнованиях я работал первый раз и только поддержать активность, и не расчитывал на какой- то результат. Прошу прощения лично у Сергея, UR5LX и у организаторов соревнования. Будет справедливо перевести меня, EW6FS в Check log, что и прошу сделать.
73! Антон

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 21 березня 2021, 15:01

Для чого ця дискусія - є організатор змагань Весняної Першості - Ліга Радіоаматорів України і вона і тільки вона вирішує хто винуватий і хто не винуватий і яка доля вини в чи невинності кожного.
Кому дати " Кришталевий Кубок" а кому дати ...
Є Ліга Радіоаматорів України, є комітет, є.... всі засоби щоб показати дійсну справедливість і розібратися!
А раптом ми не законно лл'єм бруд на чесного громадянина і він змушений признатися в чому не діяв а ратом це була якась провокація комп'ютерних хакерів чи людей які хочуть якось виставити в не вірномі світлі когось .... !.
Негоже огульно когось обвинувачувати, ...
До тих пір поки суд не не визначив , ми не вправі давати визначення ,
В даному випадку під судом я маю на увазі Ліга Радіоаматорів України.
А раптом це не так а .... .
Ми не знаємо всіх обставин , а раптом ми щось пропустили , а раптом хтось зробив навмисно , а раптом .... ще багато щось не так .
Саме вірне - це рішення організатора змагань -Ліга Радіоаматорів України
Я думаю що сама людина зацікавлена в офіційному рішенні організаторів змагань Ліги Радіоаматорів України, і добиватися по цьому питанні якогось рішення , тим більше - всі телефони , всі контакти йому відомі.
Тому я прошу завітати когось з "офіційних " людей на сусідній форум щоб обговорити питання можливості і правові засади організаторів офіційних змагань по поводу можливих порушень Правил змагання , щоб точно всі знали , що можна робити , що не можна робити , а за що скажуть "ай яй яй " а за що довічно накажуть
Я думаю що цим постом нікого не образив і ні на що не натякаю!

uz2hz

Повідомлення uz2hz » 21 березня 2021, 16:53

EW6FS писав:Добрый день!
Уважаемые коллеги, мне хочется разъяснить ситуацию, которая возникла во время работы в соревнованиях и при общении в чате on4kst. Никакого обмена номерами с UR5LX не было! А то что я писал в чате "...00Х" это не номер, а небольшая подсказка, что в номере только одна цифра.
...

73! Антон

Ув. Антон, но эта "небольшая подсказка" - есть недопустимой во время соревнований, это должно быть известно всем, тем более, если не первый год в эфире.
К примеру, даже в метеорной связи вне соревнований есть общеизвестная договоренность не разглашать этапы проведения связи, т.к. это тоже, по сути, есть подсказка вне средств диапазона, на котором проходит ЩСО.

Поэтому, увы - виноваты оба. Один корреспондент спровоцировал это подсказкой, а второй начал играть в "угадай мелодию".
Лично мое мнение, что обе стороны должны пере-заявить отчеты "для контроля" и на этом закрыть инцидент. Остальным должно послужить уроком тоже.

----
Что касается информации о "войне", то хочу уточнить, что такого беспредела, чтобы прежде одобрялись и проводились связи на не отведенных р/л лицензией частотах (в частности речь про СВЧ 6 и 3см диапазоны и их участки, отсутствующие в украинских разрешениях, но на которых работает вся современная аппаратура) - у нас не было.
А последнее время некоторая "группа корифеев" считает, что это нормально!
Но, все остальные - так не считают. И выхода из этой ситуации - пока нет, по хорошему - эти люди не хотят это прекращать (признавать нарушение), а сдашь их в "ГИЭ" - обидятся и стукачами обзывать будут. Как-то так более детально пояснил с другой стороны, надеюсь.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 22 березня 2021, 00:57

uz2hz писав:
..... но эта "небольшая подсказка" - есть недопустимой во время соревнований, это должно быть известно всем, тем более, если не первый год в эфире.
К примеру, даже в метеорной связи вне соревнований есть общеизвестная договоренность не разглашать этапы проведения связи, т.к. это тоже, по сути, есть подсказка вне средств диапазона, на котором проходит ЩСО.

Поэтому, увы - виноваты оба. Один корреспондент спровоцировал это подсказкой, а второй начал играть в "угадай мелодию".
Лично мое мнение, что обе стороны должны пере-заявить отчеты "для контроля" и на этом закрыть инцидент. Остальным должно послужить уроком тоже.......
.

Шановний uz2hz , як можна просто так паплюжити ім'я чесного і заслуженого радіоспорсмена! В нас час не епоха революційних трійок трибуналів де не розібравшись можна було огульно засудити до розтрілу людину !!!
Як Вам не соромно ! І хто Вам дав право не з'ясувавши всі обставини і всі умови !!!
І взагалі чи було порушення правил змагання а може це так і треба всім робити !
І взагалі хто Вам дав право - це може зробити лише організатор змагань Ліга Радіоаматорів України і він і тільки він вирішує чи було порушення Правил чи ні .
І ще - в нас не часи сталінського прокурора Вишинського і визнання вини не являється "Матірю доказів" .
Це не просто якісь мало відомі змагання - а це Весняна першість України на УКХ офіційні змагання які війшли у список змагань міністерства і за які присвоюються почесне звання Майстер спорту України і розряди і давайте не принижувати такі змагання якимось нашвидкоруч не обгрунтованими рішеннями . Це такі ж самі змагання як Першість України з біатлону , плавання , важкої атлетики і боротьби .....
.Є Ліга Радіоаматорів України , є комітет , є скайп конфкренції , є електронна пошта в кінці кінців , є шановний радіоспортсмен врешті решт і є Правила !!!
Але хочу Вас одночасно похвалити і підтримати за таку думку "Остальным должно послужить уроком" .
На цьому прикладі ми можемо переконатисяв чесності і непідкупності і неупередженості Ліга Радіоаматорів України і якщо було порушення Правил змагань дізнатися що буде застосовані такі ж міри і до будь кого за такі порушення і ніхто не втече від цього, і взагалі ми не знаємо як це МОЖЛИВЕ , порушення я підкреслюю можливе порушення прирівнюється до допінгу і не тільки звіт для контролю а можливо і більше , дискваліфікація на одні змагання , на рік чи пожиттєво а якщо виявиться радіоспорсмен не винний і всі обвинувачення виявляться фіктивними то нам треба принести всім вибачення перед радіоспорсменом за наклеп і відновити чесне ім'я радіоспортсмена і вручити Кубок і медаль якщо по результатам виявиться у разі перемоги!
Ні- волюнтариським рішенням !
Кожна людина має право на справедливе і законне рішення!

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 22 березня 2021, 02:19

ur8qe писав:Якось... розмірковував...Термін " змагання" .... Ніяк не можу прив'язати до даних заходів.... Так... дні активності...

Дозвольте з Вами не погодитися - Весняна Першість України на УКХ - офіційні змагання , включений в план міністерства як Першість України з регбі , лижного спорту , велоспорту і ...,, все нормально , що мало учасників , що не інтенсивні що ... це вже друга справа ! Ви берете участь - значить розумієте в чому берете участь і які наслідки!І Все! :hi: :smile:

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 22 березня 2021, 07:00

Если мы уж о нарушениях так давайте будем честны до конца. Я признал свою ошибку , попытку ошибки. Я снялся с зачета . И готов понести наказание.
Но а что ни кто не слова о тем которые работают ,,скопом ,, на одного ? Что вы молчите о тех кто работает с крыши своего товарища?
Кто работает в КД одним позывным , а ПД другим? Кто выставляет свои фото с позиций где явно не один оператор , а группа 3 , а то 5 человек.
Кто выставлял свое ,,рабочее место,, где явно не один оператор работал. И благодарил жену что та их накормила вкусным обедом.
И что за такая ,,беда,,? Что нельзя честно заявится группа много операторов и не дурить себя и своих товарищей в первую очередь.
Да мне интересно ,,побороться,, с такими ,,один оператор,, , но это должно уйти в прошлое. ДАВАЙТЕ БУДЕМ ЧЕСТНЫ ВСЕГДА , а не только когда это Вам выгодно.
ur5lx

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 22 березня 2021, 21:15

ur5lx писав:Если мы уж о нарушениях так давайте будем честны до конца. Я признал свою ошибку , попытку ошибки. Я снялся с зачета . И готов понести наказание.
Но а что ни кто не слова о тем которые работают ,,скопом ,, на одного ? Что вы молчите о тех кто работает с крыши своего товарища?
Кто работает в КД одним позывным , а ПД другим? Кто выставляет свои фото с позиций где явно не один оператор , а группа 3 , а то 5 человек.
Кто выставлял свое ,,рабочее место,, где явно не один оператор работал. И благодарил жену что та их накормила вкусным обедом.
И что за такая ,,беда,,? Что нельзя честно заявится группа много операторов и не дурить себя и своих товарищей в первую очередь.
Да мне интересно ,,побороться,, с такими ,,один оператор,, , но это должно уйти в прошлое. ДАВАЙТЕ БУДЕМ ЧЕСТНЫ ВСЕГДА , а не только когда это Вам выгодно.

Если мы уж о нарушениях так давайте будем честны до конца.
Але стоїть питання до якого кінця ? До Вашої уявної справедливості чи таки до повної справедливості .
Давайте по чесному грати але все по чесному.
Ви вимагаєте щоб не тільки Вас наказали але і інших також наказали за інші проступки .
Тут мені пояснювали "что есть такое мнение" що деякі порушення є не зовсім порушення і так загально прийнято склалося що можна з такими порушеннями працювати .
Наприклад - перевищення потужності - 5 Вт згідно дозволу - у Вас десь більше і це Ви вважате нормально - і майже всі вважають що перевищення потужності це допустимо - не пійманий не злодій .
Хтось вважає що робота за діапазоном нікому не шкодить а хтось , не маючи СВЧ вважає що це грубішим порушенням ("есть мнение")
.Але всі , тобто майже всі , вважають що користуватися чатом під час змагання для передачі номерів - це то саме що користуватися допінгом під час бігу .
І тим більше що Ви це визнали і що Ви входите в комітет,я так зрозумів .
І не важливо чи Ви визнали чи Ви би не визнали свою як Ви кажнте помилку але Ви її визнали бо зафіксовано і витерти це не можливо і Ви визнали коли Вам вказали на це !
Ви кажете що згідні понести покарання у вигляді АЖ " переведення у звіт для контролю" .
Хотілося запитати - -Ви вважаєте це адекватне покарання людини за "такую ошибку " ?
Тобто Ви важаєте що на наступних змаганнях людина яка буде користуватися чатом як Ви може максимум розраховувати на "звіт для контроля " якщо зловлять?
Тоді мені цікаво а що Ви пропонуєте
їх як Ви пропонуєте наказати - також "звіт для контроля "?
А як на рахунок потужності ? їх не наказувати а нагородити?
А як на рахунок СВЧ , ? а тут що?
А як ....?
Можна назбирати і назбирати ....

Ви безперечно топ радіоаматор але Ви раніше сказали - не звертайте уваги на других , робіть і беріть участь в тестах для себе - того року 60 000 , цього року 70 000 очків , і для чого Вам боротися з усіма , медалі , Кубки , грамоти - та є у Вас достатньо ! ВИ ЦЕ КАЗАЛИ - Я ПАМ'ЯТАЮ
А Ви попробуйте працювати згідно Регламенту і згідно Правил , - 5 Вт , В діапазоні , без чату і тоді НІХТО до Вас не матиме притензій і не вказуйте на інших , хтось поїхав працює різними позивними в КД і в ПД , хтось виїхав на природу групою , для когось дружина зробила смачнющий борщ , ...
Все залежить від того до якої межі Ви готові порушувати правила хтось тільки потужність , хтось , діапазон , хтось чат , хтось робота групою , хтось мертві душі приписує , хтось взагалі ...

Хтось порушує заради нагороди медалі і кубка , хтось порушує бо йому мало зв'язків , хтось хоче довести що він топ ...
"ДАВАЙТЕ БУДЕМ ЧЕСТНЫ ВСЕГДА , а не только когда это Вам выгодно" - ДАВАЙТЕ ДИВИТИСЯ НА СЕБЕ І БУТИ ЧЕСНИМ З СОБОЮ!!!
Є таке поняття " Гідність" по російськи " Достоинство" і цим все сказано !
Я здається нікого не образив і ніяких дурниць не наговорив на черговий Бан просто виказав свою думку! :smile:

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 23 березня 2021, 06:58

UR5SEL , нас не так много. И мы знаем что делает каждый. Вот те кто больше всего кричит ,,воры,, сами страдают этим. Ну если Вы не в курсе , тут ни чего не поделаешь. Больше работайте в эфире и Вы все узнаете.
ur5lx

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 23 березня 2021, 16:43

Шановний ur5lx на поставлені 5 питаннь , я їх ще раз задаю Вам:

1 Ви кажете що згідні понести покарання у вигляді АЖ " переведення у звіт для контролю" .
Хотілося запитати - -Ви вважаєте це адекватне покарання людини за "такую ошибку " ?

2 Тобто Ви важаєте що на наступних змаганнях людина яка буде користуватися чатом як Ви може максимум розраховувати на "звіт для контроля " якщо зловлять?

3 Тоді мені цікаво а що Ви пропонуєте

4 А як на рахунок потужності ? їх не наказувати а нагородити?

5 А як на рахунок СВЧ , ? а тут що?

Питання ж нікого не ображають , просто питання, хотілося б почути Вашу неупереджену і авторитетну думку конкретно по кожному!
Буду мати за честь почути Ваші відповіді на 5 питань і мені дуже важливо почути Вашу думку!
З повагою !

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 23 березня 2021, 17:52

UR5SEL .
1. Я сам себя перевел для контроля.

2.,,Зловити,, можно по разному. И по разному можно пользоваться чатом. В каждом отдельном случае свое наказание. Оно зависит от тяжести
проступка.

3.Это в первую очередь зависит от тех кто работает ,,скопом,,. В первую очередь они наказывают сами себя. Во вторую своих товарищей которые на них работают. А как их наказывать? А зачем? Они уже наказали себя. Мы знаем всех их и они это тоже знают. Трудно уважать таких коллег. Я не за наказание. Да заявитесь в категории много операторов и все.

4.Этот вопрос тоже трудный. Если вы всем отвечаете и всех слышите которые Вас зовут -тогда все нормально. Но если работают на общий вызов и проходят на 599++ , а они не слышат? Зачем гнать эту МОЩУ ? Работайте на поиск. Зовите кого слышите и все будет нормально.
Ведь не только такие ситуации от наличия большой мощности , а и от уровня помех.

5.СВЧ это прогресс. Его не остановить. Ни взирая ни на каких ,,активистов ,, стукачей,, ,,доносчиков,,. АНТ маленькие , мощность минимальная. Ни кому и ни как не создаем помехи что очень актуально если посмотреть на диапазоны 144 , 432.
Очень перспективное направление для очных тестов. Я мечтаю когда ситуация в Украине улучшится и у нас снова будут очные чемпионаты.
ur5lx

ur8qe

Повідомлення ur8qe » 23 березня 2021, 18:28

UR5SEL писав:
ur8qe писав:Якось... розмірковував...Термін " змагання" .... Ніяк не можу прив'язати до даних заходів.... Так... дні активності...

Дозвольте з Вами не погодитися - Весняна Першість України на УКХ - офіційні змагання , включений в план міністерства як Першість України з регбі , лижного спорту , велоспорту і ...,, все нормально , що мало учасників , що не інтенсивні що ... це вже друга справа ! Ви берете участь - значить розумієте в чому берете участь і які наслідки!І Все! :hi: :smile:

Я о другом... Допустим ...футбол..Забили гол. Очко команде. Это видел судья, видели болельщики.
У нас же...все на честном слове? Вот я о чем... От Вам - " змагання".

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 23 березня 2021, 20:19

ur5lx писав:UR5SEL .
1. Я сам себя перевел для контроля.

2.,,Зловити,, можно по разному. И по разному можно пользоваться чатом. В каждом отдельном случае свое наказание. Оно зависит от тяжести
проступка.

3.Это в первую очередь зависит от тех кто работает ,,скопом,,. В первую очередь они наказывают сами себя. Во вторую своих товарищей которые на них работают. А как их наказывать? А зачем? Они уже наказали себя. Мы знаем всех их и они это тоже знают. Трудно уважать таких коллег. Я не за наказание. Да заявитесь в категории много операторов и все.

4.Этот вопрос тоже трудный. Если вы всем отвечаете и всех слышите которые Вас зовут -тогда все нормально. Но если работают на общий вызов и проходят на 599++ , а они не слышат? Зачем гнать эту МОЩУ ? Работайте на поиск. Зовите кого слышите и все будет нормально.
Ведь не только такие ситуации от наличия большой мощности , а и от уровня помех.

5.СВЧ это прогресс. Его не остановить. Ни взирая ни на каких ,,активистов ,, стукачей,, ,,доносчиков,,. АНТ маленькие , мощность минимальная. Ни кому и ни как не создаем помехи что очень актуально если посмотреть на диапазоны 144 , 432.
Очень перспективное направление для очных тестов. Я мечтаю когда ситуация в Украине улучшится и у нас снова будут очные чемпионаты.

Дякую за відповідь!
Я просто підсумую

1 Ви кажете що згідні понести покарання у вигляді АЖ " переведення у звіт для контролю" .

Цього достатьньо Ви самі вже себе наказали ! Ви вважаєте що це максимум що Ви приймете і уже це велике покарання за "такую ошибку ". За "такую ошибку " Ваш Поступок заслуговує поваги

2 Тобто Ви важаєте що на наступних змаганнях людина яка буде користуватися чатом як Ви може максимум розраховувати на "звіт для контроля " якщо зловлять?

якщо людина за такі "ошибки" захоче то вона може свій звіт перевести для контролю і більше нічого , якщо вчинить так як Ви то вона заслуговує також поваги

3 Тоді мені цікаво а що Ви пропонуєте

Нікого не наказувати , вони просго самі для себе гірше роблятть і це питання можна більше не піднімати бо їм же тільки гірше і вони тільки залишаються в програші, хай дружина готує борщі і інші смаколики!

4 А як на рахунок потужності ? їх не наказувати а нагородити?

Наплювати на Регламент , головне не перевищувати достатню необхідну потужність і не створювати завад для інших

5 А як на рахунок СВЧ , ? а тут що?

Гакож наплювати на Регламент , прогрес не зупинити нікому це не мішає !

Дякую , Ваша позиція чесна і зрозуміла !
Удачі Вам!

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 23 березня 2021, 20:30

ur8qe писав:
UR5SEL писав:Дозвольте з Вами не погодитися - Весняна Першість України на УКХ - офіційні змагання , включений в план міністерства як Першість України з регбі , лижного спорту , велоспорту і ...,, все нормально , що мало учасників , що не інтенсивні що ... це вже друга справа ! Ви берете участь - значить розумієте в чому берете участь і які наслідки!І Все! :hi: :smile:

Я о другом... Допустим ...футбол..Забили гол. Очко команде. Это видел судья, видели болельщики.
У нас же...все на честном слове? Вот я о чем... От Вам - " змагання".

У нас же...все на честном слове?
Ні ,ні- це не у нас - це в Європі , а як у кас- Ви можете прочитати вище з відповідей шановного ur5lx!!!

UT4UKW

Повідомлення UT4UKW » 08 квітня 2021, 19:53

Опубликованы предварительные результаты
"Весеннее первенство Украины на УКВ I тур"

http://www.opencontest.org/results/final/all/122
Телеграм група VHF-UA https://t.me/joinchat/FkO-zRH9yUj6tS6Suz3oXA

Повернутись до “Кубки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей