Дни активности VHF DIGI памяти UR2LR

UR5GAW

Re: Дни активности VHF DIGI памяти UR2LR

Повідомлення UR5GAW » 30 січня 2020, 22:07

us8ar писав:
UR5GAW писав:... файл EDI програма спотворює як хоче.
Кінцевий результат видає не пойми який,можливо вчора оновив програму й там косяк.
Правильно стврює лише Кабріло.

А що ж зе за прога така, що створює звіти не віконуючи умови стандарту EDI? Навіщо її тоді використовувати?

tr4w найновіша версія.

Стара версія,що мав раніше виконувала.Але тій було вже років з "непам"ятаюскільки".
Я маю рацiю,саме тому я завжди маю рацiю!!!

Online cfm:
qrzcq & eqsl

e-mail:
olexa1976@meta.ua

us5ey
Контактна інформація:

Повідомлення us5ey » 30 січня 2020, 23:52

Стара версія,що мав раніше виконувала

У рядок Вашого .cfg файлу
EXCHANGE RECEIVED =QSO NUMBER AND GRID
спробуйте дописати
EXCHANGE RECEIVED = RST QSO NUMBER AND GRID
Не эфиром единым

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 31 січня 2020, 09:28

us5ey писав:
Стара версія,що мав раніше виконувала

У рядок Вашого .cfg файлу
спробуйте дописати
EXCHANGE RECEIVED = RST QSO NUMBER AND GRID

Доброго ранку!
Можливо,але в тім й річ,що у новій є команда
а без РСТ хочуть оранізатори.В старій версії без РСТ команди нема.
Я просто хотів допомогти,а не зовсім вийшло :smile:
Дякую!73!

Online cfm:
qrzcq & eqsl

e-mail:
olexa1976@meta.ua

UT8LN

Повідомлення UT8LN » 31 січня 2020, 10:48

Дякую за спробу, але якщо вийде, то було б гарно. Ми отримали дуже мало звітів, навіть харків'яни не всі прислали. Тому проблема зі звітом існує, і треба буде її вирішувати.
Я живу на своїй, Богом даній, землі.

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 31 січня 2020, 11:13

Я завжди передаю РАПОРТ !!! З погляду на те , що хтось захоче використати цей зв'язок у майбутньому ....ВСІ ПОВИННІ У С В І Д О М И Т И
БАЗ РАПОРТУ - зв'язок НЕ ДІЙСНИЙ...
73! UT8AL.

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 31 січня 2020, 16:14

UT8AL писав:БАЗ РАПОРТУ - зв'язок НЕ ДІЙСНИЙ...
73! UT8AL.

У оновленій версії tr4w є ще варіант:
EXCHANGE RECEIVED =RST AND GRID

На паралельній гілці мені підказали,що не всі моди дають можливість надсилати номер.

Ваш варіант з РСТ та квадратом дуже легко реалізовується для логу.
Зрештою,рішення за організаторами.
73!

Online cfm:
qrzcq & eqsl

e-mail:
olexa1976@meta.ua

ut8le

Повідомлення ut8le » 31 січня 2020, 18:25

Мої вітання усім хто в цьому обговоренні! Ось уже майже 2 неділі як пройшов день активності памяті UR2LR. Зрозумыв що надыйшло мало звытыв. Це прикро. Але бачу що виникла інша проблема котру тут намагаються вирішити . це підрахунок набраних очків.І в усьому винен контрольний номер котрого ніхто не давав. Так умови ДА (пишу скорочено) і не потребують його.Як що б це мало вигляд звичайного тесту то кожна програма має можливість передавати номер звязку.Не знаю як працює російська система МЕТЕОР , але вона митьтєво зараховує звязок і рахує відстань і новий локатор.Можливо це зостанеться для нас таємницею. Але я протоную на цей раз так як звязків і звітів мало то порахувати у ручному режимі. Якщо не відомий повний квадрат ,то рахувати відстань не до середини великого квадрату а до початку або кінця великого квадрату відносно напрямку.Тобто брати мінімальну відстань для тих звязків хто не надав звіти. хто надав звіти то в них квадрат повідомлений.

UT8LN

Повідомлення UT8LN » 31 січня 2020, 22:12

UT8LE Анатолий, очки подсчитает судейская программа, от участников требуется выслать лог, и именно с этим проблема. Потому как условия соревнований не совсем стандартны - нумерации нет, большие квадраты, рапорта "цифровые". Наши требования минимальны - создать файл в формате EDI, где будут указаны: дата, время, позывной корреспондента, его большой квадрат. Остальное не будет учитываться. Все на самом деле предельно просто.

UT8AL,
UT8AL писав:БАЗ РАПОРТУ - зв'язок НЕ ДІЙСНИЙ...
73! UT8AL.

А чого недійсний? Дійсний, Регламент зараз це дозволяє... В Чемпіонатах України на КХ немає рапортів, і LOTW не звіряє рапорт. Чому ми повинні?
Хоча ми все ж передаємо рапорт автоматично, його формує програма...
Просто в нашому випадку, мабуть, не всі зрозуміли, що можна в EDI вручну поміняти 59 на -10 наприклад. А можна це і не робити, ми спростили це спеціально.

ut8le

Повідомлення ut8le » 31 січня 2020, 23:07

To UT8AL:
Пане Олександре , а як на рахунок такого всесвітнього тесту як CQ WW ? Там теж рапортів немає і квадрати в 4 знаки. Всі працюють , всім подобається , та і ти вроді там бував. А тут то і не змагання а просто активність і умови спрощені щоб новачків не жахати.
Готуємось до другого туру та проявим відповідальність у звітах. 73!

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 01 лютого 2020, 00:13

Тому я ЗАВЖДИ й передаю RST бо в WW- отой "зв'язок" ДІЙСНИЙ тільки для 'WW...як же ти зможеш його використати для диплому
чи іще для чогось.....????????

UT8LN

Повідомлення UT8LN » 12 лютого 2020, 11:38

Приветствую всех!
Мы уже практически получили предварительные результаты по присланным отчетам.
Остается доработать в программе некоторые детали, но думаю, что завтра выложим результаты.
Напоминаю, что второй день активности DIGI будет уже в эту субботу. Приглашаем к участию.
Положение тут: https://ut0lwr.wixsite.com/gotdr/dni-ak ... r-vhf-digi

UR5LLW

Повідомлення UR5LLW » 12 лютого 2020, 13:48

Всем добрый день.Вижу положение о днях активности с модой JT65b осталось прежнее.Поэтому внесу свои пять копеек для ясности.После первого дня активности мне позвонил один товарищ,можно сказать "СОСЕД" и начал меня упрекать что я якобы не захотел с ним работать в моде
JT65B. Я его принимал , по S-метру трансивера +40db !! На водопаде тоже видел ОГРОМАДНЕЙШЫЙ сигнал, но прога его не декодировала по причине того , что она не предназначена для работы с таким сигналом.Поэтому если уж возникло желание сработать с соседом данной модой
-уменьшайте мощю или отворачивайте антенну и будет вам счастье.Всем хорошего тропо. 73 Николай UR5LLW.

UT8LN

Повідомлення UT8LN » 13 лютого 2020, 12:10

Добрый день!

Результаты первого Дня активности выложили на сайте: https://ut0lwr.wixsite.com/gotdr/vhf-digi-results-jan18

Пример отчета добавлен на страничке Положения: https://ut0lwr.wixsite.com/gotdr/dni-aktivnosti-digi-vhf

При большем количестве участников будет намного интереснее, давайте включимся в субботу. Спасибо всем, кто прислал отчеты и поддерживает активность в эфире.
73!

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 19 лютого 2020, 08:38

to:UR5LLW
А тьі не задумался- о том что ТАКОЙ вид связи не для ЛОКАЛЬНЬІХ тестов?????? "НІ В ТИН -НІ В ВОРОТА" и тем более короткие по
времени проведения....Думаю -просто єто - удовлетворение амбицьій (ну да - нужно же привлечь всех ЛУННИКОВ-НІ! )
Не могу понять - КАКОЙ ОПЬІТ можно получить при работе с такими УРОВНЯМИ сигнала.....................
А так- удачи и до встречи в следующем туре! (я опьіт ПОЛУЧИЛ , и уж точно даже пробовать в JT65 не собираюсь...)
73! UT8AL.

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 19 лютого 2020, 09:21

Работал немного и во втором туре. Только два часа. Не дозвался UT0LWR плохо слышат и UT3LL поздно появился и не хватило времени.
С трудом дозвался UT6LF видать тоже проблемы с приемом- помехи или тупой прием.....Всем СПАСИБО! Отчет пока не оформил-занят...
ur5lx

UT8LN

Повідомлення UT8LN » 19 лютого 2020, 11:04

Добрый день.

Пока получено 7 отчетов, хотя только с Харьковской обл. было по-моему 11 станций.

Тур JT65 полезен для того, чтобы познакомиться с этой модой, кто не работал ей, вникнуть в особенности и настроить программу для проведения таких связей. Считаю, что это полезно,тем более, наблюдая как и новички в jT65, и опытные радиолюбители пытались провести связи, а не всегда получалось.

Вова UR6LF и его дочь Линочка UT0LWR работали на вертикал, который стоял на столе в комнате, отсюда сложности с приемом.

Связи со станцией EN90LUR зачтутся всем и без локатора, потому как мы не могли передавать локатор со спец.позывным, программа не позволяла, а сама EN90LUR будет в СHECKLOG.

Было очень интересно, спасибо всем за участие и память о UR2LR. 73!

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 19 лютого 2020, 11:17

Дима , спасибо! Понятно....у меня то горизонтальная , да еще -на столе в комнате-!!!!60 км для комнатной АНТ не плохо. Но я думаю и более дальние связи им удались....
ur5lx

ut8le

Повідомлення ut8le » 19 лютого 2020, 11:35

Этот раз активность была получше. Раньше не был сторонником тура JT65 , щас понял что он не лишний. Да , времени забирает много и результат не на много улучшает. Но он дает возможность освоится тем кто её не практиковал. Связь проходит без каких либо проблем при соблюдении 3 условий: 1- стабильность частоты ; 2- правильность выбранной субмоды; 3-вовремя сменить макрос или щелкнуть мышкой по принятому тексту (ФТ8/4 делают это сами). JT65 не любит больших уровней и кто раньше работал на КВ знает что хватало 20-30 ватт с головой.Специфика распространения УКВ другая и тут другой подход.Но завидев сильный сигнал желательно отключить УВЧ или включить АТТ. Антенну отворачивать не рекомендую так как это отразится на прием на другой стороне. Всем спасибо! До встречи в следующем туре. 73!

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 19 лютого 2020, 14:23

Невже тяжко було , хоча б - у якійсь формі - озвучити що 2 тур буде в вихідний ????( варево - в собственном соку??!!)
GL! UT8AL.

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 19 лютого 2020, 14:44

Александр - писали , ты пропустил.UR3VKC ,UR3GS,UR6EF ,US5VAC я работал.Еще слышал с Крамоторска и Днепра несколько станций.
ur5lx

Повернутись до “Змагання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей