Чемпіонат Львівської області з радіозв'язку на УКХ 2019

Аватар користувача
UY5UZ
Повідомлень: 1050
З нами з: 05 березня 2009, 19:54
Reputation: 0

Чемпіонат Львівської області з радіозв'язку на УКХ 2019

Повідомлення UY5UZ » 23 серпня 2019, 20:44

Чемпіонат Львівської області з радіозв'язку на УКХ 2019 проводиться під час 1-го туру Кубку УКХ комітету ЛРУ (Осіннього кубку). Це чудова нагода проявити свою активність львівським станціям під час всеукраїнських змагань.
Для виявлення переможців буде зроблена виборка з підсумкових результатів на сервері
http://www.opencontest.org

____________________________РЕГЛАМЕНТ____________________________

Чемпіонату Львівської областi з радіозв’язку на УКХ 2019 року (144 МГц).

Чемпіонат Львівської області 2019 року з радіозв’язку на УКХ (144МГц) (зв'язок на ультракоротких хвилях), надалі по тексту - змагання, проводиться під час проведення УКХ Чемпіонату 1-го району IARU та першого туру Кубка комітету УКХ ЛРУ (144 МГц), у той самий час - у перші повні вихідні (суботу та неділю) вересня з 14:00 UT (використовується час за Грінвічем) суботи до 13:59 UT (включно) неділі. У 2019 році Чемпіонат відбудеться 7 – 8 вересня. Учасники можуть бути розташовані тільки на території України, знаходячись як у стаціонарних, так і у польових умовах.
Змагання проводиться згідно діючим «Правилам змагань з радіоспорту», «ЄСКУ», «Регламенту аматорського радіозв’язку України», затвердженим рішенням НКРЗ від 21.10.2010, № 475 та даним Регламентом. Організаторами змагань є Федерація радіоспорту Львівської області та ГО «Львівський клуб короткохвильовиків».

1. Цілі та завдання змагань.

1.1. Підтримка та популяризація технічних видів спорту серед радіоаматорів області.
1.2. Залучення до систематичних занять з радіозв'язку на коротких та ультракоротких радіохвилях широкого кола молоді.
1.3. Підвищення операторської майстерності спортсменів.
1.4. Визначення перспективного резерву та відбір найсильніших спортсменів Львівської області.
1.5. Виконання нормативів ЄСКУ.
1.6. Проведення максимальної кількості радіозв’язків за певний період часу та радіозв’язків на максимально можливу відстань.

2. Технічні вимоги до учасників.

2.2. Вихідна потужність у змаганнях - відповідно до «Дозволу на експлуатацію АРС» учасника.
2.3. Рекомендовані частоти – згідно розподілу частотного плану 1-го Регіону IARU.
2.4. Типи випромінювань – A1A -телеграф (CW),J3E або F3E (G3E) - телефон (SSB, FM, AM)

3. Керівництво та організація проведення змагань.

4.1. Загальне керівництво проведення змагань здійснює Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА. Організація змагань покладається на та Федерацію радіоспорту Львівської області та ГО «Львівський клуб короткохвильовиків».

4. Учасники змагань

5.1. До участі у змаганнях допускаються оператори всіх колективних та індивідуальних аматорських радіостанцій (далі - АРС) Львівської області.
5.2. Учасники змагань проводять радіозв’язки (далі QSO) зі всіма учасниками Чемпіонату IARU Region1, Кубка УКХ комітету ЛРУ на УКХ та Чемпіонату Львівської області.
5.3. Змагання особисто-командні. Залік у кожній з підгруп учасників підводиться за умови наявності в підгрупі не менш ніж 3-х АРС (команд). Кількість спортсменів на особисту першість не обмежується.
5.4. Учасники змагань використовують позивні сигнали виключно у відповідності до свого «Дозволу на експлуатацію АРС».
5.5. Змагання здійснюється в категоріях «Один оператор» («Single Op» – SO), та «Багато операторів» («Multi Op» – МО). Склад команди для категорії МО «Multi Op» - 4 оператори, один інженер-радіомеханік.

5. Умови проведення змагань

5.3. Під час проведення кожного QSO передається контрольний номер, який складається з: RS (RST), порядкового номеру QSO та QRA-локатору,
наприклад: 599001 KN87XX (59005 KO50AA для PHONE).
Нумерація QSOs – починається з 001. Повторні зв’язки до результату не зараховуються.
5.4. До заліку приймаються зв’язки, проведені з використанням усіх видів проходження, за вийнятком зв’язків з використанням активних ретрансляторів.
5.5. Часом проведення QSO вважається час на момент його закінчення. Розбіжність у часі проведення QSO дозволяється не більше, як 10 хвилин.
5.6. Усі робочі місця, антени та апаратура учасників повинні бути розташовані на єдиній площині діаметром не більше 500 метрів.
5.7. Дозволяється використання публічних «мереж повідомлення» і призначення скедів. Забороняється self-spotting.
5.8. Забороняється передача обов’язкових параметрів QSO будь якими каналами зв’язку, відмінними від роботи в ефірі.
5.9. Забороняється змінювати місце розташування учасника, а також робота з рухомих об’єктів. При виявленнi невідповідності місцю розташування АРС і переданому QTH-loc, учасник дискваліфікується.
5.10. Дозволяється для усіх категорій наявність тільки одного сигналу у будь який момент часу.

6. Суддівство змагань

6.1.Суддівство здійснюється суддівською колегією комітету УКХ ЛРУ (надалі – ГСК), яка у своїй діяльності використовує, спеціалізований сервер-робот, забезпечує отримання звітів по обміну від радіоаматорських організацій інших країн IARU R1 і серверів-колекторів IARU R1, стежить за дотриманням УКХ частотного плану IARU R1 і принципів "fair play", залучає експертів для моніторингу та системного аналізу.

6.2. Переможців і призерів Чемпіонату Львівської області визначає cуддя 1 категрії Адамовський І.В. (UR4WG) за Протоколом суддівської колегії комітету УКХ ЛРУ відповідно до підтверджених результатів серед радіостанцій Львівської області.

7. Порядок оформлення звітів

7.1. Кожний учасник, незалежно від кількості проведених QSO, надсилає на сервер – робот http://www.opencontest.org суддівської колегії Кубку УКХ комітету ЛРУ звіт в електронному стандарті REG1TEST (EDI).
7.2. Звіт є одночасно заявою на участь у змаганнях.
7.3. Звіти повинні бути надіслані на адресу ГСК не пізніше 8-ми діб після закінчення Чемпіонату (першою добою відліку є понеділок після закінчення змагань).
7.4. Звіти, надіслані після вказаного терміну, не розглядаються.
7.5. Електронний звіт повинен складатися з текстового файлу звіту у форматі EDI. Ім’я файлу звіту складається з символів позивного сигналу з розширенням, що позначає діапазон: хххххх.144. Для кожного участника обов’язковим є надання ГСК персональних даних: призвіще, ім’я та по-батькові (на українській мові повністю, наприклад: Тоцько Іван Олександрович), спортивне звання або спортивний розряд. У разі відсутності звання або розряду, має бути позначка: БР (без розряду). Відповідні графи у форматі EDI мають місце.
7.6. У Додатку 1 до цього “Регламенту…” надана форма звіту в електронному стандартi EDI – титульна частина та саме звіт про участь у Чемпіонаті.
7.7. Суддівська колегія УКХ Комітету ЛРУ до 31 грудня проводить суддівство змагань та надає протокол суддівства. Поточна інформація ходу суддівства та попередні результати на роботі http://www.opencontest.org, а також на сайті УКХ Комітету ЛРУ http://www.vhf-uarl.at.ua.

8. Нарахування очок

8.1. За кожний підтверджений після перевірки радіозв’язок нараховуються очки з розрахунку одне очко за 1км відстані до кореспондента по QTH-loc.
8.2. За результат приймається – сума очок за всі радіозв’язки
на діапазоні 144 МГц.
8.3. Першість визначається в усіх категоріях учасників за найбільшою кількістю очок.

9. Нагородження переможців та призерів

9.1. Підсумки Чемпіонату Львівської області підводять в кожній категорії згідно п.4.4.
9.2. Переможцям по категоріях присвоюють звання «Чемпіон Львівської області з радіозв’язку на УКХ 2019 року (144МГц)» та нагороджують кубками. Призери по категоріях нагороджуються медалями та дипломами відповідних ступенів.
9.3. Учасникам змагань, що виконали норми і вимоги ЄСКУ,
Федерація радіоспорту Львівської області у встановленому порядку оформляє спортивні звання та розряди.
9.4. Нагородження переможців Чемпіонату виконує ГО «Львівський Клуб Короткохвильовиків».

10. Безпека під час проведення змагань

10.1. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, від 18 грудня 1998 року №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів» відповідальність за виконання вимог безпеки під час проведення чемпіонату покладається на кожного спортсмена (або начальника колективної радіостанції) які беруть на себе відповідальність за виконання Регламенту аматорського радіозв’язку України, а також вимог правил безпеки.
10.2. Невиконання вимог безпеки, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності згідно чинного законодавства України.

11. Фінансування змагань.

11.1. ГО «Львівський Клуб Короткохвильовиків» як організатор змагань несе витрати на проведення суддівства змагань, придбання нагород для переможців та їх розсилку отримувачам.


Голова Ради ФРС
У Львівській області І.Кіщук (UT4WA)

Голова Ради ГО ЛКК В. Швидкий (UR5WMM)
UY5UZ / EM3U Валерий
Зображення

ur3hr
Повідомлень: 23
З нами з: 12 червня 2019, 08:53
Reputation: 0

Re: Чемпіонат Львівської області з радіозв'язку на УКХ 2019

Повідомлення ur3hr » 23 серпня 2019, 22:00

До участі у змаганнях допускаються оператори всіх колективних та індивідуальних аматорських радіостанцій (далі - АРС) Львівської області. = тиждень біля Львова, 2 кореспондента в репіторі 145050/145650 і два кореспондента в репіторі 438.800/431.200. На 400 працює ранком супер, видає CW = UR0WUA

Аватар користувача
us8ar
Повідомлень: 258
З нами з: 05 червня 2011, 22:21
Reputation: 0
Звідки: Romny KO60RR
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівської області з радіозв'язку на УКХ 2019

Повідомлення us8ar » 24 серпня 2019, 08:24

"5.1. До участі у змаганнях допускаються оператори всіх колективних та індивідуальних аматорських радіостанцій (далі - АРС) Львівської області.
5.2. Учасники змагань проводять радіозв’язки (далі QSO) зі всіма учасниками Чемпіонату IARU Region1, Кубка УКХ комітету ЛРУ на УКХ та Чемпіонату Львівської області."

Да уж, условия соревнований как на чемпионат мира! Да ещё и с электронным судейством на опенконтесте! Супер!
Но допускаются к нему только местные, а остальные - в качестве группы поддержки, а вернее просто статистов.
С таким подходом - если бы и хотел принять в них участие, то не стал бы работать, извините...
А в команде коллективки обязателен ещё и инженер-радиомеханик? Ха! Развеселили. А где же его взять, если коллективка, к примеру, находится в селе или небольшом городе?
73! de US8AR Nick

ut5ev
Повідомлень: 222
З нами з: 17 лютого 2010, 17:18
Reputation: 0

Re: Чемпіонат Львівської області з радіозв'язку на УКХ 2019

Повідомлення ut5ev » 24 серпня 2019, 08:41

Организаторы ЧУ Львовской области, а сколько радиостанций Львовской области будет участвовать в своем чемпионате?

ur3hr
Повідомлень: 23
З нами з: 12 червня 2019, 08:53
Reputation: 0

Re: Чемпіонат Львівської області з радіозв'язку на УКХ 2019

Повідомлення ur3hr » 24 серпня 2019, 08:46

Доброго ранку. Краще Львів підтримати в 4 турі 25 серпня. Діапазон  435 МГц з 04:00 до 04:59 UT 
Діапазон  145 МГц з 05:20  до 06:19 UT
Рекомендовані частоти:
432.500 – 432.900 МГц
145.200 – 145.600 MГц
Рекомендована дискретність: 5 кГц
Рекомендована поляризація антен: - ГОРИЗОНТАЛЬНА
Вид модуляції: ЧМ (FM)

Аватар користувача
UY5UZ
Повідомлень: 1050
З нами з: 05 березня 2009, 19:54
Reputation: 0

Re: Чемпіонат Львівської області з радіозв'язку на УКХ 2019

Повідомлення UY5UZ » 24 серпня 2019, 10:02

Які тури? :biggrin:
Без всяких турів - 24 години ідуть в залік, що незрозумілого? :eek:
Так, Чемпіонат Львівської області (ЧЛО), який проходить всередині Кубка комітету ЛРУ, що і тут незрозумілого? Учасники ЧЛО дають залікові очки учасникам Кубка ЛРУ і навпаки.

Все правильно зроблено, ЧЛО проходить під час Кубку, а не напередодні, чи за декілька годин перед Кубком і не є "альтернативним", а доповнює своїми учасниками Кубок ЛРУ. І чого обласні змагання мають бути відкритими з заліком для інших учасників, якщо всі разом приймають участь в Кубкі ЛРУ і проводять взаємні звязки? Закікавлення зв'язками обопільне.

Якби ЧЛО проходив, так як зробили інші обласні тести - в "противагу всеукраїнським", про що не раз писав UR5LX, то для зацікавлення і залучення учасників з інших областей потрібен був би такий відкритий залік.

В чужий монастир з своїм уставом не лізуть! Львівяни молодці!

Є і ФМ Кубок Львова, є і Чемпіонат Львівської обл. комусь це не подобається :biggrin: , так зробіть у себе щось краще, а ми покритикуємо. :clap:
---
P.S. В Західному регіоні популярні УКХ змагання "Карпатські далі", ФМ Кубок Львова, тепер і Чемпіотат Львівської обл., на які хлопці залюбки роблять виїзди в гори.
А під час інших областних змагань учасники теж роблять виїзди? :biggrin:
UY5UZ / EM3U Валерий
Зображення

ur3hr
Повідомлень: 23
З нами з: 12 червня 2019, 08:53
Reputation: 0

Re: Чемпіонат Львівської області з радіозв'язку на УКХ 2019

Повідомлення ur3hr » 24 серпня 2019, 10:50

Кубок УКХ ЧМ , 4-й тур – 25-го серпня 2019 року.

Аватар користувача
ur5lx
Повідомлень: 1859
З нами з: 11 лютого 2009, 18:58
Reputation: 0

Re: Чемпіонат Львівської області з радіозв'язку на УКХ 2019

Повідомлення ur5lx » 24 серпня 2019, 15:30

Все правильно. Захотели определить чемпиона своей области- какие проблемы?Смотри и две три станции + Кубка ЛРУ. Работают со всеми. У кого лучше АНТ и сетап =тот и чемпион. Но они будут работать со всеми и с Украиной и с Европой. А не как некоторые внутри своего города.
Кто не дает по такой схеме проводить Карпатские Дали , Сумские , Сармат, Кривбас,Запорожье?Смотри и в ПД и Кубках с Ваших областей больше было-бы участников. А то и в ПД не работаем, ив ЧУ тоже..........Важней свои местные ,,тесты,,.Покричали между собой на 10-20 км , друг другу медалей навешали и на этом УКВ контестинг окончен.
ur5lx

ut5ev
Повідомлень: 222
З нами з: 17 лютого 2010, 17:18
Reputation: 0

Re: Чемпіонат Львівської області з радіозв'язку на УКХ 2019

Повідомлення ut5ev » 24 серпня 2019, 17:55

Есть предложение. В Полевом Дне параллельно проводить чемпионаты всех областей, городов, улиц и домов. Максимальное количество участников, лучшие условия и ни каких затрат. Только сделай выборку и чемпион готов. Зачем все усложнять.

Аватар користувача
ur5lx
Повідомлень: 1859
З нами з: 11 лютого 2009, 18:58
Reputation: 0

Re: Чемпіонат Львівської області з радіозв'язку на УКХ 2019

Повідомлення ur5lx » 24 серпня 2019, 19:01

Николай , да мы знаем о чем ты. Тебе бы в 80 -тые. Повторы через 15 минут . Да тест час или два. А мы в Европу! Работаем по европейским правилам. И работаем не только со своим районом,городом , а с другими странами.А если уж так так и положение должно быть европейским , международным. Вот был ЧУ. Там только Украина. Вот тут можно и свое положение применить.
Мое мнение- львовский тест увеличит количество участников Кубка ЛРУ , то есть Чемпионата ИАРУ 144 мгц. И это нужно приветствовать!
А Карпатские дали делают все наоборот. Участники КД работают в своем тесте , но не работают в Кубке ЛРУ и международных. Так что в этом хорошего?
ur5lx

uz2hz
Повідомлень: 751
З нами з: 28 квітня 2009, 19:55
Reputation: 0

Re: Чемпіонат Львівської області з радіозв'язку на УКХ 2019

Повідомлення uz2hz » 24 серпня 2019, 20:58

ut5ev писав:Есть предложение. В Полевом Дне параллельно проводить чемпионаты всех областей, городов, улиц и домов. Максимальное количество участников, лучшие условия и ни каких затрат.


:clap:
Правильная идея и более того, на этих условиях уже десять лет проводится основной, оригинальный УКВ ЧУ.
Но, некоторым он не дает покоя, устраивают саботаж ЧУ, проводят отдельный клон-чемпионат на основе не проводящегося ОЗЧУ (без очной части).

Аватар користувача
ur5lx
Повідомлень: 1859
З нами з: 11 лютого 2009, 18:58
Reputation: 0

Re: Чемпіонат Львівської області з радіозв'язку на УКХ 2019

Повідомлення ur5lx » 25 серпня 2019, 13:51

UZ2HZ ,Сергей ЧУ в августе показал что все правильно. Запад повернулся на Украину , а не на Европу как в ПД , а восток на запад , а не на север.
И активность была высокая. Да лидеры с центра Украины , но это так и должно быть.
ur5lx

UT8AL
Повідомлень: 464
З нами з: 20 січня 2018, 08:32
Reputation: 0

Re: Чемпіонат Львівської області з радіозв'язку на УКХ 2019

Повідомлення UT8AL » 26 серпня 2019, 23:07

Я уже єту идею - пьітаюсь озвучивать ВТОРОЙ год! И не понимаю- при чем здесь -УЛИЦА , ГОРОД , ОГОРОД??? Ведь єто решение Львовян -
РЕАЛЬНО будет способствовать привлечению "свежей крови" а наши с вами рядьі!!! А еще - как тонко ( как будьто невзначай) сказано о
ПРИОРИТЕТЕ поляризации антенн !!!!!!!! Єто же - шьікарная идея ! Если у человека уже есть НОРМАЛЬНЬІЙ TRX , и пока только ШТЬІРЬ-
захотев полноценно вьіступить , ему прийдется соорудить - Н антенну, а, потом,пошло/поехало (ПОЯВЛЯЕТСЯ ВОЗМОЖНОСТЬ И
ПОЛНОЦЕННОЙ РАБОТЬІ В SSB !!! И в итоге - !!!!! А то - УЛИЦА, ГОРОД -что : дальше своего огорода - НИЧЕГО НЕ ВИДНО?????
Теперь - давайте представим : Многие областя Украиньі - поступят также - во Время проведения ЧУ............!!!!!!!!
Единственное- не понимаю - зачем канитель с дополнительной вьісьілкой отчета - ВЬІ ЧТО : НЕ ДОВЕРЯЕТЕ КОЛЛЕГИИ СУДДЕЙ
ОСНОВНОГО ТЕСТА? Просто в положении нужно указать что победители ( ГОРОДА, УЛИЦЬІ-НІ !) определяются путем ВЬІБОРКИ ст.
ИЗ ПРОТОКОЛА ОСНОВНОГО ТЕСТА! И еще - ХВАТИТ ПЕРЕТЯГИВАТЬ ОДЕЯЛО по поводу ОФИЦИАЛЬНОГО ЧУ - у нас в области-
такая-же картина одна половина кричит : МЬІ ПЕРЕНОСИМ УКВ ТЕСТ НА ОСЕНЬ, другая - НИЧЕГО НЕ ПЕРЕНОСИМ - в итоге - один тест
я уже пропустил.....теперь посмотрим - что будет осенью ( думаю - ничего хорошего - уже догадьіваюсь - кто будет бойкотировать
участие) Надобно очень аккуратно относиться к ПЕРЕНОСУ ЛЮБОГО ТЕСТА - дабьі єто не привело сначало - к падению популярности, а ,
потом - и к полному угасанию...
73! UT8AL.
P.S. Львовяне - М О Л О Д Ц ЬІ !!!

ut5ev
Повідомлень: 222
З нами з: 17 лютого 2010, 17:18
Reputation: 0

Re: Чемпіонат Львівської області з радіозв'язку на УКХ 2019

Повідомлення ut5ev » 27 серпня 2019, 07:14

Работать в FM на антеннах с горизонтальной поляризацией глупая идея, которая не оправдывает вложенный труд и надежды. У меня были два стека по 8 метров на 144 мгц. и 432 мгц. с горизонтальной поляризацией о результатах работы я уже писал. В итоге снял антенны и разобрал мачту, что бы не соблазняла. По поводу параллельных соревнований Вам что выходных не хватает ? или без групп поддержки не интересно работать в международных соревнованиях ? Ранг соревнований значения не имеет, было бы желание там работать.73!

UT8AL
Повідомлень: 464
З нами з: 20 січня 2018, 08:32
Reputation: 0

Re: Чемпіонат Львівської області з радіозв'язку на УКХ 2019

Повідомлення UT8AL » 27 серпня 2019, 07:25

Ну - ДА..........,,,,,, ТЕПЕРЬ ПОЗИЦИЯ ЯСНА.......


Повернутись до “Змагання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей