ЧУ 2019, 6-7 июля

uz2hz

ЧУ 2019, 6-7 июля

Повідомлення uz2hz » 16 червня 2019, 13:14

Юбилейный, десятый по счету, УКВ чемпионат Украины состоится, как обычно, в первые выходные июля, 06-07.07.2019г.

Регламент и другая информация доступны на сервере судейства http://krs.ho.ua/sud
Так же документ Регламента по прямой ссылке: http://krs.ho.ua/sud/rules/vhf_ch2019.pdf

Есть зачетные группы для телефонистов (SSB+FM) и для только FM - агитируйте местных ФМ-щиков работать, помогайте составлять им отчеты и т.д.

Так же хотелось бы больше участников SO-432 - ведь не сложно с одной 3-4-5м антенной и трансивером типа FT-8x7 вылезти на крышу многоэтажки или выехать в поле даже с батарейным питанием - участвуйте и занимайте призовые места!

ux4ij

Re: ЧУ 2019, 6-7 июля

Повідомлення ux4ij » 17 червня 2019, 11:59

GD Сергей!Интересно,а кто у Вас отвечает за рассылку наград призерам? Кем и как она определяется? Какие приоритеты?
Кому то на дом и в первую очередь,а кто то через областное QSL-бюро диплом получает лет так через несколько.
Пару дней назад мне позвонил UY5VA.
Он сейчас заведует нашим областным QSL-бюро.Сообщил,что QSL-почта из Киева пришла и два диплома.
Я его попросил сказать что за дипломы,не ошибся ли он,ибо никаких дипломов я не жду,вроде как не за что.
Нет,говорит Виктор Федорович,дипломы тебе.Один за ЧУ-2018.Спасибо конечно.Через три недели новый ЧУ. Не прошло и года.
Можно было его и пораньше прислать,а то призовое место как то забываться стало.Но это еще ладно.
А вот второй диплом за ЧУ-2016. Это наверное по принципу - обещанного три года ждут.
Как то в начале 2016 года почтальон большой конверт Укрочты принесла.Там был ламинированный диплом за ЧУ-2015.
Все нормально,помяться он никак не мог.Но я не об этом.Диплом был прислан на мой адрес,отправитель Игнатов Г.
То есть все можно,если захотеть.И диплом ч-з пол года после окончания прислать,и прямо на дом без всяких транзитных пересылок в Киев и дальше.Шлите домой,я сам оплачу пересылку.
uz2hz писав:Так же хотелось бы больше участников SO-432 - ведь не сложно с одной 3-4-5м антенной и трансивером типа FT-8x7 вылезти на крышу многоэтажки или выехать в поле даже с батарейным питанием - участвуйте и занимайте призовые места!

С такой организацией откуда же им взяться.Дорога ложка к обеду,Сергей.Ведь приз ценен тогда,когда все еще свежо в памяти.
Когда наградой за труд,за новую антенну,за выезд в поле,за участие,будет присланная вовремя награда.И не важно при этом сколько стоит цветной диплом,20 грн. или чуть больше.Тут же дело не в цене,а в принципе,в победе.
Каждый год,сразу после окончания ПД,на e-mail приходит от организаторов ЧУ письмо."Уважаемый участник,пришлите вовремя отчет".
Я в этом году пришлю конечно,но если будет продолжаться такое неуважение к участникам,то более моего участия и отчета не будет.
Мечтать о несбыточном,постигать неизвестное,добиваться невозможного

uz2hz

Повідомлення uz2hz » 18 червня 2019, 09:44

Олег, спасибо за обратную связь. Очень печально, что бюро так работают, награды были переданы туда где-то в промежутке времени конец ноября --- начало декабря.

Изначально был против этого способа передачи (как в шутку называю - "растыкивать в бюро"), что и подтвердилось. Финансирование от спонсора идет по безналу, то несколько лет оплачивалась только закупка медалей, а почтовые расходы никто не оплачивает, разве, что из местного клуба выделят. Так же и с вашим дипломом несколько лет назад - искали оказию передать на Донбасс вместе с несколькими наградами для других участников, но никого не попадалось на различных hamfest, в итоге оставшиеся дипломы - отослал почтой с личного кармана.

UT6EY

Повідомлення UT6EY » 01 липня 2019, 21:39

Что-то я не понимаю. Когда будет ЧУ? В июле или в августе? Или у нас два ЧУ? :think:
Слава Україні !!!

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 01 липня 2019, 22:15

UT6EY писав:Что-то я не понимаю. Когда будет ЧУ? В июле или в августе? Или у нас два ЧУ? :think:

3-4 серпня не може бути легітимним.тому,що:
міжнародними спортивними правилами ЗАБОРОНЕНО проводити менш значимі чемпіонати під час проведення більш значимих(міжнародних).
В ці дні - Чемпіонат Європи з радіоспорту(на КХ),тому як таку лажу Мінмолодьспорту прогавив - не маю уяви(хоча їм просто могли так "донести",бо у боротьбі за владу(!)Мамо рідна,люди геть з глузду з"їхали - мав я їх на увазі таких "владарів" й всі решта також..Тому,у серпні мають бути офіційно призначенні інакші дати.
Щодо іншого то оба мають право на життя,й оба легитімні.а оте перетаскування повноваженнь з надуттям щок - погана спроба побавитися у Велику Важну Цацу.Не більше,не менше - якщо маєте бажання беріть участь хоч в обох :smile:
Я маю рацiю,саме тому я завжди маю рацiю!!!

UT4EK

Повідомлення UT4EK » 02 липня 2019, 09:35

КХ і УКХ - то різні речі. І то треба добре розуміти...
Alex UT4EK

ut4uep
Контактна інформація:

Повідомлення ut4uep » 02 липня 2019, 09:55

-4 серпня не може бути легітимним.тому,що:
міжнародними спортивними правилами ЗАБОРОНЕНО проводити менш значимі чемпіонати під час проведення більш значимих(міжнародних).
В ці дні - Чемпіонат Європи з радіоспорту(на КХ)

:pray: :pray: понабирають по об'явам
Каждому нравится свое...

ut4uep
Контактна інформація:

Повідомлення ut4uep » 02 липня 2019, 09:58

UT6EY писав:Что-то я не понимаю. Когда будет ЧУ? В июле или в августе? Или у нас два ЧУ? :think:

2 ЧУ
один от Игнатова, второй от УКВ комитета ЛРУ (август)

Кто главнее- мне пофигу, потому что ПД это основное. Отчеты отошлем везде.
Каждому нравится свое...

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 02 липня 2019, 09:59

ut4uep писав:
-4 серпня не може бути легітимним.тому,що:
В ці дні - Чемпіонат Європи з радіоспорту(на КХ)

:pray: :pray: понабирають по об'явам

Дисципліна - "Радіоспорт" одна.А КХ чи УКХ,очне чи позаочне ,то вже підвид програми.
73!

ut4uep
Контактна інформація:

Повідомлення ut4uep » 02 липня 2019, 10:04

тада, тоді викреслюємо вас із змагань у зв'язку з "принципіальністю" :pray: :kettle:
Каждому нравится свое...

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 02 липня 2019, 11:34

ut4uep писав:тада, тоді викреслюємо вас із змагань у зв'язку з "принципіальністю" :pray: :kettle:

Ваша величність,я всіх ВАС розачарую,бо у питанні хобі ЛИШЕ САМ вирішую,де й чим мені займатися,й так само нікому нічого не нав"язую :smile:

Щодо,теми то ЛРУ є членом ІАРУ,й такі заходи які проходять під егідою останньої не має права проводити паралельно,читайте основні документи.

Про те,що Мінмолодь надурили,видавши WAE-DC-CW за ЧЄ,це просто чегова ганьба для ЛРУ.Я завжди був членом ЛРУ,не розумів роздвоєння ГСів,й побачивши взаємні матюки й фотожаби нижче плінтуса - гидую обома.Після видачі деяких дипломів для динири для мене сайт уарл.ком.уа здох,а те що ним користуються ЛРУ - ганьба подвійна.
Не переварюю брехунів й лицемирів,сподіваюся ,що я пояснив свою позицію до кінця й питаннь більше не маєте.

Бажаю успіхів,73!

US2BC

Повідомлення US2BC » 05 липня 2019, 14:36

UR5GAW писав:
Щодо,теми то ЛРУ є членом ІАРУ,й такі заходи які проходять під егідою останньої не має права проводити паралельно,читайте основні документи.

Про те,що Мінмолодь надурили,видавши WAE-DC-CW за ЧЄ,це просто чегова ганьба для ЛРУ.Я завжди був членом ЛРУ,не розумів роздвоєння ГСів,й побачивши взаємні матюки й фотожаби нижче плінтуса - гидую обома.Після видачі деяких дипломів для динири для мене сайт уарл.ком.уа здох,а те що ним користуються ЛРУ - ганьба подвійна.

Мої вітання шановному панству!
Хлопчині либонь у Карпатах трохи голову надуло :)
Хлопчина не соромлячись дає оцінки вчинкам і подіям космічного масштабу з космічною дурістю.
Обоє ГСів залишилися у виграші бо не мають з хлопчиною справи.
WAE (Працюй усю Європу з англійської) є Чемпіонатом Європи не за назвою, а за рівнем складності. Так само як CQ WW DX та CQ WW WPX (WW - увесь світ) є Чемпіонатами світу за своєю складністю.
Хлопчина вважає словенський EUHF Чемпіонатом Європи! Хоче щоб за ньго МСМК давали! То ж дитячий контест, типу нашого UKR DX. Наївна дитина та й годі.
Провідні українські контестмени ще 20 років тому внесли ці змагання в міністерські документи за взаємною згодою, щоб звання МСУ мало реальну вагу, ціну і складність.
І не потрібно тут сипати бульварними кричалками про "совок", "спадок часів імперської задухи" і т.і.
Он на Чемпіонатах КХ черга стоїть з відносно молодих людей віком по 30-40 років, і виконують, і отримують, і радіють, і значки МСУ носити не встидаються, і доплату до окладів вагому отримують хто в спортшколах чи у ТСОУ працює.
Тільки на УКХ щось з МСУ-КМСУ справа гальмує, я бачу.

73!

US2BC

Повідомлення US2BC » 05 липня 2019, 14:55

UT6EY писав:
Что-то я не понимаю. Когда будет ЧУ? В июле или в августе? Или у нас два ЧУ? :think:

Я Вам так скажу, шановний.
ЧУ буде тоді, і тільки тоді, коли він записаний у календарному плані міністерства http://www.dsmsu.gov.ua/index/ua/material/41984
Про це вже багато писали у Степаненка на сайті й у інших.
Сам я старшого Ігнатова поважав. Й чарку з ним пив свого часу. Жора багацько зробив у минулі часи для радіоспорту. Що з ним зараз стало, важко сказати.
Але в плані міністерства 6-7 липня є лише Польовий день, ЧУ там є лише у серпні.

Незважаючи на це пан Ігнатов в Регламенті свого ЧУ пише:
Чемпіонат України з радіозв’язку на УКХ (надалі по тексту - ЧУ) – здійснюється згідно діючим «Правилам змагань з радіоспорту», “ЄСКУ”, «Регламенту аматорського радіозв’язку України», затвердженим рішенням НКРЗ від 21.10.2010, № 475 та даним Регламентом.
Цілі та завдання ЧУ
1.4 Виконання розрядних норм та вимог ЄСКУ

Пан Ігнатов не новачок в офіційному спорті. Не один рік очолював судівську колегію ЛРУ. Він чудово знає і розуміє, що як хтось з його протоколом піде на присвоєння офіційних спортивних звань і розрядів то нічого крім клейма шахрая й пройдисвіта не отримає. Ніяких звань і розрядів не буде, будуть лише тільки одні неприємності. Бо його ЧУ неіснуючий.

То чи може буть довіра до головного судді змагань, коли він відверто бреше потенційним учасникам обіцяючи виконання ЄСКУ. Другими словами - сцить у вічі.

Вирішуйте самі, панове, чи брати вам участь у такому ЧУ від пана Ігнатова.

73!
Востаннє редагувалось 05 липня 2019, 14:58 користувачем US2BC, всього редагувалось 1 раз.

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 05 липня 2019, 14:58

US2BC писав:Он на Чемпіонатах КХ черга стоїть з відносно молодих людей віком по 30-40 років, і виконують, і отримують, і радіють, і значки МСУ носити не встидаються, і доплату до окладів вагому отримують хто в спортшколах чи у ТСОУ працює.
Тільки на УКХ щось з МСУ-КМСУ справа гальмує, я бачу.

Я ті норми ще дитиною виконав,вони мені просто не потріб.
Якщо,Вам "дідусю" тре надбавочка до пенсії - то Ваша особиста трабла.

Я радіо займаюся як ХОБІ,а з-за отих "доплат" та "званів" деякі втрачають совість - не забуду позорище винницької команди на самому першому очному ЧУ серед юніорів у Харкові,так напрописували,що їх вивели та позорили перед всією Україною.Не хочу бути поруч з такими "майстрами",тупо не вірю у казочки,а понти презираю.

Вам також,73,діду!

UT6EY

Повідомлення UT6EY » 06 липня 2019, 07:57

US2BC писав:
Але в плані міністерства 6-7 липня є лише Польовий день, ЧУ там є лише у серпні.

Тепер все зрозумiло. Дуже Вам вдячний. 73!
Слава Україні !!!

Повернутись до “ЧУ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей