Полевой День 2019

UR5GAW

Re: Полевой День 2019

Повідомлення UR5GAW » 27 липня 2019, 10:48

UR5GAW писав:Секція зв"язку Міжнародного Центру Миротворчості та Безпеки у Радіоаматорських днях активності на УКХ
"Польовий день-2019" з метою удосконалення підготовки спеціалістів радіозв"язку оголошує для радіоаматорів
додаткові заохочувальні підкатегорії:

Дійсним доповідаю:
прислано звітів - 0.

Щодо ПД.Подорож здійснена,щоправда мала більш альпіністичний характер.
Висновки.Більше в гори самостійно не пхаюся,у ПД участі як виїздна станція участі не беру-нема змісту напрягатися,до того ж це дорого й небезпечно.Щодо українських тестів,напевне також - з краю ЗУ сенсу немає навіть антени туди скеровувати.
З приємних враженнь - дуже сподобалися антени на виїзді з Ужгорода у с.Оноківці - 8 стріл,гарний сетап.Надихнув зробити стаціонарно на 4 стріли - хрестиком ,2 на вертикал,дві на горизонталь.Тим й займуся.
Ну й сама собою подорож у Закарпаття через 6 років,теж з приємного,щоправда тягати туди апаратуру й АКБ з антеною,ну його нашо :biggrin:

73!
Я маю рацiю,саме тому я завжди маю рацiю!!!

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 27 липня 2019, 18:59

to; UR5GAW.
Пропоную спочатку зробити хоча б одну ГАРНУ антену а, потім - стеки.......Я вже дев'ятий рік працюю на фт225рд ( максимум = 16 ват )
і тропо , і МС. Звичайно - не маю абсолютного задоволення = але результат ,думаю - не поганий !Якщо зацікавить- можу прислати
конструкцію свої АНТ ( виконана з тонкостінних труб - ТРОПОСФЕРИ D=40 і 30 мм) Коли я був 5 років тому в KO72 на ПД - то всі ,
хто приїжджав допомагати й просто в - гості ( a було - до двох десятків ФМ щиків) - не вірили , що 12ти метровою АНТ можливо
ЗАПРОСТО БАЛАНСУВАТИ одою рукою.Єдина проблема з редуктором вдома .Він обов'язково мусить пробуксовувати при можливих
міцних поривах вітру..... І ,також - я відмовився від металевих тросів( з ними - декілька разів мусив відбудовувати свої АНT після шквалів!)
З 1992 року - використовую звичайні АРМІЙСЬКІ відтяжки ... В тому році - звернув увагу: самі перші - нарешті вкрились мохом- але
ЖОДНОГО разу не мав проблем - хоча сусідські TV АНТ час від часу - страждали...!!! Хотів колись опублікувати тут її, але не дуже дружу
зі смартфонами... Стеки - гарна річ , але доволі клопітка й потребує часу , до того ж з роботою QRP аж ніяк не вирішить проблем..
Зі свого досвіду гарантую ( мав свого часу 8х21 на 1296,4х17 на 432 і 2х21 на 144-тоді, звичайно, через Місяць- було набагато комфорт-
ніше працювати - але я ж на той час мав 1800 В й були ПЕРШІ зв'язки на загальний виклик!!!!!)
Побажаю успіхів, але ФМ DX зв'язки - це - ТОЧНО НЕ QRP!!! тим паче - В ЗМАГАННЯХ....... 73! UT8AL.

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 27 липня 2019, 19:30

UT8AL писав:to; UR5GAW.
Пропоную спочатку зробити хоча б одну ГАРНУ антену а, потім -
спробувати з цією дурою мандрувати й виперти її на високу майже відвісну гору.
В мене НІКОЛИ не було мети мати антени на УКХ стаціонарні,тепер подумав й рішив зробити.За пораду дякую,а от що мені робити сам в курсі,
з повагою ,73!
Я маю рацiю,саме тому я завжди маю рацiю!!!

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 12 серпня 2019, 13:33

Электронный сертификат участника ПД-2019. Внимание - формат А5!
Кто желает получить - пришлите свой email с ФИО на uy5uz@ukr.net.
Чьи данные и емейл сейчас нахожу - отправляю.
73!

US4IEK1.jpg
UY5UZ / EM3U Валерий

ur4ewz

Повідомлення ur4ewz » 13 серпня 2019, 13:40

Iгорович, д'якую за сертифiкат нашiй командi.
73!

us7sb

Повідомлення us7sb » 13 серпня 2019, 13:55

ur4ewz писав:Iгорович, д'якую за сертифiкат нашiй командi.
73!

Валєра , тоже получив,дякую
Евгений-US7SB

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 13 серпня 2019, 14:46

Хлопці вибачте, сертифікати відправляю потроху, бо немає в мене email учасників.
Шукаю адреси в інеті, чи у колег. Було б швидше, якби бажаючі присилали свої email.
Сиджу над ними по годині зранку.)) Потихеньку розишлю. Кому не буде - чекаю на емейл.
---
А взагалі було б дуже добре, якби кожен учасник (позивний) в тесті мав поштову скриньку на ukr.net. Тоді все було б зрозуміло і без проблем, скринька - позивний@ukr.net
UY5UZ / EM3U Валерий

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 13 серпня 2019, 19:56

Валера , спасибо!Получил. Очень полезное дело!
73!Сергей
ur5lx

ur5zhf

Повідомлення ur5zhf » 13 вересня 2019, 21:58

А где можно увидеть предварительные результаты Полевого Дня 2019?
Или как обычно болтик на "регламент" положили... :biggrin:
Вкладення
kalendar-horiz-color.jpg

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 16 вересня 2019, 06:59

На российском УКВ портале появились результаты ПД-2019.
Видно очень много не подтвержденных связей из-за отсутствия логов.
Например, у болгарских станций неплохие заявленные результаты, а отчеты из Европы для зачета просто отсутствуют.))

Да и есть промахи участников при отправлении лога.
На опенконтест лог отправлен позывной с дробь /Р, а на российском сервере почему-то без дроби.
В итоге почти все связи выпали, а только несколько связей засчитались тем, кто принял позывной без дроби. :think:
http://forum.vhfdx.ru/polevoy-den/polev ... icseen#new
UY5UZ / EM3U Валерий

UT4UKW
Контактна інформація:

Повідомлення UT4UKW » 16 вересня 2019, 09:31

В этом году в зачете нужны будут QRA, делались доработки.
Подтверждаемость маленькая, добываю отчеты с региональных серверов.
Результаты будут через недельку

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 16 вересня 2019, 11:47

UT4UKW писав:В этом году в зачете нужны будут QRA, делались доработки.
Подтверждаемость маленькая, добываю отчеты с региональных серверов.

Я думаю що всі країни дотримуються строків відправки звітів у свої країнах згідно рекомендацій ІАРУ ! 2-3 тижня і чому б не договоритися всі країни здійснювати висилку у всі країни , це ж просто ! Україна просто здійснює в 50-60 країн , простим натисканням клавіши , всі звіти в однакових форматах і відповідно і отримує від 50-60 країн їхні звіти Або всі відправляють країни на 3-4 різних сервера (для надійності ) і все беруть регіональні менеджери! !+ тиждень і є готові результати і все ! Я знімаю капелюха перед Вами за Вашу працю ! Я думаю що мала б бути вже давно здійснюватися подібне , враховуючи що радіоаматори не останні люди в техніці! Пройшов тест , через два тижня всі результати на 3-4 серверах , ще тиждень і є результат по Україні ! А то вже і забув як то було ! Я дивуюся а як було до ери комп'ютерів! Ну мало б все трохи швидше - тиждень на відправку звіту , тиждень на відправку країн на сервер ІАРУ , тиждень готовий результат!Це не вручну все провіряють! Вам щиро дякую за Вашу працю!

ur5zhf

Повідомлення ur5zhf » 20 вересня 2019, 17:43

UT4UKW писав:Подтверждаемость маленькая, добываю отчеты с региональных серверов.

Какие регламенты, какие правила? Результат не устраивает - подождите пару неделек намутим новых отчетов и все сделаем.
:lol: :lol: :lol:
1402994596_941718919.jpg

ur3hr

Повідомлення ur3hr » 21 вересня 2019, 08:03

9.0 Заявлені результати публікуються не пізніше третьої середи після закінчення змагань.
Попередні результати публікуються зразу по завершенні обмінами звітами з суддівськими колегіями тих країн з кореспондентами яких проведені зв’язки українськими учасниками ,
але не пізніше 9-го понеділка після закінчення змагань.
9.1 Фінальні результати повинні бути опубліковані на www.opencontest.org ,
або на сайті УКХ Комітету ЛРУ не пізніше 14-го понеділка після закінчення змагань.

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 21 вересня 2019, 11:50

Друзья , а вы забыли когда результаты ПД не были готовы чез год? Когда выезжали на ПД , а прошлого года результатов еще не было.
И что вы требуете? Вам 8 тестов год проводят , кубки , дипломы , доски и все это только за счет организаторов. Скажем СПАСИБО Владу и Юрию
респект и уважение!
ur5lx

ur5zhf

Повідомлення ur5zhf » 21 вересня 2019, 12:45

Работать килоВаттом на 144мгц - ну так ребята старались, делали усилок - не будем их исключать..
Неправильный позывной - мелочь, ребята старались выезжали - не будем их исключать
Передача контрольных номеров в приватных сообщениях чата - ну просто не услышал в эфире, со всеми бывает - не доказуемо
Контрольные номера в открытом чате КST - не понимаю о чем это вы - просто морозимся
.......уже и не все вспомниться, наверно по этому нужно время тянуть
Нарушение сроков обмена отчетов (какие новые отчеты могут быть после 9го понедельника ????? ) - ну это ж для вашего блага..

Улыбаемся и машем :clap:

us8ar
Контактна інформація:

Повідомлення us8ar » 21 вересня 2019, 16:09

ur5lx писав:Друзья , а вы забыли когда результаты ПД не были готовы чез год? Когда выезжали на ПД , а прошлого года результатов еще не было. И что вы требуете? Вам 8 тестов год проводят , кубки , дипломы , доски и все это только за счет организаторов. Скажем СПАСИБО Владу и Юрию респект и уважение!

Сергей, указанное вами то, что когда то было - не пример для подражания и не причина задержки судейства. Сейчас отчёты загружаются на сервер, обмен между серверами есть и отчёты уже давно присланы теми, кто хотел их прислать. Проверку отчётов делает программа. По идее, результаты могут быть уже через неделю после крайнего срока принятия отчётов. Так зачем, как сказал Влад, добывать отчёты? Что есть, то и есть. Конечно обидно будет, если какие то связи не будут подтверждены. :sad:
А если бы принимались только бумажные отчёты, что тогда? Искать не приславших отчёты и слёзно просить прислать?
Поэтому сроки судейства по пол года, а то и более, действительно вызывают множество не нужных вопросов. На дворе 21-й век и всё идёт к тому, что судейство будет в режиме реального времени по мере поступления отчётов (немного помечтал :smile: ).
А вот это совсем не понятно - "И что вы требуете? Вам 8 тестов год проводят , кубки , дипломы , доски и все это только за счет организаторов." Есть УКВ комитет, есть календарь УКВ соревнований. Это - нормальная работа УКВ комитета. И награждения всегда проводились за счёт организаторов соревнований и спонсоров.
Относительно благодарности - присоединяюсь и говорю ОГРОМНОЕ СПАСИБО за проводимую работу Юрию, Владу и всем, кто к этому причастен.
73! de US8AR Nick

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 21 вересня 2019, 19:08

В первую очередь вести себя нужно достойно и на работе и в быту и на портале и в эфире.
ur5lx

ur4ewz

Повідомлення ur4ewz » 21 вересня 2019, 19:58

ur5lx писав:В первую очередь вести себя нужно достойно и на работе и в быту и на портале и в эфире.

Я конечно извиняюсь, ну как не дописать, "а то дед мороз не принесёт подарки".

us8ar писав:
А если бы принимались только бумажные отчёты, что тогда? Искать не приславших отчёты и слёзно просить прислать?
Поэтому сроки судейства по пол года, а то и более, действительно вызывают множество не нужных вопросов. На дворе 21-й век и всё идёт к тому

Как то так.

us8ar
Контактна інформація:

Повідомлення us8ar » 21 вересня 2019, 20:11

ur5lx писав:В первую очередь вести себя нужно достойно и на работе и в быту и на портале и в эфире.

Сергей, полностью согласен! Это даже не обговаривается.
73! de US8AR Nick

Повернутись до “Змагання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей