Чи доцільно проводити зв'язки з країною агресором і окупантом??

UR5SEL

Чи доцільно проводити зв'язки з країною агресором і окупантом??

Повідомлення UR5SEL » 18 грудня 2018, 23:39

На мою думку що недоцільно!
Поясню чому .
Мова ідеться про Росію!
Зразу хочу заявити, що я не маю якихось негативних думок до будь яких радіоаматорів з будь якої країни ! Всіх поважаю і вважаю друзями!
Але Росія являється країною АГРЕСОРОМ і ОКУПАНТОМ , тому що вона захопила Крим і продовжують вбивати українських громадян російські військові і техніка !
Уже вбито понад 11000 українських громадян з них більше 200 дітей!
І це продовжується з 2014 року і по сьогоднішній момент!
Я думаю що немає необхідності посперечатися з цим фактом
Санкції накладені за окупацію Криму і Донбасу ! Тобто за АГРЕСІЮ!
Я розумію що іде торгівля але на мій погляд , думаю через те що немає де взяти або сильно не вигідно десь брати товар ! Світ глобальний!
Я ще раз підкреслюю - я нічого до будь яких радіоаматорів не маю претензій!
Але я тяжко уявляю як під час 1942 року проводили зв'язки німецькі і радянські аматори!
Ясна річ були інші часи але іде війна і щоб ми не говорили іде неоголошена війна і Росія без оголошення війни, підло і нагло "віджала" тобто анексувала Крим , і затіяла агресію на Донбасі , ніхто не буде заперечувати присутність російської армії там!
Як сказав на телебаченні саме російський політолог " Кров на руках за дії в Криму і Донбасі лежить на всіх громадянах Росії без виключення!! Тому що згідно російської Конституції влада належить народу Росії і він несе повну відповідальність!"
Це так само як Німеччина після 1945 року !
В мене є таке бажання послухати думку українських радіоаматорів з цього питання!

UR5SEL

Re: Чи доцільно проводити зв'язки з країною агресором і окупантом??

Повідомлення UR5SEL » 22 грудня 2018, 02:52

Ну не вже тема не цікава з морального боку ! !
Кожен день вбиті українські солдати від російських окупаційних військ і нічого !
Анексували Крим !
Останній обстріл в нейтральних водах буксира і двох катерів!
Навіть при Союзі такого щось не пригадаю -обстріл військових кораблів в нейтральних водах і полон моряків за те що ніби порушили територіальні води!
Щоб краще зрозуміти чого нам бажають прості жителі Росії в переважній більшості наберіть в гуглі Андрій Луганський, Яніна Соколова, Андрій Полтава і інших укр блогерів де вони показують зріз російського суспільства !
Просто вони на перший погляд деякі з них роблять дивні ходи але потім розумієш все це для того щоб людина розкрилася і показала свої істинні погляди або інші блогери просто аргументовано пояснюють без пустих слів і бла-бла -бла!
Я наприклад до 2014 року був впевнений на 100% що ніколи Росія не анексує Крим і не буде вести окупацію на Донбасі і вбивати там людей !
Будь де я повірив би але не з Україною -"МЫ Ж ОДИН НАРОД" чи хоча би "МЫШЕБРАТЬЯ" як казали росіяни!Які зв'язки родинні , дружні , культурні ...
І це при наявності інтернету!
І основне як відрізнити радіолюбителя чи він вбивав громадян України на українському Донбасі чи лишень хоче це здійснити чи може ... .!?????
Мене чесно кажучи сильно напружує думка про те що я можу побажати 73 і успіхів і найкращого здоров'я російському радіолюбителю який вчора вбивав українських громадян або приїхав у відпустку і завтра поїде знову вбивати!

ux0dz
Контактна інформація:

Re: Чи доцільно проводити зв'язки з країною агресором і окупантом??

Повідомлення ux0dz » 24 грудня 2018, 00:30

UR5SEL писав:?????
Мене чесно кажучи сильно напружує думка про те що я можу побажати 73
Гони её тугу печаль, ато так и до сожжения QSLлок СНГ дело дойдёт :smoke:

Повернутись до “Навколорадiоаматорськi размови”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей