Нові правила УКХ тестів

UR5SEL

Нові правила УКХ тестів

Повідомлення UR5SEL » 22 серпня 2018, 22:55

Перш за все я хотів пояснити чому і для чого змінювати положення змагань і чому це необхідно !
Я говорю про Single!!! Про Мulti не обговорюю!
Перш за все намагання всіма доступними засобами добитися виконання спортивного принципу – РІВНІСТЬ СТАРТОВИХ УМОВ!!! З чого складається успіх в УКХ –тесті – апаратура , антени, уміння ,і в УКХ має найголовніше значення географія – тобто де розміщена станція!Якщо з потужністю і антенами питання вирішено – роби або купуй які знаєш і вважаєш за потрібне , з умінням – ніхто не обмежує час тренувань а от з географією є питання!
Перш за все хочу відкинути таку думку як деякі кажуть – та навіщо ці медалі і кубки , головне що є можливість поспілкуватися аматор з аматором! Це не вірно – хочеш спілкуватися – візьми мобілку і спілкуйся про погоду , техніку і про види на урожай картоплі на дачі!
Я це не для власних амбіцій вношу пропозицію а задля ЧЕСНОСТІ І СПОРТИВНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ!
По друге – ці нескінчені розмови , образи про те що не можливо працювати бо вони з Карпат мають більше зв’язків і виграють ніж зі сходу і тому і тому ввели залік Україна-Україна щоб і схід мав своїх переможців – але це також не вірно одні тут а другі тут , а в кубку України навіть дійшло до того що деякі зі сходу заявили – що мало зв’язків переможець провів зі станціями України і кубка він не достоїн! І далі будуть такі розмови проходити !
А це відбувається тому що Україна дуже і дуже величезна! Загальна площа України становить 603 628 км², вона становить 5,7 % території Європи! За цим показником вона є другою за величиною серед країн Європи після Росії (або найбільшою країною, яка повністю лежить в Європі). Територія України витягнута з заходу на схід на 1316 км і з півночі на південь на 893 км, - /Вікіпедія/ І це являється основною причиною НЕРІВНОСТІ тестів на УКХ ! Ну не можливо провести зв’язок між крайніми точками! Як проводити змагання коли теоретично зв’язок між станціями на крайніх точках теоретично неможливий , так як і не можливий просто з половиною території!!! Я розглядаю без наявності супер проходження! І плюс до того НЕРІВНОМІРНІСТЬ АМАТОРІВ! Кажуть не подобається – бери антени , техніку, генератор і їдь за 800- 1000 км ! Ну це якось зі сторони того хто говорить трохи несправедливо , це м’яко сказано ! В сучасних умовах та і було це раніше можна і треба виїхати в поле або в гори на 100-200 км ну ніяк не на 1000 км ! Тут зі мною погодиться кожний!
І по третє - розмови і вияснення чому за зв’язок на 430 множник 2 а не 3 , або чого множник на 5.6 не 3 , а 23 і так далі і цьому немає кінця!
Я НАВІВ ЦІ РЕЧІ З ЯКИМИ НЕ ПОГОДИТИСЯ НІХТО НЕ МОЖЕ !Що є то є! І це є причини чому не беруть участь у змаганнях ! Є і інші , але ці також важливі!
Один із варіантів вирішення , хоча би частково є моя пропозиція у зміні Положення про змагання ! В чому вона полягає ?
1) У всіх тестах які проводяться в Україні де є залік Україна – Україна , а це кубки , ПД , на призи,ЧУ зробити один залік , не важливо чи це кореспондент за кордоном чи в Україні АЛЕ ВИЗНАЧАТИ ПЕРЕМОЖЦІВ ПО РЕГІОНАХ! Південь – північ – захід – схід! ( регіон – це кілька областей)! Ніхто не говорить про обласні ,районні , селищні змагання !
2) Залікова група – один діапазон! Тобто відпадають множники ! Може людина працювати і на 144 і на 430 і на 5,6 будь ласка !Але Ніяких номінацій 144+430 , або 144+430+5.6 і так далі ! По діапазонно!!
3) Може бути залік і FM на 144 але обов’язково при поділу на регіони і не основний просто як додатковий , ( я особисто проти але це все на стадії обговорення!)
4) Ясна річ якщо буде не менше 3-5 учасників! З якими регіонами об’єднувати якщо менше це також обговорювати !
5) Тобто що ми отримуємо :
а) судимо по європейським правилам
б) в нас номінації європейські – по діапазонні
в) маємо більш менш справедливий і спортивно чесний принцип по регіонам де відстань між крайніми точками регіона можна подолати без проходження або з розумними затратами на поїздку 100-200 км ! Регіон – це приблизно рівний площі середньої європейської держави! ЦЕ НЕ ОБЛАСТЬ ,НІ РАЙОН – ЦЕ СЕРЕДНЯ КРАЇНА ЄВРОПИ!
г) можуть казати – а як кілька кубків видавати за одні змагання – може бути, а що мало зараз номінацій і тим і тим і , добре що немає номінація 144 FM на велосипеді ЛГБТ!
д) І основне - кажуть що і в Африці є ЧЕМПІОН , як це не буде АБСОЛЮТНОГО ЧЕМПІОНА УКРАЇНИ ПО РАДІОЗВ’ЯЗКУ НА УКХ! Ось тут я пропоную як в Лізі чемпіонів по футболу – Змагання які проводять за цим принципом , а це Кубки України , ПД , ЧУ і на призи являються ніби відбірними щоб отримати право взяти участь в очному тесті за Абсолютного Чемпіона України! Призери (може і 1-5 місця )
по регіонах і по діапазонах раз в рік приїзжають на очний тест і між собою розігрують це звання! Один із варіантів я пропоную – приїзжають з однаковими станціями ( на зразок Буафенгів або щось подібне на двох діапазонах 144 і 430 , і антенами , сідають в границях видимості , наприклад стадіон і протягом години із зміною що 5-10 хвилин позивних проводять швидкий міні тест , звіт на комп’ютерах, зразу завантажується суддям , через годину максимум нагородження! Чому FM – щоб було зрозуміло глядачам яких обов’язково запросити!Чому антени – бо це УКХ , можливо зменшити потужність до 1 Вт або ще менше щоб роль антени мала більше значення! Чому на стадіоні – щоб було публічно , запросити журналістів , телебачення , депутатів , Укрчастотнагляд , щоб було кому сказати про наші проблеми , і щоб молодь можна було захопити – класно і прикольно і комп і рація і змагання ,як вони говорять !
Зрозуміло що це є проект ! Обговорення ! Звичайно і є тут недоліки , я бачу один -можуть сказати що сильно багато по регіонам потрібно кубків і медалей і грамот – я більш чим переконаний МЕНШЕ номінацій – МЕНШЕ нагород!Можна і дешевших купити !
А переваг купа
1) Добиваємось хоч частково СПРАВЕДЛИВОСТІ І СПОРТИВНОГО ПРИНЦИПУ
2) Судимо по європейському
3) Номінаціі європейські
4) Позбавляємось сварок на тему множників і нечесності через географію
5) Можливо , а я в це вірю зростає активність станцій
6) Зрозуміла чітка система тестів
7) І ще багато і багато плюсів
Я закликаю УКХ комітет розглянути пропозицію і всіх бажаючих , кому не байдужа доля УКХ в Україні прийняти участь в обговоренні цієї теми! Але хотілося б конструктиву – а не «регіони то зони було при СРСР» , чи зведення обговорення до першості села, « можна і так зробити вибірку» , або так « погано бо воно погано» і до «а мені і без медалів і кубків добре»!

ur5zhf

Re: Нові правила УКХ тестів

Повідомлення ur5zhf » 22 серпня 2018, 23:14

Может сначала узнать у сотни людей почему они не участвуют в УКВ соревнованиях, а потом отталкиваясь от этой информации предлагать способы "популяризации".

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 22 серпня 2018, 23:28

ur5zhf писав:Может сначала узнать у сотни людей почему они не участвуют в УКВ соревнованиях, а потом отталкиваясь от этой информации предлагать способы "популяризации".

Це також можливо , але це заважає введенню нових правил!

us7sb

Повідомлення us7sb » 23 серпня 2018, 00:10

ur5zhf писав:Может сначала узнать у сотни людей почему они не участвуют в УКВ соревнованиях, а потом отталкиваясь от этой информации предлагать способы "популяризации".

Согласен на 100%
А что мешает провести опрос ?
Евгений-US7SB

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 23 серпня 2018, 00:16

Если не знаешь как -делай по закону.
А закон у нас рекомендации ИАРУ.Всякая отсебятина только усугобляет положение дел.
Только подиапазонный зачет. Еще есть 6 часов и 24 как обычно.Один оператор , много операторов.
На этом ТОЧКА! Ни каких множителей ,144+432 , ФМ , ТЛФ , СВЧ, зон .......
А кто имеет средства может выставить приз в любой номинации , но из выше перечисленных.
Тоесть приз за какой-то диапазон , или группу диапазонов или категорию один , много , 6 часов.
Это все тесты вез очных. Будут очные или ОЗЧУ тогда примерно по положению что было или снова только подиапазонный зачет и возможно по сумме диапазонов.Можно в очных выделить победителя 144 , 432 и возможно по сумме....
По какой причине не работаю в ТЕСТАХ? Я работаю - моя причина -доказываю самому себе что еще могу что-то. Показываю результат как обычно.
Значит в форме.Если были ошибки -стараюсь учесть
ur5lx

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 23 серпня 2018, 06:39

Спорьте, обсуждайте, а будет так – мы посоветовались и я решил )). Притом уже заблаговременно наперед! Осталось только воплотить все на бумаге. :biggrin:
А потом, если возникнут вопросы, будет ответ - так вы же сами этого захотели... :clap:
ur5lx писав:Только подиапазонный зачет. Еще есть 6 часов и 24 как обычно.Один оператор , много операторов.

А вообще-то нужно писать какой именно тест обсуждается, а то так можно многое наворотить. Если все ЭТО в общем, то эта говорильня ни о чем.
UY5UZ / EM3U Валерий

UT7E

Повідомлення UT7E » 23 серпня 2018, 10:04

Вас "фроловых" не поймешь....

Никто не отказывается назначать ЛЮБЫЕ номинации. Если не можете спонсировать - хотя бы подкиньте идею!
Посмотрите на Весенний Кубок. Куча номинаций и 3-4 станции в победителях почти везде. Те, у кого есть аппаратура, антенны, операторские навыки + география. Эти 4 фактора мы не уберем никуда!
Розыгрыши среди ВСЕХ участников производятся, есть призы за 2-3-5-7 места и т.д. Даже отдельный призовой фонд ребята учредили!!!!

Все равно не так!!! Никто никого насильно никуда не тащит. Посмотрите на соседей! Которые живут лучше, у них есть такое???? Думаете в Польше, Чехии, Венгрии больше станций? Или посмотрите на півничного сусіда. Что там?
У нас : 90 отчетов ЧУ - это только Украинские станции!!!! Более 100 отчетов в Чалапко и ПД! Блин, посмотрите сколько участников в ЧУ КВ и в Первенствах на КВ! Думаете намного больше?????

Почему кто-то сетует на то, что надо сидеть 24 часа? Включитесь, проведите для удовольствия несколько связей и отдыхайте.

Важно участие! Иначе бы на Олимпийские игры приезжало бы по три чемпиона. Почему же едут все спортсмены, даже не надеясь на медали?
Потому что просто хотят достичь что-то для себя, потому что болеют этим спортом, потому просто хотят поучаствовать в празднике спорта!

Наши УКВ тесты - это тоже праздник, пусть иногда и тяжелый, но давайте угробим УКВ и все отменим! Будет легче????

73!

Спасибо за терпение!
All we need is LOVE!

us4el
Контактна інформація:

Повідомлення us4el » 23 серпня 2018, 10:45

:clap: [quote="UT7E"]Вас "фроловых" не поймешь....

Никто не отказывается назначать ЛЮБЫЕ номинации. Если не можете спонсировать - хотя бы подкиньте идею!
Посмотрите на Весенний Кубок. Куча номинаций и 3-4 станции в победителях почти везде. Те, у кого есть аппаратура, антенны, операторские навыки + география. Эти 4 фактора мы не уберем никуда!
Розыгрыши среди ВСЕХ участников производятся, есть призы за 2-3-5-7 места и т.д. Даже отдельный призовой фонд ребята учредили....................................................................Юрий! Все так!!! Просто есть категория "всенетаков",которым-хоть как,все равно -- не так! :oops: Ориентироваться на НИХ бессмысленно, да и не нужно. Это бесполезная тема,как бесконечная песня "атына".Последний ЧУ это подтвердил. :clap: :clap: :clap:
Николай Алимов

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 23 серпня 2018, 13:41

UT7E писав:Посмотрите на Весенний Кубок. Куча номинаций и 3-4 станции в победителях почти везде. Те, у кого есть аппаратура, антенны, операторские навыки + география. Эти 4 фактора мы не уберем никуда!

Важно участие! Иначе бы на Олимпийские игры приезжало бы по три чемпиона. Почему же едут все спортсмены, даже не надеясь на медали?
Потому что просто хотят достичь что-то для себя, потому что болеют этим спортом, потому просто хотят поучаствовать в празднике спорта!

Наши УКВ тесты - это тоже праздник, пусть иногда и тяжелый, но давайте угробим УКВ и все отменим! Будет легче????

Чи я не чітко і виразнно розказав свою думку чи Ви не хочете зрозуміти ! Я за те щоб забрати цю незліченну кількість псевдо номінацій в якій перемагають ВСЮДИ 3-4 станції бо вони користуються одним єдиним фактором -ФАКТОРОМ ГЕОГРАФІЯ ! Я пропоную просто прибрати цей фактор географії розділивши це на регіони - Захід- Схід -Північ -Південь ! І НЕ ВИЗНАЧАТИ ПЕРЕМОЖЦЯ ЗАГАЛЬНОГО А ТІЛЬКИ ПО РЕГІОНАМ ! Плюс по діапазонах тільки підсумок! НЕПОТРІБНО СТІЛЬКИ РІЗНИХ НОМІНАЦІЙ !
Що це дає-
1) позбавляємось фактора географії , ХОЧА БИ РОБИМО МЕНШ ЗНАЧУЩИМ , БО РЕАЛЬНО ВИЇХАТИ В ПОЛЕ НА 100-200 КМ А НЕ 1000КМ
2) я думаю що не тільки є цих 3-4 станції, а є станції з апаратурою , антенами і умінням в КОЖНОМУ РЕГІОНІ просто вони не бачать доцільнрсті брати участь в тестах через цю саму географію ! Я ніяк не применшую заслуги цих 3-4 станцій , вони дійсно круті !
3) Ми роздамо дійсно кращим кубки і медалі і більшій кількості і не будемо обмежувати - один кубок в руки як при совку - одні труси в руки чи один хліб в руки ! Більша кількість дійсно заслужених нагород попаде в руки достойним людям!
4) я вже говорив ну так сталося що 80% станцій на сході 20% станцій на заході між ними 400 км мало -мало і як проводити Першість України коли коли захід ледве -ледве на грані теоретично можливого дозивається до сходу!

Ну це Ви трішки лукавите на рахунок Олімпійських ігор - всі хто там хоче стати призером ! Всі мають РІВНІ ШАНСИ ! І боряться з не рівністю - приклад допінг - це та сама географія у нас ! Як вони не можуть повністю так і ми стараємось хоча би частково побороти цей фактор! !Якщо просто " поучаствовать " то ті пишуть Check Log і просто здають звіт для галочки!

І нарешті " угробим УКВ и все отменим! Будет легче????" ХТО ЦЕЙ МЕРЗОТНИК, ЩО ЦЕ КАЖЕ , Я НЕ ПОБАЧИВ ЩЕ НЕ ОДНОГО ПОСТА ХТО БИ ЦЕ ПОСМІВ КАЗАТИ !!! ХТО ВІН , ПОКАЖІТЬ ЙОГО, ЩОБ МИ ВСІ ЯК ОДИН ГНІВНО ЗАСУДИЛИ ЦЬОГО НЕГІДНИКА І МЕРЗОТНИКА!!!! Просто пропоную один із варіантів дійсно покращення і справедливості нашого з Вами улюбленого УКХ!!!

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 23 серпня 2018, 21:05

UY5UZ , Валерий я только предлагаю . Все наши ТЕСТЫ Вес К , ПД , Куб ЛРУ 144 , 432 и выше проводить только подиапазонно.
В каждам ТЕСТЕ первый тур или второй опоределяем подедителей в категориях 6 часов один оператор , 24 часа один оператор , 24 часа много операторов. Больше ни каких делений , множителей , зон , видов работы и т.д и т.п. Делаем все как в Европе.
Если будут спонсоры они сами решают за какой диапазон или группу диапазонов они учреждают призы или решаем коллективно если это фонд.
Я сразу реагирую на вопрос о ФМ. Есть категория 6 часов - вот и боритесь в ней. Возможно спонсор будет спонсировать только эту категорию?
Это уж дело спонсороа и спонсоров.
UR5SEL, положение УКВ тестов написано историей. И ни какая география не поможет если нет АНТ и сетупа , да и операторского мастерства.
Помню UT7QF был в Черновицкой области на восточныхз склонах Карпат! Так его было слышно и в Луганске и в Мариуполе .
Вы же стаете на западные склоны Карпат и работаете на Европу. Вот и свя проблема!Есть желание стать ЧУ в ОЗЧУ ? Выбирайте точку и работайте
со все Украиной! И что за 400 км предельное расстояние? Это что в ФМ ? Да возможно. Но я с 200 метров , а вокруг 220-230 работаю на 144-432
до 900 км а на 6 и 3 см на 450 -600 км . а Вы на 144 не можете сработать на 400 км? Пример настоящий UT5EL работал с 21 квадрата -слышно было на 432 на 599 ! Но больше ни кого. Возможно не в географии дело? Да еще вспомнил - RB5PA работал с ним всегда на 144и 432. Совсем свежий пример UR5BFX - да я понимаю у него 400 метров , но работаем всегда.Теперь сами себе задайте вопрос- а почему Вы так слабо сработали в ЧУ август? А почему никого не было на 432 ? А может проблема в самих Вас , а не в географии?

Теперь по поводу очных- Боафен? .......УКВ это не только кто сильней может ,,глотку рвать ,, , а в первую очередь соревнование АНТ , сетепа,
операторскорго мастерства , знаний УКВ , команды в конце концов. Как работать в очных мы тоже знаем не по наслышке. И положение 2013 года
и 2018 было разработано базируясь на опыте многократных участников очных тестов. И оно удачное что потдвердили ОЗЧУ 2013 и ЧУ 2018 август.

Я лично не вижу смысла что-то кардинально менять. Возможно ввести только подиапазонный зачет . Это успокоит нынешних ,,активистов,, но взбудоражит других......Я истина в ЭФИРЕ! РАБОТАЕМ и радуемся! До встречи в Кубке ЛРУ первый тур 144 МГЦ!
73!Сергей
ur5lx

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 23 серпня 2018, 21:17

Ось байка , вибачте наперед за стиль !
Зібралися одного разу Сергій (схід) і Зіновій (захід) і вирішили провести змагання по стрільбі ( заочні змагання ЧУ на УКХ) між собою! Домовилися що рушниці(апаратура) і приціли (антени) можна купувати які хто захоче і можна готуватися перед змаганням хто скільки зможе ! І що будуть стріляти по порожніх пляшках щоб точно визначити хто кращий , по 100 штук на кожного ! І вийшли вони на змагання ! В Сергія гвинтівка крута і далекобійна снайперська стріляє на 800 м (кілометрів) і попадає в ціль і приціл хоч куди оптика гарна , просвітлена ! А в Зиновія ще краща , гвинтівка стріляє на 810 м км новіша і сучасніша і оптика цейсовська ! Тренувалися обоє на совість! І от підішли на вогневий рубіж і Зиновій помітив що неоднаково розміщені пляшки які треба розбити в нього і в Сергія ! В Сергія 80 пляшок ( станцій) розміщені не більше ніж 400 метрів (кілометрів) , решта на відстані від 1 км до 2 км ! А в Зиновія навпаки- десь 20 пляшок на відстані 400метрів а решта 80 пляшок на відстані від 1км до 2 км! І Зиновій каже Сергію: "Ну я розумію , Сергій що ніхто вже пляшки перекладати не буде , ну ти ж бачиш, що так не чесно , несправедливо ! " На що йому Сергій відповідає: "Так бачу, але чого це ти Зиновій , що ти мутиш тут воду! Є кілька причин чому ти повинен це прийняти ! Ми по перше прийняли кілька номінацій - це і стрільба лежачи , і з коліна і з упора , і тільки лівою рукою і правою і навіть номінацію - стрільба верх ногами ! Можеш вибирати будь яку я на будь яку згідний ! А по друге ,основне участь , як на Олімпійських іграх , ти знаєш що всі їдуть просто щоб потусоватися а не виграти ! А ще можемо зробити окрему вибірку скільки ти поцілив пляшок в першу годину і в другу годину , це ж ми судимо (opencontest)! Бо навіть зробити ще кілька номінацій , наприклад стрільба на велосипеді !Давай змагатися! " Зиновій здивований каже :" Та не в номінаціях і їхній кількості справа а в елементарній чесності! Сергій , друже ,та я якщо стану на лавку ( поїду в гори) і буде попутний вітер ( проходження) і куля ( зв'язок) все одно не долетить на 2 км ! Може подумаємо інший порядок ! От одна можлива із пропозицій - Я з друзями буду змагатися при такому розміщенні пляшок , ти зі своїми при таких , а переможці і в тебе і в мене щоб визначити хто кращий підемо в тир і визначимо по справедливості !( очний міні тест )" І тут Сергій сказав " Що , ти хочеш угробити наші змагання , буде легше!От у мене колись давно був один друг та я зміг з ним змагатися!Та Ви всі геть усі повні неучі і у Вас руки не з того місця ростуть!Ось я працюю а Ви ледачі! Так визначали за таким принципом за царя Гороха ( в СРСР був поділ на зони УКХ) і не важливо чи він добрий чи ні, Вам не догодиш! Не хочеш і без тебе обійдемось!" Ось така байка вийшла !
Не нагадує сьогоднішній порядок речей в УКХ тестах!?!
Прошу наперед вибачення за те кого може це образило і всі імена і події де є співпадіння є випадкові, як кажуть у таких випадках!

UR5EAZ

Повідомлення UR5EAZ » 23 серпня 2018, 21:45

ur5lx писав:
"...Помню UT7QF был в Черновицкой области на восточныхз склонах Карпат! Так его было слышно и в Луганске и в Мариуполе .
Вы же стаете на западные склоны Карпат и работаете на Европу. Вот и свя проблема!Есть желание стать ЧУ в ОЗЧУ ? Выбирайте точку и работайте со все Украиной!.."

73!Сергей

Два чемпиона Украины в ОЗЧУ или один?
Если исключительно по диапазонам, как предлагают, тогда мы будем поздравлять заочного чемпиона в ОЗЧУ на 144 MHz MIX, заочного чемпиона на 432 MHz MIX, заочного чемпиона на 145 MHz FM, заочного чемпиона на 432 MHz FM и тп. - вы так хотите?

Владимир, UR5EAZ.
Востаннє редагувалось 23 серпня 2018, 22:07 користувачем UR5EAZ, всього редагувалось 1 раз.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 23 серпня 2018, 22:03

ur5lx писав:Помню UT7QF был в Черновицкой области на восточныхз склонах Карпат! Так его было слышно и в Луганске и в Мариуполе .
Вы же стаете на западные склоны Карпат и работаете на Европу. Вот и свя проблема!

Особливо порадувало слова "восточныхз склонах Карпат" і "западные склоны Карпат и работаете на Европу" ! Це просто супер сказано ! :clap: :clap: :clap: Я просто Вас поважаю і не хочу більше нічого говорити! Але це більшість такої хибної думки про те як і що собою представляє робота "с восточных и с западных склонах Карпат"! Ну і розмішили " восточными и западными склонами Карпат"! А чого не "южные и северные склоны Карпат " Тоді можна і Африкою і з Норвегією працювати ! А заліз на "южний склон Карпат" і з Африкою працюєш тільки так! Як з рівнини то 950 км а як з "южного слона Карпат" то з половиною Африки тільки так!

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 23 серпня 2018, 22:50

UR5SEL , я вижу Вам просто скучно. И упражняетесь в правописании. А примеры приводил реальные UT5EL KO21 , UR5BFX KN29 это в этом году .
ur5lx

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 24 серпня 2018, 00:08

ur5lx писав:UR5SEL , я вижу Вам просто скучно. И упражняетесь в правописании. А примеры приводил реальные UT5EL KO21 , UR5BFX KN29 это в этом году .

Цей форум не передбачає щоб вступати в публічну переписку по такому питанні! Я Вас поважаю , не дивлячись на Вашу відмінну від моєї позицію! Ви "за " старе положення тестів коли неможливо зв'язатися між крайніми точками України і при нерівномірності аматорів!Ви вважаєте що так нормально ! Ну що ж! Я це зрозумів і це Ваша позиція і Ви маєте на це право ! Так само я на свою і я пишу і роблю це все не заради особистих переваг і не "упражняетесь в правописании"! Я вважаю що положення потрібно змінювати по європеському взірцю і за спортивними принципами - рівність умов, хоча би приблизно! Ось я виходжу з чого !

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 24 серпня 2018, 06:50

ur5lx писав:UY5UZ , Валерий я только предлагаю . Все наши ТЕСТЫ Вес К , ПД , Куб ЛРУ 144 , 432 и выше проводить только подиапазонно.
В каждам ТЕСТЕ первый тур или второй опоределяем подедителей в категориях 6 часов один оператор , 24 часа один оператор , 24 часа много операторов. Больше ни каких делений , множителей , зон , видов работы и т.д и т.п. Делаем все как в Европе.
Если будут спонсоры они сами решают за какой диапазон или группу диапазонов они учреждают призы или решаем коллективно если это фонд.
Я сразу реагирую на вопрос о ФМ. Есть категория 6 часов - вот и боритесь в ней.
73!Сергей

ОК, Сергей, с тобой соглашаюсь и поддерживаю твое предложение. Пусть будет так. Только ПД наверное нужно оставить, как есть на сегодняшний день, а может действительно - гулять, так гулять...
А разговоры о ЧЕМПИОНЕ будут корректны только применительно к ОЗЧУ (очных), а в заочных тестах могут быть только победители.
UY5UZ / EM3U Валерий

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 24 серпня 2018, 07:21

UR5SEL , мы говорим о об одном и том-же.Создать положение которое всех устраивало невозможно. Мы зашли в втупик. Всякие изменения типа Украина с Украиной , отдельно ФМ , отдельно ТЛФ только усугубили ситуацию. Как пример ЧУ август - лидеры в номинации ФМ набрали в 4-5 раз меньше
очков от лидиров в миксе. И в номинации ФМ 90 очков за связь в номинации микс 400-450 очков за связь. Но оба будут называться Чемпион Украины.Это нормально?
Согласен с Валерием в ОЗЧУ или ЧУ может быть только победитель . А Чемпион Украины может быть только очной части ОЗЧУ.
Мое мнение- ОЗЧУ или ЧУ август проводим по положению ОЗЧУ 2013 года. Для внутреннего ТЕСТА оно подходит.
А все остальные ТЕСТЫ по европейским правилам. 6 часов один оператор - 6 часов много операторов изключаем т.к это абсурд,
24 часа один оператор , 24 часа много операторов , подиапазонный зачет.
Все остальное от спонсоров или фонда. Имею ввиду призы , кубки , плакетки за какие диапазоны или группы диапазонов или за 6 часов они решают. Возможно и виды работы тоже можно награждать , но это только личная инициатива спонсоров.
Наша задача максимально уменьшить разногласие между УКВистами.
ur5lx

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 24 серпня 2018, 07:35

ur5lx писав:отдельно ФМ , отдельно ТЛФ *** 6 часов один оператор ***
подиапазонный зачет.
Все остальное от спонсоров или фонда. Имею ввиду призы , кубки , плакетки за какие диапазоны или группы диапазонов или за 6 часов они решают. Возможно и виды работы тоже можно награждать , но это только личная инициатива спонсоров.
Наша задача максимально уменьшить разногласие между УКВистами.

Только вот это все как определить?
Если на опенконтесте будет инфо только по диапазонам, тогда где можно посмотреть и наградить другие не учтенные номинации - FM, Phone и т.д., как делать выборку?
UY5UZ / EM3U Валерий

UR5EAZ

Повідомлення UR5EAZ » 24 серпня 2018, 09:17

ur5lx писав:"UR5SEL , мы говорим о об одном и том-же.Создать положение которое всех устраивало невозможно. Мы зашли в втупик. .
...
Наша задача максимально уменьшить разногласие между УКВистами...

Для этого прежде всего нужно знать предмет разговора, иметь четкое представление о терминах и определениях, понимать важность
всех, именно всех аспектов затрагиваемой темы и, только тогда приступать к обсуждению; в ходе обсуждения нужно строго придерживаться своей точки зрения, не изменять ее, избегать поведения "Я хозяин слова. Хочу - даю слово, хочу - забираю его" или "Я переобулся в прыжке".

Владимир, UR5EAZ.

us5ey
Контактна інформація:

Повідомлення us5ey » 24 серпня 2018, 09:31

ur5lx писав:Если не знаешь как -делай по закону.
А закон у нас рекомендации ИАРУ.Всякая отсебятина только усугобляет положение дел.
Только подиапазонный зачет. Еще есть 6 часов и 24 как обычно.Один оператор , много операторов.

ur5lx писав:....
Согласен с Валерием в ОЗЧУ или ЧУ может быть только победитель . А Чемпион Украины может быть только очной части ОЗЧУ.
Мое мнение- ОЗЧУ или ЧУ август проводим по положению ОЗЧУ 2013 года. Для внутреннего ТЕСТА оно подходит.
А все остальные ТЕСТЫ по европейским правилам. 6 часов один оператор - 6 часов много операторов изключаем т.к это абсурд,
24 часа один оператор , 24 часа много операторов , подиапазонный зачет....

Минуло трохи більше доби і такі революційні зміни.
Не эфиром единым

Повернутись до “Змагання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість