Нет слов...... :(

UT8LN

Re: Нет слов...... :(

Повідомлення UT8LN » 18 червня 2018, 16:20

Ця дискусія може розглядатися лише в емоційній та моральній площині. Нажаль, ані ВРЛ, ані ЛРУ, ані UCC не зробили нічого, щоб піратів Криму та так званої "днр" дискваліфікували в міжнародних змаганнях, не задекларували жодної відповідальності за проведення зв'язків з піратами. Такої ж політики притримується і УДЦР. Взагалі, складається враження, що вони і досі блукають у якійсь своїй реальності або зайняті "більш важливими" справами...
Ніякої заборони на проведення р/з с РФ немає. Ці питання не прості, і кожен вирішує їх, як йому забажається. Чому так складається? Та тому що в нашому суспільстві і досі немає солідарності, не всі ще і зараз розуміють, що відбувається, вчили історію по совкових підручниках, не можуть розпрощатися з міфами та пропагандою про єдиний братній слав'янскій народ. Але це вже не смішно читати про таке зараз. Коли ми змінимося?
Я живу на своїй, Богом даній, землі.

UY0LL
Контактна інформація:

Повідомлення UY0LL » 18 червня 2018, 19:33

Доречi, про моральнi якостi "братнього слав'янского народу" (яких знають як КАЦАП, тобто схожий на цапа - "козла"). Вiднедавна, кацапи без попередження мене, як власника сайта (за утримання якого я декiлька рокiв вносив платню), просто видалили сайт VHFDX.AT.UA. Причина доволi проста - з початку вiйни "з братками" вже чотири роки сайт щоденно відвідували чисельні відвідувачі, що в котрий раз переглядали повідомлення "Государственный терроризм РФ". На щастя, як казав герой одного роману:"Рукописи не горят!" i хронологію початку війни можна знайти у архіві сайту https://web.archive.org/web/20171021003 ... 03-01-1344

UR5EAZ

Повідомлення UR5EAZ » 18 червня 2018, 20:24

UT8LN"]Ця дискусія може розглядатися лише в емоційній та моральній площині Нажаль, ані ВРЛ, ані ЛРУ, ані UCC не зробили нічого, щоб піратів Криму та так званої "днр" дискваліфікували в міжнародних змаганнях, не задекларували жодної відповідальності за проведення зв'язків з піратами. Такої ж політики притримується і УДЦР. Взагалі, складається враження, що вони і досі блукають у якійсь своїй реальності або зайняті "більш важливими" справами...
Ніякої заборони на проведення р/з с РФ немає. Ці питання не прості, і кожен вирішує їх, як йому забажається. Чому так складається? Та тому що в нашому суспільстві і досі немає солідарності, не всі ще і зараз розуміють, що відбувається, вчили історію по совкових підручниках, не можуть розпрощатися з міфами та пропагандою про єдиний братній слав'янскій народ. Але це вже не смішно читати про таке зараз. Коли ми змінимося?
[/quote]

Без эмоций и морали, но только факты:
[quote="ur5lx писав:
Друзья , все это эмоции . А факты. Сколько людей было в Украине в 1991 году ? А сколько сейчас? Сколько закрыто больниц , школ, детских садиков, заводов. Сколько распахали сел, деревень , хуторов? Вот это факты.

Не слепо в этом сообщении именно 1991 год обозначен без эмоций. Де-мол, независимая Украина начиная с 1991 года уничтожила и продолжает уничтожать все то хорошее, что было достигнуто до 1991 года.

Вспомните тот август 1991. Как все было хорошо... Крепкие колхозы, мощные заводы, стабильная финансовая система,
подъем экономики...

Владимир, UR5EAZ.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 19 червня 2018, 00:00

UR5EAZ писав:Вспомните тот август 1991. Как все было хорошо... Крепкие колхозы, мощные заводы, стабильная финансовая система,
подъем экономики...

Ну для чого перемикати увагу на минуле хоча і не таке безхмарне і рожеве як Ви кажете ! Все було колись велике і дерева високі і ми молоді і я думав чи написати рапорт в Афганістан щоб виконувати інтернаціональний обов'язок,і я чуть не написав заяву про вступ в КПСС і ... вчасно подивився на реальність і тих хто нами керував і зняв рожеві окуляри .... АЛЕ ЦЕ Я ЩЕ РАЗ ПОВТОРЮЮ НЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПОЛІТИКИ ! ПРОСТО ми ,я думаю, маємо різні погляди на той період, колишній ! Але є сьогодення і як казали колись "ВРАГ У ВОРОТ"! І це дійсно - забрали Крим і це правда коли навіть не соромлячись кажуть "да было плечо России" , воюють і саме головне ВБИВАЮТЬ громадян нашої держави на Донбасі , бо тільки дурні можуть повірити що "это офицеры и солдаты в отпуске там едут и мы не вправе им запретить" , поставляють танки , БТРи, Буки і тисячі тонн боєприпасів і ГСМ ось уже 4 роки і заявляють "это они все захватили в Украине а мы , Россия, поставляем только бедным и деткам продукты " Ну а згадування хто колись і як було добре паяти детекторний приймач .... І Вас , UR5EAZ, можна запитати "Ось Ви ,UR5EAZ,чи є хоч би якась причина що Ви відмовитесь від проведення зв'язків з російськими станціями чи таких немає і не може бути???"

UR5EAZ

Повідомлення UR5EAZ » 19 червня 2018, 09:49

Главное, что сработал этот "вброс" в виде вопросов:
ur5lx писав:Друзья , все это эмоции . А факты. Сколько людей было в Украине в 1991 году ? А сколько сейчас? Сколько закрыто больниц , школ, детских садиков, заводов. Сколько распахали сел, деревень , хуторов? Вот это факты.

И факты "тут, как тут" одной фразой: "В 1991году все было хорошо, теперь - все плохо". Вот 'это факты!

Владимир, UR5EAZ.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 19 червня 2018, 10:45

UR5EAZ писав:Главное, что сработал этот "вброс" в виде вопросов:
ur5lx писав:Друзья , все это эмоции . А факты. Сколько людей было в Украине в 1991 году ? А сколько сейчас? Сколько закрыто больниц , школ, детских садиков, заводов. Сколько распахали сел, деревень , хуторов? Вот это факты.

И факты "тут, как тут": "В 1991году все было хорошо, теперь - все плохо". Вот 'это факты!

Владимир, UR5EAZ.

От і я про "вброс" у вигляді згадування про давні "хороші часи"! Давайте залишимось при своїх думках про "крепкие колхозы и стабильную возростающую економику , и про экономику которая должна быть экономной ,и про пустые полки магазинов и про вечные очереди за ...." Так було дещо прекрасне , дещо дуже добре , але і було просто погане і просто ...! Я вже говорив і буду повторювати - це було в в минулому прекрасному і водночас поганому і ми були молодими і все нам було добре бо не мали з чим порівняти !"А тут на форумі мене цікавить такі питання чи можна працювати з позивними з Донбасу D1 , зі станціями Криму , і що має зробити Росія ,крім того що забрала Крим , продовжує вбивати громадян України на українському Донбасі (НІ ЦЕ НЕ ВІЙНА, ВОНИ ПРОСТО КОЖЕН ДЕНЬ ВБИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ І ПРОСТО ЗАБРАЛИ КРИМ) , щоб ми радіолюбителі України просто відмовились від від зв'язків з російськими станціями, бо на наші офіційні органи надії немає ! От чисто по людські !Я повторюю - я проти всіх і кожного радіолюбителя з Росії нічого проти не маю ....,але я так думаю просто якось не по собі з однієї сторони громадяни Росії вбивають громадян України , захоплюють території України , а ми громадяни України ,їм громадянам Росії кожний раз з великим натхненням передаємо їм і їхнім родинам найтепліші 73 і найкращі побажання! Чи все таки РАДІО ПОНАД УСЕ!?
Востаннє редагувалось 19 червня 2018, 11:33 користувачем UR5SEL, всього редагувалось 2 разів.

UT8LN

Повідомлення UT8LN » 19 червня 2018, 11:16

Вспомните тот август 1991. Как все было хорошо... Крепкие колхозы, мощные заводы, стабильная финансовая система,
подъем экономики...

Я Вам про радіо, а Ви про колгоспи...
Дякую, але нам таких "добрих часів" більше не треба. Рекомендую з'їздити хоча б до Польщі та подивитися, як живуть нормальні люди в нормальній країні, котра назавжди позбулася совку. Так на що нам рівнятися- на те, чого немає і ніколи не буде, що неефективно і фальшиво, годувати себе ілюзіями, або дивитися тверезими очима на цивілізований світ?
Я живу на своїй, Богом даній, землі.

UR5EAZ

Повідомлення UR5EAZ » 19 червня 2018, 12:16

Как это не надо говорить о крепких колхозах и мощных заводах образца августа 1991 года?
Как это не надо вспоминать о процветающей экономике и стабильной финансовой системе в августе - декабре 1991 года, если вы легко принимаете вброс:
?

Владимир, UR5EAZ.

UR5EAZ

Повідомлення UR5EAZ » 19 червня 2018, 16:17

Всем успехов в Полевом Дне и чемпионате!

73!
Владимир, UR5EAZ.

UT4UDT

Повідомлення UT4UDT » 23 червня 2018, 17:55

Вот так вот происходит общение с человеком который обещал и не выполнил.
https://youtu.be/PAAZPsBIb5o

ut8le

Повідомлення ut8le » 23 червня 2018, 18:28

Совсем не наш человек! И 1% не произнес в защиту наших интересов.Да и жесты какие то не адекватные.Показать ему это как выглядит со стороны. Такие нам явно не помогут!Нашим словом "ганьба"!

UR3LDO

Повідомлення UR3LDO » 23 червня 2018, 20:46

От кто бы меня не грамотного просветил. В Украине много тысяч радиолюбителей, ДВЕ радиолюбительские организации (ЛРУ и ВРЛ), а мы всё так же идём ко дну (моё личное мнение). Почему бы на очередных выборах той же ЛРУ не собраться представителям от ВСЕХ радиолюбительских организаций, всем активным радиолюбителям и выбрать ОДИН действенный руководящий состав ОДНОЙ Всеукраинской радиолюбительской организации? Создать реально действующие команды - комитеты, куда могут войти добровольцы, и такая организация могла бы РЕАЛЬНО помогать (чем может) коллективкам, областным подразделениям и отдельным радиолюбителям на местах!
Alexandr

UT4UDT

Повідомлення UT4UDT » 23 червня 2018, 21:07

UR3LDO писав:От кто бы меня не грамотного просветил. В Украине много тысяч радиолюбителей, ДВЕ радиолюбительские организации (ЛРУ и ВРЛ), а мы всё так же идём ко дну (моё личное мнение). Почему бы на очередных выборах той же ЛРУ не собраться представителям от ВСЕХ радиолюбительских организаций, всем активным радиолюбителям и выбрать ОДИН действенный руководящий состав ОДНОЙ Всеукраинской радиолюбительской организации? Создать реально действующие команды - комитеты, куда могут войти добровольцы, и такая организация могла бы РЕАЛЬНО помогать (чем может) коллективкам, областным подразделениям и отдельным радиолюбителям на местах!

Это не реально, по одной простой причине, Вас лично, как и остальных активных РЛ не захотят слушать, вот просто не будут и все, просто все кроме них, это никто. Я был на таком собрании (в последний раз) в 12-ом году и когда я решил предложить к чему вообще нам всем стремиться, мне сказали - "мальчик, отойди в сторонку и не мешай дядям решать важные вопросы!" А с задних рядов послышались крики и возгласы, что сейчас не время поднимать вопросы на тему возвращения частот, этим вообще занимается Заскалета, не мешайте ему. И вообще у нас проблемы с QSL бюро и нам их нужно решать. Так что Вы хотите от людей, которые не могут решить внутренние проблемы, молчу уже про проблемы с решением вопросов по частотам и модуляциям.
Да и вообще до этого много раз слышал от некоторых адептов - мол чего вы вообще лезете в УКВ? Вам НУЖНО работать на КВ!
Представляете, они нам еще рассказывают как нам жить и где нам работать! И в междусобойчиках они нас называют "портативщиками". То есть эти люди вообще в УКВ контестах не работали и сетапов не видели. Другое мнение о этих людях у меня не укладывается.
Так, что если и собираться, то на нейтральной территории. И главное никто из здравомыслящих не станет участником какой либо организации если руководы будут такие, как этот "товагищь".
И еще по Закону Украины не может быть главной организации, их может быть множество, это первая позиция. Вторая это никто не имеет права навязывать кому-то в какой организации он должен быть! И еще любая общественная организация имеет право и может вносить предложения на рассмотрение в гос.органы. Но по поведению главного руковода ясно как белый день, что он не то, что не хочет что-то делать для всех РЛ, так еще и мешает!

UR3LDO

Повідомлення UR3LDO » 23 червня 2018, 22:51

М-да, как-то печальненько Хотя, в принципе, иногда забываешь, в какой среде живешь)
Так что, у нашего сообщества пока никакой перспективы?
Alexandr

UT4UDT

Повідомлення UT4UDT » 23 червня 2018, 23:00

UR3LDO писав:М-да, как-то печальненько Хотя, в принципе, иногда забываешь, в какой среде живешь)
Так что, у нашего сообщества пока никакой перспективы?

Почему же нет? Есть! Нужно выходить на пикеты и напоминать чиновникам, что мы есть и мы работаем в эфире и представляем Украину в мировом эфире. Если просто сидеть и ничего не делать, то ничего и не будет. Вода под лежачий камень не потечет.

Повернутись до “Навколорадiоаматорськi размови”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість