Нет слов...... :(

UR5SEL

Re: Нет слов...... :(

Повідомлення UR5SEL » 31 травня 2018, 01:54

Я ці всі факти знаю , частково по недогляду , є елементи пофігізму , а що до України , а це де, вона знаходиться, в Африці! Це все ясно десь , дапеко проблеми Камбоджі нас не цікавить , але ... ми тут , це поряд , Вантаж 200 везуть прямо за вікном (і це правда бо я це бачив кілька днів тому)в містечко під Івано-Франківськом!Нам це вирішувати! Ніхто не буде вирішувати за нас!Америці і Європі проблеми України як в анекдоті "Проблеми негрів шерифа не цікавлять"
Можна наводити купу фактів , можна казати що всі такі , що ми можемо зробити , що ось Укрчастотнагляд , що я роблю бо всі так роблять ... а можна .....просто не працювати з російськими станціями і все ,просто не працювати - ніхто не заставляє ! Я розумію що це для когось виглядає не приємно , дико , не нормально ,а як же змагання , очки , місця , квадрати але це моя позиція ! Ваша може бути іншою!
Я нікому свою думку не нав'язую! Вважаєте що це QSO Вам доставить радість - проводіть ! Ми радіоаматори і проводимо QSO заради задоволення заради отримання адреналіну!Свої аргументи я вже сказав , Ви свої , в спорі важливо вчасно зупинитися :smile: , бо і так ще ніхто майже ніколи не переконав ! :razz:
73!

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 31 травня 2018, 06:41

Чомусь "Наш" степаненкО став дуже стидливим - усього один EX і то - не перший ( чи то 14 , може й 23???)
А ,зрозумів - напевно він під тим позивним - все ж-таки чогось і досяг(хоча- часу у него було обмаль !!!)
UT8AL ex: RB5AAZ , UB5AAL , RB5AL

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 31 травня 2018, 07:20

ur5zhf писав:Владимир UR5SEL, это все печально. Но не надо тут разводить расовую ненависть.
Каждый выбирает свой способ борьбы с этой внешней и внутренней оккупацией.
Мне интересно если такие ограничения в отношении радіозв'язку? Если да, то хотелось бы ссылку на документ для прояснения позиции государства в этом вопросе, а то я не нашел.
Ну а вообще тему надо поднимать в юридическом плане. Если вам она так болит, то стоит начинать переписку с УкрЧастотНаглядом и тд.

UR5ZHF вам всего лишь ПЕЧАЛЬНО - и только?! От того что происходит?
Вы думаете одной извилиной, или ее половиной - так подключите хоть еще одну.
Какой-то вообще бред о расовой ненависти - где вы ее взяли? Конкретно укажите на те слова плиз! Иначе вы умышленно все перекручиваете, или просто троль и лжец!

С внешней оккупацией понятно, а вот давайте с внутренней оккупацией выясним - что вы имели ввиду?! Поясните плиз! Это ваше высказывание вообще дурно попахивает, если не тянет на что-то большее.

А вам по радиосвязи нужны еще ссылки на документ и пояснения позиции государства..., - так государство это мы и есть и у каждого из нас должна быть своя гражданская и государственная позиция. Видно она у вас несколько отличается от позиции остальных. Выдача любых дипломов нелегальным радиостанциям, хоть D1, R7K, или "Рубильнику" да еще представителем ГО ВРЛ не влазит ни в какие рамки, даже прикрываясь благими намерениями.
Да, видно вам тема совсем не болит и как-бы вы не оказались тем самым казачком...
"
UY5UZ / EM3U Валерий

ut8le

Повідомлення ut8le » 31 травня 2018, 12:25

Валерій , влучив у десятку! :clap:

ur5zhf

Повідомлення ur5zhf » 31 травня 2018, 12:26

UY5UZ, не надо тут ерничать, я с первых дней в 14 возил гуманитарку нашим солдатам, еще до всей ура_патриотической хрени, когда они под Чонгаром были, под Изварино. И от того что я тут напишу слезливые оды как все пиз..ц мои друзья и знакомые не оживут..

Каждый день, во время "перемирий" погибаю украинские люди. Что делает в ответ государство? Нихрена, только заключает новое "перемирие". И так каждый раз.. Это и есть для меня внутренняя оккупация - когда государство не хочет защищать своих людей от внешнего врага.
люди хавают, важнее сидячий протест устроить и в молчанки поиграть. Не видите какие психологические приемы используются для того, что бы люди даже не требовали за это возмездия то дальше об этом и не стоит говорить.

А вам по радиосвязи нужны еще ссылки на документ и пояснения позиции государства..., - так государство это мы и есть и у каждого из нас должна быть своя гражданская и государственная позиция. Видно она у вас несколько отличается от позиции остальных. Выдача любых дипломов нелегальным радиостанциям, хоть D1, R7K, или "Рубильнику" да еще представителем ГО ВРЛ не влазит ни в какие рамки, даже прикрываясь благими намерениями.

Вы хоть читали что выше написано? Или так лишь бы поорать.
Я предлагаю перевести вопрос в юридическую плоскость.. Если есть закон, приказ, указ и тд то основываясь на нем можно писать запросы в УкрЧастотНагляд, прокуратуру и привлекать к ответсвенности. Если законов нет, то требовать письменных разъяснений от надзорных органов и потом по ним писать запросы в УкрЧастотНагляд, прокуратуру... Вот вам алгоритм решения в правовом государстве. Или если хотим сделать правое государство.

ur5zhf

Повідомлення ur5zhf » 31 травня 2018, 12:40

Какой-то вообще бред о расовой ненависти - где вы ее взяли? Конкретно укажите на те слова плиз! Иначе вы умышленно все перекручиваете, или просто троль и лжец!

НЕ МОЖНА ПРАЦЮВАТИ ЗІ СТАНЦІЯМИ З РОСІЇ! НІ З КИМ!

Статья 161 УК Украины – «Нарушение равноправия граждан в зависимости от их расовой, национальной принадлежности или отношения к религии»
1. Умышленные действия, направленные на разжигание национальной, расовой либо религиозной вражды и ненависти, на унижение национальной чести и достоинства или оскорбление чувств людей в связи с их религиозными убеждениями, расовой, этнической принадлежностью, цветом кожи, языком, а также прямое либо косвенное ограничение прав или установление прямых либо косвенных привилегий по признакам расы, цвета кожи, политических, религиозных и иных убеждений, пола, этнического и социального происхождения, имущественного положения, места жительства, по языковым или иным признакам, – наказываются штрафом от двухсот до пятисот не облагаемых налогом минимумов доходов граждан или ограничением свободы на срок до пяти лет, с лишением права занимать определённые должности или заниматься определённой деятельностью на срок до трёх лет или без такового.

---
А теперь скажите можно ли мне разговаривать с родственниками моей жены, которых в 40х отправили с Украины в Казахстан,в 90х переехали в Вологду? у них же русский паспорт

ps: больше в теме не отвечаю

UT7EL

Повідомлення UT7EL » 31 травня 2018, 13:28

Тут наверное надо сказать БРЭК и немного поостыть. Разговор начинался о работе со станциями находящимися на территории Украины , временно оккупированными россией.Вот с этими станциями , имеющими не украинские позывные, я считаю , работать нельзя ни с юридической , ни с моральной , ни с этической и ни с какой другой стороны зрения.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 31 травня 2018, 13:56

ur5zhf писав:

НЕ МОЖНА ПРАЦЮВАТИ ЗІ СТАНЦІЯМИ З РОСІЇ! НІ З КИМ!

Статья 161 УК Украины – «Нарушение равноправия граждан в зависимости от их расовой, национальной принадлежности или отношения к религии»
1. Умышленные действия, направленные на разжигание национальной, расовой либо религиозной вражды и ненависти, на унижение национальной чести и достоинства или оскорбление чувств людей в связи с их религиозными убеждениями, расовой, этнической принадлежностью, цветом кожи, языком, а также прямое либо косвенное ограничение прав или установление прямых либо косвенных привилегий по признакам расы, цвета кожи, политических, религиозных и иных убеждений, пола, этнического и социального происхождения, имущественного положения, места жительства, по языковым или иным признакам, – наказываются штрафом от двухсот до пятисот не облагаемых налогом минимумов доходов граждан или ограничением свободы на срок до пяти лет, с лишением права занимать определённые должности или заниматься определённой деятельностью на срок до трёх лет или без такового.

А теперь скажите можно ли мне разговаривать с родственниками моей жены, которых в 40х отправили с Украины в Казахстан,в 90х переехали в Вологду? у них же русский паспорт

Де Ви побачили в мене що я проти русских ,українців , удмуртів , якутів , евенків , татар і решта 140 народів Росії, де мною сказано що я проти європейців , африканців , монголів і будь-яких рас, хіба я казав про релігію і переваги буддистів над католиками і православними, хіба я казав про переваги жовтого кольору шкіри над білим , і стверджував що татарська мова краща за російську, я хіба казав що башкіри і чеченці найкраща нація на Землі , і що тільки соціал-демократам і лібералам треба зробити льготний проїзд в транспорті і що жителі півночі кращі жителів півдня і що багаті мають більше прав ніж бідні і!???????Ви будь ласка не приписуйте те що я не говорив ! Ви якщо засуджуєте видачу диплома D1DNR то я не в праві казати що Ви расист бо Ви за обмеження прав і наводити статтю!
А на рахунок родичів які проживають в Росії то я Вам відповім - та нам яка справа до них , хочете розмовляйте , хочете ні , хочете цілуйтеся , а хочете сваріться ! Знаходите спільну мову , добре! Я вже казав що є речі які ми не можемо змінити , є товари і послуги які ми не можемо дістати іншим чином є обставини де ми змушені поступати так! Але є речі де ніхто нікого не примушує - наприклад брати російське мило і чай в супермаркеті , бо думаєш що твої гроші безпосередньо через російські податки підуть на війну в Донбасі або бажати найкращі 73 і далеких DX станціям з Росії а вони будуть думати що вірно зробили що Крымнаш і що хохлів треба "строить" на Донбасе і що ......
А тепер на повній повазі до Вас-
А те що "я с первых дней в 14 возил гуманитарку нашим солдатам, еще до всей ура_патриотической хрени, когда они под Чонгаром были, под Изварино." - я особисто Вам дійсно щиро вдячний за Вашу мужність і громадянську позицію ! Ще раз дякую!
А на рахунок радіозв'язку на КХ і УКХ я сказав те що сказав! Ну а про UZ1RR то для мене він просто не існує як людина !

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 07 червня 2018, 23:24

Нема мови....

Ненавиджу з дитинства несправедливість та подвійні стандарти.
Ось тут писано про "бідних та нещасних" донецьких аматорів й іншу маячню.
Інше питання : ВБИВЦІ чи ні? Відповідь - ТАК!
Моральні вбивці,не хочу пересказувати багато чого пр"обачив на передовій.
Так я там був,й не заперечую,що бував у боях - але,я жодного разу не стріляв першим.
Я добре пам"ятаю як уночі курсанти-артилерісти з зф "здавали" екзамени.
Я з вас усіх на форумі ВІДЧУВ,шо таке п"яні захисники "русскава міра" з крупнокаліберним кулеметом.
Що таке міна й інших речей.
Тобто ТОЧНО знаю,що за виродки,й хай мене US5WE хоч тисячу разів банить.
То все дрібниця.
Я добре пам"ятаю як мене зустрічав звичайних аматор ,як ми просто обговорювали антени(й УКХ в нього є!!!)
Я чудово знаю,як виглядають антени у р/аматорів з смт Новотроїцьке(бо вони просто як виявилося були напроти штабу)
й я чудово пам"ятаю як мене НІ ЗА ЩО матюкали "аматори" Донецька лише за виклик....

Ех,вам всім того не зрозуміти...Вони зрадили ВСІ заповіді Христа,просто живуть ненавистю у їх сеях,радіють коли НАМ ЗРОБЛЕНО ЗЛО!
Й які вони до біса православні,коли сама основа православ"я говорить:ЖОДЕН ПРАВОСЛАВНИЙ НЕ МОЖЕ ЗАВДАВАТИ УДАРУ ПРАВОСЛАВНОМУ БРАТУ,
я вже мовчу про порушення усіх заповідей Божих(не смійтеся - я набожний ще з війни у Боснії,потім у Косово,тепер у нас).

Видання диплому задля пихи у СУПРОТИВ закону - це проти Бога.
Видання тому ,хто пишається вбивствам й їх підтримує= подвійне порушення заповідей Бога.
Саме тому UZ1RR почав "служити мамоні фарисейській(як й US5WE-лицемырству)хай служать .

Я не суджу,проклинаю за сльози ті що бачив й Бог Вам суддя!

73!
Я маю рацiю,саме тому я завжди маю рацiю!!!

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 07 червня 2018, 23:58

А власне...Марно я це все написав,тому що жоден з Вас не зрозуміє як це воно,коли тобі не можна дати відповідь,бо "огонь запрещен,наблюдаем!",а по тобі й гатять з мінометів розваги заради,бо вони бачте - "непризнанні" й їм й закони не писані й вони обіжені й непризнані.А скільки ці гниди життів поламали....Бог тому суддя хто їм дипломи малює й зв"язки проводить.
Крим - іуди,D0-D1 = вбивці,це я знаю точно й з огидної теми вийшов.

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 08 червня 2018, 07:24

Друзья , все это эмоции . А факты. Сколько людей было в Украине в 1991 году ? А сколько сейчас? Сколько закрыто больниц , школ, детских садиков, заводов. Сколько распахали сел, деревень , хуторов? Вот это факты.
ur5lx

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 08 червня 2018, 08:56

to: UR5LX Да Серега-єто тьі вьсказался по теме !!!????????? А ничего- что такие придурки как RRьі - плюют ( и тебе в том числе)
в лицо всем? Бьл бьі он а ОРДЛО-не сомневаюсь- перебрал бьі все существующие префиксьі. А UT2UQ- раньше я щитал нормальньім
человеком.............
UT8AL.

ur4ewz

Повідомлення ur4ewz » 08 червня 2018, 10:38

Всё правильно высказал UR5LX, это вторая сторона "медали". Посмотрите на околицы, ведь Украина не только Киев.
А сёла, и всё что на околицах, действительно исчезают и без войны.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 08 червня 2018, 23:38

ur4ewz писав:Всё правильно высказал UR5LX, это вторая сторона "медали". Посмотрите на околицы, ведь Украина не только Киев.

Чекайте , чекайте , я не зрозумів першу сторону "медалі "! А перша сторона медалі я думаю що така - Росія віроломно напала на Україну , практично без пострілів зайняла Крим ( операція "Крим " була підготовлена давно і недарма все вище військове командування і СБУ України було російськими громадянами - фактів аж забагато ) , провела псевдо референдум,і почала військову агресію на Донбасі і продовжують вбивати громадян України на території України !Вже жертв більше 10 000 , 300 дітей , І саме головне - "ихтамнет" , "и это делают "зеленые человечки " - хоча потім і кажуть - "да было плечо России"!Ви тільки пригадайте 2014 рік - Майдан , втеча , "ихтамнет" , початок Донбасу ... Я був щиро переконаний 2013 році що ми і так багато витрачаємо на оборону , що ні НАТО ні тим більше Росія не думають нападати на Україну , Будапештський меморандум , я не представляв що солдат з Росії навіть в думці може уявити що він захоплює Україну! Я пам'ятаю як там розказували що шахтарі і трактористи піднялися , і так чотири роки воюють , керують "Буками " , і "віджимають " в ЗСУ всю техніку і боєприпаси ( а це тисячі тон боєприпасів , ви тільки уявіть кілометри ешалонів) і що зараз є , о чудо більше танків і БТР "віджатих " ЛНРДНР ніж було в 2013 в Україні ! І так далі і далі ... А тут говорять про вторую сторону "медали" ! Так є і це ! Але .... те одне і з це друге і треба щось робити , але треба чітко сказати - РОСІЯ ПОЧАЛА І ВЕДЕ НЕОГОЛОШЕНУ ВІЙНУ З УКРАЇНОЮ , ЗАХОПИЛА КРИМ , ВЕДЕ БОЙОВІ ДІЇ НА ДОНБАСІ І ТІЛЬКИ ЗАВДЯКИ РОСІЙСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇ ЗАГИНУЛО БІЛЬШЕ 10 000 ( ДЕСЯТЬ ТИСЯЧ) ГРОМАДЯН УКРАЇНИ! Це є правда ! А вже це інше питання як вони це Росія представляють світові , яким "фіговим " листком це прикривають , як нам говорять про "другу" , " третю" і "п'яту " сторони медалі ! Це без емоцій і тверезо сказано!Чому прикривають , - бо мають нафтодолари і платять наліво і направо , і світ глобалізований і бізнесовий і йому по справжньому однаково що Камбоджа що Україна лиш би їх не торкалися бізнес інтересів і треба щось говорити як не як 21 століття а 16 ! Ну як можна вестися на провокації! Ну хай буде все правда що говорить Росія - але ФАКТ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ФАКТОМ НЕ МИ А ВОНИ ВОЮЮТЬ І ЗАХОПЛЮЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ! УКРАЇНА НІ САНТИМЕТРА РОСІЇ НЕ ЗАХОПЛЮВАЛА ,НІ ЛЮДИНУ НА ТЕРИТОРІЇ РОСІЇ НЕ ВБИЛА !І ХТО ПРОТИЛЕЖНОЇ ДУМКИ Я ВЖЕ І НЕ ЗНАЮ ЩО КАЗАТИ ! А так, я за мир у всьому мирі , за радіо між усіма АЛЕ НУ НЕ ЗАБУВАЙТЕ - ХТО АГРЕСОР!, ХТО ЗАХОПИВ КРИМ І ХТО ВОЮЄ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ, ХТО НИЩИТЬ ЛЮДЕЙ , ! Можна звичайно сказати а що я , я радіолюбитель , я просто проводжу зв'язки , радіо і політику я не змішую і тим більше немає заборони Укрчастотнагляду ! Звичайно можна , звичайно так можна ! Це вирішує кожен за себе ! Хтось не уявляє собі без проведення зв'язків з R і це його справа ! Я хотів би просто поцікавитися - просто так ради цікавості, відповісти на таке питання - якщо немає заборони проведення зв'язків з Росією ОТ ЩО МАЄ ЗРОБИТИ РОСІЯ ЩОБ ВИ ВІДМОВИЛИСЯ ПРОВЕСТИ ЗВ'ЯЗОК З РАДІОАМАТОРСЬКОЮ СТАНЦІЄЮ З РОСІЇ???? , Ну захопили Крим , ну ведуть бойові дії на Донбасі , ну вбили 10 00 людей , ну ще ну ну захопили і воюють в Херсоні і Одесі , захопили Суми і Чернігів ,ну сдали Харків і Дніпро, ну взяли Київ (мать городов рускіх) , ну залишився Львів , Івано-Франківськ , Тернопіль , ну ще десь в Карпатах відбиваються останні залишки ЗСУ , ну ось усе.... , повніcтю R.... , десятки тисяч вбитих , покалічених і цей Укрчастотнагляд не забороняє , біда - немає заборони!От сучий син цей Укрчастотнаглад не забороняє ,а ми "змушені " слідувати закону!Скажіть , де Ваша межа - після захоплення Сум і Чернігова чи перед взяттям Києва? Ну справді , радіоаматорство понад усе???????Понад брехню, людські смерті , понад якісь моральні норми, понад просто людську норму "не вбий"???????
Просто задумайтесь !РАДІО ПОНАД УСЕ!

ur5zhf

Повідомлення ur5zhf » 09 червня 2018, 00:32

А теперь по теме, так кто уже жалобу в прокуратуру/укрчастотнагляд написал?
все недовольны, вторая неделя теме идет..

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 09 червня 2018, 07:06

Наверно ZHF???!!!

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 13 червня 2018, 22:34

ur5zhf писав:А теперь по теме, так кто уже жалобу в прокуратуру/укрчастотнагляд написал?
все недовольны, вторая неделя теме идет..

А щодо теми,то от.Писав Вітя Гончарський на кацапськім сайті,що"вот пару лет как нам удалось Крим отвоевать" - то що писка йому бити?Ні.
Просто хай зна - на ЙОГО руках кров й усе.А те що воно прродажна шкіра,то - його власні аматорські трабли.
Ось у чому увесь секрет,чому я тепер перебуваючи на лвівшині(після АТО) не хочу бачити ці правильні обличчя "народу мойсеева".
От як би він хоча б промовчав би,так ні...згадав як "они атстаивали радиолюбителей крима".
Гнида .Мене то зачепило,бо я ЗНАЮ,що таке "передок".

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 14 червня 2018, 00:04

ur4ewz писав:Всё правильно высказал UR5LX, это вторая сторона "медали". Посмотрите на околицы, ведь Украина не только Киев.

Згідно розпорядження УРсР такого населеного пункту,як с.Ольгине НЕ МАЄ БУТИ,воно визначене як безперспективне(тому,що в нас є алюміній та марганець) й відповідно як НП не потрібен.
Газ проведено з ВЛАСНИХ рахунків,тепер це нормальний фермерський край.Назло отим "планувальникам" ще з совка.
Й я саме звідти,ще питання є,шановні совкодро....совколюбителі???

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 14 червня 2018, 08:24

Я не знаю как в Киеве , давно не ездил. В 1989 году первый раз выехал в Европу -Австрию . Крайний , и я думаю последний в 1996 году.
С 1996 года я уже не могу поехать сначала в Европу , потом в Киев , а сейчас поездка в Харьков -Чугуев на радио хамфест под большим вопросом.Лет 10 не ездил.
Даже поехать в район получить пенсию , купить лекарства себе и живносьти могу позволить раз , ну два в месяц.
Вот ЭТО ФАКТЫ.
ur5lx

ur4ewz

Повідомлення ur4ewz » 14 червня 2018, 12:24

UR5GAW писав: ще з совка.
Й я саме звідти,ще питання є,шановні совкодро....совколюбителі???

Можливо Ви маєте рацію, але досих пір ми користуємося совковим як в армії, так і в цивільному житті, що ще не зруйновано. І поки не відмовляємося від залишеного совковго. А нового побудованого з тих пір як не було, так і немає. Не кажучи про рівень життя.

Повернутись до “Навколорадiоаматорськi размови”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість