Нет слов...... :(

UV5EUK

Нет слов...... :(

Повідомлення UV5EUK » 29 травня 2018, 21:23

Неужели подобное может быть...... ?!?! :eek: :fie: :think:
https://m.qrz.ru/news/14938.html
Вкладення
Screenshot_2018-05-29-21-22-15.png

UT6EY

Re: Нет слов...... :(

Повідомлення UT6EY » 29 травня 2018, 22:18

Дуже цiкаво :eek: :think:
Це питання до засновникiв та тих хто видає диплом.
А саме UT2UQ та UZ1RR
Але це може виявитись і фейк.

Написав листа Володимиру UZ1RR, чекаю на відповідь.
Востаннє редагувалось 29 травня 2018, 22:25 користувачем UT6EY, всього редагувалось 1 раз.
Слава Україні !!!

UT7EL

Повідомлення UT7EL » 29 травня 2018, 22:23

Очередной фейк.При желании в течении 2-3 минут можно вписать туда любой позывной. Печальнее другое , что с этими станциями проводят связи.

ut8le

Повідомлення ut8le » 29 травня 2018, 23:17

До таких выходок мы уже вроди и привыкаем . И вот пример : https://www.unian.net/curiosities/10133 ... kieva.html

UV5EUK

Повідомлення UV5EUK » 29 травня 2018, 23:37

В общем это не фейк, :silenced: :help:

ut5erp

Повідомлення ut5erp » 30 травня 2018, 08:56

Похоже на фейк.Диплом с uarl отличается от представленого здесь.Сравните логотип снизу
http://uarl.com.ua/!_all_2018/award/Icona-1500.jpg
UT5ERP/UV7E Roman

UT6EY

Повідомлення UT6EY » 30 травня 2018, 09:11

На жаль це не фейк. :insane:
Ось відповідь Володимира UZ1RR

"Так він же наш радіоаматор.
За кожною заявкою я бачу радіоаматора.
Що ж тут кримінального?
Тримайте і Ви Ікону
73
РР

--- Исходное сообщение ---
От кого: "Вячеслав Ноженко" <ut6ey@ukr.net>
Дата: 29 мая 2018, 22:24:14

Володимир вітаю.
Це насправді так ? https://m.qrz.ru/news/14938.html
Дякую якщо відповісте.
З повагою Вячеслав UT6EY

Best regards!
73! Vlad Stepanenko UZ1RR ex UB5RR
Admin: http://uarl.com.ua/
Award manager UARL - URDA, WAUR, WURCA, Gagarin, Chernobyl, Pobeda etc.
Email:uz1rr(AT)ukr.net
CW is FUN !!!"
Слава Україні !!!

UT7EL

Повідомлення UT7EL » 30 травня 2018, 09:53

Даа дела . Я был о Степаненко лучшего мнения.Как говорил С.Петлюра - Не так страшны российские воши , как украинские гниды.

UT7EL

Повідомлення UT7EL » 30 травня 2018, 12:27

После моих комментов под этим сообщением на QRZ.RU данное сообщение удалено.Так что пока молчим нас и имеют ввиду.То же касается работе с фейковыми позывными D0,D1, L0 и станциями оккупированного Крыма.Лично я с ними не работал , не работаю и не буду работать до полного освобождения оккупированных территорий Крыма и Донбасса.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 30 травня 2018, 13:44

UT7EL писав:Так что пока молчим нас и имеют ввиду.То же касается работе с фейковыми позывными D0,D1, L0 и станциями оккупированного Крыма.Лично я с ними не работал , не работаю и не буду работать до полного освобождения оккупированных территорий Крыма и Донбасса.

Я навіть більше скажу , хоча накинуться на мене і я буду ворогом всіх і вся і буцімто я загарбав Крим і веду війну на Донбасі - НЕ МОЖНА ПРАЦЮВАТИ ЗІ СТАНЦІЯМИ З РОСІЇ! НІ З КИМ! Поясню свою думку ! "Все мы российские граждане виновны в тысячах смертей на Донбассе"- сказав один російський політик! І це правда ! Всі громадяни Росії винні в цьому!Представ собі як ти працюєш і передаєш найтепліші 73 і гарних DX убивці свого найкращого друга , брата , своєї матері і своїх дітей ! А це не виключено так ймовірно і стається! Я розумію що виникають потреби в спілкуванні і в справах але ... РАДІОЗВ'ЯЗОК НА КХ І УКХ НЕ ВХОДИТЬ В ЇХНЄ ЧИСЛО ! Всі аргументів , побажань , доказів що це не правильно -ЕЛЕМЕНТИ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ ! А UZ1RR Я ПРОСТО ПОБАЖАВ ЙОМУ ..... ДАЛІ ІДЕ НАБІР ФРАЗ НА ВСІ БУКВИ АЛФАВІТУ !

UT7EL

Повідомлення UT7EL » 30 травня 2018, 14:48

Володимир дякую за Вашу громадську позицію.Підписуюся під кожним Вашим словом.

ux4ij

Повідомлення ux4ij » 30 травня 2018, 19:04

Почем опиум для народа?
Иконостаса для полного счастья не хватает.И усердно молиться на ночь Вольту,Амперу и Ому.
Может Папе в Ватикан написать,с просьбой Майкла Фарадея к лику святых причислить.
Его икону на видное место,чтоб при EME QSO поляризацию не крутило :wink:
Мечтать о несбыточном,постигать неизвестное,добиваться невозможного

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 30 травня 2018, 19:15

UT6EY писав:На жаль це не фейк. :insane:
Ось відповідь Володимира UZ1RR

UZ1RR писав:"Так він же наш радіоаматор.
За кожною заявкою я бачу радіоаматора.
Що ж тут кримінального?
Тримайте і Ви Ікону

Выходит лишь бы побольше и кому нибудь натыкать этих дипломов что-ли. :biggrin:
Вон за 3 мгц там заявки от "Рубильника", "Маяка", "Прибоя" и т.д тоже наверное обслуживаются и дипломы они уже получили, или еще только ждут... Соответствующая и цена такому "диплому".
Зображення Зображення
UY5UZ / EM3U Валерий

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 30 травня 2018, 21:37

Я взагалі не розумію як , як таке може бути там гинуть наші хлопці , коли по при мою хату , три дня назад ,проїздить ескорт машин з поліцейськими машинами супроводу і я з жахом встигаю прочитати на лобовому склі буса "ВАНТАЖ 200" - значить повезли когось матері і причому навіть людину з якою можливо розмовляв і в той же час на відстані 5-7 км від місця гибелі цієї людині на Донбасі ,стоїть блок пост і пропускає людей і авто сюда - туди !Ведуть торгівлю,їздять за товарами ,.... а трохи далі , , зовсім не багато 5 км вже вбивають! Це просто жах! І тут в цей час нормально проводять зв'язки з D1 , нагороджують дипломами за досягнення , а не хоче UZ1RR встановити диплом за кількість вбитих українських солдат ! А що , в них були позивні , вони працювали в ефірі - підходить ! Наприклад за 5 вбитих диплом 3-го ступеня , за 10 другого ступеня а за 20 Кубок ,зараховуються з 2014 року ! Було б не погано його запитати , цього п.....а!!!

ur5zhf

Повідомлення ur5zhf » 30 травня 2018, 22:21

Владимир UR5SEL, это все печально. Но не надо тут разводить расовую ненависть. За ошибки должен отвечать человек их совершивший, а не все кому мы можем дать по башке, а нам за это ничего не будет. Вы уже перестали электричеством пользоваться которое вырабатывается на АЭС использую российское топливо? Может газом перестали пользоваться? Или бензином/соляркой которое на рынке Украины составляет больше 80% с РФ? Это что ж получается вы и я пособник оккупантов? Нам связи друг с другом проводить нельзя?

Каждый выбирает свой способ борьбы с этой внешней и внутренней оккупацией.

Что же до связей с оккупированными территориями, в Регламенте есть пункт:
7.13. В окремих випадках центральним органом виконавчої влади в галузі зв'язку може бути обмежено проведення радіозв'язку між радіоаматорами України та радіоаматорами деяких країн.

Мне интересно если такие ограничения в отношении радіозв'язку? Если да, то хотелось бы ссылку на документ для прояснения позиции государства в этом вопросе, а то я не нашел.

Мир всем!

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 30 травня 2018, 23:24

ur5zhf писав:Владимир UR5SEL, это все печально. Но не надо тут разводить расовую ненависть.

Каждый выбирает свой способ борьбы с этой внешней и внутренней оккупацией.

7.13. В окремих випадках центральним органом виконавчої влади в галузі зв'язку може бути обмежено проведення радіозв'язку між радіоаматорами України та радіоаматорами деяких країн.

Мне интересно если такие ограничения в отношении радіозв'язку? Если да, то хотелось бы ссылку на документ для прояснения позиции государства в этом вопросе, а то я не нашел.

О , класно я ще розвожу РАСОВУЮ НЕНАВЕСТЬ! Браво ! Тобто я расист , чому мене не назвати будь яким словом - хоча би фашистом або убивцею "розпятых мальчиков "на Донбасі! Вони - "зеленые человечки " і нагло захоплюють Крим і воюють 4 роки на Донбасі, а українські військові- "каратели" , бо вони посміли стати на захист України! А я расист , бо я кажу те що бачу! ! Нічого подібного не знаходите? :clap: :clap: :clap:
Одна справа коли ми змушені брати паливо , бензин і т.д. бо немає звідкіля взяти альтернативне паливо, інша справа - працювати в своє задоволення з ворогом і всім роздавати найтепліше 73 ! І в Росії радіоаматори, працюючи з українськими думають : "Ну блін , була б це правда яку хохли кажуть то вони б не працювали з нами ,значить Крымнаш і українська армія то каратели! "Добре продумали вони, що нічого їм за Крим не буде далі хотілось більше а ось ...Наш світ тісно інтегрований і не можна робити різких рухів ...., але є речі які можна без крайньої необхідності не робити ! Це мій погляд ! Ваш , ur5zhf , може відрізнятися! Ви вважаєте те що добре робить UZ1RR коли видає диплом D1DNR - чудово ! Держава не обмежила зв'язок - ну працюйте ! Просто я думаю так , Ви думаєте по іншому!

ur5zhf

Повідомлення ur5zhf » 31 травня 2018, 00:41

Выдал, не выдал.. Думаете от этого что изменится? У славян всегда найдется причина ненавидеть кого-то.
30 лет назад мы были по ту сторону забора и ничо, Европа, Америка работала с нами, 73 давали, карточки слали.. А страна в которой мы жили - самолеты сбивала, Афганистан оккупировал(кстати до сих пор в Украине празднуют это), людей в концлагеря отправляла.
Или не было такого?

Если вам интересно мое мнение на счет вручения диплома то я тоже против, из-за ползучей "легализации" этих ОРДЛО

Можно вместо 73 давать 99 :)

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 31 травня 2018, 00:54

А на рахунок обмеження зв'язку - я думаю що наприклад в Росії як би Японія таким чином поступила з Курилами як з Кримом то за зв'язки з JA поcадили в тюрму на 10 років - як "изменников Родины"! А якщо би в Польщі Росія забрала б тільки одне містечко як Крим то навіть і обмеження зв'язку не потрібно в Польщі застосовувати - і так би ніхто , навіть сильно п'яний не міг навіть подумати про QSO з R - просто вони патріоти ще ті!

ur5zhf

Повідомлення ur5zhf » 31 травня 2018, 01:10

Если бы, кабы.. Поляки с СССР работали? с территориями которыми им принадлежали до 1939? надо бы поискать в логах, любопытства ради.
Abbc3 Offtopic
кстати рекомендую к прочтению Закарпатцы на диапазонах УКВ от UY5XE и если знаете еще такие сборники поделитесь ссылками pls

Ну а вообще тему надо поднимать в юридическом плане. Если вам она так болит, то стоит начинать переписку с УкрЧастотНаглядом и тд.
А то будет как тут http://www.c-inform.info/interviews/id/264
Зображення

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 31 травня 2018, 01:14

ur5zhf писав:
Если вам интересно мое мнение на счет вручения диплома то я тоже против, из-за ползучей "легализации" этих ОРДЛО

І це вірно! :beer:

Повернутись до “Навколорадiоаматорськi размови”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей