Весенний Кубок Украины по радиосвязи на УКВ

ur5lx

Re: Весенний Кубок Украины по радиосвязи на УКВ

Повідомлення ur5lx » 15 липня 2018, 16:55

UIR5SEL , да зачем меня уговаривать? Я все это понимаю. Вы об этом говорите другим. Я согласен на зоны. Но они должны спонсироваться с низу.
Мы не можем требовать от Юрия UT5EL спонсировать все наши пожелания.
ur5lx

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 15 липня 2018, 16:59

Справа в тому - що проводити одноразово / паралельно регіональні змагання - не можливо! П'ять регіонів- п'ять окремих змагань ,
а потім іще потрібно ( як ви говорите - пенальті ) ОЗЧУ - де б ці 5 лідерів в однакових умовах ( навіть з полонини!!!) змогли показати
єкстра- клас - тоді це буде дійсно ЧЕМПІОН - з великої літери ! Тому я і називаю всі попередні чемпіонати - фейками...
Дійсно - регіональні змагання - ставлять під загрозу усі наші " чемпіонати"- як казали вище , в котрих я з вами - тільки статисти....
З повагою , UT8AL.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 15 липня 2018, 17:23

Найбільше пригнічує тебе те що ти не можеш змінити і просто відкладаєш це в бік! Тільки очні змагання дають можливість визначитися хто чемпіон! Просто хотілося що дуже важка перешкода була хоча б зведена до мінімума! Всі так всі ! Один на горі в Карпатах провів мало зв'язків з Україною але багато всього - погано, а другий в Дніпрі провів багато з Україною але мало всього теж погано ! Ну давайте просто скажемо що і той молодець і той молодець бо мають однакове уміння і роблять на однаковій техніці! Ось про що я ! Оцінювати треба співрозмірні речі що краще синє небо чи глибоке море!

ur5zhf

Повідомлення ur5zhf » 15 липня 2018, 17:29

И считать медиану, а не общую сумму очков.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 15 липня 2018, 17:35

UT8AL писав:Справа в тому - що проводити одноразово / паралельно регіональні змагання - не можливо! П'ять регіонів- п'ять окремих змагань ,
а потім іще потрібно ( як ви говорите - пенальті ) ОЗЧУ - де б ці 5 лідерів в однакових умовах ( навіть з полонини!!!) змогли показати
єкстра- клас - тоді це буде дійсно ЧЕМПІОН - з великої літери ! Тому я і називаю всі попередні чемпіонати - фейками...
Дійсно - регіональні змагання - ставлять під загрозу усі наші " чемпіонати"- як казали вище , в котрих я з вами - тільки статисти....
З повагою , UT8AL.
Ви певно не зрозуміли мене - Я за один кубок, за ОДНІ ЗМАГАННЯ але визначати кілька переможців згідно міжнародних рекомендацій! Просто переможців буде кілька як наприклад кілька Олімпійських чемпіонів бо вони показали однаковий час запливу ! В нас буде кілька переможців бо неможливо зрівнювати схід і захід бо не рівні умови ! А змагання ОДНІ ! Переможців декілька!

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 15 липня 2018, 17:49

UR5ZHF , у Вас точно жара. KN70WK это где-то в Турции. Вы и в ПД так приняли? Между нами 425 км.Каких 905 км? Вот с таких мелочей и складаеться опыт и мастерство.
ur5lx

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 15 липня 2018, 17:56

ur5lx писав:UIR5SEL , да зачем меня уговаривать? Я все это понимаю. Вы об этом говорите другим. Я согласен на зоны. Но они должны спонсироваться с низу.
Мы не можем требовать от Юрия UT5EL спонсировать все наши пожелания.
Ну нехай UT5EL сам подумає , навіщо йому вказувати чи так чи так як було спонсорувати! Та й не діло в Кубку чи в медалях чи планшетках - діло в СПРАВЕДЛИВОСТІ ! Я думаю що такий розподіл більш справедливий, більш чесний !Ну не може одна і та сама станція з тим самим оператором однаково показати результат в Ужгороді , Сумах , В Києві , в Миколаєві і в Харкові на 144 і тим більше 5,6 !

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 15 липня 2018, 18:11

Этот форум замахал
Ведь сейчас идет финал
Франция – Хорватия
Смотрите! УКВ-братия.
Зображення
UY5UZ / EM3U Валерий

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 15 липня 2018, 18:15

ur5lx писав:UR5ZHF , у Вас точно жара. KN70WK это где-то в Турции. Вы и в ПД так приняли? Между нами 425 км.Каких 905 км? Вот с таких мелочей и складаеться опыт и мастерство.
Ну ви просто не можете тоді прийняти позивний!
ur5lx писал(а):
UIR5SEL , да зачем меня уговаривать? Я все это понимаю. Вы об этом говорите другим.
Мій позивний UR5SEL а не UIR5SEL ! І Ви помиляєтесь ur5lx, просто не загострюйте увагу на помилках якщо вони не принципові , бо по такій Вашій помилці можна сказати що Ви взагалі ..., але це не так , Ви досвідчений оператор і я високо Вас ціную і поважаю!Давайте всі ми будем толерантніші!

ur5zhf

Повідомлення ur5zhf » 15 липня 2018, 18:53

ur5lx писав:Я говорил о UY5HF .Анатолий UY5HF Херсон , UW3G в этом году. Попроситесь в команду , наберитись опыта.

Спасибо, в этом году я организовал команду UR4ZWF/p.

ur5lx писав:UR5ZHF , у Вас точно жара. KN70WK это где-то в Турции. Вы и в ПД так приняли? Между нами 425 км.Каких 905 км? Вот с таких мелочей и складаеться опыт и мастерство.

Я специально указал, что взял данные для таблицы из какого-то теста за 2017, видимо ваш локатор так там приняли и по этому он попал в таблицу ко мне в таком виде. Если вас это оскорбляет, то... разбирайтесь сами :)

Ну а по существу вам есть, что сказать про не равные условия? Или мы все согласны и вместо непонятных выпадов будем обдумывать/обсчитывать новые положения для соревнований в следующем году, что бы привлечь БОЛЬШЕ радиолюбителей?

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 15 липня 2018, 19:02

auz.JPG

Коллеги, может вы забыли?!
21 – 22 июля будет проходить CQ WW VHF Contest
Диапазоны 50 МГц и 144 МГц.
http://www.cqww-vhf.com/
Всем участникам вот такие электронные дипломы.
Поработаем?
Востаннє редагувалось 15 липня 2018, 19:16 користувачем UY5UZ, всього редагувалось 1 раз.
UY5UZ / EM3U Валерий

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 15 липня 2018, 19:09

UR5SEL , да согласен. Тоже ошибаюсь. U I рядом на ,,клаве,, -две клавиши нажал. Виноват.....Но мы же учим друг друга.Это нормально.
Главное не оскорблять и слышать друг друга .
UR5ZHF , понял . Да помню кто-то с южан присвоил мне такой квадрат. Забираю свои слова обратно. Прошу прощения.
ur5lx

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 15 липня 2018, 19:26

Ну я - обьічно QRP не работаю, но рад буду провести связь ( стараюсь поддерживаль все УКВ тестьі)Пенсионеру - сам Бог велел!!!
Ведь - не обязательно : Бумьі , поле - ведь - чем больше интересньіх связей , тем прекраснее - настроение...
C U UT8AL.

ut8le

Повідомлення ut8le » 15 липня 2018, 22:18

to ur5zhf
Анализируйте свои результаты и делайте выводы. Вы не в какой то зоне апокалипса. Крым идет на 9 балов 6 рн гремит 5 станций .А у вас видите какая то аномальная зона. Апаратуру готовте и не ищите виновных на
стороне. начните с себя.Раз работает Херсон и Запорожье, Кубань. Готовтесь и буду рад провести с вами связи. И не только я.До встречи в следующих тестах или повседневно на 144 176 в цифре.73!

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 16 липня 2018, 00:31

ut8le писав:to ur5zhf
Анализируйте свои результаты и делайте выводы. Вы не в какой то зоне апокалипса. Крым идет на 9 балов 6 рн гремит 5 станций .А у вас видите какая то аномальная зона. Апаратуру готовте и не ищите виновных на
стороне. начните с себя.Раз работает Херсон и Запорожье, Кубань. Готовтесь и буду рад провести с вами связи. И не только я.До встречи в следующих тестах или повседневно на 144 176 в цифре.73!
Я пожалію трошки ur5zhf :smile: видно що читють не уважно! ! ur5zhf написав що не він а ur5zhP (остання буква відрізняється!!!) провів 17
QSO, не він а інша станція!!! А він брав участь у виїзді колективки UR5ZWF/P і я так зрозумів і він організатор і видно по звіті провели 112 QSO ! Люди , трохи уважніше читайте форум ! Це звичайно не 512 QSO ! але близько до 124 QSO ut8le! В тому і вся справа я чи більш чим переконаний що Вас ut8le і з вашою апаратурою посадити на Полонину Руну то Ви би дали би результат 248 QSO або і більше! Розмова йде про те що не справедливо визначати одного переможця від Ужгорода до Харкова - 1500 км сильно відрізняються умови ! Умови в УКХ це один із важливих факторів ! Це ж не КХ! Просто поділ по3-4-5 великі зони , регіони а очки рахуємо по євро стандартам, QSO як проводили так і проводимо ! Україна дуже велика ! Всіх не задовольнити але хоча би трохи зробити чесною і роботу признати як мога більшої кількості ! Ну будуть 4 переможця рівнозначні ! І спортивний інтерес більший і можливо і більше учасників !

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 16 липня 2018, 01:19

Загальна площа України становить 603 628 км², вона становить 5,7 % території Європи і 0,44 % території світу. За цим показником вона є другою за величиною серед країн Європи після Росії (або найбільшою країною, яка повністю лежить в Європі) !
І тому ми можемо здійснити поділ на зони чи регіони - ми дуже великі ! Просто поглянте на карту - відстань від Ла-Маншу до Чопа приблизно рівна відстані від Чопу до Харкова ! Та ми як вся Європа з заходу на схід! і ще плюс нерівномірність аматорів ! Ми просто знаємо і водночас і не знаємо про це! І хочемо просто рахувати очки одні за всіх ! Ось в чім питання на УКВ! Особливо на УКВ! Ну не можна рахувати що всі в рівних умовах навіть приблизно! Це те саме як всі вийшли на старт і одні стоять біля фініша а другі за 1 км на старті ! І ми говоримо про чесні перегони ! І нам кажуть треба купувати кросовки "Абібас" бо вони швидші і ми не одягли Кепку бо вона від сонця помагає! Безперечно що перш за все потрібна апаратура , антени , МШУ , РА , і вміння але ... ми хоч одне питання частково вирішимо! А решта залишемо на аматора - це він повинен вирішувати !
Востаннє редагувалось 16 липня 2018, 01:39 користувачем UR5SEL, всього редагувалось 1 раз.

ur5zhf

Повідомлення ur5zhf » 16 липня 2018, 01:38

Спасибо за советы, только к чему они? "апаратуру готовте..." ну да, обычно я ее нахожу на поле и как есть работаю... но теперь обязательно приготовлю. :biggrin:

Кто-то может объяснить почему Одесская область, Первомайский район (очень много УКВ-радиолюбителей) не принимает участие в тестах, кубках, ЧУ ?

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 16 липня 2018, 07:21

to: UR5ZHF.
У большенства молодьіх УКВистов( да и у немолодьіх) - уже давно появилось мнение : дайте киловатт , стек , хороший TRX
<можно и в придачу укороченьій позьівной!!!> и я ЧЕМПИОН ( второе место уж 100 %%%%%) Благо- есть у кого поучиться....
Не спорю - они повьіростают и, многие из них тоже станут ЧЕМПИОНАМИ - но опять , их тк-же , будет окружать такая-же
"подтанцовка" и статистьі- фанатьі....Кому то одному( в очередной раз) опять повезет стать избранньім....порочньій круг замкнется...
Типичная совковая схема воспитания подростающего поколения.О чем можно спорить с таким контингентом обьічному УКВисту?
Посмотрите- во всех странах : как хорошо детки поют в хорах ( и практически все!!!)У нас же пИдагоги говорят: нет слуха!-вместо того-
чтобьі єлементарно - НАУЧИТЬ......
Наверно в первую очередь- чтобьі поднять массовость- нужно перестать подавать дурньіе примерьі???
UR4RWO/p - впервьіе вьіехали в поле -и у кого они будут набираться опьіта - у КИЛОВАТТНИКОВ??? Они же просто не " потянут"...
Ведь генератор - не из дешовьіх удовольствий, да и одной легковушкой уже не отделаться...
И еще один пример - US8AR - "имея "гольій" TRX u LFA-9el - первьій раз в жизни в УКВ тесте показал превосходньій результат!
( а ведь всего на 150 кМ южнее меня !!!???)
73! UT8AL.

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 16 липня 2018, 08:14

ur5zhf писав:Кто-то может объяснить почему Одесская область, Первомайский район (очень много УКВ-радиолюбителей) не принимает участие в тестах, кубках, ЧУ ?

А разве это касается только Одесской обл? Гляньте в любом тесте: Житомирская обл – 0, Ровенская обл. – 0 (кроме как ut5el & team), Волынская бавают 1-2 станции и то только в ПД, а целый год в других тестах глухо, да и осталные west области не блещут. На ивано-франковщине немного сдали позиции, черниговчане вот к ПД только и ‘’выставляются’’, вот винницкие, хмельницкие ребята молодцы, сейчас активничают.
Конечно надо учитывать и рельеф западных областей. Населенные пункты, в основном, в низинах возле рек. А выехать на горку можно 1 раз, редко 2 раза в году, а все купить надо для выезда (бензин и т.д), да и погода не всегда позволяет попасть на горку, да и людей надо для этого.

Конечно все зависит не только от возможностей, наличия аппаратуры, но и от самого желания. А что-бы оно появилось, интересно, какой такой большой сладкий пряник нужно придумать. :smile:
UY5UZ / EM3U Валерий

ut8le

Повідомлення ut8le » 16 липня 2018, 09:52

За помилку у позивному вибачаюсь. Про нерівні умови , схід- захід . теж погоджуюсь .Але ж мова йде про центр країни . яка має рівну відстань що на захід . шо на схід, та й північ. І це є її пріорітетом, бо не перевищує 500км!

Повернутись до “Кубки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей