Перспективы развития УКВ в Украине.

UR5GAW

Re: Перспективы развития УКВ в Украине.

Повідомлення UR5GAW » 29 січня 2020, 12:22

UY5UZ писав:Все ж відбулися зміни в назвах наших УКХ змагань в 2020 році!

В зв’язку з тим, що Мінмолодьспорту не хотіло включати в Календарний план України на УКХ Кубок УКХ комітету ЛРУ, мотивуючи це тим, що вже є Кубок весняний, а в одночас декілька кубків це нонсенс, змінено назви Весняного Кубку, та Кубку УКХ комітету ЛРУ.

Все одно Кубки комітету - для нас лишаться Кубками.До того ж право організаторів (УКХ комітету) їх називати на свій розсуд!

P.S. Валерію,щодо петиції питання:
так й не зміг зареєструватися у тій системі - постійно "відсилає" мені на е-майл підтвердження,а воно тупо не приходить.
Там є специфіка для е-мейлів десь вказана?СМС код прийшов,увів все чітко,а з тим підтвкрдженням - йок. :eh:
Я маю рацiю,саме тому я завжди маю рацiю!!!

e-mail:
olexa1976@meta.ua

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 29 січня 2020, 12:35

Олекса, повинно прийти, подивись в спамі, або з альтернативного емейл, та другого браузера пошли.
Все приходить, а так чого там так хз. :fie:
---
P.S. Взагалі їхній сайт сильно тормозе https://e-dem.in.ua/mariupol/Petition/V ... 521?page=3 зайшов на сторінки підписантів, то тре чекати і чекати поки сторінка загрузиться, може так і з емейл. Зображення
UY5UZ / EM3U Валерий
Зображення

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 29 січня 2020, 13:43

UY5UZ писав: зайшов на сторінки підписантів, то тре чекати і чекати поки сторінка загрузиться, може так і з емейл. Зображення

Я вже більше доби чекаю,ще трохи почекаю й увечорі спробую ще.Прикол в тім,що вони тлф зв"язують з поштою....Типу перевірка на унікальність.
Я маю рацiю,саме тому я завжди маю рацiю!!!

e-mail:
olexa1976@meta.ua

Повернутись до “Радiоаматорьский форум VHFDX.IN.UA”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей