Соревнования "Мемориал Владимира Чалапко UT5EU на УКВ"

ut8le
Re: Соревнования "Мемориал Владимира Чалапко UT5EU на УКВ"

Повідомлення ut8le » 09 червня 2021, 22:17

UR5SEL до яккої ступенгі ви понятлива людина! Мені і досі не зрозуміла підстава звинувачення у тлумаченні Сергія. А ви все зрозуміли і бачите кримінал. Може я вже занадто старий і не так швидко все розумію але з посилання Сергія не зрозуміло в чому проблема.Колективка може працювати і з одним оператором.
Та взагалі , Сергій ще не встиг розтлумачити ситуацію а ви вже все описали. Це або зговір або чергове троління з вашого боку.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 10 червня 2021, 05:14

ut8le писав:UR5SEL до яккої ступенгі ви понятлива людина! Мені і досі не зрозуміла підстава звинувачення у тлумаченні Сергія. А ви все зрозуміли і бачите кримінал. Може я вже занадто старий і не так швидко все розумію але з посилання Сергія не зрозуміло в чому проблема.Колективка може працювати і з одним оператором.
Та взагалі , Сергій ще не встиг розтлумачити ситуацію а ви вже все описали. Це або зговір або чергове троління з вашого боку.

ut8le Ви дійсно не так мене зрозуміли , може це і моя вина напевно , що я не повно описав ! А не повно описав бо .... є можливість знову отримати попередження від адміністратора на місяць або більше ! :smile:
Про роботу з колективки в цих змаганнях одним оператором я також вважаю це допустимим і рамках Правил! а все інше стосується оператора з Харкова в інших змаганнях і який зробив, я вважаю, недопустимий дійсно поступок який радіолюбителі не повинні робити і в даному випадку не було не єдиного Вашого земляка який би засудив це , я вже не кажу про організаторів змагання і керівництва! А якщо було то дуже і дуже ! Я не" вампір і не хочу крові" і ...але де такі поняття як чесність і гідність! Але це справа кожного!
Я ще раз кажу в Україні склалося так і що саме головне майже ніхто не хоче дотримуватися поняття як чесніть і порядеість і гідність! І деякі люди готові обманути всіх і принизитися заради звичайного QSO в змаганнях!
Тому я вважаю що у нас можна все ! І так ніякого покарання не буде і якщо буде я не уявляю за що !
Та можна багато говорити а толку - віз і далі там ! Майже всі роблять що хочуть і як хочуть користуючись тільки можливостями і доцільностю а чесність і гідність це для" слабаків і лохів"!
P.S.Якщо мене забанять через цей пост то тільки через Вас! :smile: Це жарт звичайно!

ur8qe

Повідомлення ur8qe » 10 червня 2021, 08:33

Приветствую) Ок. Я все понял. С коллективки, одним позывным работать можно. Всем спасибо за ответы и поддержку.
- снова же... Я просто спросил!!!!! Никого ни в чем не обвиняю! Претензий не выставляю!!!!
Всем успехов в соревнованиях и личной жизни!!! 73!

ut8le

Повідомлення ut8le » 10 червня 2021, 18:58

Да Сергей , можно.Четырем нельзя ! И получается что не больше 3х сигналов одновременно на разных диапазонах.Удачи и до встречи в ПД1

ur4dwp
Контактна інформація:

Повідомлення ur4dwp » 12 червня 2021, 04:18

ur8qe писав:Приветствую) Ок. Я все понял. С коллективки, одним позывным работать можно.
73!
Да,но только так:UT8LE/P.

UR4EWA

Повідомлення UR4EWA » 12 червня 2021, 14:02

В Положении о соревновании указано: станции с одним оператором Single или станции с несколькими операторами Multi. Все. Не надо ничего додумывать. Позывной, принадлежащий коллективной станции, но работающий с одним оператором ( нет у него индивидуального, только наблюдательский позывной), под контролем начальника коллективки, либо лица, его замещающего, но не участвующего в работе станции в соревнованиях, имеет полное право работать в подгруппе Single и звучать как UR4EWA, к примеру.

ut8le

Повідомлення ut8le » 12 червня 2021, 21:18

to UR4DWP
Будь ласка не маніпулюйте з моїм позивним. Приклади приводьте доречні і бажано на своєму особистому. Що ви все зав ширму ховаєтесмь.
to UR4EWA
у кожному тесті є свої особисті умови але є поняття що колектив не може бути більше 3 операторів а один працюваит може з колективки от і все.В цьому і було питання Сергія як я зрозумів.А як працював один оператор до і заявитись він повинен як SO.Тема вроды зрозумыла ы розгортати ъъ не рык дискусыъ не варто.

Повернутись до “Змагання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей