Нет слов...... :(

UR3LDO

Re: Нет слов...... :(

Повідомлення UR3LDO » 14 червня 2018, 20:16

Наверное, не стоит скидывать в понятие "совок" всех кто жил и работал в те времена. Да, была партия, которая паразитировала на богатстве страны. Но и были люди, которые РЕАЛЬНО много сделали для страны (даже если в их понимании Родина была СССР). Тот же Королёв, Лобановский, Амосов, Патон и т.д. Они тоже "совок"? Надо всё таки разделять пчёл от мух и не рубить всех с плеча. Как писал Т.Г. Шевченко - "І чужому навчайтесь, і свого не цурайтесь" Надо чтить и уважать людей, которые помогали другим - при любых режимах, при любой власти.
Что касается работы в эфире . ПО какому критерию отбирать - работать с этим радиолюбителем или нет? ЛНР - ДНР - Крым - понятно, территории временно оккупированы. Остальная Россия - каждый решает по своей совести. Там тоже есть нормальные люди, и не их вина, что они живут в "путинской" стране. И у нас есть граждане Украины, которые сделали в разы больше для разрушения страны (и делают!!!), чем среднестатистический россиянин. И вопрос - мне работать в эфире с таким "аматором" (если вдруг у него будет позывной) или тоже послать куда подальше? У нас, в тылу, хоть и нет сражений с танками и артиллерией, но тоже своеобразное АТО. И с немалыми потерями! Сколько ушло в лучший мир прекрасный специалистов от инфарктов и инсультов из-за бездарности и тупоголовости руководителей (даже не министров и губернаторов, а директоров, начальников и т.д.)? А сколько плюнули на всё и уехали в Польшу и больше сюда не вернутся? Это я Вам точно говорю, так как работаю в системе высшего образования. Далеко не каждый может представить, с каким маразмом приходится сталкиваться. и как его тяжело преодолевать (не бросив всё и не уехать куда подальше).
так что далеко не всё у нас так однозначно. Я знаю многих россиян, которые сражаются за Украину (как волонтёры и как солдаты ВСУ), и увы - многих украинцев, которые уехали в РОссию подальше от "биндеровцев". Как-то так.
Alexandr

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 14 червня 2018, 21:58

UR3LDO писав:Что касается работы в эфире . ПО какому критерию отбирать - работать с этим радиолюбителем или нет? ЛНР - ДНР - Крым - понятно, территории временно оккупированы. Остальная Россия - каждый решает по своей совести. Там тоже есть нормальные люди, и не их вина, что они живут в "путинской" стране. .

Я так не розумію Вашу логіку ! Словами "Там тоже есть нормальные люди, и не их вина, что они живут в "путинской" стране." можна так виправдати ЛНР-ДНР-Крим , а чому ми повинні не працювати з радіоаматорами з цих територій , вони не винуваті що їх зайняли ! По таких критеріях взагалі не має країн і станцій з якими не можна працювати , РАДІО ПОНАД УСЕ! Ось основна тема яку нам хочуть нав'язати!ЦЕ І Є ГІБРИДНА ВІЙНА ! Захоплюючи чужі території поширювати думку що це не вони це роблять і що нічого особливого не сталося ! Ну забрали , ну вбили 10 000 ,ну немає винних ,ну в нас ще гірші ну.... Я вже писав -от Вам, UR3LDO, що треба щоб Ви відмовились від зв'язка з R- захопили Крим , бойові дія на Донбасі, 10 000 жертв це для Вас не аргумент , не привід , ну тоді що захоплення Миколаєва і Херсона , якщо ні то захоплення Одеси і Запоріжжя також не привід , а як на рахунок взяття Києва - також також не привід! Також можна говорити що "тоже есть нормальные люди, и не их вина, что они живут в "путинской" стране"! Ну я не розумію логіку хоч убийте! Як одна держава напала на іншу , нагло заграбастала кусок території , ще один кусок захопила і веде військові дії , вбили 10 000 людей і ... нічого ! Інша справа , що це не оголошена війна по різним причинам але .... ну так положіть руку на серце і чесно скажіть UR3LDO - іде війна і така і гібридна з боку Росії ? Виступає Росія агресором? Просто скажіть яка має бути причина щоб Ви особисто UR3LDO сказали : "Все, я більше не проводжу радіозв'язки з станціями Росії бо ... ? Чи може немає такої причини бо "тоже есть нормальные люди, и не их вина, что они живут в "путинской" стране "! Зі своїми "добродіями " ми розберемся , це друге питання!

ur4ewz

Повідомлення ur4ewz » 14 червня 2018, 22:41

UR3LDO писав: И у нас есть граждане Украины, которые сделали в разы больше для разрушения страны (и делают!!!), чем среднестатистический россиянин. У нас, в тылу, хоть и нет сражений с танками и артиллерией, но тоже своеобразное АТО. И с немалыми потерями!

UR5SEL; шановний, а прокоментуйте ось це, так само докладно.

UR3LDO

Повідомлення UR3LDO » 14 червня 2018, 22:45

UR5SEL писав:
UR3LDO писав: Інша справа , що це не оголошена війна по різним причинам але .... ну так положіть руку на серце і чесно скажіть UR3LDO - іде війна і така і гібридна з боку Росії ? Виступає Росія агресором? Просто скажіть яка має бути причина щоб Ви особисто UR3LDO сказали : "Все, я більше не проводжу радіозв'язки з станціями Росії бо ... ? Чи може немає такої причини бо "тоже есть нормальные люди, и не их вина, что они живут в "путинской" стране "! Зі своїми "добродіями " ми розберемся , це друге питання!

1. Отож то і воно - з різних причин не оголошена війна. яка йде 5-й рік. 5-Й РІК!!! А Штепі навій вирок не винесли, тих хто стріляв на Майдані також не осудили (окрім "стрэлочников"). Мені продовжувати? Так це ще сторінок на 300 мінімум. Я хотів сказати, що ця війна є війною не для всієї країни - лише Збройних сил , патріотів, волонтерів і мешканців прифронтових міст. ВСЕ! То на що ми сподіваєморся, закликаючи не працювати с аматорами Росії, якщо для багатьох з 2014 року в Україна змінився лише курс долара? І зі нашими "добродіями" не розберетися - ми зараз проходимо точку неповернення. Хто буде розбиратися?
2. Чи проводжу QSO з росіянами? З 2014 року практично не виходжу в ефір (за рідким виключенням). Так, працював, але лише коли підходили на загальний виклик (при чому свого проукраїнського погляду ніколи не приховував). Якщо з Донецька буде працювати UR... обовязково підійду, якщо D1 та R7K - жодного QSO з ними немає. Чи є для мене АТО (ООС) війна - є, і не тільки на Донбасі, а як як писам вище - повсюди.
3.Я ніде не закликав працювати з аматорами Росії, а просто пропонував не робити з кожного аматора сусідньої країни ворога. І Ви навряд чи щось зможете заподіяти тим, кто вважає, що Радіо - ПОНАД УСЕ. ПОтрібно міняти світоглад людей. Нажаль, це можне робити тільки у тих , кому зараз 15 - 20 років (що зараз і намагаюся робити). Тим кому 25++++ - вже запізно. Ви їх не переконаєте.
Alexandr

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 15 червня 2018, 01:39

ur4ewz писав:
UR3LDO писав: И у нас есть граждане Украины, которые сделали в разы больше для разрушения страны (и делают!!!), чем среднестатистический россиянин. У нас, в тылу, хоть и нет сражений с танками и артиллерией, но тоже своеобразное АТО. И с немалыми потерями!

UR5SEL; шановний, а прокоментуйте ось це, так само докладно.

Ну що тут коментувати ,так є і дуже багато і на Заході на Сході! Когось великими грошима заманули , хтось сам і за не великі гроші , хтось по "идилогическим причинам", а головне як сказано десь було - потрібно лишень 1000 людей ( одна тисяча) зверху і до скільки вистачить щоб змінити країну ! Я розумію бардак , всі а я що, не можу, та гори все пропадом , та що від мене щось залежить ,всі ого-го , та від того що я не буду проводити зв'язки з R щось зміниться?
Лишень 3 фрази треба пам'ятати про Росію :
1.Напали на Україну і загарбали Крим
2. Захопили Донбас і воюють там ("ихтамнет")
3 Вже завдяки ним загинуло 10 000 людей і гинуть далі
Все, більш нічого не пам'ятати , цього досить!Три аксіоми і не треба нічого доводити , і не вступати в дискусії !
Я вже писав що один російський політик сказав "Мы все виновны в гибели людей на Донбассе если б не Россия все прекратилось за три дня"!Це як Німеччина при Гітлері!
Я ще раз говорю - радіозв'язок на КХ і УКХ дуже важливий , для когось це велика частина життя ,а може і все життя, але на мою думку є людські і моральні цінності через які не варто переступати , просто для себе, просто не варто !
Хочеш проводи зв'язки і бажай 73 йому і всім його близьким і гарних DX , хоч просто скажи " Я против Вас ничего лично не имею ,но я не работаю со станциями из России"
Це моя думка, а у Вас може бути інша!

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 15 червня 2018, 06:39

UR3LDO писав:просто пропонував не робити з кожного аматора сусідньої країни ворога.

В цьому Олександр, я вважаю, - правий!
Всіх стригти під одну гребінку не можна.
А тих, що виходять на протести, чи навіть подумки нас підтримують, то з ними як?
Теж їх в загальну торбу і всіх нафіг?!
Іноді при листуванні з російськими колегами в листах вони висловлюють свою підтримку, розуміючи ситуацію, хоча й писати відверто не можуть. Тож тут кожен сам повинен розуміти в міру своєї клепки і патріотизму, що unlis call типу D1, R6K треба відділяти від інших R, бо це теж є елемент своєрідної гібридної війни.
UR3LDO писав:Якщо з Донецька буде працювати UR... обовязково підійду, якщо D1 та R7K - жодного QSO з ними немає.

Я б теж так зробив.

А для кого call R взагалі closed це його право.
UY5UZ / EM3U Валерий

UR5EAZ

Повідомлення UR5EAZ » 16 червня 2018, 12:57

ur5lx писав:Друзья , все это эмоции . А факты. Сколько людей было в Украине в 1991 году ? А сколько сейчас? Сколько закрыто больниц , школ, детских садиков, заводов. Сколько распахали сел, деревень , хуторов? Вот это факты.

Все было украдено до нас!
Это есть цитата известного героя фильма времен СССР.
Думаете, шутил режисер фильма середины семидесятых?
Райкин шутил в шестидесятых-семидесятых?
Он не шутил, - он правду показывал.

Покупали хлеб из-за бугра для больниц, детских садиков, школ, сел, хуторов, для заводчан?
Были голодные бунты в семидесятых в областном центре СССР? Именно голодные бунты в областном центре при пустых полках магазинов?
Я не знал об этом голодном бунте в рассвете моей страны. Радио, пресса умалчивали о бунте. Все было хорошо. Газета "Труд", например, сообщала, что один из аэропортов страны сэкономил 20 тонн топлива и т.п.
Позже, Ю. Рыжков, главный человек в правительстве, с экрана телевизора обстоятельно рассказывал, как все это было.

Владимир, UR5EAZ.

UR5LLW

Повідомлення UR5LLW » 16 червня 2018, 21:38

Добрый день всем. В конце 70-х меня закрыли на год за работу со страной агрессором(Израиль) В то время,старые радиолюбители помнят,нам категорически запрещалось работать со странами агрессорами,со странами в которых апартэид,со странами в которых правит хунта и тд.и тп.
Но прошло время и все эти страны стали нам друзьями .С ЮАР нам везут уголь,с Израиля медаппаратуру,технологии,с Чили экзотические фрукты и прочие радости.Я это к чему говорю -ВРЕМЯ ЛЕЧИТ. Так будет и с Россией. Поэтому- меньше высказываний здесь на форуме,которые сталкивают лбами наш славянский народ. Правительства приходят и уходят,а простой народ везде одинаковый. Поэтому меньше политики,
больше радиолюбительских дел. Полевой день кстати не за горами,а без участия россиян,как некоторые патриоты предлагают он буде не полноценным.В западной Украине можно работать с Европой,она рядом и радиолюбителей там много,а у нас на востоке Россия рядом и радиолюбителей там много.Поэтому будем работать как работали ранее. Всем мира,здоровья и благополучия. UR5LLW 73.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 17 червня 2018, 02:49

UR5LLW писав:,а у нас на востоке Россия рядом и радиолюбителей там много.Поэтому будем работать как работали ранее. Всем мира,здоровья и благополучия. UR5LLW 73.
і точно , а ще біля Вас Донбас з позивними D1 і ще недалечко Крим з позивними просто R7K ! А чому їх не згадуєте?Як же без них , без зв'язків із ними , взагалі це неповноцінний "Польовий день"! А взагалі це дрібниці, що біля Вас, UR5LLW , на Донбасі веде так званий "брат слов'янин " просто військові дії , просто підвозить боєприпаси , просто завозить танки і БТР ( вже їх більше чим в будь якій країні Європи) , і саме головне цей брат - слов'янин убиває іншого брата слов'янина і це притому вже , зараз!І не де небудь в ЮАР чи в ще далі в Чілі, за 10000 км а ось просто в сусідній області, та що говорити про область ,в межах одного малого QTH квадрату з Вами ! Ну невже ви щиро , до тепер переконані що ось уже 5 рік на Донбасі шахтарі і трактористи воюють і забезпечують всіма необхідною амуніцією , танками ,"Буками" і боєприпасами! "Донбас порожняк не гонит"! Про Крим я не говорю бо вже признали що "Россия подставила плечо" , про Донбас тут ще не говорять так , але говорять " что офицеры и солдаты в отпуске едут куда хотят и мы не в праве им запретить" !
UR5LLW писав:Поэтому- меньше высказываний здесь на форуме,которые сталкивают лбами наш славянский народ. .
Та що Ви, де Ви побачили якесь "сталкивают лбами наш славянский народ" , це просте константування фактів ! Якщо Ви десь , зі мною не згодні , по Криму що було "плечо России" і , що на Донбасі воюють 4 роки виключно місцеві шахтарі і трактористи технікою і боєприпасами захопленою виключно в ЗСУ я дуже з великою увагою Вас послухаю! Звичайно Радіо понад усе !
Ну я ще Вам задам це саме питання що тут ставив , можна, -Просто скажіть яка має бути причина щоб Ви особисто UR5LLW сказали : "Все, я більше не проводжу радіозв'язки з станціями Росії бо ... ? Чи може немає такої причини , вони брати слов'яни і що би не зробили чи то забрали Крим , чи то воюють на Донбасі чи то взяли Київ чи то Харків чи Суми чи Дніпро , , ми ж один слав'янський народ, БРАТ Є БРАТ ?????
Це виключно моя думка і Ви можете бути думати по іншому!

UR5LLW

Повідомлення UR5LLW » 17 червня 2018, 11:50

Всім привіт. Відповідаю на запитання = Просто скажіть яка має бути причина щоб Ви особисто UR5LLW сказали : "Все, я більше не проводжу радіозв'язки з станціями Росії бо ... ? = Відповідь перша.-В моєму дозволі має бути зазначено , забороняється працювати з РФ. Відповідь друга, -я помру.Все крапка. А те що наші хлопці гинуть на Донбасі- це дуже погано,я згоден і як ніхто другий я розумію їх тому-що проходив військову службу в (экспедицыи Митрофанова) спецназівці знають що це таке. Бачив і смерть і кров і піт. А тому бажаю скорішого закінчення війни і порозуміння між нашими країнами.А балаган на форумі потрібно припиняти ,це не місце для політичних диспутів. UR5LLW.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 17 червня 2018, 16:08

UR5LLW писав:Всім привіт. Відповідаю на запитання = Просто скажіть яка має бути причина щоб Ви особисто UR5LLW сказали : "Все, я більше не проводжу радіозв'язки з станціями Росії бо ... ? = Відповідь перша.-В моєму дозволі має бути зазначено , забороняється працювати з РФ. Відповідь друга, -я помру.Все крапка. ....
А балаган на форумі потрібно припиняти ,це не місце для політичних диспутів. UR5LLW.

Дякую за пряму відповідь! А на рахунок "балагана" то це Ваша думка , і Ви тут не адмін ,щоб вказувати чи забороняти обговорювати питання чи можна видавати дипломи станціям з Донбасу з позивними D1 і чи працювати зі станціями Криму! Ваше право ніхто не обмежує працювати і обговорювати тут- так і я Вас попрошу не обмежувати обговорення питання проведення зв'язків зі станціями D1 ,R7K і взагалі з будь якими станціями ! Кожен вибирає те що вважає за потрібне і кожен може висловити свою думку ! Якщо Ви з чиєюсь думкою не згідні то це зовсім не означає, що решта проводять "балаган!"Якщо Вас тема не хвилює - не беріть участь в обговоренні!

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 17 червня 2018, 17:15

А ось мене цікавить ця тема - чи можна видавати дипломи станціям D1 з українського Донецька захопленою в України російськими солдатами і які продовжують і зараз в цю хвилину вбивати українських громадян на території України за допомогою танків і боєприпасів поставлених Росією ! Я думаю що це чисто радіолюбительська тема і вона не являється "балаганом" і заслуговує мати місце на нашому форумі ! В Росії заблокували би цю тему , а у нас в Україні ми змушені обговорювати цю тему !Це в нас забрали територію і ми не можемо працювати з цими квадратами і містами на дипломи України ,це не українські солдати проводять "відпустку" на Кубані , і Україна поставляє танки і боєприпаси туди роблячи вигляд що це не вона і радіостанції з Краснодара і Ставрополя виходять в ефір з позивними D1 і відсилають заявки на Диплом "Р-100-Р" ! Ось в чому проблема!А от цікаво якби було так і як віднеслись би до мене в Росії на радіофорумі якби я стверджував про балаган і про братський слав'янський народ і що не потрібно "сталкивать лбами" і що "а у нас на западе Украина рядом и радиолюбителей там много.Поэтому будем работать как работали ранее." ??? Це риторичне питання , це був би мій останній допис на форумі!

ur4ewz

Повідомлення ur4ewz » 17 червня 2018, 18:16

UR5SEL, у Вас багато питань, і на одну тему, непроведення зв'язків.

Дайте відповідь, будь ласка, якщо не проводити зв'язку з D1, R7, чи зупинить війну, кровопролиття на Донбасі?
повернуться газові свердловини, що знаходяться на території України, в державну власність?
Чи вплине це на цінову політику, тобто рівень життя?
і т.д.
Питав про другу сторону медалі, мільйонери і мільярдери з кожним днем ​​збільшується чисельність (а не офіційно), деякі завдяки торгівлі з країною агресором.
На державній роботі, по призначали зарплати в мільйон гривень.
Знищують заводи і цілі галузі, і т.д. багато перераховувати.
Внутрішнього ворога не помічаєте? або вони зв'язку з D1, R7 не проводять, Вас заспокоює?

ur4ewz

Повідомлення ur4ewz » 17 червня 2018, 19:37

В дополнении, с D1 связи не проводил, так как тоже всё это мне не по мне. Печально...

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 17 червня 2018, 20:21

ur4ewz писав:UR5SEL, у Вас багато питань, і на одну тему, непроведення зв'язків.

Дайте відповідь, будь ласка, якщо не проводити зв'язку з D1, R7, чи зупинить війну, кровопролиття на Донбасі?
повернуться газові свердловини, що знаходяться на території України, в державну власність?
Чи вплине це на цінову політику, тобто рівень життя?
і т.д.
Питав про другу сторону медалі, мільйонери і мільярдери з кожним днем ​​збільшується чисельність (а не офіційно), деякі завдяки торгівлі з країною агресором.
На державній роботі, по призначали зарплати в мільйон гривень, і т.д. багато перераховувати.
Внутрішнього ворога не помічаєте? або вони зв'язку з D1, R7 не проводять, Вас заспокоює?
Ви дуже правильно ставите запитання і я не відмовляюся від них ... Але ми на радіоаматорському форумі і по ідеї можемо обговорювати на радіоаматорську тематику - про апаратуру , про проходження хвиль , про змагання , про дипломи і про чи можна проводити зв'язки з незаконними позивними а також з станціями які знаходяться на захопленних українських територіях , і як після цього виконувати положення дипломів і чи приймаються до заявки зв'язки з ними ! Також я думаю що було б слушно обговорити про моральну сторону зв'язків з Росією враховуючи що саме Росія захопила Крим і продовжує воювати на українській землі , вбивають і вже зараз громадян України , не дозволяючи проводити зв'язки з частиною квадратів і міст України! Я нічого проти російських чи китайських радіоаматорів не маю ! Для мене всі одинакові , всі одна родина ...але я думаю що радіоаматор , як і будь-яка людина перш за все являється громадянином своєї країни , Ми всі в незалежності від національності будь то українці , росіяни , казахи, чеченці - якщо в нас є паспорт громадянина України ми всі рівні і ми всі повинні бути хоч трошки патріотами ! Якщо хтось не вважає себе громадянином України а вважає громадянином Казахстану то нехай чесно вийде і набуде громадянство Казахстану і буде патріот Казахстану! Але поки маєш паспорт - ти громадянин України! Я ще раз повторюю - Я НІЧОГО НЕ МАЮ ПРОТИ РАДІОАМАТОРІВ БУДЬ-ЯКОЇ КРАЇНИ І ВСІХ ЇХ ПОВАЖАЮ, ...але в умовах коли іде гібридна війна , коли захопили Крим і далі продовжують вбивати громадян України на території України і це все робить Росія( ну ж не будете Ви стверджувати що воюють в Росії громадяни України і Україна поставляє техніку і боєприпаси в Росію і вдає що нічого цього немає) , і що коли я бачу машину з написом "Вантаж 200" за вікном , я думаю що я не готовий провести зв'язок зі станцією з Росія і саме основне побажати йому найтепліші 73 і його родині!Я не готовий всім без розбору передавати 99 але я не готовий проводити зв'язок !Я вже думав, є в мене зв'язки з G , GM , EA ,F на 144 на заході і якщо би виникло "офігенне" проходження і скажемо покликала мене станція зі сходу Росії , а саме з Владивостока на 144МГц як би я поступив - .... я би точно відмовився , хоча і DX і потім би звичайно сумував довго !! Ну от я вже вкотре задаю одне і теж питання -Просто скажіть яка має бути причина щоб Ви особисто , ur4ewz ,сказали : "Все, я більше не проводжу радіозв'язки з станціями Росії бо ... ? Чи може немає такої причини , вони брати слов'яни і що би не зробили чи то забрали Крим , чи то воюють на Донбасі чи то взяли Київ чи то Харків чи Суми чи Дніпро ! Чи для Вас Радіо понад усе !Я думаю коли б виникло так само але навпаки ,Україна захопила Кубань то російські станції всі як один не працювали з "хохлами" і без заборони! Зрозумійте я не хочу Вам нав'язувати свою думку , казати що я "одурительний" патріот , але мені якось не по собі бажати 73 і всього найкращого громадянам Росії яка захопила НАШ Крим і зараз воює на НАШОМУ Донбасі і вбивають НАШИХ людей зараз! У мене це моя думка , у Вас може бути інша відмінна від моєї але всі ми радіоаматори! От і все , а так я люблю і поважаю всіх радіоаматорів і всiм бажаю 73 і DX з 1978 року з першого зв'язку!

UR3LDO

Повідомлення UR3LDO » 17 червня 2018, 21:13

UR5SEL писав:
-Просто скажіть яка має бути причина щоб Ви особисто , ur4ewz ,сказали : "Все, я більше не проводжу радіозв'язки з станціями Росії бо ... ? Чи може немає такої причини , вони брати слов'яни і що би не зробили чи то забрали Крим , чи то воюють на Донбасі чи то взяли Київ чи то Харків чи Суми чи Дніпро ! Чи для Вас Радіо понад усе !Я думаю коли б виникло так само але навпаки ,Україна захопила Кубань то російські станції всі як один не працювали з "хохлами" і без заборони! Зрозумійте я не хочу Вам нав'язувати свою думку , казати що я "одурительний" патріот , але мені якось не по собі бажати 73 і всього найкращого громадянам Росії яка захопила НАШ Крим і зараз воює на НАШОМУ Донбасі і вбивають НАШИХ людей зараз! У мене це моя думка , у Вас може бути інша відмінна від моєї але всі ми радіоаматори! От і все , а так я люблю і поважаю всіх радіоаматорів і всiм бажаю 73 і DX з 1978 року з першого зв'язку!

Скільки людей - стільки і думок. У кожного своя правда.Наше, суспільство перебувало близько 100 років в умовах, коли одна людина - ніхто, а масси - понад усе. На превеликий жадь, громадянам, яким зараз 60, 50, 40, а може і 30 років, і вони не мають проукраїнської позиції - Ви не змінете думок. Якщо хочимо кращого майбутнього для України - потрібно працювати, особливо з молоддю. Коли вони навчаюся у школах Вишах. Ми, як радіоаматори, можемо багато чого зробити для молоді! От тільки, нажаль, іноді здається, що більщість з нашої радіоаматорської спільноти працює за принципом "моя хата з краю". "мені потрібні тільки ЩСЛ - інше не моя поблема" і т.д.
Alexandr

ur4ewz

Повідомлення ur4ewz » 17 червня 2018, 21:29

UR5SEL;
питанням на питання - це не по Українськи, Ви уникаєте відповіді, юліте.
UR4EWZ, і я UR3EE, будемо проводити зв'язки з Росією, і вкінці зв'язку говорити 73.
З родичами, що живуть у Росії теж буду спілкуватися.
Це ніяк не вплине, на ті питання до Вас, на які у Вас немає відповіді, шкода.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 17 червня 2018, 22:46

ur4ewz писав:UR5SEL;
питанням на питання - це не по Українськи, Ви уникаєте відповіді, юліте.
UR4EWZ, і я UR3EE, будемо проводити зв'язки з Росією, і вкінці зв'язку говорити 73.
З родичами, що живуть у Росії теж буду спілкуватися.
Це ніяк не вплине, на ті питання до Вас, на які у Вас немає відповіді, шкода.

Та проводіть зв'язок з станціями з Росії і передавайте 73 , і тим більше спілкуйтеся і обнімайтеся з родичами що живуть в Росії ,я що Вам кажу що не робіть ! Я просто висловив свої аргументи і свої думки, хочете погоджуйтесь - хочете заперечуйте , кажіть що я не правий тому що .... але прошу Вас мене не обвинувачувати в тому що я уникаю відповіді і "юлю" ! Я вам пояснив що це не місце для питань і відповідей про пряму політику ! і сказав чому дотримуюсь своєї думки ! От UR55LLW прямо відповів на моє питання , і я поважаю його , а Ви не по-українському на питання якесь розповідь про родичів в Росії мене звинувачуєте що я "юлю"! Ну от я вже вкотре задаю одне і теж питання -Просто скажіть яка має бути причина щоб Ви особисто , ur4ewz ,сказали : "Все, я більше не проводжу радіозв'язки з станціями Росії бо ... ? Чи може немає такої причини , вони брати слов'яни і є родичі в Росії і що би не зробили чи то забрали Крим , чи то воюють на Донбасі чи то взяли Київ чи то Харків чи Суми чи Дніпро ! Чи для Вас Радіо понад усе ! От і все!

ur4ewz

Повідомлення ur4ewz » 17 червня 2018, 23:15

UR5SEL;
Хочу що б припинилася війна і кровопролиття на Донбасі, а не відвідував Ваш маревний сценарій по захопленню міст України. Приклади у Вас дуже погані.
На Ваше питання, я відповів.
Будьте здорові.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 18 червня 2018, 00:12

ur4ewz писав:UR5SEL;
Хочу що б припинилася війна і кровопролиття на Донбасі, а не відвідував Ваш маревний сценарій по захопленню міст України. Приклади у Вас дуже погані.
На Ваше питання, я відповів.
Будьте здорові.

Я сказав свою думку , UR5LLW теж сказав , а Ви можете чітко сказати , а то я запитую про Хому а Ви про мені Ярему- "Хочу що б припинилася війна і кровопролиття на Донбасі", а я Вас запитав "Чи є хоч би якась причина що Ви відмовитесь від проведення зв'язків з російськими станціями чи таких немає???"

Повернутись до “Навколорадiоаматорськi размови”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей