Полевой День 2019

UR5GAW

Re: Полевой День 2019

Повідомлення UR5GAW » 26 червня 2019, 16:27

ur5lx писав: А работа группой на одного?

Ваша проблема - Ви живете минулим,а реалії давно інакші.Навіть теоретично не уявляю,КОМУ таке потрібно й задля чого...
Я маю рацiю,саме тому я завжди маю рацiю!!!

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 27 червня 2019, 00:05

UT7EL писав:Так і не дочекався жодної відповіди про роботу з російськими станціями з Криму.Там президент не поїхав до Стразбургу і з росії санкції за Крим знімають ,тут радіоаматори промовчали ,а завтра ще і заохочувати будуть за зв"язки з російськими станціями з Криму , а потрібно не те ще не зараховувати з ними зв"язки , а ще і знімати штрафні очки . Ось так програються війни і втрачаються території з мовчазної згоди , бо є народ , а є нація.Сумно. В мене принципова позиція - я не проводжу зв"язки з російськими станціями, що працюють з українського Криму , а далі кожен вирішує сам , громадянином якої країни він є.

Та й так! Я до цих пір не розумію як можна працювати з державою яка вбиває до цих пір українських громадян на території України і анексували Крим і захопили Донбас!І кожний день 2-4 трупа відправляє батькам в Україну! Про що мова??? ????? Про які зв'язки з окупантом!????
Треба не боятися і називати окупанта окупантом , загарбника загарбником , вбивць вбивцями! Ми надто толерантні , боїмось образити словом Росію і її вбивць вони і далі далі продовжують! Які ми вже стали надзвичайно політкоректні - кожен день везуть з Донбасу вантаж 200 і вантаж 300 а ми тут боїмося що б десь не дай Боже сказати якесь слово може росіяни подумають що ми їх десь ображаємо коли вони в наглу вбивають українців!!!! Це якийсь сюрреалізм!!! До чого ми дійшли в цьому!Що боїмося вбивць і ворога і анексію і загарбання називати своїми іменами!
НІ ЯКИХ ЗВ'ЯЗКІВ З РОСІЙСЬКИМИ СТАНЦІЯМИ ПОКИ РОСІЯ НЕ ВИВЕДЕ СВОЇ ВІЙСЬКА З ДОНБАСУ і КРИМУ!

ut5ev

Повідомлення ut5ev » 27 червня 2019, 06:51

Какое отношение выше сказанное имеет отношение к Полевому Дню ? Создайте под себя тему и трындить сколько хотите, достали уже.

UT7EL

Повідомлення UT7EL » 27 червня 2019, 11:19

Николай был простой вопрос -связи с Крымом уже засчитываются или еще нет .Это прямой вопро по Полевому дню .Вот если бы был вопрос -24 августа парад будет совместно с роssийской армией уже а этом году или в следующем ,то это был бы трындеж.А так до зустрічв у тесті ,буду ради чути усіх.73.

ut5ev

Повідомлення ut5ev » 27 червня 2019, 13:44

Юра, по связям с Крымом в соревнованиях Влад в прошлом году дал ответ. Связи в зачёт не идут. Странно, что нет официальной позиции организаторов соревнований, а мы только грыземся по этому. Для меня россия оккупант со всеми выводами. Я об этом уже писал. Но писать об этом каждый день не вижу смысла, позиции друг друга мы знаем и видим в отчётах. Откровенно пропало всё желание работать в соревнованиях, с меня хватит ежедневной работы на УКВ. Так что всем удачи в тестах. 73!

ut5erp

Повідомлення ut5erp » 27 червня 2019, 18:44

ut5ev писав: Откровенно пропало всё желание работать в соревнованиях, с меня хватит ежедневной работы на УКВ. Так что всем удачи в тестах. 73!

Николай Васильевич прекращайте,Вы нас итак подвели на Чалапко :smile: Мы обсуждали весь год,как победить профи в FM категории.Парень получил личный позывной,провели тихую разведку,немного усовершенствовали setup,настроились на борьбу :smile: ,и опа, Вас не услышали :sad: .Мы ждем Вас в эфире :smoke: Все остальное от лукавого.
UT5ERP/UV7E Roman

us8ar
Контактна інформація:

Повідомлення us8ar » 28 червня 2019, 10:10

Коллеги, напоминаю - в помощь участникам ПД-2019, испытывающим трудности в составлении отчёта в формате EDI, создана форма составления отчёта за соревнования в EDI формате, расположенная по адресу - http://cqham.sumy.ua/ediform_fd/
До теста есть ещё время посмотреть, опробовать, потренироваться в составлении отчёта.
73! de US8AR Nick

ut4uep
Контактна інформація:

Повідомлення ut4uep » 02 липня 2019, 10:01

як завжди його величність фортуна , повертається не дуже привабливо.

Обіцяють зниження температури,вітер та дощ. Сподіваюсь зміна температури надасть можливість попрацювати по проходженню.
Беріть гумовці та плащі. Також важливо на полі ізолювати від вологи ант та техніку.
Каждому нравится свое...

UT7E

Повідомлення UT7E » 02 липня 2019, 11:02

ut5ev писав:Юра, по связям с Крымом в соревнованиях Влад в прошлом году дал ответ. Связи в зачёт не идут. Странно, что нет официальной позиции организаторов соревнований, а мы только грыземся по этому. Для меня россия оккупант со всеми выводами. Я об этом уже писал. Но писать об этом каждый день не вижу смысла, позиции друг друга мы знаем и видим в отчётах. Откровенно пропало всё желание работать в соревнованиях, с меня хватит ежедневной работы на УКВ. Так что всем удачи в тестах. 73!

УКВ Комитет сформулировал позицию в отношении российских позывных из Крыма еще в 2014г.
http://www.vhf-uarl.at.ua/news/rabota_rossijskimi_blokami_pozyvnykh_s_territorii_kryma_pismo_nkrz/2014-07-07-207

Ничего не изменилось.
73!
All we need is LOVE!

UT7EL

Повідомлення UT7EL » 02 липня 2019, 12:51

Юрій дякую за відповідь.Маю надію ,що усім зрозуміло про недоречність проведення зв"язків з Кримом ,як територією України тимчасово окупованою росією. До зустрічі у Польовомі дні.73

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 02 липня 2019, 13:11

Проанализировал - месяц НОРМАЛЬНОГО прохождения: ПОХОЖЕ ЄТА ШВАЛЬ (фт8)задолбала всех - провел только 3 связи в нормальний моде
ОДУМАЙТЕСЬ: скоро тоЛько будете ТЬІСКАТЬ МЬІШКОЙ И ДОГОВАРИВАТЬСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ...144 - медленно УМИРАЕТ....................
"отдельньіе " УКВистьі все пьітаються сказьівать - что єто БЛАГО и прогесс...... уже виден прогресс::все диапазоньі молчат(даже КВ)
Да - я иногда работаю фт8- но єто только -от безисходности: пригрели козлоту на груди- а они еще и рулить будут ЗАДУМАЙТЕСЬ....
73! UT8AL.

ur5zhf

Повідомлення ur5zhf » 02 липня 2019, 14:02

РЕТРОГРАД — (от лат. retrogradi идти назад). Человек отсталый, стремящийся возвратиться к прежнему порядку вещей; враждебный прогрессу. Словарь иностранных слов, вошедших в состав русского языка. Чудинов А.Н., 1910. РЕТРОГРАД от лат. retrogradi, идти назад

us7sb

Повідомлення us7sb » 02 липня 2019, 14:42

Так запишите и меня в РЕТРОГРАДЫ , так как не желаю работать с ЕГО ВЕЛИЧЕСТВО, С ВАШИМ КОМПЮТЕРОМ !!!
Евгений-US7SB

ur5zhf

Повідомлення ur5zhf » 02 липня 2019, 15:43

ut8al, us7sb, а не хотите ли вы согласно ham spirit, традициям которые вы тут "защищаете" и положению IARU о "Полевом Дне" - на ПД2019 выехать в поле и работать /P ? Чего это вы дома сидеть будете?

Согласно принятому IARU положению о «Полевом дне», радиостанции участников должны быть развернуты на расстоянии не менее 100 м от строений и точек подключения к электросети, питаться от автономных источников, антенны не должны крепиться ни к каким стационарным сооружениям.

UX2SB

Повідомлення UX2SB » 02 липня 2019, 21:05

ut8al, us7sb, а не хотите ли вы согласно ham spirit, традициям которые вы тут "защищаете" и положению IARU о "Полевом Дне" - на ПД2019 выехать в поле и работать /P ? Чего это вы дома сидеть будете?

Цікаво а скільки років Ви іздите на ПД? US7SB РОКІВ 30-35 РЕГУЛЯРНО іздить на ПД - можете глянути результати
UK5SAU, UR4SWU, US7SB. На Вашому місці я не говорив би про традиціі і ham spirit, Повірте. що про ПД ми знаємо

м

ожливо трошки більше за Вас, бо починали працювати на УКХ на РСИУ-3М ,конвертер UA1DZ I OK1DE ant 9 ele.
Успіхів в ПД і 73!
Vasilij UX2SB =UV1S in contest=
QTH KN28IX

ur5zhf

Повідомлення ur5zhf » 02 липня 2019, 21:54

UX2SB писав:Цікаво а скільки років Ви іздите на ПД? US7SB РОКІВ 30-35 РЕГУЛЯРНО іздить на ПД - можете глянути результати
UK5SAU, UR4SWU, US7SB. На Вашому місці я не говорив би про традиціі і ham spirit, Повірте. що про ПД ми знаємо

можливо трошки більше за Вас, бо починали працювати на УКХ на РСИУ-3М ,конвертер UA1DZ I OK1DE ant 9 ele.

Вот это и есть подавляющее радиолюбительское движение Украины... "закрой рот сынок" тут старики последние гвозди в радиолюбительство забивают. Понтуйтесь пред зеркалом, может ЧСВ пару Ватт к трансиверу добавят.
Не смотря на ваше хамство, отвечу: еду второй раз подряд, из двух лет что знаю про ПД и скорее всего всего последний раз.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 02 липня 2019, 22:53

ur5zhf писав:
UX2SB писав:Цікаво а скільки років Ви іздите на ПД? US7SB РОКІВ 30-35 РЕГУЛЯРНО іздить на ПД - можете глянути результати

можливо трошки більше за Вас, бо починали працювати на УКХ на РСИУ-3М ,конвертер UA1DZ I OK1DE ant 9 ele.

Вот это и есть подавляющее радиолюбительское движение Украины... "закрой рот сынок" тут старики последние гвозди в радиолюбительство забивают. Понтуйтесь пред зеркалом, может ЧСВ пару Ватт к трансиверу добавят.
Не смотря на ваше хамство, отвечу: еду второй раз подряд, из двух лет что знаю про ПД и скорее всего всего последний раз.

Ну по справедливості - ніхто не хамив , ну для чого людину яка вже десятків років яка бере участь в ПД і виїжджає в поле закликати до ham spirit!!! Людина висловила несприйняття якогось виду , і що , її потрібно принижувати і питати про ham spirit! Та працюйте або не працюйте в ПД хто Вам що каже!!! Це Ваша особиста справа!!!Так це невдячна справа ПД , всі дивляться люди як на шизіка , не має жодної підтримки від знайомих - краще горілку пив би і розуміли!Нащо то треба коли є мобілка!Але я захоплення , є хоббі ... і кожний робить як хоче - хто мисливець , хтось рибак , хтось УКХіст а хтось п'є "до упора"! Люди "не винні" що їздять на ПД стільки років ! :smile: :biggrin: Дай Вам щоб і Ви їздили не менше!!! :smoke:

UX2SB

Повідомлення UX2SB » 02 липня 2019, 23:40

to ur5zhf Не знаю, в чому ви побачили хамство з мого боку. Я по моєму розумінню Вам цілком толерантно
відповів на закид до US7SB.А іздити на ПД це Ваша особиста справа, в цьому я не порадник.
QTH KN28IX

us7sb

Повідомлення us7sb » 03 липня 2019, 00:26

TO UX2SB
Вася,успокойся і не спор , тут ніколи не будеш прав, або почутим...
А по поводу ПД , то перший виїзд за межі Городенки був у 77 році...прикинув ,що зараз буде 42 ПД (не виїздив останні 2 роки),
а так постійні виїзди (липень і вересень)
Вася і дякую за підтримку
Евгений-US7SB

UX2SB

Повідомлення UX2SB » 03 липня 2019, 01:20

Понтуйтесь пред зеркалом, может ЧСВ пару Ватт к трансиверу добавят.

to US7SB
Женя я спокійний. Просто дуже не люблю хамство. Мій перший ПД був у 79 році, правда пропустив більше ніж ти.
А на рахунок пару ват до трансівера, то нам ВИСТАЧАЄ того що в нас є.
QTH KN28IX

Повернутись до “Змагання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість