Нові правила УКХ тестів

UR5SEL

Re: Нові правила УКХ тестів

Повідомлення UR5SEL » 01 вересня 2018, 15:39

ur5lx писав:UR5SEL , многие соглашаются проводить наши тесты по европейским рекомендациям. Это и есть ,,новые правила,,. Но они отличаются только от того что вводим только подиапазонный зачет , а все остальное у нас уже было.Начало и окончание 14 до 14 , нет повторов , 10 минут. 6 , 24 часа.
Это основные правила. На этом ,,новые правила ,, и оканчиваются. Теперь вступают в дело спонсоры и фонд. У нас ни какой потдержки от государства нет. Все остальное оплачивают спонсоры или фонд. По итогам опенконтест они решают какую номинацию , вид , диапазон они желают отметить. Мы не в праве командовать как спонсор желает потратить свои деньги. Вот и сейчас Юрий пошел на встречу . Длагодаря и Вам в том числе. Кубок ЛРУ был за два тура -если Вы не в курсе- теперь фактически двух туров нет . За каждый диапазон Юрий будет награждать победителя. 144 , 432 , СВЧ. Есть у Вас средства? Найдете спонсора ? Проведите награждение по регионам или конференциям , областям , городам . Это все у Ваших руках!

Шановний UR5LX ! А Чому Ви постійно повертаєтесь до питання спонсорів ?
Чому ви думаєте що все вирішують спонсори в нас в УКХ ! Ні в одному виді спорту спонсори не вирішують а ТІЛЬКИ в УКХ ВСЕ рішають спонсори ! І кому дати і кого нагородити і чим і як і в якій обстановці і який вид модуляції ... Ми не вправі вирішувати куди спонсор хоче потратити свої гроші - це правда АЛЕ УКХ комітет вправі вимагати щоб його слухалися , він проводить змагання , і я думаю і що це так і має бути що комітет чи організатори змагання просто відкривають і дають можливість спонсорам які захочуть витрати кошти і допомогти УКХ і помогти з коштами надати таку можливість - внести кошти в призовий фонд а потім комітет відповідно до наявності коштів проводить закупку призів , кубків і медалей і грамот ! На яку є гроші - на такі призи можуть розраховувати ! А за допомогу з призів , кубків і грамот - буде надрукована інформація на кубку , грамоті - ким було це надано і завдяки кому , якщо спонсор не проти ! І також він буде відзначений у загальному списку на сайті організаторів ! Це все ! Ну невже Адідас керує футболом і каже за якими правилами грати , або корпорація Sony вказує яка висота сітки на тенісному корті , або назвіть спонсора КХ змагань де він вказує як проводити ЧУ! Є спонсор - відмінно , може хтось якісь кошти дати , добре але це НЕ ПРАВИЛЬНО що спонсор визначає правила змагань ! Є змагання , є правила по яким ці змагання судять , є нагороди виходячи з яких закуповуються призи ! І думаю проста і дешева нагорода за 1 -ше місце в діапазоні 144 МГц в Кубку України НАБАГАТО цінніша за позолочений кубок у повний ріст за 5 місце у номінації 144 FM по Харккову ! Та й взагалі , я не розумію чому дозволяється на змаганнях створювати ще якісь номінації крім основним і про це трубити і нахвалювати тих хто створює ! Хочеш помогти - будь ласка , ми будемо щиро вдячні за кошти які ти надаєш і згадаємо де тільки ти забажаєш АЛЕ ВКАЗУВАТИ ЩО І КУДИ -ВИБАЧАЙТЕ!
І взагалі питання спонсорів повинно бути ОСТАННІМ питанням яке дискутується і ніяким чином не пов'язане з самими правилами УКХ - тестів !
Я вже Вас запитував і ще раз запитаюся
Чому Ви постійно посилаєтесь на спонсорів коли я пропоную зробити це ОСНОВНИМИ І ЄДИНИМИ НОМІНАЦІЯМИ !І хай спонсори дають золотий Кубок за останнє місце з діамантовою підвіскою нас що це цікавить??? Ви що працюєте в тестах заради спонсорських нагород?А якщо не буде спонсора то і не будете працювати в тестах ? І що для Вас важливо який має вигляд кубок а не за що вручений?

І нарешті що моя пропозиція збільшить загальну кількість нагород?
144 , 430 , СВЧ і по 4 конференціям(регіонам )!
3 х 4= 12 кубків і + 24 медалі або грамоти !
І все !
Якщо дорого то 12 медалей і 24 грамоти!
Якщо і це задорого - 36 грамот, думаю що на це гроші знайдуться!
Розсилка Новою поштою за рахунок отримувача!

Хочуть спонсори долучитися - ми з відкрити обіймами підемо їм назустріч АЛЕ в межах ТІЛЬКИ цих номінацій ! Ну де ви щось про спонсора чули щоб він нагороджував поза чемпіонатом в тенісі за те що в когось саме більше вдалих перших подач !
Немає коштів - обмежимось грамотами - я думаю на це кошти знайдуться !!

Важливо що ми намагаємось зробити більш чесними змагання УКХ і нікого ніяких преференцій не надаємо , не заплутуємо а навпаки спрощуємо бік в opencontest , стає зрозуміло - хто чого вартий !
І не будемо говоряти про " восточные и западные склоны Карпат " , не говорять про нерівномірність радіоаматорів сходу і заходу, і не рахують чужі очки ,і кажуть що тут нам краще, а там нам гірше, і не вводять заліки Україна- Україна в тестах щоб "зрівняти умови", і не кажуть що кубок України тільки за зв'язки з Україною а решта нас не хвилює і багато інших балачок !
Всього цього ми позбавляємось раз і назавжди !
Нагороди кращим !
Україна єдина і величезна і тому пропозиція ось така !
Востаннє редагувалось 01 вересня 2018, 16:22 користувачем UR5SEL, всього редагувалось 2 разів.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 01 вересня 2018, 15:52

Хочемо єдиного чемпіона - раз рік організовуємо очний чемпіонат - хочемо з Буофенгами , хочемо з трансіверами і МШУ , хочемо на стадіоні , хочемо на аеродромі , хочемо 1 год , хочемо 24 год , хочемо 0.1 Вт , хочемо 100Вт та домовимось !

UT6EY

Повідомлення UT6EY » 01 вересня 2018, 17:54

UR5SEL писав:Хочемо єдиного чемпіона - раз рік організовуємо очний чемпіонат - хочемо з Буофенгами , хочемо з трансіверами і МШУ , хочемо на стадіоні , хочемо на аеродромі , хочемо 1 год , хочемо 24 год , хочемо 0.1 Вт , хочемо 100Вт та домовимось !

Достали уже полностью! Организовуйте очный чемпионат. Хватит писать. Организуйте, сообщите всем. Или думаете, что за Вас кто-то будет делать? Подняли волну - начинайте действовать. Пишите в УКХ комитет пусть подскажут с чего начинать. Будет дело продвигаться, подтянутся и другие аматоры. Если не можете - закройте тему и все. Нечего сопли размазывать на 9 страниц. Действуйте. 73!
Слава Україні !!!

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 01 вересня 2018, 19:22

UT6EY писав:
UR5SEL писав:Хочемо єдиного чемпіона - раз рік організовуємо очний чемпіонат - хочемо з Буофенгами , хочемо з трансіверами і МШУ , хочемо на стадіоні , хочемо на аеродромі , хочемо 1 год , хочемо 24 год , хочемо 0.1 Вт , хочемо 100Вт та домовимось !

Достали уже полностью! Организовуйте очный чемпионат. Хватит писать. Организуйте, сообщите всем. Или думаете, что за Вас кто-то будет делать? Подняли волну - начинайте действовать. Пишите в УКХ комитет пусть подскажут с чего начинать. Будет дело продвигаться, подтянутся и другие аматоры. Если не можете - закройте тему и все. Нечего сопли размазывать на 9 страниц. Действуйте. 73!

О ,шановний UT6EY, Ви ще з тих!
і хто це- Я чи що " розмазую сопли"!
Круто! Молодчина! Це по справжньому !

Та не подобається не беріть участь і не читайте цю тему !
В нас ніхто нікого не примушує тут бути !
я НІЧОГО ТАКОГО НЕ РОБЛЮ ЩО не можна тут на форумі робити і не Вам забороняти тему !

Я думаю що в УКХ комітеті є достатньо розумні і досвідчені люди і якщо вони вирішать організувати і будуть бачити доцільність в цьому то і без моїх порад організують очний ЧУ і за правилами які всіх влаштують!!

Але суть питання в ЗОВСІМ ІНШОМУ - В ВВЕДЕННІ НОВИХ ПРАВИЛ ЗАОЧНИХ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ТЕСТІВ!
Всі заочних 6 всеукраїнських теста судимо по європейському і щоб не було переваг ні в кого , ще підводимо підсумок ТІЛЬКИ ПО КОНФЕРЕНЦІЯМ (регіонам)!
Є діапазони -144 , 430 , СВЧ- тільки , і є 4 конференції (регіона)!
Ось яка тема обговорюється! А не очний ЧУ і його доцільність і як організувати!
Називаємо всі ЗА і всі проти , аргументовано і по темі!

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 02 вересня 2018, 11:52

UR5SEL , ну вы даете! Будете давать указание как тратить свои кровные? До такого еще никто не дошел.
Есть средства? Вот и можете что угодно с ними делать , а другим указывать просто некрасиво. Неужели вы это не понимаете?
Но скорей всего вам делать нечего.
ur5lx

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 02 вересня 2018, 13:28

ur5lx писав:UR5SEL , ну вы даете! Будете давать указание как тратить свои кровные? До такого еще никто не дошел.
Есть средства? Вот и можете что угодно с ними делать , а другим указывать просто некрасиво. Неужели вы это не понимаете?
Но скорей всего вам делать нечего.

Спонсор — лицо или группа лиц, которая обеспечивает поддержку, подобную благотворителю. Однако, в отличие от благотворительности, спонсирование не носит бескорыстного характера. Спонсирование может быть договорным, обмениваться на рекламирование с целью популяризации товара или юридического лица.
Например, спонсор может обеспечивать покупку или наём оборудования для известного спортсмена или спортивной команды в обмен на демонстрацию его товарного знака на обмундировании этого спортсмена или команды. Спонсор тем самым зарабатывает рейтинг, а поддерживаемый зарабатывает деньги или иные материальные выгоды. Этот вид спонсирования является распространённым в таких сферах, как спортивные соревнования, искусство, средства массовой информации и благотворительность.
Нередко предприятия субсидируют безвозмездно, чтобы создать себе доброжелательный имидж в обществе, который обеспечивает им хорошую репутацию
//Вікіпедія//

Але так поступають в усіх видах спорту! Спонсорам дозволяють розміщувати рекламу на змаганнях , на футболках , під час трансляцій АЛЕ НЕ ДОЗВОЛЯЮТЬ ЗМІНЮВАТИ ПРАВИЛА і вмішуватися хто переможець і по яким правилам !!
Якщо це хоче спонсор , тоді він НЕ СПОНСОР а ....я і не знаю як і назвати !

Чого Ви вертаєтесь до питання спонсорів???
Що Ви переживаєте за "бідних" спонсорів? Він Вам що брат , кум , сват???
При чому тут" указывать просто некрасиво" ,ми що його , спонсора принижуємо , ображаємо , посилаємо , відмовляємось , кажемо що не будемо згадувати де тільки зможемо! ?
Як можна зв'язувати спонсора із переходом на більш справедливі європейські правила ??
Я так і не розумію як одне має зв'язок з іншим !??
Я бачу тільки при обговоренні цієї теми Вашу особисту зацікавленість або родинну турботу про долю спонсора !

Я пропоную не більшу і не меншу турботу і практику по діях спонсорів !
Пропоную всім спонсорам і всім бажаючим допомогти матеріально нормальні загально визнані умови для для спонсорства ! Це - Ви даєте гроші в призовий фонд а ми розміщуємо Ваше прізвище , або логотип Вашого підприємства на всіх призах і на сайті організації і згадуємо де тільки можна якщо захочете!

Ось така по моєму розумна і загально прийнята форма роботи з спонсорами! Хоче розмістити рекламу , будь ласка , хоче надати кошти ми дуже вдячні , АЛЕ хоче вносити зміни в визначення переможців по своїм правилам - ну це вже НЕ СПОНСОР , А ДИКТАТОР!!!

Думаю що про питання спонсора я Вам відповів повністю і підняття спонсорства більше не буде і недоречним !

А на фразу "Но скорей всего вам делать нечего" то я дуже добре відношусь до Вас і перш за все Ваших досягнень , щоб відповідати на неї! Вона Вас не прикрашає!

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 05 вересня 2018, 08:49

Коллеги!
Если со следующего года приводить наши Положения УКВ соревнований, согласно рекомендаций IARU-R1 VHF Handbook в «порядок», т.е. делать по рекомендациям этой умной книги, то стоит ее просто прочитать и не интерпретировать все на свой лад.
Если, например, брать IARU R1 VHF Contest и параллельно проходящий наш Кубок УКВ комитета ЛРУ (1-й тур) , то в IARU R1 VHF Contest мы видим зачетные категории:
azk.JPG

Если смотреть IARU R1 UHF/MW Contest и параллельно проходящий наш Кубок УКВ комитета ЛРУ (2-й тур), то в IARU R1 UHF/MW Contest мы видим зачетные категории:
azk2.JPG

На 435 МГц все то же, что и в первом туре, только диапазоны MW (10 ГГц и выше) в отдельном зачете.
Вроде все понятно, как Божий день.
У нас еще «по многочисленным просьбам трудящихся» добавлены зачетные категории PHONE и FM. Это, так сказать, вместо категорий (SO-LP), (MO-LP).
Хотя нынешний Кубок УКВ Комитета ЛРУ 2018 с его номинациями у кого может вызывать возражения…
UY5UZ / EM3U Валерий

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 05 вересня 2018, 12:42

Ой не смішіть з категоріями SINGLE LOW POWER І ОСОБЛИВО MULTI LOW POWER !!! Ви що в самому ділі вважаєте що будуть працювати LOW POWER - це скільки? - 500 ВТ бо лампа трохи трохи підсіла ? hi-hi!!
Якщо навіть підняття питання про потужність вважається крамольним і дуже провокаційним питанням , яке зразу грубо присікається відповіддю -
"А тобі хто заважає , ти що самий розумний і чесний і що тобі завидно що ти не можеш а сусід має 100-300-1000 Вт! (останнє я вже десь чув у свою адресу hi-hi )"
Це однозначно не для нашої "чесності і порядності !"
Виїхали на 800 км українські радіоаматори MULTI з LOW POWER згідно виданої ліцензії - ну це з розряду " сміх скрізь сльози"!
Як казали -" Куме, Ви брешіть, та не забріхуйтесь" :wink: :smile:
Востаннє редагувалось 05 вересня 2018, 13:28 користувачем UR5SEL, всього редагувалось 1 раз.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 05 вересня 2018, 13:25

ur5lx » 05 вересня 2018, 07:02
US7SB , Женя , я много времени слушал Ваше направление. Но самый западный UT4NA это и 600 км нет. И проходил 539. Мы не будем брать UR7D 960 км , но скорей всего не было прохода между нами. В прошлом году и два YO8 было и тебя слышно было прилично и UR5Y были.
Можно посмотреть и по карте UT8AL , UV2L/p. Да и Киев проходил не очень , с трудом.
Еще отсутсвие в чатах тоже сделало свое дело. Возможно при таком слабом тропо и была надежда на связь , но ни тебя , ни UW5B в чатах не видел.

Тобто , шановний UR5LX сам говорить що самий західний в нього UT4NA 600 км і з його безперечно досконалими антенами і вмінням! Ну враховуючи UR7D ? Ну він поза конкуренцією!Ні зв'язків з US7SB , ні UW5B ,ні UR5Y не вдалося провести, в яких апаратура не з гірших , на рівні!

В той же час так само стверджує

ur5lx » 23.08.2018{, 18:05}
Совсем свежий пример UR5BFX - да я понимаю у него 400 метров , но работаем всегда.Теперь сами себе задайте вопрос- а почему Вы так слабо сработали в ЧУ август?

Ну якраз "и не ВСЕГДА" -я бачу !

ur5lx » 31.08.2018{, 15:30}
И не важно где Вы живете.Живете в центре - у Вас больше корееспондентов , но расстояние не очень большое. Живете на окраине -у Вас меньше связей , но расстояние побольше.

Те що Ви кажете дійсне до 400-500 км ,Але не на 700 км і більше - тут діє правило щоб і в кореспондента була не менша техніка і плюс ВЖЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ НАЯВНІСТЬ ПРОХОДЖЕННЯ!
Добре що це письмова дискусія і все видно що говорили !

Я ще раз наголошую ,що я пропоную судити згідно рекомендацій ІАРУ
1) по діапазонно - 144,430, СВЧ !
ТІЛЬКИ і ніяких заліків типу-144+430 +Україна - Україна + FM+ з велосипеда+ ЛГБТ

2)підводимо підсумок ТІЛЬКИ по 4 конференціям (регіонам)
так як Україна величезна і щоб врахувати і схід і захід і південь і північ і їхні особливості - які по площі більше чим більшість країн Європи!

Такі правила всеукраїнських тестів вирішує величезну кількість питань які що раз після закінчення виникають і будуть виникати!!

Правила під стандарт Європи адаптовані , і спрощуємо облік , і враховується інтерес різних регіонів , і нагороди отримають більше достойних людей і .....

ur5zhf

Повідомлення ur5zhf » 05 вересня 2018, 17:19

А Кривий Ріг и Кропивницький вы к какому району отнесете? Или вообще заблокируете во всех тестах за самое выгодное расположение?

UR5EAZ

Повідомлення UR5EAZ » 05 вересня 2018, 19:37

UR5SEL: ..." І нарешті що моя пропозиція збільшить загальну кількість нагород?
І все !
Розсилка Новою поштою за рахунок отримувача!"...

Колективкам за "Новими правилами UR5SELа" знайдеться мicце пiд сонцем?
Якщо так, тодi 24 кубка +48 медалей або грамот?
Чи так?

Владимир, UR5EAZ.

us7sb

Повідомлення us7sb » 05 вересня 2018, 20:41

ur5zhf писав:А Кривий Ріг и Кропивницький вы к какому району отнесете? Или вообще заблокируете во всех тестах за самое выгодное расположение?

Прошу прощенья . что вмешиваюсь-но с тех пор когда пошла "дележка Лиг" и заявления одного "товарища" ( кто следил за этим делом ,
тот в курсе) позывной не называю по простой причине-не хочется нагнетать... ,и с тех пор 5V не слышу никого несколько лет.
А " до того" отрабатывал около 5-6 станций.Так , что "самое выгодное место" они угрохали своими амбициями !
Пример не ахти...
Евгений-US7SB

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 05 вересня 2018, 21:47

UR5EAZ писав:UR5SEL: ..." І нарешті що моя пропозиція збільшить загальну кількість нагород?
І все !
Розсилка Новою поштою за рахунок отримувача!"...

Колективкам за "Новими правилами UR5SELа" знайдеться мicце пiд сонцем?
Якщо так, тодi 24 кубка +48 медалей або грамот?
Чи так?

Владимир, UR5EAZ.

А колективки ..., так звичайно ,а на то є форум і голови на плечах щоб подумати яке їх положення влаштує і щоб не різко збільшувати кількість нагород для невеликого числа колективок , але також їхня присутність , дуже важлива! Ніхто проти не говорить і я висловив про SО! Можливо що зробити МОМВ по 4 конференціям (регіонам)враховуючи що вони мають 144 і 430 в більшості і так і так не сидять по 5 чоловік за одним апаратом під час теста, можливо якось інакше , комбіновано , можливо .... на рахунок МО але все можна вирішити по любовно!

Повернутись до “Змагання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей