Нові правила УКХ тестів

ur5lx

Re: Нові правила УКХ тестів

Повідомлення ur5lx » 31 серпня 2018, 07:15

UR5SEL , 16х16 10 квт если стать на незакрытую сторону Карпат то можно работать со всей Украиной до Луганска.
Это доказал UT7QF и не один раз. UR7D закрыты на 200-300 горой я с ними работал всегда это 980км , UW5Y стояли с меньшим закрытием слышно было их громче и связи проходили легко это тоже 960 км.RN6BN когда у него было 64х16 работал на 1200 км в любую сторону. UR5EAZ давал ссылку европейских рабиолюбителей о том какие уровни нужны для тропо связи на 600-700-800-900-1000 км. Я несколько лет работал с RX1AS , RU1AA ионо это 1100 км связи были в нескольких ПД. Но нужно иметь 4х12 и мшу .
Это Вам факты.
По первым двум пунктам согласен.
По третьему - только наличие спонсоров , фонда можно реализовать эту идею. А пока нужно делать по первому пункту. Судим по ИАРУ рекомендациям.
И правы те кто говорит - Вы и Ваши опоненты активно пишите на форуме - вот-бы такую активность в ЭФИРЕ!
Всем удачи в Кубке ЛРУ первый тур 144 МГЦ!
73!Сергей
ur5lx

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 31 серпня 2018, 11:58

ur5zhf писав:UR5SEL - вы не сможете создать одинаковых условий для всех участников тестов. Так же как нельзя во всех селах построить олимпийские дворцы, что бы все дети в одинаковых условиях могли стать олимпийскими чемпионами.
Чемпионами появляются сначала в головах, с желания чего-то достичь, тогда выехать за 1000км будет совсем не проблема..
И поверьте преодолеть 1000км для участия в соревнованиях это мизерная доля из всех расходов, что бы стать чемпионом. (мы же не требуем проводить олимпиады сразу во всехм странах чтоб все в равных условиях были и выезжать не нужно было)

Хто каже про абсолютно рівні умови??? Хто про це говорить ??? Хто говорить що виїзджати не потрібно і працювати з хати??? В нас практично всі працюють на виїзді , бо у в уісх хати находяться в долині , всі міста і села практично в низинах як правило закриті маже з усіх напрямків!і
Я про те щоб створити ПРИБЛИЗНО рівні умови хоча би для учасників однієї конференції (зони, регіона)!

Ну чому Ви визнаєте що пункт - ТІЛЬКИ В ОЧНИХ ЗМАГАННЯХ СПРАВЕДЛИВО ВИЗНАЧЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПЕРЕМОЖЦЯ , а в той же час ми з загально "одобрям " і визначення переможців в усіх нормальних і немислимих номінаціях в 6 всеукраїнських тестах ! Як таке може бути - тут граємо по одним правилам а тут по другим , бо нам так вигідно! Вводим якийсь придуманий залік Україна -Україна , для чого?

От конкретно для Вас , шановний ur5zhf , запитання - ДЛЯ ЧОГО ВВЕДЕНИЙ ЗАЛІК УКРАЇНА -УКРАЇНА ?Що не достатньо простого заліку ВСІ-З УСІМА !Ну от прошу Вас відповісти!! Я думаю що він введений ТІЛЬКИ для того щоб надати переваги східним областям , щоб стимулювати їх на роботу! А Ваша думка - для чого????

[quиote="ur5zhf"]
Вас постоянно спрашивают как введение регионов, зон и других разделений увеличит популярность увлечение УКВ? Наверно вы даже сами не знаете ответа на данный вопрос, просто у вас появилась идея и вы ее "пропихваете"
Вам тут практически все сказали что предлагаемые вами изменения ни к чему не приведут, в том числе организаторы, более опытные на поприще соревнований чем вы.
[/quote]
"практически все сказали что предлагаемые вами изменения ни к чему не приведут," а звідки вони це взяли , було таке в нас запроваджено , звідки такі дані - що нове положення по зміні правил буде зменшувати популярність УКХ , хто ці "более опытные на поприще соревнований " люди і Ви мені вкажіть конкретно місце де вони прямо кажуть Що поділ на конференції (зони ,регіони) приведе до падіння популярності УКХ і з нормальним вказаванням причини чому це має статися!!

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 31 серпня 2018, 12:48

ur5lx писав:UR5SEL , 16х16 10 квт если стать на незакрытую сторону Карпат то можно работать со всей Украиной до Луганска.
Это доказал UT7QF и не один раз. UR7D закрыты на 200-300 горой я с ними работал всегда это 980км , UW5Y стояли с меньшим закрытием слышно было их громче и связи проходили легко это тоже 960 км.RN6BN когда у него было 64х16 работал на 1200 км в любую сторону. UR5EAZ давал ссылку европейских рабиолюбителей о том какие уровни нужны для тропо связи на 600-700-800-900-1000 км. Я несколько лет работал с RX1AS , RU1AA ионо это 1100 км связи были в нескольких ПД. Но нужно иметь 4х12 и мшу .
Это Вам факты.
По первым двум пунктам согласен.
По третьему - только наличие спонсоров , фонда можно реализовать эту идею. А пока нужно делать по первому пункту. Судим по ИАРУ рекомендациям.
И правы те кто говорит - Вы и Ваши опоненты активно пишите на форуме - вот-бы такую активность в ЭФИРЕ!
Всем удачи в Кубке ЛРУ первый тур 144 МГЦ!
73!Сергей

А я на 5 Вт з дому на GP працював з Англією , Іспанією, Італією і Францією ну і про що це говорить Що це говорить що можна мати GP і 5 Вт і виїзджати на ПД ?

І що "RN6BN когда у него было 64х16 работал на 1200 км в любую сторону" може приїхати в Карпати і стати переможцем у Европі?

І UR7D і UW5Y - це індивідуальні станції а не колективи 10-15 чоловік?

При чому тут Ваші зв'язки з" с RX1AS , RU1AA ионо это 1100 км связи были в нескольких ПД."
Що Ви наводите наводите приклади коли або є якесь незвичайне проходження або якісь , дійсно заслужені колективи приклали дуже велику працю, або фаната який зробив чудо антени!
Я ж говорю про звичайний тест УКХ наявність проходження не обов'язкова!

"По первым двум пунктам согласен."Ну чому Ви визнаєте що пункт - ТІЛЬКИ В ОЧНИХ ЗМАГАННЯХ СПРАВЕДЛИВО ВИЗНАЧЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПЕРЕМОЖЦЯ , а в той же час ми з загально "одобрям " і визначення переможців в усіх нормальних і немислимих номінаціях в 6 всеукраїнських тестах ! Як таке може бути - тут граємо по одним правилам а тут по другим , бо нам так вигідно! Вводим якийсь придуманий залік Україна -Україна , для чого?

По третьему - только наличие спонсоров , фонда можно реализовать эту идею. - Чому Ви постійно посилаєтесь на спонсорів коли я пропоную зробити це ОСНОВНИМИ І ЄДИНИМИ НОМІНАЦІЯМИ !І хай спонсори дають золотий Кубок за останнє місце з діамантовою підвіскою нас що це цікавить??? Ви що працюєте в тестах заради спонсорських нагород?А якщо не буде спонсора то і не будете працювати в тестах ? І що для Вас важливо який має вигляд кубок а не за що вручений? Я надіюсь що на всі ці запитання Ваша відповідь - НІ

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 31 серпня 2018, 13:20

APOP.jpg
UY5UZ / EM3U Валерий

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 31 серпня 2018, 13:38

І чим більше наводять "фактів " противники ідеї судимо по європеському - судимо по 4 конференціям ( регіонам ,зонам) і всеукраїнського переможця визначає тільки очний тест , тим більше переконуюся що ....
Так надзвичайно важко добитися хоча би часткової рівності умов УКХ але ніхто не хоче нічого змінювати "Таити , Таити ! Нас и тут не плохо кормят!"- казав товстий кіт із мультику ! Або я не знаю в чому питання , чи в питанні амбіцій , чи те що я ні на що не претендую , чи може в принципі " а то ти власне хто такий щоб змінювати що самий розумний?" , а може вічному питанні "ні сам не гам ні другому не дам" ,а може не потрібно забирати причину щоб був повід просто посваритися, поскаржитися на " тяжку долю " або на "показати який опонент недолугий" або когось потролити!
Я розумію що серед трьох пунктів від двох перших неможливо відмахнутися і сказати що вони нам не указ , але якщо їх одобрити то неодмінно виникає а що робити далі - або погоджуватися з третім , або щось запропонувати на кшталт ведення множників , коефіцієнтів чи ще чогось а це входить у протиріччя з першими двома ! Але можна наплювати на просту логіку і сказати -"Вы и Ваши опоненты активно пишите на форуме - вот-бы такую активность в ЭФИРЕ! " тобто що Ви тут обговорюєте - працюємо так як є за принципом СРСР - "Нам солнца не надо - нам Партия светит , нам хлеба не надо - работу давай"

UT6EY

Повідомлення UT6EY » 31 серпня 2018, 13:47

UR5SEL писав:ДЛЯ ЧОГО ВВЕДЕНИЙ ЗАЛІК УКРАЇНА -УКРАЇНА ?

І дійсно для чого?
Краще мати загальний залік, працювати зі станціями Європи і отримати за це Кубок України :eek: :clap:
Слава Україні !!!

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 31 серпня 2018, 13:50

UY5UZ писав:APOP.jpg

Ви тільки мало відер намалювали - скільки кубків стільки відер ,а скільки медалей стільки і кружок і ще а ще скільки грамот то стільки рюмок , а ще є планшетка ну нехай це буде бокал !!!о так виглядає СЬоГОДНІШНІЙ УКХ тест!! :clap: :clap: :clap:

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 31 серпня 2018, 18:30

UR5SEL , ГП это не уровень УКВ тестов. Хотите работать на УКВ -делайте АНТ , или покупайте. Но самое главное- не морочте голову себе и другим.
Все что Вы пишите это так далеко от УКВ контестигга. Хотите работать ? Работайте! И не важно где Вы живете.Живете в центре - у Вас больше корееспондентов , но расстояние не очень большое. Живете на окраине -у Вас меньше связей , но расстояние побольше. Главное желание , которого у Вас нет. Вот и ищите повода для оправдания своего нежелания работать в УКВ тестах да и в эфире тоже, а так хочеться отличиться...
ur5lx

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 31 серпня 2018, 19:20

ur5lx писав:UR5SEL , ГП это не уровень УКВ тестов. Хотите работать на УКВ -делайте АНТ , или покупайте. Но самое главное- не морочте голову себе и другим.
Все что Вы пишите это так далеко от УКВ контестигга. Хотите работать ? Работайте! И не важно где Вы живете.Живете в центре - у Вас больше корееспондентов , но расстояние не очень большое. Живете на окраине -у Вас меньше связей , но расстояние побольше. Главное желание , которого у Вас нет. Вот и ищите повода для оправдания своего нежелания работать в УКВ тестах да и в эфире тоже, а так хочеться отличиться...

О це достойна і повна відповідь в нашій з Вами розмові - " Но самое главное- не морочте голову себе и другим." Класно !!
А на рахунок- "а так хочеться отличиться..." в мене якраз і немає зовсім ніякого бажання відзначитися, і зовсім я не осліплений сайвом кубків і медалей і чемпіонським званням ! Ви не повірите - я просто хочу хоч трішечки покращити наші тести і я ні на що не претендую і я , як і Ви маю таке ж право відкривати на форумі будь які теми стосовно УКХ ! І попрошу Вас вести себе коректно! Ви вважаєте що все добре і гарно в УКХ контестах в Україні - відмінно ! Це Ваша думка і я її приймаю з повагою ! В мене є відмінна від Вашої думка - і прошу до неї ставитися також відповідно і не говорити " не морочте голову себе и другим." Ми ж не на базарі! Ми ж обидва на УКХ форумі , шановний UR5LX!

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 31 серпня 2018, 19:31

to: UR5SEL
Леся Українка -***марна праця......****я вже давно перестав щось пропонувати- Дійсно - марна праця.....Твоя- б настирність -
та на роботу в УКХ!!!!!! Бажаю наснаги і до зустрічі 1 / 2 Вересня .....
73! UT8AL.

UT7EL

Повідомлення UT7EL » 31 серпня 2018, 19:33

UR5SEL - Якщо вже Вам хочеться покращити українські тести , то Ви спробуйте в них спочатку працювати , а головне ,якщо працюете , то відсилайте звіти. Завтра є можливість проявити себе у тесті , буду ради Вас почути. 73.

us4el
Контактна інформація:

Повідомлення us4el » 31 серпня 2018, 20:17

..........О такой "активности" в тестах,как на форуме можно только мечтать!Многие люди существуют в любви к своим убеждениям,мыслям,представлениям,и совсем не хотят,даже,понять одного---это лишь ИХ любовь,пусть ОНИ и морочат себе этим голову.Но зачем это остальным???? Завтрашний "зачет" еще раз это подтвердит....! :hi: :fie:
Николай Алимов

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 31 серпня 2018, 20:45

us4el писав:..........О такой "активности" в тестах,как на форуме можно только мечтать!Многие люди существуют в любви к своим убеждениям,мыслям,представлениям,и совсем не хотят,даже,понять одного---это лишь ИХ любовь,пусть ОНИ и морочат себе этим голову.Но зачем это остальным???? Завтрашний "зачет" еще раз это подтвердит....! :hi: :fie:

Я не бачу зв'язку між темою обговорення і участі чи не участі в тесті !
Якщо ти не береш участі в завтрашньому тесті то і не маєш права і не достойний обговорювати дану тему по Вашій логіці!???
Що має підтвердити завтрішній "залік"????
Ви вважаєте що все правильно в наших УКХ тестах і вважаєте нижче своє гідності брати в обговоренні цього питання - так не беріть участь , проігноруйте цю тему , ніхто Вас не примушує як не примушує брати участь в тестах чи в будь яких заходах! !
Хтось має можливість хтось не має , хтось став профі в тестах , хтось напів профі а хтось аматор і раз в рік кожного початку липня виїздить на ПД і радується кожному DX і цим красиве і захоплююче УКХ бо воно багатогранне і кожен знаходить своє!
Просто я хочу всім побажати успіху в тесті і гарних DX!

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 31 серпня 2018, 21:59

От мені прийшла така думка яка лежить на самій поверхні і я не задумувався і багато хто !
Якщо признавати ,що визначення всеукраїнського переможця можливе тільки в очному тесті то чого ж проводять 6 всеукраїнських теста і визначають там всеукраїнських переможців по різним номінаціях і в тому числі Україна -Україна???Я не силі відповісти - відповідь що так склалося -очевидно що витримує ні якої критики! На КХ немає необхідності всеукраїнського переможця в очному тесті , вони проводять заочно ЧУ і все! Все логічно але логіка укр УКХ тестів не зрозуміла ! Якщо не має значення де знаходиться станція ,як стверджують , то навіщо ще додаткові заліки Україна-Україна коли все добре і навіщо нам очний тест щоб кого визначити ??? Коли ми і так визначаємо переможця в заочному ЧУ і в кожному із 6 тестів???А якщо стверджувати що ввели такі заліки обдумано то виходить надали для когось преференцію???
На КХ все чітко і логічно а тут на УКХ щось "не грає" по логіці! Або так або так- ну ніяк щоб і Вашим і нашим !!!
О я нарешті зрозумів - ЧОМУ Я ХОТІВ УГРОБИТИ УКХ . в чому мене обвинувачували!!!
"Наши УКВ тесты - это тоже праздник, пусть иногда и тяжелый, но давайте угробим УКВ и все отменим! Будет легче????" - писали на форумі!
Тоді все стає на свої місця і зрозуміла логіка противників будь яких змін ! І чому кожного хто хоче щось трохи покращати зустрічають в "штики" і обвинувачують у сепаратизмі і в усіх гріхах мислимих і не мислимих!

ur4ewz

Повідомлення ur4ewz » 01 вересня 2018, 03:57

о чём сорр, ПО ДОР0БНЕЙ!

ur4ewz

Повідомлення ur4ewz » 01 вересня 2018, 04:15

UR5SEL, почему то только Вас вижу на форуме интернет, на УКВ ВЫ работаете?

ur4ewz

Повідомлення ur4ewz » 01 вересня 2018, 04:23

УКВ - это ДИАПАЗОН, 144, 432

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 01 вересня 2018, 07:07

UR5SEL , многие соглашаются проводить наши тесты по европейским рекомендациям. Это и есть ,,новые правила,,. Но они отличаются только от того что вводим только подиапазонный зачет , а все остальное у нас уже было.Начало и окончание 14 до 14 , нет повторов , 10 минут. 6 , 24 часа.
Это основные правила. На этом ,,новые правила ,, и оканчиваются. Теперь вступают в дело спонсоры и фонд. У нас ни какой потдержки от государства нет. Все остальное оплачивают спонсоры или фонд. По итогам опенконтест они решают какую номинацию , вид , диапазон они желают отметить. Мы не в праве командовать как спонсор желает потратить свои деньги. Вот и сейчас Юрий пошел на встречу . Длагодаря и Вам в том числе. Кубок ЛРУ был за два тура -если Вы не в курсе- теперь фактически двух туров нет . За каждый диапазон Юрий будет награждать победителя. 144 , 432 , СВЧ. Есть у Вас средства? Найдете спонсора ? Проведите награждение по регионам или конференциям , областям , городам . Это все у Ваших руках!
ur5lx

ur4ewz

Повідомлення ur4ewz » 01 вересня 2018, 10:31

"проводить наши тесты по европейским рекомендациям."

Рекомендациям. На дороге есть знак, рекомендуемое ограничение скорости, которого можно не придерживаться, и есть знак ограничение скорости, за который идёт наказание (штраф).
Европейцы на контроле?

ur4ewz

Повідомлення ur4ewz » 01 вересня 2018, 11:21

Может, кому интересно, жизнь по Европейски, за 500 км от Киева, на Украине.

https://www.facebook.com/10001435105619 ... 925740672/

рекомендации......уже 2018!!!
из 200 км дороги, 150 км такой не дороги. Глубина ям достигает более 70 см. На обочинах не счетно венков.
Есть чем гордиться.

Повернутись до “Змагання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість