Нові правила УКХ тестів

UY5UZ

Re: Нові правила УКХ тестів

Повідомлення UY5UZ » 28 серпня 2018, 20:21

To: US7SB Женя - то тобі не так брязкальця, ленточки, то схід нічого не зробив для зв’язку - (мали мабуть приїхати поставити і настроїти антени?), то не те написав )), то ще щось мабуть танцюристу заважає. А апаратуру мати – не значить на ній працювати. Скільки QSO на 432 в останньому ЧУ? НІ ОДНОГО! Про що і йшла мова, що мало на UHF з заходу станцій. Мабуть причина в регресі. Якщо в минулі роки US7SB було чути на 144 весь тест, куди не поверни антену, то цей рік мінус добрі 2 бали по гучності. :eek: :insane:
UY5UZ / EM3U Валерий

us7sb

Повідомлення us7sb » 28 серпня 2018, 21:30

А апаратуру мати – не значить на ній працювати.

’язку - (мали мабуть приїхати поставити і настроїти антени?), то не

Тобі ,ще і антени повиставляти ?

Плюй ... в очі , а вона про Божу росу...
Давай , живи...
Евгений-US7SB

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 29 серпня 2018, 07:47

us7sb писав:Тобі ,ще і антени повиставляти ?

:biggrin: Повиставляти антени замало, треба на них ще й працювати.
Не хочеш відповідати, то я відповім - зв'язки на 432 ти не проводиш (та й не тільки ти) тому, що знаєш, що їх буде жменя тих зв'язків, а треба буде заявлятись в SOMB.
А так в SOSB-144 і мороки менше і місце в десятці... А в небажанні працювати на 432 винуваті інші. :clap:
UY5UZ / EM3U Валерий

UR5EAZ

Повідомлення UR5EAZ » 29 серпня 2018, 07:50

UR5SEL запитує:
1. ...А Ви скажіть прямо - Ви проти рекомендацій ІАРУ по УКХ ?...
- нi.
2. ...Ви дійсно вважаєте що такий який є спосіб визначення всеукраїнського заочного переможця є справедливий ???...
- так.

Владимир, UR5EAZ.

us7sb

Повідомлення us7sb » 29 серпня 2018, 13:06

UY5UZ писав:
us7sb писав:Тобі ,ще і антени повиставляти ?

:biggrin: Повиставляти антени замало, треба на них ще й працювати.
Не хочеш відповідати, то я відповім - зв'язки на 432 ти не проводиш (та й не тільки ти) тому, що знаєш, що їх буде жменя тих зв'язків, а треба буде заявлятись в SOMB.
А так в SOSB-144 і мороки менше і місце в десятці... А в небажанні працювати на 432 винуваті інші. :clap:

Валєра, у мене складається враження , що цю усю МУТЬ , ти пишеш перед зеркалом ( написавши любий "шедевр") , зразу дивишся в зеркало
і починаєш себе уважати ( мол який я крутий, краномовний,єрундирований...)
Тільки тому ,що я не лікар- не буду називати діагноз , але пораду можу дати...
Валєра , трахнися два рази головою в стінку , авось точка закоротки і прогорить...
Евгений-US7SB

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 29 серпня 2018, 13:48

UR5EAZ писав:UR5SEL запитує:
- нi.
2. ...Ви дійсно вважаєте що такий який є спосіб визначення всеукраїнського заочного переможця є справедливий ???...
- так.

Владимир, UR5EAZ.

- так.

Тобто все чесно , добре і нічого не не потрібно змінювати !? Cтанція з Закарпаття може перемогти станцію із Харкова в заліку Україна - Україна ! ?

Я вірно зрозумів Вас?
Просто хочу у Вас уточнити цю відповідь на питання , можливо я якось не чітко поставив запитання і Ви не зрозуміли через мою постановку запитання!

Просто як Ви запропонували відповіді - Так або Ні

us7sb

Повідомлення us7sb » 29 серпня 2018, 14:25

Я вірно зрозумів Вас?
Просто хочу у Вас уточнити цю відповідь на питання , можливо я якось не чітко поставив запитання і Ви не зрозуміли через мою постановку запитання!

SEL, як говорять у на Заході-дайте собі на затримання...

PS- Розумію , що наживу ще одного ворога , але пора і честь знати...
Евгений-US7SB

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 29 серпня 2018, 14:44

to: US7SB Женя ти всім роздаєш поради, от сам ними і скористайся, може хоч розумніший станеш. :biggrin:
UY5UZ / EM3U Валерий

ut8le

Повідомлення ut8le » 29 серпня 2018, 16:12

Припеніть цей театр двух акторів ! Не позорте інших аматорів на весь Світ! Соромно від коег .Ви вже перейшли занадто далеко і втратили відповідальність за сказане. Переходьте чи в SKYPE вже. Адже сюди заходять і аматори з інших країн!

UR5EAZ

Повідомлення UR5EAZ » 29 серпня 2018, 17:38

UR5SEL писав:
UR5EAZ писав:UR5SEL запитує:
- нi.
- так.

Владимир, UR5EAZ.

- так.

Тобто все чесно , добре і нічого не не потрібно змінювати !? Cтанція з Закарпаття може перемогти станцію із Харкова в заліку Україна - Україна ! ?

Я вірно зрозумів Вас?

Пояснюю мою вiдповiдь вiдносно " спосіб визначення всеукраїнського заочного переможця". В лапках - це з Вашого запитання.
Я розумiю, що йдеться про ОЗЧУ. Читаємо главу Х. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ:
http://www.vhf-uarl.at.ua/news/chempionat_ukrajini_na_ukkh_2018_proekt_reglamentu/2018-06-20-558

...Остаточні результати визначаються після суддівського аналізу суми очок набраних кожною командою або учасником змагань...

Взагалi, проти якої несправедливicтi визначення переможця в клопочите? Якщо в Регламентi Чемпіонату України на УКХ 2018 (заочна частина) надаєтся перевага будь в чому учасникам з Харкова або iнше, покажiть конкретно в документi , будь ласка.

Владимир, UR5EAZ.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 30 серпня 2018, 10:14

UR5EAZ писав:
UR5SEL писав:
- так.

Я вірно зрозумів Вас?

Пояснюю мою вiдповiдь вiдносно " спосіб визначення всеукраїнського заочного переможця". В лапках - це з Вашого запитання.
Я розумiю, що йдеться про ОЗЧУ. Читаємо главу Х. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ:
http://www.vhf-uarl.at.ua/news/chempionat_ukrajini_na_ukkh_2018_proekt_reglamentu/2018-06-20-558

...Остаточні результати визначаються після суддівського аналізу суми очок набраних кожною командою або учасником змагань...

Взагалi, проти якої несправедливicтi визначення переможця в клопочите? Якщо в Регламентi Чемпіонату України на УКХ 2018 (заочна частина) надаєтся перевага будь в чому учасникам з Харкова або iнше, покажiть конкретно в документi , будь ласка.

Владимир, UR5EAZ.

Яка відповідь і навіть із посилання на регламент , що надати біль солідного виду відповіді на моє запитання! Але я не побачив слова ТАК чи НІ , як Ви хотіли бачити в нашій розмові !

UR5EAZ писав:Його вiдписи насправдi йдуть як "запитання на запитання".
Валерiй правий, i це пряма ознака троля.

Звичайно ні де немає ні яких переваг в документах! І навіть я погоджуюся з Вами- немає ні де переваг учасникам НАВІТЬ із Закарпаття :smile: а не тільки з Харкова!
Все юридично грамотно , комар носа не підточить!
Я питаю ТІЛЬКИ Вашу думку!

Може я "тупий", може я задав не чітко запитання ,може Ви це не писали :

UR5EAZ писав:Так, чи нi. Без зайвих тлумачень про УКХ i таке iнше, будь ласка.

Владимир, UR5EAZ.

Так - так, нi - нi або не знаю. Без тлумачень, будь ласка i як Ви побажали ЧЕСНОСТИ великими лiтерами.

Владимир, UR5EAZ.

Ви пообіцяли мені тут на сайті і тримайте слово !
Я Вас , а не просив дати посилання на регламент , запитую ,ще раз ставлю то саме запитання -

Чи Ви вважаєте справедливим визначення переможця у заліку Україна -Україна у всіх тих змаганнях на УКХ які проводяться в Україні і мають таку залікову групу( і Кубки і ОЗЧУ і решта змагань де є Україна -Україна , тобто де зараховуються тільки зв'язки з українськими станціями !!! )

ТАК або НІ
UR5EAZ писав:Так, чи нi. Без зайвих тлумачень про УКХ i таке iнше, будь ласка.

Владимир, UR5EAZ.

UR5EAZ

Повідомлення UR5EAZ » 30 серпня 2018, 11:19

Електронний папiр терлеплячий! Псуйте його, як завгодно.
Перечитайте мою вiдповiдь 29 серпня 2018, 04:50. В нiй є ствердна "ТАК".Я як прокинувся о пiв на п'яту, так SELу вiдповiдь чiтку, без тлумачень.
А Ви ще чогось бажаєте i псуєте папiр.
У мене зараз часу обмаль.
Пам'ятайте, що Ви є автор намрiяних Нових правил для УКХ тестiв, що Ви є автор цiєї теми.
Тому i вiдповiдi давати Вам- не менi!

Владимир, UR5EAZ.

ut4uep
Контактна інформація:

Повідомлення ut4uep » 30 серпня 2018, 12:05

как же вы все залюбили!!!
словоблуды, вы либо работайте либо не работайте.
грошь цена всем балачкам в форуме,когда в эфире ничего не меняется. Все выкручиваете , что то ... :pray:
Осталось несколько капель терпения... Если продолжится словоблудие без подтверждениясвязей в эфире- играйте в такой футбол сами.
Каждому нравится свое...

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 30 серпня 2018, 13:44

UR5EAZ писав:Електронний папiр терлеплячий! Псуйте його, як завгодно.
Перечитайте мою вiдповiдь 29 серпня 2018, 04:50. В нiй є ствердна "ТАК".Я як прокинувся о пiв на п'яту, так SELу вiдповiдь чiтку, без тлумачень.
А Ви ще чогось бажаєте i псуєте папiр.
У мене зараз часу обмаль.
Пам'ятайте, що Ви є автор намрiяних Нових правил для УКХ тестiв, що Ви є автор цiєї теми.
Тому i вiдповiдi давати Вам- не менi!

Владимир, UR5EAZ.

А ось я до чого веду - Зробивши залік в тестах Україна - Україна , і сказавши що це справедливо , що він є - Ви що не створили преференцію Сходу , тим самим підкресливши що просто судити по рекомендаціям ІАРУ , це не справедливо , бо на Заході Карпати і бач вони залізуть на Полонину Руну і нам ніколи не взяти Кубок України !!! Скажіть для чого введений залік Україна -Україна в Кубку і в ПД ? Хіба не для цього ? Хіба каже тут такі слова як

Сообщение ***** » 01.06.2018{, 10:37}
Сам отвечу на свой вопрос . На опенконтесте можно посмотреть все данные проведенных связей. для этого в левом верхнем углу нажимаете на Detalis и далее на необходимый позывной . И вот результат UT5DV провел аж четыре связи с Украиной и все остальное Европа. Вот такой кубок Украины :smile:

Сообщение ***** » 15.07.2018{, 11:18}
Я свое мнение уже выражал неоднократно и останусь при нем. Я не предлагал не работать с другими странами. Пожалуйста - Кубок Украины идет одновременно с субрегиональными соревнованиями - заливайте отчеты на европейский сервер и получайте результат. Для подведения итогов по Кубку Украины должны учитываться связи с Украиной , только тогда будет смысл западным станциям разворачиваться на восток и наоборот. Я например нахожусь на самой южной точке Днепропетровской области и у нас довольно хорошо проходят LZ ,YO,ER иногда и ТА , Степан US7GY думаю это подтвердит.И в Полевом дне я всегда работаю с этими станциями , но в Кубке Украины я разворачиваюсь и работаю с украинскими станциями , ведь это Кубок УКРАИНЫ и вручать его станциям имеющими пару процентов связей с Украиной считаю , по меньшей мере нелогичным

і так далі , що це з Закарпаття писали!
Знову починається починається по новому кругу!
Ви ж бачите самі що якщо судити тільки по рекомендаціях ІАРУ то ніяких заліків Україна- Україна НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО , але є несправедливість , і при чому вірна , по відношенню до східних учасників , якщо залік Україна-Україна то він несправедливий до західних учасників теста ! Ну цей факт незаперечний ! Я і пропоную це подолати - запровадити залік по регіонах ТІЛЬКИ! У всіх тестах а не сваритися без кінця і не ображати один одного ! Ну така особливість - велика Україна - ну буде 2-3 -4 переможця ! Ну що це змінює І так завоюють призи кубки , медалі - ДОСТОЙНІ!

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 30 серпня 2018, 16:52

У Вас викликає не гарні асоціації слова "зона " і "Регіони" ,нехай буде слово "конференція! "Західна конференція " і " Східна конференція" як в Америці в хокею НХЛ чи баскетболу НБА! Або конференції - захід-схід-північ-півдеь!

UT7EL

Повідомлення UT7EL » 30 серпня 2018, 16:53

Якби ж у ефірі була така активність , як на форумах :smile: . Довго мовчав , бо не бачив ніякого смислу у цьому обговоренні.Більшої дурості ніж розділити Україну на регіони мабуть уже і придумати не можливо. Але UR5SEL у посту вище навів мої слова , тому відповім. Так моя думка остається , такою як і була . У Кубку України повинні зараховуватися лише зв"язки з Україною. Якщо Ви працюете тільки з західними станціями - то шліть данні на европейський сервер , якщо заявляетесь у Кубок України , то будьте ласкаві працюйте зі станціями своеї країни. Працювати з іншими ніхто не забороняє , але не брати їх до загального заліку . Бо Володар Кубку України який провів тільки 2-3 відсотка зв"язків зі стаеціями Украіни виглядає якось не логічно.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 30 серпня 2018, 21:08

UT7EL писав:Якби ж у ефірі була така активність , як на форумах :smile: . Довго мовчав , бо не бачив ніякого смислу у цьому обговоренні.Більшої дурості ніж розділити Україну на регіони мабуть уже і придумати не можливо. Але UR5SEL у посту вище навів мої слова , тому відповім. Так моя думка остається , такою як і була . У Кубку України повинні зараховуватися лише зв"язки з Україною. Якщо Ви працюете тільки з західними станціями - то шліть данні на европейський сервер , якщо заявляетесь у Кубок України , то будьте ласкаві працюйте зі станціями своеї країни. Працювати з іншими ніхто не забороняє , але не брати їх до загального заліку . Бо Володар Кубку України який провів тільки 2-3 відсотка зв"язків зі стаеціями Украіни виглядає якось не логічно.

Шановний UT7EL , я навів Ваші слова спеціально Вас не назвавши ! Але проблема в іншому - Для чого виясняти з ким працювати , з ким не працювати , чи ти працюєш на Кубок України , чи ти береш участь в субрегіональних змаганнях куди і який звіт відсилати я пропоную- РОЗДІЛИТИ ПО конференціях (зонах , регіонах) схід- захід- північ - південь - це більш -менш відповідає однаковим можливостям проведення зв'язку з даної території і не буде виникати питання такі як зараз виникають !Конференція (зона , регіон) - це не область , не район чи село - це за площею більша за середню країну Європи!!!Станція з Ужгорода не буде відчувати себе ображеною як і станція з Дніпра ! І так і так тільки достойні в своїх конференціях ( регіонах ,зонах) будуть мати Кубок ! ;4 рівнозначні кубка за кожний діапазон! 4 переможці - Я виходжу із величини України - це пів Європи! Ви самі це прекрасно знаєте ! Ви ж не думаєте що UT5DV намірено не хотів проводити зв'язки з Україною у Кубку!? І заодно позбавимось цих неймовірно багато непотрібних номінацій ! Так уже історично склалося 80% станцій на сході , а 20% на заході ! Серед цих 80% і 20% станцій є і там і там станції з відмінними антенами і енергетикою які просто перекривають 700 км якщо немає перешкод на шляху ! А основна маса не в змозі це зробити через різні причини або дуже важко це дається! І це є основна причина невдоволеності результатами ! Ну якщо би до Вас приїхав в гості UT5DV розмістився б рядом на сусідньому пагорбі - я думаю що ні Вас ні у нього не виникло би ніяких запитань!але між Вами близько 1000 км в один бік по прямій! Їхати на тести за 1000 км ні Ви ні UT5DV не можуть собі дозволити!І умови різні - там високі Карпати , там середньогір'я, там лісостеп , там стел від краю до краю і кожний має свої особливості проходження на УКХ ! Та що я Вам читаю лекцію Ви і так все прекрасно знаєте і без мене!!!І так і так будуть тільки достойні перемагати !Одного переможця на УКХ по Україні можна визначити тільки в ОЧНИХ ЗМАГАННЯХ!

UT7EL

Повідомлення UT7EL » 30 серпня 2018, 22:12

Вже поділяли Україну на схід та захід і що маємо? Те щр Ви пропонуєте - це хрест на УКХ.Скільки станцій працює у тестах -трохи більше сотні і кількість постійно зменшується. Краще давайте працювати у тестах , а не тільки на форумах. До зустрічі у 1-2 вересня у Кубку України. 73

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 31 серпня 2018, 01:52

UT7EL писав:Вже поділяли Україну на схід та захід і що маємо? Те щр Ви пропонуєте - це хрест на УКХ.Скільки станцій працює у тестах -трохи більше сотні і кількість постійно зменшується. Краще давайте працювати у тестах , а не тільки на форумах. До зустрічі у 1-2 вересня у Кубку України. 73

Ну Ви не плутайте "де@ілів - політиканів " з проблемами УКХ!
Навіть Ви хочете чи не хочете своїми коментарями визнаєте що щось не так з переможцями по УКХ!
Так всі пишуть що за рекомендації ІАРУ( я у всякому разі не чув хто проти) але ... водночас за ведення заліку Україна-Україна, який не передбачений і робить преференції комусь! "Я за колгосп , але не в моєму селі!"!
Це мені нагадує казку про золоту рибку - "ні все таки хочу стати царицею морською" , якщо не я то треба щось змінювати і так скільки я пам'ятаю іде ця сварка!!
На КХ хоч всі в " однакових умовах " - качай потужність і роби антени ( а можна і диполь) і тебе чути в будь де в Україні і майстерність підвищуй ! Тут УКХ - Якщо ти з заходу , з Ужгорода то Хоч ти і 16x16 роби антени і 10 кВт і будь ти майстром -оператором все рівно не докличешся Харків чи Дніпро ! І ввели залік Україна - Україна бо ... ! Ну хоч хто не будь мені пояснить для чого ввели цей залік , для чого як для вирівнювання "несправедливості " !
Самі плачуться "Як чорна несправедливість !!!"
а коли пропонуєш просту , зрозумілу внести одну зміну правил - то чуєш
то я сепаратист
то провокатор ,
то я нічого не розумію ,
то мені ще рано за це братися ,
то я розвалюю УКХ ,
то про першість району і села ,
то я проти молоді
то зони були при СРСР
то пропонують погратися в "гестапо" - щоб я відповідав ТАК або НІ
то нам і так добре, чого заліз сюди
то кажуть якісь казки про спонсора злого і скупого
то пропонують написати регламент повністю
то пропонують працювати " с восточных склонов Карпат , а не с западных"
то кажуть що я недооцінюю вигідність свого QTH і проводять обрахунок переможних очків
то присилають якісь "піонерські " картинки про поширення радіохвиль
то присилають схеми антен і пропонують їх зробити
то бери участь і так все добре що тут думати пий пиво і кури люльку
то кому ці кубки потрібні разом з медалями
то називають тролем а самі ведуть як троль
то просять припинити це "непотрібне "обговорення а то..
то погано бо погано

це я те що по пам'яті згадав ,
про всяк випадок скажу - що будь яке співпадіння з кимось є ВИПАДКОВИМ!!

А що обговорюємо - нагадую проект змін у регламент УКХ тестів а саме

1) судити виключно по рекомендаціях ІАРУ - виключно по діапазонах - всі за ніхто не проти

2) можна назвати переможця України УКХ тільки в очному тесті - всі ніби ЗА ...але продовжується і надалі визначення переможців України у всіх тестах з безліччю номінацій

3) розділ на конференції (зони , регіони) - тобто підсумок проводити виключно по конференціях(зонах. регіонах) і ні яких всеукраїнських переможців не має, бо величезна Україна і нерівномірність станцій в заочних тестах - немає НІ ОДНІЄЇ конкретної ПРОПОЗИЦІЇ НІ ЗА НІ ПРОТИ!

І це ВСЕ !!!
:weirdface: А скільки ......

ur5zhf

Повідомлення ur5zhf » 31 серпня 2018, 04:51

Abbc3 Offtopic
Бред (лат. Delirio) часто определяют как расстройство мышления с возникновением не соответствующих реальности болезненных представлений, рассуждений и выводов[1], в которых больной полностью, непоколебимо убеждён и которые не поддаются коррекции[2]. Эту триаду сформулировал в 1913 году Карл Ясперс.

UR5SEL - вы не сможете создать одинаковых условий для всех участников тестов. Так же как нельзя во всех селах построить олимпийские дворцы, что бы все дети в одинаковых условиях могли стать олимпийскими чемпионами.
Чемпионами появляются сначала в головах, с желания чего-то достичь, тогда выехать за 1000км будет совсем не проблема..
И поверьте преодолеть 1000км для участия в соревнованиях это мизерная доля из всех расходов, что бы стать чемпионом. (мы же не требуем проводить олимпиады сразу во всехм странах чтоб все в равных условиях были и выезжать не нужно было)

Вас постоянно спрашивают как введение регионов, зон и других разделений увеличит популярность увлечение УКВ? Наверно вы даже сами не знаете ответа на данный вопрос, просто у вас появилась идея и вы ее "пропихваете"
Вам тут практически все сказали что предлагаемые вами изменения ни к чему не приведут, в том числе организаторы, более опытные на поприще соревнований чем вы.

Может хватит?

Повернутись до “Змагання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість