Нові правила УКХ тестів

UR5EAZ

Re: Нові правила УКХ тестів

Повідомлення UR5EAZ » 25 серпня 2018, 12:53

UR5SEL писав:
UR5EAZ писав:Автор этой темы сформулировал ее емкое, лаконичное название "Новi правила УКХ тестiв".
Где эти Новi правила УКХ тестiв?

Нет Нових правил УКХ тестiв или проекта Нових правил УКХ тестiв - нет предмета дискуссии.

Владимир, UR5EAZ.

РІЧ У ТОМУ ЩО НЕ ВІРНО РАХУВАТИ ОЧКИ ПРОСТО ВСІХ ГАМУЗОМ І УЖГОРОДА І ДНІПРА І КИЄВА І МИКОЛАЄВА І ОДЕСИ !!Велика Україна для УКХ як пів Європи зі сходу на захід !!!!!! І я пропоную один із варіантів щоб подолати таку проблему - ПОДІЛ НА РЕГІОНИ , без визначення загального переможця а визначати переможця тільки в очних змаганнях !

Такими словами починаються цi новi правила УКХ тестiв: "Рiч у тому що не вiрно..гамузом.."?

Викладiть будь ласка в належному виглядi Новi правила УКХ змагань.
Або визнайте, що емоцii i дiлове вирiшення проблеми не є cпорiдненими i що Ви не взмозi пiдготувіти прект документу та вiдстояти кожен,
наголошую, кожен пункт пректу.

Владимир, UR5EAZ.

us7sb

Повідомлення us7sb » 25 серпня 2018, 14:21

ut8le писав:Писав що не буду вступати в суперечки , але читаючи пости не здержався.
Шановний UR5SEL , кому ще з західного регіону потрібно те що ви пропонуєте? Аналізуючи всю тему , здається тільки вам самім. Скрізь тільки і чути : "поділ , географія". Згоден , відстань не мала , але чому я спокійно роблю на схід на 700км , а на захід не виходить? Та тому що ніскимтам працювати.І географію треба відкласти на задній план а зрозуміти що головне технічна сторона і майстернсть. Це постійна складова успіху .На успіх також впливає проходження, та його ми не розглядаємо. Апаратура є 3 рівнів: 1- гарною (стеки , підсилювачі , МШУ); 2-середня 50вт і 9 елементів F9FT ; 3 -це усі портативки і Jки у кращому випадку. І як що 2 група може працвати на 200-400км , то з першою на 700 і далі вона не проведе звязок ні як без проходження.Тож треба оцінити свої можливості і на них претендувати. Хочеться кращого результату , працювати над технікою і майстерністю. Все інше від лукавого.

Я тоже говорив, що не буду більше тут писати але після цього поста не вдержався...

Скрізь тільки і чути : "поділ , географія". Згоден , відстань не мала , але чому я спокійно роблю на схід на 700км , а на захід не виходить?

А я , чомусь працюю на 700-800 км, як на Схід так і на Захід...І що б ми тут робили без Ваших " нравоучений" ?
Спокійно проводжу qso-UV2L , UR5LX ,RW3WR , UR3EE , UT7EL ...Даже з дому , а з Поля - ніяких проблем...
Так що робіть ант. ставте МШУ, і піднімайте майстерність...НІ НІ ... І працюю -тільки рандом
Вкладення
profile_v1 (1).png
це щтї Тернополя - центр Харкова
profile_v1.png
Це мій щтх- і центр Харкова
Евгений-US7SB

ut8le

Повідомлення ut8le » 25 серпня 2018, 15:14

Шановний Євгене us7sb! Як що у мене відсутній звязок з вами , то я не виню географію і розумію на якій штеблині я сиджу. І до цього я закликаю інших. По можливості щось змінюю до кращого варіанту , а не виходить , то і з цим спокійно живу , розуміючи реальні можливості.І не піднімаю гвалт , що умови не такі.А то тільки і міняються пости , то умови не ті ,то призи.

us7sb

Повідомлення us7sb » 25 серпня 2018, 17:02

TO UT8LE
Я вибачаюсь , не найшов Вашого імені...
Ну не я ж з цього починав:-

я спокійно роблю на схід на 700км , а на захід не виходить? Та тому що ніскимтам працювати.І географію треба відкласти на задній план а зрозуміти що головне технічна сторона і майстернсть.

Тут не пустиня Гобі , тоже люди живуть і плотність УКВістів не така Уже погана , як ви східняки собі уявляєте.В тестах люди працюють постійно.
А тільки і читаєш-Запада нет , Запад не работает в тестах...А може причина в другому-Схід або не уміє , або нема чим слухати?
А може і самі відбиваєте охоту працювати в такій обстановці ?
Ось і усе ( вибачаюся , Якщо чимось обідив , то це випадковість)
Евгений-US7SB

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 25 серпня 2018, 18:11

US7SB , Женя , слухаю та слухав завжди. Та не чую. Сильно закритий ти- в тому справа.
ur5lx

us7sb

Повідомлення us7sb » 25 серпня 2018, 22:04

ur5lx писав:US7SB , Женя , слухаю та слухав завжди. Та не чую. Сильно закритий ти- в тому справа.

Сергій , привіт.
Так я то знаю, і тому стараюся робити виїзди в поле. Зате на сайті " бытует мнение" , що географія не має значення...
Евгений-US7SB

ut8le

Повідомлення ut8le » 25 серпня 2018, 23:44

Шановний Євгене US7SB ! Ви пишете : А може причина в другому-Схід або не уміє , або нема чим слухати? Так яж про це і писав і якщо в мене щось не виходить то я виню себе спочатку.І це стосується і інших. А все звалювати на географію , так під лежачий камінь і вода не тече.У мене захід прикритий залізничною колією, підняв би антену на 6 м вище і мав би інший результат , та я не пропоную з за цього ділити країну. Це моя особиста проблема і я повинен сам їївирішувати.Надіюсь що ми знайшли порозуміння та і питання наберає особистого значення.Успіхів вам і 73!

us7sb

Повідомлення us7sb » 26 серпня 2018, 02:00

TO UT8LE
Анатолій,( таки знайшов Ваше Імя) нам немає чого ділити і сваритися ( ні наякі регалії не претендую і не претендував).
Тепер по пунктах:
1Ніколи свої "пролети" не переадресовував на інших( з такого положення виходив сам)
2ніколи не звалював усе на географію ( хоча чинник серйозний) , а звинувачував аматорів ,Які не хочуть , або не вміють"крутити антени)
і хоча б трошки слухати слабі сигнали
3Ніколи не пропонував ділити Україну ( на зони , райони і тд) . Після цього пішов би ще більший бардак! Але категорично проти "новшеств"
в тестах.Уже лунали голоси , щоб 6 годинний тест , або 4Х4 ( ще й розраховують на кубки).Більшого маразму не зустрічав )

PS-Ніколи не користувався чатом , а постійно працював на рандом ( ще трішки і забудуть що це таке)
Ось і усе . Успіхів... 73
Евгений-US7SB

ux0qq

Повідомлення ux0qq » 26 серпня 2018, 07:17

Уважаемые, укависты, приглашаю Вас принять участие в Кубке Сарматов, который состоится 01. 09. 2018 в 03.00-03.59 на-144- ЧМ и ССБ .Положение на сайте радио клуба Сармат.

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 26 серпня 2018, 07:42

US7SB , Женя согласен. Дело не в географии , а в глубине ямы в которой мы находимся.Но потенциал у меня и в тебя разный. Я могу выехать на 236 метров , а ты до 2000 метров.И если у тебя будет возможность ты будешь иметь значительное преимущество.
Я предлаю больше не обсуждать эту тему. Жду тебя и всех в Кубке ЛРУ первый тур 144 мгц.
73!Сергей
П.С и снова Сармат! .....Нет коментариев.
ur5lx

ux0qq

Повідомлення ux0qq » 26 серпня 2018, 08:52

Чего тебе Сармат не угодил. Я в харьковском чемпионате принимал участие . Прошу ответить тем же.

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 26 серпня 2018, 11:14

UX0QQ , я имею свое мнение по поводу этих тестов. Предлагал я- есть потдержка со стороны других укавистов- такие тесты нежелательно проводить перед европейскими , всеукраинскими тестами. Это касаеться всех и харьковских в том числе. Что нет другого времени? Или нельзя было провести во время ЧУ август? Это делаеться специально на противопосталение европейских , всеукраинских тестов? В 6 часов Сармат , в обед
Карпатские дали , а в Кубке ЛРУ первый тур 144 зачем работать? И 100% уверен что 90% станций работающих в Сармате и Карпатских далях не
будут работать в Кубке ЛРУ первый тур 144 мгц. Так это Ваша цель? Об этом мы тут ,,копья ломаем..? ,,А Васька слушает да ест,,.
Как мы можем поднять активность если специально организуються мероприятия в противовес всеукраинским тестам. Вот вам и география , и ФМ , и ТЛФ , и активность регионов, пролохое положение , плохие призы , плохой УКВ комитет .....
И в харьковских я не работал принципиально.
ur5lx

ux0qq

Повідомлення ux0qq » 26 серпня 2018, 13:19

Так вот оно как. Кто бы мог подумать .

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 26 серпня 2018, 13:34

to: UX0QQ
Добрьій день! Прошу прощения ,( я уже вьсказьівался по поводу Вашего теста)-Проанализируйте- вьі варитесь в собственном котле:
один час теста- да вам бьі отработать єтот, извините "МАРАФОН" практически с темпом WW DX Contest?? Куда уж кратиь АНТ!!!???Вот вам мое резюме:в конце концов- сделайте хотя-бьі более приемлимое положение( время , условия, и пр.) А ТАК - ПРИВЯЗЬІВАЙТЕ - хоть к
Паске , хоть к дню Победьі!!!!!! Удачи ВАМ!!!
73! UT8AL.

ux0qq

Повідомлення ux0qq » 26 серпня 2018, 16:36

В Вашем тесте наши тоже принимали участие и никто, я повторяю никто не посмел умничать по поводу положения. Надо жить пока живется и радоваться этому моменту.

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 26 серпня 2018, 18:36

Почему - же , мое личное ( ЛИЧНОЕ) мнение о Вашем тесте Вьі считаете- Бог знает чем??????
Сами посудите ( желательно со стороньі- а не со своей колокольни) Разве я не прав?! Задайте вопрос еще кому / либо
Обьічно , все НОРМАЛЬНЬІЕ организаторьі пьітаються - прислушиваться к мнению публики( Лично Вам - я ничего не сказал - дабьі
нарваться на ...........( мало ли ЧТО ?!)
Удачи и успехов на УКВ ... 73! UT8AL.

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 27 серпня 2018, 00:14

UR5EAZ писав:
UR5SEL писав:РІЧ У ТОМУ ЩО НЕ ВІРНО РАХУВАТИ ОЧКИ ПРОСТО ВСІХ ГАМУЗОМ І УЖГОРОДА І ДНІПРА І КИЄВА І МИКОЛАЄВА І ОДЕСИ !!Велика Україна для УКХ як пів Європи зі сходу на захід !!!!!! І я пропоную один із варіантів щоб подолати таку проблему - ПОДІЛ НА РЕГІОНИ , без визначення загального переможця а визначати переможця тільки в очних змаганнях !

Такими словами починаються цi новi правила УКХ тестiв: "Рiч у тому що не вiрно..гамузом.."?

Викладiть будь ласка в належному виглядi Новi правила УКХ змагань.
Або визнайте, що емоцii i дiлове вирiшення проблеми не є cпорiдненими i що Ви не взмозi пiдготувіти прект документу та вiдстояти кожен,
наголошую, кожен пункт пректу.

Владимир, UR5EAZ.

Трішки невірно!
Тема починається зі слів -
"Перш за все намагання всіма доступними засобами добитися виконання спортивного принципу – РІВНІСТЬ СТАРТОВИХ УМОВ!!! ......."

Я не розумію Вас ! Ну я вже здається самого початку теми все пояснив , навіть байку написав , ну я вже не знаю як треба пояснювати , що я пропоную і що я відстоюю! Дійсно складається таке враження що просто мене тролять і спеціально мене не чують ! Пиши хоч коротко , хоч розвернуто , хоч зразу пояснюй , то вчіпляться до чогось другорядного якщо не сказати третьорядного і починають розкручувати це ! Я і так вже з початку сказав про це а "Васька слушает и ест.."

Ну нехай я попробую пояснити ще раз і добре в іншому вигляді!

1) Всі всеукраїнські тести судити строго європейським правилам
це значить
а)прибрати всі номінації типу 144+430, 144 +430+5.6+..., Phone , FM , заліки Україна-Україна і інші залишити тільки строго по діапазонах без розділення на CW, SSB , FM

2) Підводити підсумки ТІЛЬКИ ПО РЕГІОНАМ а саме :
ЗАХІД-СХІД--ПІВДЕНЬ-ПІВНІЧ
і вручати 4 рівнозначні призи всім 4 переможцям по кожному діапазоні!.
Пояснення: РЕГІОН - це кілька областей і за площею перевершують або приблизно рівні як більшість країн Європи

3) Визначення всеукраїнського переможця - ТІЛЬКИ В ОЧНОМУ ТЕСТІ ПРИ СТРОГОМУ ВІДПОВІДНОСТІ ДО РЕГЛАМЕНТУ ЗВ'ЯЗКУ! Повністю дотримання його, а не частково !
( Як , коли , і де - предмет обговорення)

Ось і все !
Я готовий кожний пункт, "я наголошую кожен пункт проекту", відстояти в ЧЕСНІЙ і неупередженій дискусії !

us7sb

Повідомлення us7sb » 27 серпня 2018, 04:09

TO UR5SEL
2) Підводити підсумки ТІЛЬКИ ПО РЕГІОНАМ а саме :
ЗАХІД-СХІД--ПІВДЕНЬ-ПІВНІЧ
і вручати 4 рівнозначні призи всім 4 переможцям по кожному діапазоні!.
Пояснення: РЕГІОН - це кілька областей і за площею перевершують або приблизно рівні як більшість країн Європи

Якщо не трудно, розпишіть конкретно області по зонах ( не"шукаю шпаків",а просто хочу в дечому переконатися)

І ще таке -скиньте на почту US7SB@i.UA свій телефон...
Евгений-US7SB

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 27 серпня 2018, 07:18

UR5SEL , а я что-то другое предлагаю?
1. Только по диапазонам. 6 часов -возможно только один оператор , но можно обсудить- 24 часа один оператор , 24 часа много операторов,
на СВЧ только 24 часа один оператор , 24 часа много операторов - 6 часов не реально т.к все работают 6 часов.
2. Чемпион Украины только если будут очные. А заочный может быть только победитель ОЗЧУ. Но ОЗЧУ по всем стандартам очных.
И чемпион Украины на ,,болтушках ,, это АБСУРД! УКВ и отличаеться от остальных видов радиоспорта - КВ , скоросная ТЛГ , охота на лис тем что
на УКВ не только у кого ,,глотка более лужоней ,, и ,,ноги длиннее ,, , а кто в комплексе АНТ , сетап , умение работать на УКВ , прохождение ,
тактика , в конце концов как и куда АНТ крутить имеет значение.
3. Деление на зоны???? Если найдеться спонсор и он готов предоставить эти призы и кубки? Так в чем проблема ? Хоть делим по областям.
Ни каких проблем!
4.Все выше сказанное касаеться только официальной части . Если будет спонсор или фонд и они решать награждать в каких других номинациях.
К примеру за несколько диапазонов , за вид работы , самую дальную связь , за какой-то диапазон, QRP, за самую ,,крутую,, экспедицию UZ3I к примеру в этом году, самого крутого личника , самого крутого за 60 , за 70 , самого молодого, самого восточного ,самого западного - это решают спонсоры или фонд.
ur5lx

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 27 серпня 2018, 09:02

to: UR5LX...
Серега - опять , вроде бьі в тебя все и правильно - а разрешенную мощность- назьіваеш БОЛТУШККОЙ...Во всех цивилизованьіх странах
уже давно 250 / 750 Ватт А вьі до сих пор работаете "ДЕСЯТЮ" Ваттами ... Что о нас думает простой "ПЕРЕСІЧНИЙ" капиталист-
почитав наши лицензии??? Что бьіло сделано нашими УКВ комитетами дабьі решить етот вопрос?? Да и посмеиваться нужно - не с меня
что я работаю 20ю Ваттами а с вас всех - что ви не можете (со своими ЛУННЬІМИ антеннами) и пукнуть без ПА.
Удачи 73! UT8AL.

Повернутись до “Змагання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість