ВЕСНЯНА ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ НА УКХ.

UY5UZ
ВЕСНЯНА ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ НА УКХ.

Повідомлення UY5UZ » 05 лютого 2020, 10:40

Шановні колеги!
Уважні радіоаматори підмітили описку в Календарі плані змагань України на УКХ в 2020 році, а саме:
- Весняна першість України на УКХ; I-тур.
Вказано тільки один діапазон)).
Правильно 144 + UP.
Вкладення
Spring Championship.pdf
(264.67 Кіб) Завантажено 235 разів
UY5UZ / EM3U Валерий

UY5UZ
Re: ВЕСНЯНА ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ НА УКХ.

Повідомлення UY5UZ » 07 лютого 2020, 14:09

В 2020 році від громадського Фонду нагородження призерів Весняної Першості з радіозв'язку на УКХ буде проводитись кубками, медалями, та дипломами в категоріях:

табл.jpg
UY5UZ / EM3U Валерий

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 07 лютого 2020, 15:26

UY5UZ писав:В 2020 році від громадського Фонду нагородження призерів Весняної Першості з радіозв'язку на УКХ буде проводитись кубками, медалями, та дипломами в категоріях:

табл.jpg

Прикольно,щоправда категорії SO-FM-AB та SO-PHONE-AB бажано прописувати в умовах,а то виходить,що нагороди присвоюються неіснуючим категоріям :smile:

73!
Я маю рацiю,саме тому я завжди маю рацiю!!!

Online cfm:
qrzcq & eqsl

e-mail:
olexa1976@meta.ua

ux0qq

Повідомлення ux0qq » 07 лютого 2020, 17:16

Парень, ты уже достав всых ,делай шо нибудь полкзное.

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 07 лютого 2020, 17:36

ux0qq писав:Парень, ты уже достав всых ,делай шо нибудь полкзное.

Перепрошую,але я нікому не хамлю.

По-друге,категорії дійсно мають прописуватися в умовах(правила)- може звичайна неуважність під час набору,звідки знати?
Я просто підказав.

Й ,по-третє з чого Ви взяли,що мені щось не до вподоби? Мені все там подобається.

Зберігайте спокій,
73!Гарного дня!

Online cfm:
qrzcq & eqsl

e-mail:
olexa1976@meta.ua

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 07 лютого 2020, 17:48

Олекса, займайся своїми КОЗАКАМИ, чи руки чешуться ще кудись влізти?
Хоть щось доведи до пуття, бо в тебе багато галасу, а в підсумку пшик. :biggrin:
Чи ти козаків вже покинув і перекинувся на інший проект... :eek: :smoke:
Займися Конституцією, там непочатий край роботи для тебе.))
---
P.S. Олекса, ФОНД заснував нагороди і в цих категоріях проводить нагородження.
Заснуй і ти любу нагороду при своїх умовах і нагороджуй. :biggrin:
UY5UZ / EM3U Валерий

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 03 березня 2020, 15:12

Проверил 4 диапазона. На прием все работает. Готов пробовать скеды для проверки диапазонов.
Правда в рабочее время.Как табличка будет? Кто будет работать? И на каких диапазонах?
До встречи в ЭФИРЕ!!
ur5lx

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 03 березня 2020, 15:14

Табличка есть на опенконтест!
ur5lx

ur3hr

Повідомлення ur3hr » 03 березня 2020, 22:05

ur5lx . Перевірка RX - це добре, тепер бажано перевірити ТХ - та порівняти потужність з вимогами, які прописані в Дозволі на експлуатацію аматорської радіостанції. Бажаю успіхів.

us7sb

Повідомлення us7sb » 04 березня 2020, 04:09

ur3hr писав:ur5lx . Перевірка RX - це добре, тепер бажано перевірити ТХ - та порівняти потужність з вимогами, які прописані в Дозволі на експлуатацію аматорської радіостанції. Бажаю успіхів.

Після прочитання цього поста , чомусь згадалися шкільні роки...У нас була викладач біології (і коли ми були на уроці дуже "вумні")
вона любила приводити одну фразу:-"очень остро,но не умно"
Так виникає питання -а якого дідька Ви причепилися до цієї потужності?
Це дуже нагадує собаку на сіні-сам не гам і другому не дам...
Так поділіться - на чому працюєте, які досягнення, які результати в тестах ...покажіть Ваші QRB (не FT8 )
А то якісь нехороші думки закрадаються
Евгений-US7SB

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 04 березня 2020, 06:35

У меня мощность в половину меньше чем у остальных. Не там ,,копаете,,.Я часто слышу станции на 432 в которых в 10-20 раз мощность меньше , но они не слышат меня. Я пробовал работать в ФТ8 на 5 ватт , так больше половины не отвечают.Кроме мощности еще нужно АНТ, МШУ и много другого.
ur5lx

ur3hr

Повідомлення ur3hr » 04 березня 2020, 07:45

Доброго ранку. Ми всі намагаємось зробити змагання УКХ чесними, щоб потім не згадувати про "західні" схили Карпат.

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 04 березня 2020, 08:42

Ну-ну. А при чем здесь заходные склоны Карпат? А вы как относитесь к работе группы на одного позывного?А роспись? Это как вяжется с Вашей логикой?
Давайте не будем создавать из меня ,,монстра,,.Я работаю сам , мощность у меня меньше в 2-4 раза чем у всех остальных. И то что у меня призовые места это совсем другая ,,песня,,. Это и географическое место положение , и ситуация в стране и мире, и уровень сетапа , всего сетапа, и 40 летний опыт работы в тропо тестах . Это так сложилось , что на данный момент я занимаю призовые места.Лет 10-20 назад я бы не смог быть в призах т.к ситуация была совсем другая.....И мощность точно это не самый определяющий фактор. И повторюсь - есть другие нарушения которые намного весомей чем мощность.Это ,,химия,, , работа группой на одного и т.д
ur5lx

ux0qq

Повідомлення ux0qq » 04 березня 2020, 08:48

Один воин из племени Сиу заявил вождю протест, что ему не нравится его имя . Вождь спросил, тебе нравится мое имя Горный Сокол -да, тебе нравится имя моей жены Белая Лань-да , так что же ты хочешь Бычий Член.

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 04 березня 2020, 09:17

Уже в теме веселее…! Это что-бы небыло скучно и что-бы подогреть интерес к тесту, ну и очередной повод ‘’потрясти полову’’ перед тестом? :biggrin:
---
НОСТАЛЬГИЯ:
---
В 1984 г. к UW3DI сделал Жутяевку – 5 W и ант. 9 ел. SWAN. Все УКВ-исты эти конструкции знают.
Недели две вслушивался в шипение чистенького эфира, но увы - пусто, никого… начал уже подумывать, что что-то не так, но в субботнее утро О…о… Чудо! Появился юг Украины - Херсон, Николаев, потом Днепропетровск.
Сработав с десяток станций, получил офигенный кайф и сразу затеял самодельную поворотку на авиационном МПР-2 через две шестеренки для замедления.

Вообще-то самодельную аппаратуру имеют сейчас единицы и не думаю, что они останавливаются на 5W.
Также и те, кто работает на TS-2000, ICOM-746 и др., имеющих до 100W на выходе, вряд-ли они держат регулятор мощности на 5%. Мое личное мнение - таких, кто работает на одном трансивере около 80%, у остальных же 20% есть ‘’помощники’’. :eek: :spy:

В нынешних условиях глобальных QRM уже мощности одного трансивера оказывается недостаточно. Да и если на 5 W сидеть и ждать ‘’Чуда’’- хорошего тропо, то многие тесты просто могут не состояться. :fie: :think:
UY5UZ / EM3U Валерий

us7sb

Повідомлення us7sb » 04 березня 2020, 17:14

[quote][В нынешних условиях глобальных QRM уже мощности одного трансивера оказывается недостаточно. Да и если на 5 W сидеть и ждать ‘’Чуда’’- хорошего тропо, то многие тесты просто могут не состояться./quote]

Валєра, так і я про це...
Евгений-US7SB

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 04 березня 2020, 18:27

ur3hr писав:Доброго ранку. Ми всі намагаємось зробити змагання УКХ чесними, щоб потім не згадувати про "західні" схили Карпат.

Доброго дня!
Я теж за чесність, але тут питання до тих, хто "прописав" 5 Вт.
Хоча,що таке 5 Вт?
5 Вт у тлг (випромінення несучої) - це немало,але несучу Ви не почуєте, а почуєте сигнал у спектрі вухом. Для вуха (комп-скімер до уваги не берем, в них смуга завузька навмисне) на шумі добре читаються від середніх частот, тобто для тлг 5 Вт - у 500 Гц спектру, це те саме, що для ССБ (нормальна розбірливість) 5 Вт*(2600 Гц / 500 Гц) = 5*5=25 Вт, для ФМ вдвічи більше,тобто 50 Вт.
Таким чином, Ви не забувайте,що ці 5 ВТ - треба розподіляти на увесь спектр, щоб отримати той самий рівень. Або для прийому ТЛГ - комп з смугою у 100 Гц.
Відповідно, з цього, якби прописано було на УКХ хоча б 50 Ватт дозволеної потужності - було б коректно, обговорювати потужність.
А з 5 Вт у піках...треба регламент матюкати, а не учасників.

73!

Online cfm:
qrzcq & eqsl

e-mail:
olexa1976@meta.ua

us7sb

Повідомлення us7sb » 04 березня 2020, 18:59

Відповідно, з цього, якби прописано було на УКХ хоча б 50 Ватт дозволеної потужності - було б коректно, обговорювати потужність.

І ще уточніть ,що Ви привели приклад для того хто буде сидіти посеред чистого поля ,"далеко от шума городского",
А що робити мені в центрі міста, в багато поверхівці ( вуличне освітлення,сусідські "економки",різні роутери,і інші "блага цивілізації" )
І просто цікаво хто в цьому шумі і тріску буде чути5 -50 ват (не рахуючи місцевих станцій + за 40 метрів від антени радіо ФМ)
Евгений-US7SB

us7sb

Повідомлення us7sb » 04 березня 2020, 19:10

Давайте не будем создавать из меня ,,монстра,,.Я работаю сам , мощность у меня меньше в 2-4 раза чем у всех остальных. И то что у меня призовые места это совсем другая ,,песня,,. Это и географическое место положение , и ситуация в стране и мире, и уровень сетапа , всего сетапа, и 40 летний опыт работы в тропо тестах . Это так сложилось , что на данный момент я занимаю призовые места.Лет 10-20 назад я бы не смог быть в призах т.к ситуация была совсем другая.....И мощность точно это не самый определяющий фактор

Сергій, чого ти виправдовуєшся ? Нехай спочатку "доженуть" з показниками, а потім будуть говорити "нарівні".
Така моя думка...

PS-згадалося... а чому в пеклі коло чанів з українцми ,зовсім немає охорони ...
Востаннє редагувалось 04 березня 2020, 19:17 користувачем us7sb, всього редагувалось 1 раз.
Евгений-US7SB

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 04 березня 2020, 19:14

us7sb писав:

І ще уточніть ,що Ви привели приклад для того хто буде сидіти посеред чистого поля ,"далеко от шума городского",
А що робити мені в центрі міста, в багато поверхівці ( вуличне освітлення,сусідські "економки",різні роутери,і інші "блага цивілізації" )
І просто цікаво хто в цьому шумі і тріску буде чути5 -50 ват (не рахуючи місцевих станцій + за 40 метрів від антени радіо ФМ)

Ви праві на 100%.
До того ж, я працював з 5 Вт з Херсонщини, там специфіка проходження інша, цілком можна. Тут на Львівщині ті ж самі 5 Вт....прикре розчарування.
Ще географію додайте, фактор важливий.

Online cfm:
qrzcq & eqsl

e-mail:
olexa1976@meta.ua

Повернутись до “Кубки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість