Кубок комитета УКВ ЛРУ 1-ый тур, IARU Reg-1 VHF 2012 год(+)

UR5WD

Повідомлення UR5WD » 26 серпня 2013, 00:11

Слава, нашим "суддям" цей аналіз " до лампочки"!
На їх думку, це помилкові показники і сервер їх говно!

UT4UKW писав:Поэтому изменения минимальны, а именно единственный способ приема отчетов - самостоятельная загрузка отчета на сервер, ни в бумажном виде ни по e-mail отчеты приниматься не будут.

чому?на перших порах, приймати звіти потрібно, але використовувати виключно для контролю, а згодом (рік-два) можна припинити таку практику і звіти приймати виключно на сервер. В кожній області є люди здатні загрузити звіт на сервер, при умові ,що той сервер без заморочок!
73! Іван UR5WD (UT5W in contests)
QTH KO20NC

UT4UKW
Контактна інформація:

Повідомлення UT4UKW » 26 серпня 2013, 21:56

UR5WD писав:Слава, нашим "суддям" цей аналіз " до лампочки"!
На їх думку, це помилкові показники і сервер їх говно!

Потратим 5 мин и проверим один отчет
берем UT5W
http://iaru.oevsv.at/v_qsos....=v_part
1. Смотрим 2-е QSO UT2UB зачтено... отчета UT2UB я не вижу, впрочем как и UT5OH
2. QSO с UR4SWU/P неправильный номер, UT5W снято UR4SWU/P зачтено
3. UT4WT разница во времени более 30 мин, QSO зачтено обоим

Сервер не, пардон, гавно, просто зачет QSO не понятно по какому принципу, но пока точно не по рекомендациям IARU
Насколько я знаю, этот сервер - это попытка создать объеденный сервер Европы, но пока в каждой стране судят контесты локально, а на сервер отправляют отчеты для статистики.

UR5WD писав:чому?на перших порах, приймати звіти потрібно, але використовувати виключно для контролю, а згодом (рік-два) можна припинити таку практику і звіти приймати виключно на сервер. В кожній області є люди здатні загрузити звіт на сервер, при умові ,що той сервер без заморочок!

Под словом самостоятельно я имел ввиду без меня... т.е. участник или его доверенная особа самостоятельно будет загружать отчет на сервер. Заморочек не будет. Уже сделана возможность регистрировать несколько позывных на один e-mail и регистрация при загрузке будет не обязательна.

ut5dl
Контактна інформація:

Повідомлення ut5dl » 26 серпня 2013, 22:30

Действительно сервер OEVSV это, к сожалению, не завершенный, и уже давно, проект. Он спокойно может принять и отобразить заявленным отчет с фантастическим колличеством очков в несколько десятков миллионов, один и тот же позывной в категории single и multi. Все в Европе это знают, но почему-то "воз и ныне там". Наверное всех устраивает то, что нет очевидного, нормального сопровождения. Отболели они "детской болезнью левизны..." Зображення

UR5WD

Повідомлення UR5WD » 26 серпня 2013, 22:57

UT4UKW писав:Под словом самостоятельно я имел ввиду без меня... т.е. участник или его доверенная особа самостоятельно будет загружать отчет на сервер. Заморочек не будет. Уже сделана возможность регистрировать несколько позывных на один e-mail и регистрация при загрузке будет не обязательна.

ЦЕ ПРЕКРАСНО, ЩО ПРОЦЕС ІДЕ! Я ДУЖЕ РАДИЙ ЦЬОМУ.

у нас зроблено все просто і працює вже котрий рік, ніхто не нарікає
http://www.ur5wks.point.lviv.ua/index.c....stID=22

зрозуміло, удосконаленню немає меж, і я буду тільки радий коли суддівство у нас , в ЛРУ, буде на достойному рівні.
..." да осилит дорогу идущий! " ....

UT4UKW писав:Сервер не, пардон, гавно, просто зачет QSO не понятно по какому принципу, но пока точно не по рекомендациям IARU
Насколько я знаю, этот сервер - это попытка создать объеденный сервер Европы, но пока в каждой стране судят контесты локально, а на сервер отправляют отчеты для статистики.

Якщо нам " не понятно по якому принципу", мені також це невідомо, який алгоритм цього сервера, однак нікому до цього діла немає! Я відсилаю свої звіти у всі країни, з станціями яких мені вдалося провести QSO, і завжди можу побачити свої результати на їх серверах . Я також знаю, людям зараховують звязки з тими станціями які звіти не прислали але їх робота зафіксована в звітах інших заявників що подали звіти. Який алгоритМ визначення цих , як ви називали " мелькающих" позивних, мені також невідомо. Але мені , як правнику , достаменно відомо,що будь які регламентуючі документи евроспільноти , базуються на міжнародній хартії дотримання прав людини, це зафіксовано в регламентах ООН. І домінуючим елементом у написанні будь яких регляментуючих діяльність життя людини є її право на вид діяльності та його визнання.
Може трохи складно для звичайного розуміння викладеного, поясню простіше.
Для кожної людини, не важливо , яким способом ви будете визначати , працювала вона чи ні у тесті, це ваші заморочки, вона заявила свій звіт і впевнена що провела звязки з записаними нею станціями. І не може навіть подумати заявник , котрий подав свій звіт (заявку), що хтось може не врахувати проведених ним звязків !!!! це його частина роботи!

А у нас ? і не тільки у нас, можуть спокійно не брати до уваги зроблене тобою, тільки через те, що інша сторона не виявила бажання, (не змогла, не вміла, не хотіла і ще багато інших можливих причин)підтвердити роботу з тобою. Для цього існують різні шляхи виявлення факту твоєї участі в процесі( в роботі). Це світова практика правоохоронних та фіксальних органів, і інших контролюючих які зацікавлені у виявленні тої чи іншої дії!

І мені абсолютно однаково, за яким алгоритмом судять ці сервери,як вони виявляють, працювала станція чи не працювала. Важливо, що звіти приймають і результати видають у визначений регламентом час. Виявляють працював ти чи ні, і навіть червоні картки видають деяким нашим учасникам! Відношення до всіх станцій, що подали звіти однакове, це мене задовільняє цілком!

Я надіюся і вірю, у нас так буде, якщо Вам не будуть вказувати, як то має бути "по нашому"!
Востаннє редагувалось 26 серпня 2013, 23:31 користувачем UR5WD, всього редагувалось 1 раз.
QTH KO20NC

UU1AZ

Повідомлення UU1AZ » 26 серпня 2013, 23:26

Расслабьтесь. Зображення
Официальные тесты ИАРУ судятся нормально. DL5NAH опубликовал результаты прошлого года, доступны UBNы.
Изучайте, делайте выводы. Я это прошел еще года три назад. Зображення
Да, судейство не быстрое, не чета нашему спортивному, но объективное. И не тыкайте пальцем на сервера, их создают и обслуживают люди.
Австрийский сервер служит для сбора отчётов и носит информативный характер. В Субрегиональных соревнованиях нет общеевропейского зачёта, многие организации подводят итоги самостоятельно.
Востаннє редагувалось 26 серпня 2013, 23:27 користувачем UU1AZ, всього редагувалось 1 раз.
73! Дмитрий UZ5DX

UT4UKW
Контактна інформація:

Повідомлення UT4UKW » 26 серпня 2013, 23:31

UR5WD писав:і відношення до всіх станцій, що подали звіти однакове

Увы не одинаковое, см. п2... ну да ладно не суть...

UR5WD писав:Для кожної людини, не важливо , яким способом ви будете визначати , працювала вона чи ні, це ваші заморочки, вона заявила свій звіт і впевнена що провела звязки з записаними нею станціями. І не може навіть подумати заявник , котрий подав свій звіт (заявку), що хтось може не врахувати проведених ним звязків !!!! це його частина роботи! це нонсенс в цивілізованому світі!

В VHF HandBook они же рекомендации IARU вполне четко описаны все критерии по которым нужно засчитывать и не засчитывать QSO и вся цивилизованная Европа по идее должна придерживаться ими же написанные правила, так, что дело не в заморочках

Я просто к тому, что не совсем корректно клеймить все наше и восхвалять все европейское не разобравшись в ситуации...

UR5WD

Повідомлення UR5WD » 26 серпня 2013, 23:42

UU1AZ писав:В Субрегиональных соревнованиях нет общеевропейского зачёта, многие организации подводят итоги самостоятельно.

у нас, вже є свій ( і не один) сервер в Україні, а коли буде обєктивне суддівство ?
У нас теж підводять "итоги", але поки бачимо " людський фактор" і його негативні наслідки!
QTH KO20NC

UT4UKW
Контактна інформація:

Повідомлення UT4UKW » 26 серпня 2013, 23:53

UR5WD писав:у нас, вже є свій ( і не один) сервер в Україні, а коли буде обєктивне суддівство ?

Боюсь разочаровать, но такое "объективное" как на австрийском сервере уже никогда.

UR5WD

Повідомлення UR5WD » 27 серпня 2013, 02:10

UT4UKW писав:Я просто к тому, что не совсем корректно клеймить все наше и восхвалять все европейское не разобравшись в ситуации..

я намагаюся розібратися в ситуації, аналізую , роблю висновки, порівнюю !

У наших УКХ-вильовиків, досить сильний потенціал, і є багато потужніх аматорів, у нас одна проблема -ГЕТЬМАНСТВО і дефіцит кваліфікованих управлінських кадрів.
В тому, що в Україні буде достойний сервер, я не сумніваюсь, і дуже надіюся, що наше, буде не гірше від европейського, а для нас і краще!
Якби я в це не вірив, давно би відписався від форумів і не заглядав на цей портал.
QTH KO20NC

US8ZAL

Повідомлення US8ZAL » 27 серпня 2013, 16:59

Интересное название ветки: "....кубок комитета ЛРУ...".
А есть ли у нас комитет? А нужен ли нам такой комитет? Проще уйти от предложений и критики, создав свой сайт. Похоже на страуса, который прячась втыкает голову в песок. Но остальное наружи!
Если буду на месте, буду раблтать в IARU 144. Поддержу кубок комитета только по личной просьбе UT2IJ.
73! ZAL

us2yw

Повідомлення us2yw » 01 вересня 2013, 21:49

US8ZAL писав:Поддержу кубок комитета только по личной просьбе UT2IJ.

Зображення

Появилось положение на 2013 год :
http://www.vhf-uarl.org/news....8-09-27

Хорошо что тут обошлось без разрядов и прочей ерунды.
Коэффициенты на СВЧ, конечно, заоблачные, ну да ладно. Будем участвовать.
Востаннє редагувалось 01 вересня 2013, 21:50 користувачем us2yw, всього редагувалось 1 раз.
73 ! Slava US2YW
UW5Y Team

UU1AZ

Повідомлення UU1AZ » 01 вересня 2013, 23:14

US8ZAL писав:Если буду на месте

Ты что. в очереднуэ экспедицию собрался в одиночку??? Зображення
73! Дмитрий UZ5DX

US8ZAL

Повідомлення US8ZAL » 02 вересня 2013, 08:37

UU1AZ писав:Ты что. в очереднуэ экспедицию собрался в одиночку???

Дима,
В первой поездке в НС местные меня не поняли... Было четыре свободных дня! Сейчас делаю лицензию, Толя, HF, делает антенну и планируется вторая поездка. По работе, дорога бесплатно Зображення
73! ZAL

UU1AZ

Повідомлення UU1AZ » 03 вересня 2013, 22:20

Мне Толя рассказывал. Зображення
Надеюсь на лучшее и... на новую страну!! Зображення
73! Дмитрий UZ5DX

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 07 вересня 2013, 10:43

Я уже QRV 144-432-5.6-10 . Пока туман , на 144 треск от высоковольтной линии 35 кв до 59++.Как буду работать????Всем хорошей погоды и до встречи в ТЕСТЕ!!!

Добавлено (07.09.2013, 10:43)
---------------------------------------------
UR7GP , RA3RF, UA4UK144-432 , UT1EA есть небольшой проход! УДАЧИ!!
ur5lx

UT4UKW
Контактна інформація:

Повідомлення UT4UKW » 08 вересня 2013, 18:07

ut2iv

Повідомлення ut2iv » 08 вересня 2013, 20:01

Сервер не принимает отчет, что не правильно в шапке EDI
[REG1TEST;1]
TName=Кубок комитета УКВ ЛРУ
TDate=20130907;20130908
PCall=UT2IV
PWWLo=KN88XC
PExch=001 KN88XC
PAdr1=Makeevka
PAdr2=
PSect=SINGLE-OP
PBand=144 MHz
PClub=Black Sea Contest Club
RName=Victor Pavlenko
RCall=UT2IV
RAdr1=P.O.Box 1337,
RAdr2=
RPoCo=86157
RCity=Makeevka-57,
RCoun=UKRAINE
RPhon=
RHBBS=K1TTT
MOpe1=
MOpe2=
STXEq=TS-2000
SPowe=90
SRXEq=TS-2000
SAnte=9el.F9FT

Сервер указывает на этот пункт PSect=SINGLE-OP

UT4UKW
Контактна інформація:

Повідомлення UT4UKW » 08 вересня 2013, 20:09

Странно, PSect не контролируется.
Я загрузил без проблем, проверяйте

P.S. А шапку светить не нужно Зображення , я вижу все отчеты которые хотя бы раз пытались загрузить
Востаннє редагувалось 08 вересня 2013, 20:10 користувачем UT4UKW, всього редагувалось 1 раз.

ut2iv

Повідомлення ut2iv » 08 вересня 2013, 20:18

UT4UKW писав:Я загрузил без проблем, проверяйте

УЖе 1 час бьюсь но не принимает, за полевой день принял с первого раза
Пишет вот это
Callsing in header report not equal to login. и Category not selected
Востаннє редагувалось 08 вересня 2013, 20:20 користувачем ut2iv, всього редагувалось 1 раз.

UT4UKW
Контактна інформація:

Повідомлення UT4UKW » 08 вересня 2013, 20:27

Category not selected - при загрузке нужно выбрать категорию.

Callsing in header report not equal to login
Вы являетесь зарегистрированным пользователем, это значит, что никто кроме Вас не сможет загрузить отчет, но для загрузки необходимо войти на сайт www.opencontest.org в верхнем правом углу, используя логин=позывной.

Повернутись до “Кубки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість