Полевой День - 2014

UU1AZ

Полевой День - 2014

Повідомлення UU1AZ » 10 липня 2014, 09:59

"Не мала баба клопоту....купила ICOM"
Шановний пане Доскоч, перш ніж написати БРЕХНЮ, потрібно було сто разів подумати.

По порядку.
Брехня перша.
UR5WD писав:Цих "товаришів" можна було впевнено приймати в смузі 200 кгц , діапазону 144 мгц . Шипіння передавача прослуховувалося на всьому діапазоні,рівень сигналу такий що забивав трансівер не кажучи про МШУ!

На мікрохвильових діапазонах наші робочі місця обладнані панорамними приставками і ми маємо змогу контролювати свої сигнали діапазону 144 МГц,
оскільки ПЧ на цих діапазонах співпадає. То поясніть , будь ласка, мені тупому, як ми змогли провести 56 звязків на 6 і 3 см,. коли " Цих "товаришів" можна було впевнено приймати в смузі 200 кгц , діапазону 144 мгц" ???

Брехня друга.
UR5WD писав:При цьому робота велася ОДНОЧАСНО кількома операторами .В багатьох випадках одночасно можна було почути і SSB і CW.

ПЧ на 3 і 6см 144 МГц, потужність, що подається на трансвертер біля 3-х ватт. відстань міжнашими позиціями біля 40 км. Дивно, що такий "продвинутий! спортсмен, як Доскоч І.М. не може відрізнити по рівнях сигналу, що і звідки приймається. І працювали ми на 6 і 3 см в основному телеграфом, багато часу на загальний виклик. То Ви напевне нас і чули. Зображення

Останнє.

UR5WD писав:Деталі вашої роботи, я думаю, буде цікаво знати в IARU та НКРЗ,(особливо аудіомоніторинг та фотоскан панорами ваших сигналів), і я вам в цьому можу допомогти.

І не забудьте додати сертифіковані виміри вашої приймальної аппаратури, щоб не червоніти перед колегами за плітки та нісенітниці.
На нашій позиціі було достатньо незаангажованих свідків.

Моя Вам порада, у свої неприязні стосунки з Гончарським В.В. не втягуйте будь ласка колектив UR7D. Бо мені надто соромно за Вас як за радіоаматора, і як за людину.
Востаннє редагувалось 10 липня 2014, 10:11 користувачем UU1AZ, всього редагувалось 1 раз.
73! Дмитрий UZ5DX

ut5dl
Контактна інформація:

Полевой День - 2014

Повідомлення ut5dl » 10 липня 2014, 10:17

Прекрасно запомнилась QSO с UT7X на 432 МГц. Не очень громко, но вполне уверенно услышал вызов после серии CQ в восточном направлении. но после увиденного фото аппаратуры на 432 МГц этой станции, это событие запомнится надолго и будет предметом приятных воспоминаний и рассказов о том интересном, что сопутствует этому празднику. Запомнилась так же наиболее дальняя связь на Восток с UT7EL. Удивляет то, что нет связей, за исключением UR1E/P, с более экипированными станциями из этого региона, которые были в полевых, а значит в более выгодных условиях. Всегда стараюсь особое внимание во время соревнований уделить работе в восточном секторе. От Севера через Восток до Юга. Сергей, UR5LX слышал тебя очень кратковременно при завершении связи с UT7X. Неоднократные попытки провести связь, к сожалению, не удались. Вторую половину соревнований пришлось работать без предусилителя. После интенсивного, но короткого дождя, мы с ним распрощались. Наверное вырос КСВ выше нормы.
Востаннє редагувалось 10 липня 2014, 10:31 користувачем ut5dl, всього редагувалось 1 раз.

ur5lx

Полевой День - 2014

Повідомлення ur5lx » 10 липня 2014, 10:52

RA4A, Виктор , мы с тобой работали на 432 а на 144 нет....Проверь!!!
UT5DL, Слава, я Вас слышал 559 во время QSO UT7X , даже подумал , что это Вы мой позывной исказили....Но , я уже писал , позже обнаружил проблемы с
управлением ПА . Когда это произошло трудно сказать. Может частично я совсем не излучал во время нашего скеда? Теперь поставлю индикатор выхода
для контроля Pou.Все руки не доходят до НЧ диапазонов. На 144 сильный QRN .Настойчиво занимался 5.6 гг , благодаря UT3LK повысил выходную мощность до 5 ватт. Почти готов комплект на 24 гг . Оплатил КВП но до ПД они не дошли. На востоке три станции готовы на 24 гг надеюсь быть 4-тим.
ur5lx

UR5WD

Полевой День - 2014

Повідомлення UR5WD » 10 липня 2014, 11:28

UU1AZ писав:Моя Вам порада, у свої неприязні стосунки з Гончарським В.В. не втягуйте будь ласка колектив UR7D. Бо мені надто соромно за Вас як за радіоаматора, і як за людину.

Ви не плетіть нісенітниці! Від коли це у мене були непрязні стосунки з Віктором? Не мели дурниць!
У народі кажуть " з слабої голови , на здорову!"

Вся ваша писанини про "супер- пупер" техніку UR7D, нічого не варта , тому що " техніка в руках дикаря -груда металолому"!
Ще потрібно всім цим вміти користуватися! Мабудь у вас з цим проблема Зображення

UU1AZ писав:І не забудьте додати сертифіковані виміри вашої приймальної аппаратури, щоб не червоніти перед колегами за плітки та нісенітниці.

Мені не потрібно щось вам доказувати, і подавати сертифікати на мою аппаратуру. Вона сертифікована і дозволена до використання в Україні, а також використовується радіоаматорами усього світу.

Вже сьогодні зрозуміло нашим колегам радіоаматорам , ви добре розуміли що творите на діапазоні, і самі все добре бачили на своїх моніторах, але продовжували свою роботу в розрахунку на те, що доказувати вашу нікчемну роботу буде складно. Воно нам і не потрібно!
Вам щороку радіоаматори роблять зауваження, а ви продовжуєте "плювати" на всіх хто дозволив собі зробити вам зауваження. Не думаю ,що вам буде приємно одержати червону картку від IARU.

UU1AZ писав:ПЧ на 3 і 6см 144 МГц, потужність, що подається на трансвертер біля 3-х ватт. відстань між нашими позиціями біля 40 км. Дивно, що такий "продвинутий! спортсмен, як Доскоч І.М. не може відрізнити по рівнях сигналу, що і звідки приймається

Таки так, я правильно визначив, і ви тут підтвердили, саме ваша команда створювали перешкоди учасникам змагань загаджуючи діапазон, навіть тим , які працювали на "тупих" ICOM. Це ж який "детекторний ICOM" потрібно використовувати щоб не почути 3 вата!!!! на відстані 40 км !

Робіть висновки та вчіться працювати на "супер - пупер" техніці! Вийшло так: " машину купив-їздити не купив!"
73! Іван UR5WD (UT5W in contests)
QTH KO20NC

ut7xx

Полевой День - 2014

Повідомлення ut7xx » 10 липня 2014, 11:50

ut5dl писав:Прекрасно запомнилась QSO с UT7X на 432 МГц. Не очень громко, но вполне уверенно услышал вызов после серии CQ в восточном направлении. но после увиденного фото аппаратуры на 432 МГц этой станции, это событие запомнится надолго и будет предметом приятных воспоминаний и рассказов о том интересном, что сопутствует этому празднику.

Вячеслав, благодаря нашему QSO, UT3XA проспорил мне 100 грамм конфет Зображення
Вот и крупным планом "шайтан-антенна на 432"

Зображення
Вкладення
2329016.jpg
Востаннє редагувалось 10 липня 2014, 11:52 користувачем ut7xx, всього редагувалось 1 раз.
73! de UT7XX also UT7X

UU1AZ

Полевой День - 2014

Повідомлення UU1AZ » 10 липня 2014, 11:51

Шановний пане Доскоч, я нічого не збираюся Вам доводити.
Ви опублікували БРЕХНЮ, я її СПРОСТУВАВ і все.
Мені дуже прикро, що крім образ та лайна Ви на краще не здатні.
А повчальний тон залишіть для себе, він ще Вам знадобиться.
Успіхів Вам у освоєнні ультракоротких хвиль.

Для бажаючих складати плітки та нісенітниці.
З вересня місяця всі УКХ змагання писатимуться на два SDR приймачі розташовані в квадраті KN18.
Востаннє редагувалось 10 липня 2014, 12:42 користувачем UU1AZ, всього редагувалось 1 раз.
73! Дмитрий UZ5DX

uw8sm
Контактна інформація:

Полевой День - 2014

Повідомлення uw8sm » 10 липня 2014, 11:57

UR5WD писав:Робіть висновки та вчіться працювати на "супер - пупер" техніці! Вийшло так: " машину купив-їздити не купив!"

А може самому треба повчитись їздити? Чомусь UW5Y в такому самому становищі провели ЩСО, навіть більше ніж UR7D...

ut5dl
Контактна інформація:

Полевой День - 2014

Повідомлення ut5dl » 10 липня 2014, 12:09

Юрий, я надеюсь этот ПД подтолкнет Вас к созданию антенн с большим количеством элементов, что приведет к еще большему количеству положительных эмоций. Желаю Вам и Вашим друзьям успехов в этом увлекательнейшем занятии. До встречи на УКВ диапазонах.

ut7xx

Полевой День - 2014

Повідомлення ut7xx » 10 липня 2014, 12:13

Уже подтолкнул... В процессе. До встречи в сентябре.
73! de UT7XX also UT7X

UR5WD

Полевой День - 2014

Повідомлення UR5WD » 10 липня 2014, 14:32

UU1AZ писав:Шановний пане Доскоч, я нічого не збираюся Вам доводити.
Ви опублікували БРЕХНЮ, я її СПРОСТУВАВ і все.

Я від Вас нічого і не вимагав доводити! Тут і так все зрозуміло і Ви нічого не спростували, лише підтвердили той факт що випромінювали на 144 мгц в кількох місцях сигнали UR7D. І неважно, чи то з трансвертера, чи з ще з якого ящика , це факт і немає на то ради.Про це Вам я повідомив. Замість вибачень почув лише злий оскал невдоволення.

UU1AZ писав:З вересня місяця всі УКХ змагання писатимуться на два SDR приймачі розташовані в квадраті KN18.

І що з того ? перестанете створювати перешкоди?
Можна подумати ,хтось вам забороняє моніторити свою роботу на SDR приймачі, розташовані в Европі ?

Я свої враження виклав, і більше продовжувати цю дискусію не бачу потреби.
QTH KO20NC

UU1AZ

Полевой День - 2014

Повідомлення UU1AZ » 10 липня 2014, 14:43

UR5WD писав:Я від Вас нічого і не вимагав доводити!

" Сліпий сказав- побачимо, глухий сказав-почуємо....."

Зображення
73! Дмитрий UZ5DX

UT1EA

Полевой День - 2014

Повідомлення UT1EA » 10 липня 2014, 14:55

Образец оформления отчета за ПД-2014 в формате EDI (за найденные неточности и ошибки буду признателен):
Вкладення
__EDI.doc
(46 Кіб) Завантажено 10 разів
73! До встречи на УКВ. de UT1EA

UR8EK
Контактна інформація:

Полевой День - 2014

Повідомлення UR8EK » 10 липня 2014, 15:14

ut7xx писав:Вот и крупным планом "шайтан-антенна на 432"
Удивило что даже мы UR1E/p работали с вами на такое чудо, 417 км.

us2yw

Полевой День - 2014

Повідомлення us2yw » 10 липня 2014, 16:25

UT8LN писав:було таке, що станція випливала на 2-3 секунди і за цей час приймали номер, треба довше слухати, хоча би 7-8 хвилин. Восени буде більше часу.
Хлопці, зрозумійте, тут ще одночасно слухає декілька станцій, з якими реально працювати. Витрати часу виправдаються, якщо за півгодини замість 15 словаків ви зробите підряд 3 QSO з Харковом!

Дмитро, словаків ми в основному перепрацьовуємо в перші півтори години, потім поодинокі "прокинувшися" теж підходять, звичайно. А також ті, хто використовує антенни типу "подвійний квадрат" або інвертед V на КВ діапазони. Зображення

В ранішній час в нас проходять станції на відстані 400-800 км. При цьому темп складав такий, як я писав. Який прохід в ваших краях - приблизно уявляю, працювали з Кіровоградської області.
UU1AZ писав:ПЧ на 3 і 6см 144 МГц, потужність, що подається на трансвертер біля 3-х ватт. відстань міжнашими позиціями біля 40 км. Дивно, що такий "продвинутий! спортсмен, як Доскоч І.М. не може відрізнити по рівнях сигналу, що і звідки приймається. І працювали ми на 6 і 3 см в основному телеграфом, багато часу на загальний виклик. То Ви напевне нас і чули.

Можу підтвердити, що чув ПЧ UR7D декілька разів, S-meter не відхилявся як від сигналу на 144, але чути було чудово Зображення

Прадва і те, що перешкод було дуже багато від UR7D, але досить було відвернути антенну на 30 градусів, і знайти їх було проблематично, якщо їхня антенна не була направлена в нашу сторону.
Тому я розшифрую слова UZ5DX про ICOM : динамічний діапазон цього апарату не дозволяє працювати поруч із потужними станціями. Цій проблемі вже багато років, можна почитати, що про неї пишуть німці або чехи або словенці. Вони мабуть не просто так використовують підсилювачі, трасвертори та трансівери з великим динамічним діапазоном, ще й до того із використанням перемикаємих кварцевих фільтрів по ПЧ. Наприклад, як такі :
http://lea.hamradio.si/~s53ww/XTAL-box-14M/XTAL-box-14M.html
Тому схильний до думки, що більшість проблем із прийомом можна усунути вдосконаливши техніку на власній стороні. Особисто я впевнений, що на 144 могли б провести щонайменше 30-40 QSO додатково, якби динамічний діапазон трансівера був кращий, ніж той, що ми мали.
Звичайно, образи і непорозуміння будуть, але потрібно усвідомлювати, що оснащеність станцій зростає кожен рік, і рівень перешкод буде зростати постійно, доки не припинеться зріст активності.

Щодо образ і звинувачень, то я би запропонував команді UR7D провести "лікбез" невдоволеним, і розставити таким чином всі крапки над "і". Тим паче, що на Полонині-Руна це можна зробити майже так само просто як на Хрещатику Зображення

UR5WD писав:Робіть висновки та вчіться працювати на "супер - пупер" техніці! Вийшло так: " машину купив-їздити не купив!"

Якби в UR7D не було результатів, а у Вас були, то це було б доречно. А так...

UR5WD писав:Я від Вас нічого і не вимагав доводити! Тут і так все зрозуміло і Ви нічого не спростували, лише підтвердили той факт що випромінювали на 144 мгц в кількох місцях сигнали UR7D. І неважно, чи то з трансвертера, чи з ще з якого ящика , це факт і немає на то ради.Про це Вам я повідомив. Замість вибачень почув лише злий оскал невдоволення.

Цікаво, як при таких випромінюваннях UR7D працювала на 144 ? Адже там було повно сигналів від неї самої... Зображення

Іване Михайловичу, щоб відчути, що таке робота поруч хоча б 5 ваттного передавача, просто включіться на ручну станцію в 200 кгц і послухайте, що Ви будете мати...
До речі, це простий спосіб перевірити динаміку апаратури - МШУ + трансівер...

Я ще скажу дякую, що UR7D Не працюють на ICOM 910, бо тоді було б справді кепсько Зображення
Востаннє редагувалось 10 липня 2014, 16:29 користувачем us2yw, всього редагувалось 1 раз.
73 ! Slava US2YW
UW5Y Team

UR5WD

Полевой День - 2014

Повідомлення UR5WD » 10 липня 2014, 16:50

us2yw писав:Якби в UR7D не було результатів, а у Вас були, то це було б доречно. А так...

При таких сусідах, результат одержати проблематично.Так і " вагова категорія" різна Зображення

us2yw писав:Цікаво, як при таких випромінюваннях UR7D працювала на 144 ? Адже там було повно сигналів від неї самої...

Це питання цікаве, але вони того не розкажуть.
QTH KO20NC

us2yw

Полевой День - 2014

Повідомлення us2yw » 10 липня 2014, 17:02

UR5WD писав:При таких сусідах, результат одержати проблематично.Так і " вагова категорія" різна

Що значить різна ? Наша команда показала минулого тесту, що можна показати результат кращий за UR7D. Хіба Ваша команда набагато гірше екіпірована ? Зображення Могли б хоча б 70% звязків набрати, я вважаю. До речі, минулого Польового дня, ми працювали на ОДНУ антенну, БЕЗ МШУ, провели 338 звязків ! Тобто приблизно 70% від результату цього року. Потужності було менше, ніж було у Вас.
До того ж десь дві години були втрачені, через роботу на 432 мгц, з того ж трансіверу.

Оце " не та вагова категорія". Ну якось ось так Зображення

UR5WD писав:Це питання цікаве, але вони того не розкажуть.

А ви до них приїдьте, на вересневий контест, привезіть медку, вони вам і розкажуть, і покажуть. Я впевнений Зображення

Якщо потрібен прогрес, то краще побачити на власні очі. Тим паче, що їхати не дуже далеко.

А так, здалеку воно звичайно видно наслідки, а від чого вони - зрозуміло не завжди Зображення
Востаннє редагувалось 10 липня 2014, 17:10 користувачем us2yw, всього редагувалось 1 раз.
73 ! Slava US2YW
UW5Y Team

UX2SB

Полевой День - 2014

Повідомлення UX2SB » 10 липня 2014, 17:22

Цікава розмова. Я був недалеко від Вас усіх. З моєї сторони картина трохи інша. Більшу частину теста ні UR7D ні UT5W
практично не чув, тільки тоді коли повертали антени в мою сторону. UR7D ішов з полосою 25-30 кгц, UT5W-10-15 кгц.
Більше проблем було від UW5Y-постійно 30-40 кгц, а коли повертались на мене-усі 300. Добре що це було не дуже
часто. Хоча я і не думаю на когось обіжатись, ця інформація просто до відома. HA6W i HA5KDQ проходили не слабше.
В тесті як в тесті, або на війні як на війні Зображення Хіба на КВ в тестах не та сама картина. Без хорошої апаратури важко
розраховувати на хороший результат.
Vasilij UX2SB =UV1S in contest=
QTH KN28IX

us2yw

Полевой День - 2014

Повідомлення us2yw » 10 липня 2014, 17:51

UX2SB писав:Більшу частину теста ні UR7D ні UT5W
практично не чув, тільки тоді коли повертали антени в мою сторону. UR7D ішов з полосою 25-30 кгц, UT5W-10-15 кгц.
Більше проблем було від UW5Y-постійно 30-40 кгц, а коли повертались на мене-усі 300.

До UR7D від вас 116 км, до нас 76 км і прямо через хребет Боржава, який вище за Полонину-Руну, і який був дуже добрим аттенюатором.

ось карта з профілем:

6971492.jpg

Різниця в рівнях на УКВ значно більша ніж на КВ, відповідно вимоги до динамічного діапазону теж.

Самий простий спосіб його збільшити - поставити хороший контестовий МШУ, наприклад HA8ET, як у UR7D та UW5Y...
Востаннє редагувалось 10 липня 2014, 18:23 користувачем us2yw, всього редагувалось 1 раз.
73 ! Slava US2YW
UW5Y Team

uu4jdf

Полевой День - 2014

Повідомлення uu4jdf » 10 липня 2014, 19:03

UR5WD писав:Це питання цікаве, але вони того не розкажуть.

Почему нет? СВЧ никак не мешало двойке. Двойка мешала малость СВЧ месту. Операторы СВЧ просили часто не соваться в 144.050-144.150.
Но, скажем, на 144.155 я проработал очень много времени. Жалоб и криков с СВЧ места не было. Дистанция между двойкой и СВЧ около 100 метров

2US2YW Слава снимаю шляпу за ликбез для народа. ТАК ДЕРЖАТЬ!!!

UY0LL
Контактна інформація:

Полевой День - 2014

Повідомлення UY0LL » 10 липня 2014, 22:37

Обмен мнениями о LNA перенесен в тему Практика применения LNA в тропосферной связи

Повернутись до “ПД”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість