Полевой День - 2018 !

us7sb

Re: Полевой День - 2018 !

Повідомлення us7sb » 03 жовтня 2018, 12:29

UT7EL писав:Я тільки мав на увазі , що для мене , як громадянина України , є неприпустимим надавати звіти до країни -агресора . Але це моя думка і судячі з усього я у подавляючий меншості.

Юра,не рвіть душу-просто згадайте історію.
Є УКРАЇНЦІ ,а є і хохли...
Евгений-US7SB

ux0dz
Контактна інформація:

Повідомлення ux0dz » 03 жовтня 2018, 15:02

UY5UZ писав:... з відсилкою звіту що, вже є якесь табу на високому рівні ?

А якщо це в моральній площині……
Але що вже занадто, то не здраво.

...вся буза от безделия и сплошных неудач...если радиолюбитель занят работой то некогда политизировать жизнь в Эфире. :hi:
Крайности - признак ограниченности.
73 .

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 03 жовтня 2018, 19:35

ur5lx писав:Вот ЧУ в августе ! Это ОК! Толька Украина с Украиной
и 100% это ЧУ!

Что-бы он был 100% ЧУ нужно потрудиться, ведь год на исходе, пора подготавливать и заблаговременно подать на 2019 г. все необходимые документы в Минмолодьспорта.
Говорили о необходимости смены названия (осеннего) Кубка ЛРУ, иначе в Минмолодьспорта его отфутболят и опять не включат в план мероприятий, хотя нам от этого ни шатко ни валко, так как выполнение ЕСКУ в нем не предусмотрено - нам главное ЧУ.
Регламент августовского ЧУ (ОЗЧУ) должен утверждаться каждый год в Минмолодьспорта, а то даже при наличии итогового Протокола с подписями трех судей, печатью и выполнив норму ЕСКУ на присвоение МСУ при оформлении могут возникнуть вопросы о неутвержденном Регламенте (как в этом году) и тест пролетит вхолостую. Так, что-бы не пролететь в 2019 г нужно заблаговременно все сделать и подать бАмаги на утверждение, иначе какой смысл в таком ЧУ.
Вот печати как тут.
Вкладення
reg1.JPG
UY5UZ / EM3U Валерий

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 04 жовтня 2018, 03:17

UT7EL писав:Сергій це дійсно не місце для спору.Я тільки мав на увазі , що для мене , як громадянина України , є неприпустимим надавати звіти до країни -агресора . Але це моя думка і судячі з усього я у подавляючий меншості. Взагалі я висказав свою думку і на цьому монолог завершую. .73.

Ви в більшості бо інакше жили б уже давно в Новоросії або в ДнНР! :smile: Просто тут серед учасників форуму можливо але по Україні Ви у великій більшості! :clap: :clap: :clap: і це головне !

UT7EL

Повідомлення UT7EL » 04 жовтня 2018, 08:09

UR5SEL ДЯКУЮ за підтримку , Ви дуже точно зрозуміли , те що я мав на увазі.

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 04 жовтня 2018, 09:40

us7sb писав:Є УКРАЇНЦІ ,а є і хохли...

Таки да, є дійсно щирі українці, що раз в три місяці їдуть у відпустку на два тижні в найкращі куточки планети, це ті українці, що приватизували під себе все і вся і тепер втюхують по скаженим цінам іншим, вже хохлам, газ, викачаний з надр, що належать по Конституції цим же хохлам, або трохи нижчий рівень, але вважаючих себе українцями, що тримають камінь за пазухою, та справили собі російський, чи угорський паспорт, то цим ‘’патріотам’’ все можна, а от ви хохли відправили звіт. Та й виглядає це все якось дивно і недоречно на фоні звіту за ПД
http://www.opencontest.org/contest/repo ... /all/20458
144/432/5,7 - аж 29 QSO! З російськими станціями! Які так само отримають підтвердження за ці зв’язки через обмін від Влада. То проводити QSO не зась? А тільки проблема в персональній висилці звітів?
Хлопці, ура-патріоти, перестаньте безпідставно гратись тут в політику, час розставить все на свої місця.
UY5UZ / EM3U Валерий

ur3gs

Повідомлення ur3gs » 04 жовтня 2018, 10:05

Спасибі за позицію, підтримую!
Нас більшість, не кожен може висловити, написати.
Звіти також не відсилаю, декілька років не працював з ними зовсім, з RK не працюю.
То що в нашій країні не все гаразд, так. Потрібно розбиратися нам з Вами, довгий шлях, все залежить і від кожного з нас.
Vlad UR3GS QTH KN66QR

ut8le

Повідомлення ut8le » 04 жовтня 2018, 10:55

В загалі то тема має назву "Польовий день" , а політичні суперечки можна вести на другій сторінці. Дуже набридла Політична діяльність коли обидві сторони праві котрі проводяться на 145300 и 7040. Але тут ще є одна риса. Думаю що як би не позивний UR5LX а на приклад ,UT8LE чи інший.Такої б реакції не було б. А хотілось би спитапи чому основна маса патріотів зявилася зараз а не в 2014 році? Як що зважувались довго і врешті візначились , то це добре. Але патріотизмом є також вміння донести до інших що ми не є Фашисти і живемо ми своєю годою волею . нікому не прагнемо горя і зла.І як що своїми діями ми зможемо демонструвати свою порядочність і правоту , і ціми діями переконати іншу сторону котра зомбована протилежною інформацією , є ще більшим патріотизмом. А ті особи котрі роблять провокації і прикриваються політичними міркуваннями наносять нешій країні і нашому народові ще більше шкоди.
2014 рік згадав , бо фігурували геть інші позивні.

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 05 листопада 2018, 21:03

Я уже четьіре года не работаю на 3,5 & 7 mHz SSB - проплаченая звиздота - ставят несущую, матюччами - кроют
ВЬІВОД- только CW! А вообще- что делать - нормальному человеку( после 50 ти летна КВ.................................

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 05 листопада 2018, 21:50

Сейчас мьі начнем- бить себя в грудь- патриотьі....PSE - проявляйте свой патриотизм в - поседневнтй жизни - а не здесь.........
Обидно то - что: прожили всю жизнь с людьми- которьіе сейчас - в буквальном смьісле: ссут тебе в лицо......жили, воспитьівали своих детей
- да- умньіе дети: но папьі, принципиально запрещали - даже ходить на уроки УКР. язьіка. И в то же время - сами ходили смьівать ЗЕЛЕНКУ
с памятника В.И.леннана.....Знаю лично таких>....но мьі - же живем не в сталинские времена.....( к стати - и в папьі , и в сьна -
позьівньіе......, что делать??-да еще и мале дитя......
Валера- читая твои коментьі- начинаю сомневаться в .....адекватности.....( по поводу прогресса в CW и пр.) ведь все адекватньіе
телеграфисти тебе скажут- ТЬІ - вообще работал в пайлапе - когда-нибудь НА клаве?????????????? CW ? """ прогресс не остановить"""""
зарікався-звьязуваться - не вьітримав.....ВЬІБАЧАЮСЬ...
всем 73! UT8AL.

Повернутись до “ПД”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість