ЧEМПІОНАТ УКРАЇНИ З РАДІОЗВ’ЯЗКУ НА УКХ

us8ar
Контактна інформація:

ЧEМПІОНАТ УКРАЇНИ З РАДІОЗВ’ЯЗКУ НА УКХ

Повідомлення us8ar » 19 червня 2020, 15:27

1. Цілі та завдання ЧУ
1.1 Популярізація змагань серед радіоаматорів, залучення молоді.
1.2 Підвищення операторської майстерності спортсменів.
1.3 Виявлення сильніших спортсменів і команд ультрахвильовиків.
1.4 Виконання розрядних норм та вимог ЄСКУ.
1.5 Залучення найбільшої кількості радіоаматорів до створення технічних засобів (трансіверів, антен і т.і.) для проведення дальніх зв’язків на діапазонах УКХ.
1.6 Проведення дальніх зв’язків з використанням різних видів проходження на УКХ.

2. Час і місце проведення
2.1 ЧУ здійснюється у перші повні вихідні (суботу та неділю) липня з 14:00 UT (аналог GMT) суботи до 13:59 UT (включно) неділі. У 2020 році
ЧУ відбудеться 4 – 5 липня.
1.2 Учасники ЧУ повинні бути розташовані тільки на території України, знаходячись в стаціонарних або польових умовах.

3. Учасники змагань
3.1 У ЧУ приймають участь команди радіоаматорів (склад команди - 2 або 3 оператори) та оператори індівідуальних АРС, які мають допуск
лікарсько-фізкультурного диспансеру та страховий поліс на період участі у змаганнях,
3.2 Змагання здійснюється в категоріях «Single Op» (один оператор) – SO, та «Multi Op» - (багато операторів) – МО. Для категорії SO «Single Op»
- тільки один сигнал в кожний момент часу. Для категорії МО «Multi Op» – по одному сигналу на кожному з діапазонів в кожний момент часу.
3.3 Категорії учасників:
А - MOMB, (CW, PHONE), «144 МГц» і «432 МГц»;
C - SOMB, (CW, PHONE), «144 МГц» і «432 МГц»:
D - SOSB, (CW, PHONE), «144 МГц»;
E - SOSB, (CW, PHONE), «432 МГц»;
F – SOMB, FM, «144 МГц» і «432 МГц»:
G - SOMB, PHONE, (SSB, FM), «144 МГц» і «432 МГц»;
H - MOMB, (CW, PHONE), до 25 років вкл., «144 МГц» і «432 МГц»;
I - SOMB, (CW, PHONE), до 25 років вкл., «144 МГц» і «432 МГц».

Примітки: для виконання спортивних нормативів ЄСКУ до заліку приймається результат роботи у діапазонах «144 МГц» і «432 МГц».

Детальніше про регламент змагань можна подивитися за посиланням - http://www.krs.net.ua/index.php/ru/zmagannya/2019-05-08-09-38-29/reglament-chempionatu-ukrajini-ukkh-2020-r?fbclid=IwAR1yDK2MXL4Yl_vdk_H_c0HXZ4XtW1VCDpKPBup6oipFaBOYy6rZ17H1JTw
>>> ЛЮБОЕ МНЕНИЕ, ПО ЛЮБОМУ ВОПРОСУ, ИМЕЕТ ПРАВО НА СУЩЕСТВОВАНИЕ <<<

UR5SEL
Re: ЧEМПІОНАТ УКРАЇНИ З РАДІОЗВ’ЯЗКУ НА УКХ

Повідомлення UR5SEL » 19 червня 2020, 21:27

Наша пісня гарна , нова починаймо знову ! Знову будуть вимагати прислати звіти , погрожувати , говорити що тобі це коштує натиснути дві кнопки , " ти не поважаєш мене і других радіоаматорів їхню працю , якщо не відішлеш звіт то і я не відішлю звіт за участь ПД або ще краще я не буду працювати з тобою .... т.д." Питання - " ЧИ ДОМОВИЛИСЯ ОРГАНІЗАТОРИ ЦЬОГО ЧУ З ОРГАНІЗАТОРАМИ ПД ПРО ОБМІН ЗВІТІВ ? " Може вже вистачить брати і погрожувати якщо не вишлеш звіт , то .... Є ПД , в ньому беру участь , йому висилаю звіт , якщо під час ПД проводять 1000001 різних паралельних змагань то це їх проблеми і НІХТО НЕ ЗАБОВ'ЯЗАНИЙ ПРИСИЛАТИ ЇМ ЗВІТ І НАВІТЬ НЕ ВПРАВІ ПРОСИТИ ЯКЩО НЕ БРАВ УЧАСТІ У ЦИХ 1000001 ЗМАГАННЯХ!!!ЗВІТ ПИШУТЬ УЧАСНИКИ ТІЛЬКИ ТІ ЯКІ ПРИЙМАЮТЬ У ЦИХ ЗМАГАННЯХ !!! ЦЕ ПРОБЛЕМИ ОРГАНІЗАТОРІВ А НЕ УЧАСНИКІВ НЕ ЦИХ ЗМАГАНЬ !!!! Всі беруть участь в ПД і звіт за ПД ОБОВ'ЯЗКОВИЙ !!!!!Я поважаю всіх учасників будь яких змагань і вітаю їхніх організаторів але не треба вимагати і погрожувати !!! І організаторам цих змагань треба думати як максимально і об'єктивно добитися підсумків і навіть переступити через власні амбіції а не погрозами вимагати звіт радіоаматорів !

us8ar
Контактна інформація:

Повідомлення us8ar » 19 червня 2020, 22:19

UR5SEL писав: Може вже вистачить брати і погрожувати якщо не вишлеш звіт , то ....

І що буде, як не надішлете звіт? Хто вам і чим погрожує, шановний? В регламенті змагань є таке - "2 Звіт є одночасно заявою на участь у змаганнях." Так що, як не бажаєте брати участь у цих змаганнях, то і не надсилайте свій звіт. Все дуже просто.
UR5SEL писав: Всі беруть участь в ПД і звіт за ПД ОБОВ'ЯЗКОВИЙ !!!!!

І з чого ви взяли, що всі беруть участь саме в ПД? І чому звіт саме за ПД є обов'язковим? За всіх не треба розписуватися. Може хто буде брати участь лише у цьому Чемпіонаті і тільки за нього і надішле звіт організаторам. Це право кожного, у чому брати участь і за що надсилати звіт!
UR5SEL писав: Я поважаю всіх учасників будь яких змагань і вітаю їхніх організаторів але не треба вимагати і погрожувати !!!

Ще раз перечитав регламент цих змагань, але так і не знайшов, хто вам і чим погрожує і що з вас вимагає.

Бажаю всього найкращого і успішних виступів у тих змаганнях, у яких ви бажаєте приймати участь і відсилати звіт.

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 19 червня 2020, 23:29

ur5sel.jpg

to: UR5SEL, Володимире, а в цьому році плануєте взяти участь в ПД?
Бо така гарна фотка в фейсбуку - говорить про бажання сама за себе.))
UY5UZ / EM3U Валерий

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 20 червня 2020, 03:50

UY5UZ писав:ur5sel.jpg
to: UR5SEL, Володимире, а в цьому році плануєте взяти участь в ПД?
Бо така гарна фотка в фейсбуку - говорить про бажання сама за себе.))

to: UY5UZ , Валерій , я радий що Ви вмієте скопіювати з фейсбука і виставити тут чуже фото , я дуже радий що Ви освоїли таку "складну" операцію , а Вам не здається що виставляння чужої фотографії тут без згоди власника фотографії трошки це не правильно якщо не сказати більше! І особливо якщо Вас немає на цьому фото! Я розумію що Ви формально нічого не порушували але ... ну Ви самі все це прекрасно знаєте! Я в рекламі не потребую , але антена 7 el DK7ZB і апаратура Standart C58 144 SSB не супер, Ви це хотіли підкреслити, але я сам без авто на громадському транспорті виїзджаю в гори на ПД ! Хотів би подивитися на того хто з кращою апаратурою і з акумуляторами піде сам в гори без авто на добуІ Ваші смайлики вважаю недоречні ! Так що будь ласка зробіть усе можливе щоб прибрати моє фото отут бо це не місце де воно потрібне і будь ласка в майбутньому не потрібно виставляти моє фото без моєї згоди, тут не виставка котів чи собак і не місце зі стендом "Їх розшукує ..." і хто хоче той зайде на сторінку фейсбуці і подивиться всі мої фото і мої дописи! Я так зрозумів що тут не прийнято виставляти фото інших людей і... Домовилися!?

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 20 червня 2020, 04:20

us8ar писав:
UR5SEL писав: Може вже вистачить брати і погрожувати якщо не вишлеш звіт , то ....

І що буде, як не надішлете звіт? Хто вам і чим погрожує, шановний? В регламенті змагань є таке - "2 Звіт є одночасно заявою на участь у змаганнях." Так що, як не бажаєте брати участь у цих змаганнях, то і не надсилайте свій звіт. Все дуже просто.

Я не хочу підіймати записи минулого і позаминулого року але мені головний суддя ЧУ і деякі учасники змагань прямо і відкрито писали що це не моє діло як проходить обмін чи не проходить обмін звітів і про " чи маю я совість що не надсилаю я звіт бо лишень я розумію що витрачені гроші на поїздку , електроенергію і я бач який не хочу підтвердити зв'язки" І вони ще проаналізують чи варто проводити зі мною зв'язок в наступному ПД! Я це не придумаю і не вигадую!!! Це справді так було!!

us8ar писав:
UR5SEL писав: Всі беруть участь в ПД і звіт за ПД ОБОВ'ЯЗКОВИЙ !!!!!

І з чого ви взяли, що всі беруть участь саме в ПД? І чому звіт саме за ПД є обов'язковим? За всіх не треба розписуватися. Може хто буде брати участь лише у цьому Чемпіонаті і тільки за нього і надішле звіт організаторам. Це право кожного, у чому брати участь і за що надсилати звіт!

Звичайно це право кожного за що і куди слати звіт! Але Вам не здається що ПД був раніше за ЧУ і проводиться з 40-х років минулого сторіччя і якось не по людському приходити і наводити свої правила і порядки !І крім того нумерація іде і з Україною і з іноземними станціями не окремо а згідно положення ПД ! Просто вибирають українські станції ! То хто до кого прийшов - я думаю немає проблем з відповіддю! Я підкреслюю - я нічого не маю проти ЧУ , я вітаю будь які змагання але ну не гоже так чинити як Ви пропонуєте ! Проводіть і присилайте звіти куди завгодно але будьТЕ джентельменом - як і при роботі в ефірі - все таки згодіться Ви трішки не праві!

us8ar писав:
UR5SEL писав: Я поважаю всіх учасників будь яких змагань і вітаю їхніх організаторів але не треба вимагати і погрожувати !!!

Ще раз перечитав регламент цих змагань, але так і не знайшов, хто вам і чим погрожує і що з вас вимагає.

Ніхто в регламенті не погрожує!!! Я цього НЕ писав ! Але йшли погрози і ображали мені на пошту ! Я Вам уже написав! А Ви просто поцікавтеся в організаторів ЧУ чи питання обміну звітів за ЧУ з організаторами ПД вирішено і почуйте як Вам гарно скажуть у відповідь! За скільки років не змогли домовитися про це , бо як я зрозумів треба через себе переступити і через свої амбіції ! До речі організатори ПД готові того року на обмін звітами але ЧУ не захотіли мені так здається! От і Ви кажете що не факт що Ви будете в ПД а будете в ЧУ! Але Ви хоча би якось індифікуйте якщо яскравий прихильник тільки ЧУ наприклад "Всім ЧУ" щоб знати що Ви проти ПД! Я Вас не маю на увазі а так в загальному кажу ! Я так розумію що Ви особисто будете брати участь і FD і ЧУ ! Бо якось мало віриться що Ви будете ігнорувати станції поза межами України ! Хоча - хто знає!!!
Ну і останнє Хотілося б щоб всі ці непорозуміння з відправкою звітів за ТІЛЬКИ ЧУ закінчилися був обмін а не постійні просьби і погрози про відсилку звітів за ті змагання в яких не беруть участь чи хоча би чеклоги! і так достатньо того що нас мало ще й не присилають звіт за міжнародний FD !

us8ar писав:Бажаю всього найкращого і успішних виступів у тих змаганнях, у яких ви бажаєте приймати участь і відсилати звіт.

І Вам бажаю всього найкращого і успішного виступу у ПД і тих змаганнях яких Ви ще крім ПД працюєте ! І вас не потрібно закликати присилати звіт Ви за ці і решту змагань в яких берете участь!
От би подивитися на того хто навідріз відмовляється працювати з станціями із за межами України , дійсних прихильників якщо не сказати фанатів ЧУ ! Цікаво подивитися на радіоаматора хто відмовиться працювати з DF або F чи CT і станція проходить на 59+10 бо він працює виключно в ЧУ бо тоді потрібно звіт за FD!!!
І трошки не забув - якщо Ви прихильник ЧУ і завели окрему тему то вимагайте від організаторів ЧУ обмін звітів з ПД ! Ви ж самі зацікавлені в об'єктивності підсумків бо якщо не пришлють частину звітів невірні будуть результати!!!! А не слізні просьби хоча б чеклогів висилку ! Ну що заважає у вік комп'ютера це зробити! Діло не в самому звіті а в тому якщо назвався організатором то організуй всіма способами а не хами і не проси висилання чеклогів у народу а піди і організуй обмін звітів!!!! Тим більше що одна сторона готова на обмін! Ось у чому питання!

us8ar
Контактна інформація:

Повідомлення us8ar » 20 червня 2020, 06:40

to: UR5SEL Доброго ранку!
Дякую за відповідь і коменти. Я не є ярий прихильник ЧУ. Просто надав інформацію у форумі, а відповідної теми не знайшов у розділі "Змагання". Про "погрози" - вибачайте, не знав що в позаминулі роки вам дзвонили і вимагали... Це не вірно, звичайно.
За звіти теж все вірно сказано, потрібен обмін. 73!

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 20 червня 2020, 07:14

И снова за старое.
1.Кто имеет право проводить ЧУ на УКВ?
2.Кто имеет право судить ЧУ на УКВ?
3.Кто имеет право присваивать разряды на УКВ?
Дайте на эти вопросы ответ.
Любое мероприятие должно объединять всех участников.
А что у нас происходит? Одни за ПД - вторые за ЧУ -третьи за FD .
Идет это на пользу УКВ? Я думаю нет.
УКВ комитет проводил ЧУ в августе. Только Украина с Украиной ни кто не мешает.Ни кто не работает с иностранцами теряя время на свой ,,ЧУ,,.
Так зачем снова подымать этот сыр бор?
ur5lx

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 20 червня 2020, 07:21

UR5SEL писав:Я розумію що Ви формально нічого не порушували але ...

UR5SEL, Володимире, так в чому річ? Ніяких притензій не повинно бути.
Я зробив репост фото, Вами опублікованого і розповсюдженого на неосяжних просторах інтернету, де і вказав джерело - фейсбук. Все по правилах.))
Але, якщо Ви бажаете викладувати фотки з ПД десь, а не тут, то хай так і буде.

Але чому Ви так нервуєтесь? Вже ховаете фотки.
Про вашу антену і апарат я взагалі не згадував, то все ваші домисли...

Ну якщо вже ви почали рівняти цв'яха, то краще поясніть. Фотки Ви опублікували в ФЕЙСБУК і подаєте, начеб-то з ПД-2019, а ось звіта щось вашого на опенконтесті за ПД-2019 знайти не вдається?!
Ви ж тільки що писали, що висилка звіта за ПД обов'язкова - це майже святе!

То як це розуміти? Значить фото не з ПД-2019 в якому Ви участі не приймали?!
UY5UZ / EM3U Валерий

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 20 червня 2020, 07:37

ur5lx писав:1.Кто имеет право проводить ЧУ на УКВ?
2.Кто имеет право судить ЧУ на УКВ?
3.Кто имеет право присваивать разряды на УКВ?
Дайте на эти вопросы ответ.

1. ГО ЛРУ на правах Федерации радиоспорта, ее судьи и судят.
2.
3. Звания - Минмолодьспорта, разряды - (КМС,1-2-3) ГО ЛРУ и Комитеты физкультуры и спорта при облгосадминистрациях.
Вроде ясно. Только в каждом Регламенте пишется про виконання ЕСКУ, но присвоений никому ничего на УКВ нет. И уже сколько лет.
Серега, обьясни - почему????? ЕСКУ люди выполнили, что дальше?
В п.6.1 написано, что спортсмен имеет ПРАВО на присвоение званий и разрядов. Нас этого ПРАВА лишают!
Серега, не переводи стрелки, а дай ответ.
---
P.S. В этом году будем опять с присвоениями по ЕСКУ в пролете? Судьи в Минмолодьспорта на ПД и ЧУ Приказом не утверждены??

Надо переходить на КВ, там хоть с этим порядок.
UY5UZ / EM3U Валерий

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 20 червня 2020, 08:59

Валера , я об этом и говорю.
Нужно сплотить все наши усилия для достижения цели - поднять активность на УКВ.
А что у нас пока? ЛРУ разделили. Во время ПД, перед ПД проводим ЧУ , Сумской тест , Карпатские дали....... способствует это сплочению УКВ движению в Украине? НЕ получение разрядов ? Да многим разряды , медали, плакетки, грамоты , дипломы , вымпелы не нужны , но есть некоторая часть уквистов которых эти вопросы интересуют.
Вот я и говорю- нужно не разделять , а собирать всех для достижения цели -увеличение активности на УКВ.
ur5lx

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 20 червня 2020, 09:10

ur5lx писав:Нужно сплотить все наши усилия для достижения цели - поднять активность на УКВ.

Это лозунг, как в старые добрые времена... :biggrin:
Еще раз, простой вопрос: - ПОЧЕМУ НЕТ ПРИСВОЕНИЙ ЗВАНИЙ И РАЗРЯДОВ НА УКВ?
Это от того, что проводятся областные тесты??? :biggrin: :biggrin: :clap: ))
UY5UZ / EM3U Валерий

us8ar
Контактна інформація:

Повідомлення us8ar » 20 червня 2020, 11:02

UY5UZ писав:Это от того, что проводятся областные тесты??? :biggrin: :biggrin: :clap: ))

Валера, это всё из-за Сумского теста! :biggrin: :biggrin:

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 20 червня 2020, 12:47

UY5UZ писав:
UR5SEL писав:Я розумію що Ви формально нічого не порушували але ...

UR5SEL, Володимире, так в чому річ? Ніяких притензій не повинно бути.
Я зробив репост фото, Вами опублікованого і розповсюдженого на неосяжних просторах інтернету, де і вказав джерело - фейсбук. Все по правилах.))
Але, якщо Ви бажаете викладувати фотки з ПД десь, а не тут, то хай так і буде.

Ну так приберіть моє фото раз "хай так буде !" Дякую за розуміння!!
UY5UZ писав:Але чому Ви так нервуєтесь? Вже ховаете фотки.

А звідки Ви взяли що я нервую і ховаю фотки , це Вас чомусь рознервував мій пост про ЧУ і раптом не з чого ні цього як Панас з Конопель Ви вирішили поставити моє фото в дискусію де обмінюються думками про ЧУ а не обговорюються фото взяті з фейсбуці ! Показати " а хто ти такий що дозволив вести дискусію , тебе навіть немає у звітах" ! Я спокійний і Вам пропоную забрати моє фото бо вважаю тут недоречним! Все ні нервів ні чого!

UY5UZ писав:Ну якщо вже ви почали рівняти цв'яха, то краще поясніть. Фотки Ви опублікували в ФЕЙСБУК і подаєте, начеб-то з ПД-2019, а ось звіта щось вашого на опенконтесті за ПД-2019 знайти не вдається?!
Ви ж тільки що писали, що висилка звіта за ПД обов'язкова - це майже святе!

То як це розуміти? [b]Значить фото не з ПД-2019 в якому Ви участі не приймали?!

Перепрошую це Ви почали " рівняти цвяха" а тут Ви щось напевне нервуєте і хвилюєтесь ! Спокійно все добре , є мій звіт за 2019 ! Чорним по білому написаний , треба спокійніше шукати !
UR5SEL/P KN28KS
[REG1TEST;1]
TName=Польовий день [06.07.2019 - 07.07.2019]
TDate=20190706;20190707
PCall=UR5SEL/P
PWWLo=KN28KS
взято з opencontest UR_20190706.zip
Трішки менше хвилювання і все найдеться!! Чи Вам показати як шукати, Ви, я думаю ,знаєте ?
Може вже вистачить UY5UZ обговорювати мою персону і наявність мого звіту за ПД на форумі присвяченому ЧУ , тим більше що я просто виказав свою думку , Ви що кожного будете виставляти фото і копати про нього за що можна його учепити , хто буде говорити щось на форумі? А раптом я не проплатив за доставку газу і заборгував комунальні платежі як це я можу виступати і відкривати рот тут ! Не шукайте гудза !
Це Вас не робить кращим у дискусії ! Навчіться вести правильно і аргументовано а не перетворюйте дискусії на "а що ти можеш говорити про архітектуру коли ти не маєш прописки"
Є проблема обміну звітів - є , є амбіції організаторів - є, є питання про "клянчання " звітів-чеклогів за ЧУ -є, є питання відправки звітів щоб тільки не говорили що "розпалюють " - є !
А при чому тут моє фото і мій звіт за ПД2019??? До чого це ?????
Просто я прошу зніміть моє фото бо воно явно не в тему форуму, я щось не пригадую де Ви виставляли фото на форум одного радіоаматора ! Я Вам зразу заявляю - я традиційної орієнтації :biggrin:, якщо Ви мали на увазі це "Бо така гарна фотка в фейсбуку - говорить про бажання сама за себе.))"! :biggrin: :biggrin: :biggrin: Це Ваша особиста думка про що говорить фото і ні на що в сексуальному плані не натякає !Не знаю яка у Вас орієнтація і мене це не цікавить , але я в своїх фото виставлених у фейсбуці ні на що не натякаю!! :fie:
Це не конкурс кращого фото з ПД і не місце де обговорюють і мою особистість ! Хочете обговорювати мою особу створіть тему і обговорюйте мої фотки , мої звіти .....!
Домовилися ???

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 20 червня 2020, 13:15

Робіть всі - як UT8AL: стараюсь працювати в усіх (доступних) змаганнях !!! (хіба що - окрім КД - положення нікчемне!!)

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 20 червня 2020, 13:28

us8ar писав:to: UR5SEL Доброго ранку!
Дякую за відповідь і коменти. Я не є ярий прихильник ЧУ. Просто надав інформацію у форумі, а відповідної теми не знайшов у розділі "Змагання". Про "погрози" - вибачайте, не знав що в позаминулі роки вам дзвонили і вимагали... Це не вірно, звичайно.
За звіти теж все вірно сказано, потрібен обмін. 73!

І Вам дякую за розуміння проблеми ! Було приємно спілкуватися!
До зустрічі в ПД і побільше DXів!
73!

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 20 червня 2020, 18:18

UR5SEL писав: "Бо така гарна фотка в фейсбуку - говорить про бажання сама за себе.))

:biggrin: )) SEL, Володимире, ну ви і фантазер! :clap:
Ще цвітний парад сюди осталось добавить.)

Вищеприведеним висловом я мав на увазі, що виїхавши на природу і поставивши антену Ви мали не маленьке бажання попрацювати в ПД. Що і відображене на фото - і антенна, і аппаратура, і сам оператор. Хіба не так?

Мабуть є бажання і в цьому році виїхати і попрацювати в ПД, про що я і питав раніше. Володимире, не туліть до себе нічого поганого, бо я все писав в доброму сенсі.
Ну а ur5sel/p звіт за ПД-2019 то дійсно є, я пропустив продивляючись швидкоруч.
Тож питання знімаю.
UY5UZ / EM3U Валерий

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 20 червня 2020, 20:23

UY5UZ писав:
UR5SEL писав: "Бо така гарна фотка в фейсбуку - говорить про бажання сама за себе.))

:biggrin: )) SEL, Володимире, ну ви і фантазер! :clap:
Ще цвітний парад сюди осталось добавить.)

Вищеприведеним висловом я мав на увазі, що виїхавши на природу і поставивши антену Ви мали не маленьке бажання попрацювати в ПД. Що і відображене на фото - і антенна, і аппаратура, і сам оператор. Хіба не так?

Мабуть є бажання і в цьому році виїхати і попрацювати в ПД, про що я і питав раніше. Володимире, не туліть до себе нічого поганого, бо я все писав в доброму сенсі.
Ну а ur5sel/p звіт за ПД-2019 то дійсно є, я пропустив продивляючись швидкоруч.
Тож питання знімаю.

Ну приведені слова це Ви сказали і не треба мені їх приписувати !
Залишилось тільки пояснити -
1. Для чого Ви мою фотку знайшли на фейсбуці і виставили тут на форумі де обговорюють ЧУ 2020 із Вашим неоднозначним написом! Моє фото тут навіщо????? Я наразі думаю що просто якась помилка і Ви трішки не подумали і виставили моє фото не по темі !Питання знято! Якщо буде знято фото !
2. Ви відхрещуєтесь від того що буцім то Ви не являєтесь чоловіком з нетрадиційної орієнтації ,як я випадково подумав судячи по виставленому моєму фото і підписом Вашим під ним ! Ну значить це питання закрито тим більше мене це і не цікавить,гей Ви чи не гей,літературно висловлюючмсь, це справа кожного!
3. І останнє - коли видалите мою фото з ПД ,яку Ви вставили без причини в тему форуму де обговорюється ЧУ 2020 ,а я не брав участь у ЧУ2019 не збираюся брати участь в ЧУ 2020 ! Розвійте мої сумніви на рахунок Вашої орієнтації :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Просто приберіть моє фото і думаю що ми вже всім тут обридли своєю дискусією не по темі !
Просто приберіть моє фото і все! Зупинимося на цьому!
І просто побажаємо один одному 73! Приберіть моє фото!!!!

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 21 червня 2020, 08:33

to: UR5SEL Володимире, ви мабуть хочете бути моїм цензором, чи коректором?
Якщо до вас не дорходить, то повторю ще раз - я зробив репост і вказав джерело, чим ніяких правил не порушив. А ви самі виклали десяток своїх фото в інтернет в фейсбуці, чи ще деінде... які тепер кочують просторами інтернету.

https://www.facebook.com/UR4SWA/posts/2423833697851664

Мені багато чого не подобається в тому, що ви пишете, але я не вказую, що вам писати...
Самі виклали фото для загального доступу, тепер як в приказці - слово не горобець, вилетить не зловиш. Можливо ваші фото вже є на всіх континентах, а тут тільки на УКХ форумі. Заспокойтеся, може сходіть до психолога, бо ви весь час нагадуете про свою орієнтацію. :biggrin: Мабуть нема диму без вогню... :smoke:
UY5UZ / EM3U Валерий

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 21 червня 2020, 12:21

UY5UZ писав:to: UR5SEL Володимире, ви мабуть хочете бути моїм цензором, чи коректором?
Якщо до вас не дорходить, то повторю ще раз - я зробив репост і вказав джерело, чим ніяких правил не порушив. А ви самі виклали десяток своїх фото в інтернет в фейсбуці, чи ще деінде... які тепер кочують просторами інтернету.

https://www.facebook.com/UR4SWA/posts/2423833697851664

Мені багато чого не подобається в тому, що ви пишете, але я не вказую, що вам писати...
Самі виклали фото для загального доступу, тепер як в приказці - слово не горобець, вилетить не зловиш. Можливо ваші фото вже є на всіх континентах, а тут тільки на УКХ форумі. Заспокойтеся, може сходіть до психолога, бо ви весь час нагадуете про свою орієнтацію. :biggrin: Мабуть нема диму без вогню... :smoke:

О зрозуміло ! UY5UZ виклав моє фото чогось у форумі де обговорюється ЧУ 2020 , де я не брав участь в ЧУ2019 і не збираюся брати участь в ЧУ 2020 з своїм підписом під фото з натяками нетрадиційної орієнтації і буцімто з моїми думками , потім обвинуватив мене начебто що я не відсилаю звіт з ПД 2019 а в дійсності я відіслав, це у форумі ЧУ 2020, я тільки прошу , культурно , не ображаючи ,прибрати не в тему моє фото яке він виставив не по темі , а він UY5UZ , після цього всього розказує що може будь які фото в будь які теми ставити і каже що це нормально і тим самим що йому плювати на правила форуму і на всіх плювати з високої дзвіниці і мені радить сходити до психолога і заспокоїтися!
При чому тут ЧУ 2020 ???? :cry:
От молодець!!! Браво !!!
Достойна людина!!!
Взірець для наслідування , відмінна логіка і головне ПОСЛІДОВНИЙ!!!
Що говорити !
А от цікаво чи будете Ви ,UY5UZ , виставляти мої фотографії з Вашими підписами нетрадиційної орієнтації в кожній темі форуму де я буду дописувати і грізно говорити що Ви не бачите звіт ПД за 20... і 19.... роки ?
Це стало Вашою "фішкою" ?
Я нарешті зрозумів Вашу логіку- Ви хочете у кожній темі форуму , в будь якій, виставляти мої фотографії зі своїми підписами з натяками з нетрадиційної орієнтації ! Ви просто так висловлюєте свою позицію до ЛГБТ і і до рівності незалежно від сексуальної орієнтації!Зрозуміло !! :smoke:
Чому ж мені зразу про це сказали я би і не писав листи з проханням Вас фото прибрати!
Є в мене в фейсбуці кілька десятків фото ! Вперед ! :biggrin:
Тільки фото з дітьми не використовувати - це вже педофілія! :fie: А так вперед ,ставте не по темі будь де , тільки не ясно чи з Вашими діями погодиться адміністрація сайту !
Я вже питань до Вас не маю ! Хочете проповідувати нетрадиційну орієнтацію і рівність ЛГБТ , а я тут не при чім , я Вам не указ , Ви людина вільна можете писати і завантажувати любі фотки з інтернету і виставляти тут ,Ви про це пишете, то нічого що не по темі, головне що для Вас правила не писані а про просте прохання прибрати мою фото мова і не йдеться!!
Я Вам побажаю успіхів , всього доброго і 73!
Мушу відмітити що я Вам не передаю 88 так як я не прихильник ЛГБТ а Ви може чекали! :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Думаю що наша дискусія завершена UY5UZ , не будемо форум ЧУ 2020 засмічувати Вашим баченням справедливості , якщо бажаєте то створіть тему і там виставляйте фото чоловіків які Вам подобаються і з Вашими неоднозначними відповідними підписами і обговорюйте чи вони прислали звіт ПД за ...
Тут тема ЧУ 2020 а не те що Ви придумали !!

Повернутись до “ЧУ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість