ЧУ 2018 г.!

UR5SEL
Re: ЧУ 2018 г.!

Повідомлення UR5SEL » 19 серпня 2018, 16:00

ux0dz писав:
UR5SEL писав:НУ НЕ МОЖНА ВИЗНАЧИТИ В ЗАОЧНИХ ЗМАГАННЯХ НА УКХ ПРИ ТАКИХ РОЗМІРАХ УКРАЇНИ ОДНОГО ЧЕМПІОНА!
Надо организовать чемпионский марафон, в два этапа...кто хочет стать абсолютным чемпионом хай сразятся в очном тесте. :wink:

:clap: :clap: :clap: І це вірно! О як не вистачало такої Думки ! Браво! І ось Абсолютний Чемпіон!!! Ну насправді все дуже просто вирішується ! У ВСІХ ЗМАГАННЯ І КУБКАХ І ЧЕМПІОНАТАХ І ПОЛЬОВИЙ ДЕНЬ , І НА ПРИЗИ ТОБТО ВСІ 6 ВСЕУКРАЇНСЬКІ ТЕСТИ ДЕ Є НОМІНАЦІЯ ЗАРАЗ УКРАЇНА - УКРАЇНА ,ПРИЗЕРИ (ЛЮДИ ЯКІ ЗАЙНЯЛИ 1 ПО 3 МІСЦЯ) ПРОВОДИТЬСЯ ОЧНИЙ ТЕСТ ( УМОВИ МОЖНА ОБГОВОРИТИ І РОЗШИРИТИ К-СТЬ УЧАСНИКІВ 1-5 МІСЦЯ)!АЛЕ ТЕСТИ ПО ЕВРОПЕЙСКИМ ПРАВИЛАМ І НОМІНАЦІЯМ ! І раз в рік провести тест очний щоб визначити дійсно Чемпіона України ! О це буде ДІЙСНИЙ Чемпіон ! Чемпіон з Великої Букви! А то зараз 6 тестів де є залік Україна - Україна , постійні образи , недомовки і посилання кудись один одного! Так дійсно вимальовується струнка картина Тестів в нас в Україні!!!Всі тести які проводяться в Україні проводяться по європейським правилам і європейські номінації станцій АЛЕ підсумок роблять по трьох регіонам у всіх тестах ! Тобто Видають три рівноцінні кубка або інші призи ! Ясна річ коли є не менше 5 учасників у номінації! Відпаде купа розмов що одні ті самі , що 144 і 430 і що нечесно розподіляти і багато іншого ! Просто по діапазонах І ПО З РЕГІОНАХ підводити підсумки , можеш працювати ще і на інших діапазонах - будь ласка і заявляйся ! Це справедливо і по спортивному ! Може і треба зробити і 4 регіона захід- схід-північ-південь у всіх тестах ! А тоді раз в рік збираються в очному тесті призери цих змагань , а я думаю що це в основному одні і ті люди і проводять міні тест ( умови можна обговорити )! Ну дуже мені це нагадує Лігу Чемпіонів - переможці регіонів беруть участь у фінальний грі ! І як казали в Африці і то один чемпіон! Раз в рік визначають кращого і дійсно то вартісна нагорода і дійсно можна давати МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ! І думаю що і Міністерство спорту підтримає таке положення!Я особисто НЕ БАЧУ недоліків такого положення змагань в Україні ! Все по спортивному ЧЕСНО І ЗРОЗУМІЛО! І це ОСНОВНЕ - - хочеш чемпіоном бути України прийми участь у одному із 6 тестах , стань призером ПО БУДЬ ЯКОМУ ДІАПАЗОНІ В БУДЬ ЯКОМУ ІЗ ЧОТИРЬОХ РЕГІОНА , поїдь на очний міні тест , переможи і ти ЧЕМПІОН УКРАЇНИ ! НУ ПРОСТО ДИВНО ЯК КОЛЕКТИВНА ДУМКА ДОЗВОЛИТЬ ЗРОБИТИ!
Я думаю це мають всі схвалити і наші дійсно видатні спортсмени і просто рядові аматори ! І є можливість і рядовим брати участь і цікаво учасникам з амбіціями і стимул освоювати нові діапазони! І саме головне ЧЕСНІСТЬ ! Хто хоче результат той має можливість виїхати в поле на 100-200 КМ раз в рік і показати результат ! А апаратуру і антени ніхто не обмежує ! Хочеш чемпіоном бути працюй, удосконалюся ! Звання Чемпіона буде дійсно мати вагу і буде достойне і чесне! І буде не соромно сказати -Я ЧЕМПІОН УКРАЇНИ ! Я думаю що цей форум читають члени УКХ комітету , і вони зроблять висновки !я ДІЙСНО ЗАКЛИКАЮ УКХ КОМІТЕТ ОБГОВОРИТИ ЦЮ КОЛЕКТИВНУ ПРОПОЗИЦІЮ!
А я бачу і просто прошу всіх учасників сказати кілька слів по цьому питанню!!! Я розумію що не має досконалості в абсолютному значенні ! Можливо щось я упустив , щось треба додати! Просто не хотілося щоб ця хороша ідея заговорилася , іншими або просто про ігнорувалася! Я це не для себе особисто хочу , не призів і ні кубків для себе вибиваю мені просто як казав герой фільму "за державу обидно"! Можливо треба створити нову гілку окрему обговорення !

ur5lx

Повідомлення ur5lx » 19 серпня 2018, 16:57

ЧУ 2018-август- это ОЗЧУ в обрезанном виде. Наступят лутшие времена и очные участники смогут собраться и провести очную часть мероприятия.
Это реально без утопии. Ваше предложение это утопия. Не факт что победители или призеры 6 тестов с 4 зон смогут приехать на ОЗЧУ.
Очные участники и определат кто очный ЧУ этого года.Победителя заочной части не нужно называть чемпионом Украины. Просто победителем заочной части ОЗЧУ.ЧУ -август- провели в этом году можно назвать успешным.Возможно нужно разделить его на зоны? Или областя? Это можно обсудить и предложить Юрию на утверждение.А формат , положение очень удачное . Только осталось дождаться очных участников.
ur5lx

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 19 серпня 2018, 17:53

ur5lx писав:ЧУ 2018-август- это ОЗЧУ в обрезанном виде. Наступят лутшие времена и очные участники смогут собраться и провести очную часть мероприятия.
Это реально без утопии. Ваше предложение это утопия. Не факт что победители или призеры 6 тестов с 4 зон смогут приехать на ОЗЧУ.
Очные участники и определат кто очный ЧУ этого года.Победителя заочной части не нужно называть чемпионом Украины. Просто победителем заочной части ОЗЧУ.ЧУ -август- провели в этом году можно назвать успешным.Возможно нужно разделить его на зоны? Или областя? Это можно обсудить и предложить Юрию на утверждение.А формат , положение очень удачное . Только осталось дождаться очных участников.

Ну при чому тут ЧУ 2018 ! Я просто дивуюся Вам, як можна от так вивертати одну думку ! І говорити що це утопія не навівши ні одного доказу ні слова ! Просто сказати - це утопія і говорити про щось друге! А твердження що "Не факт что победители или призеры 6 тестов с 4 зон смогут приехать на ОЗЧУ." - хто не приїде то його проблеми! І звання Чемпіона України можна провести не обовязково в рамках ОЗЧУ , а хто каже про ОЗЧУ , взагалі не буде ОЗЧУ , просто буде ще один заочний тест ЧУ ! Визначають Чемпіона так-
просто приїхали в будь який день і провели міні короткий швидкий тест МІЖ СОБОЮ на будь якій площадці з Буафенгами , якщо хочуть і з антенами 144-430 5 Вт, через кожні 5-10 хвилин зміна позивних і і швидко протягом години тестст ! 2 години підсумки підбили , нагородження і банкет! І не потрібно довго часу і не потрібно порушувати закон про потужність ( Ви не забувайте ) і на один день і результат ! Ось про що думка !Проводимо 6 тестів протягом року - призери по діапазонах і по регіонах мають можливість приїхати на очний тест на один день для виявлення чемпіона між собою ! Головне що зберігається максимальна чесність! Не потрібно багато коштів , нервів і можливостей!

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 19 серпня 2018, 18:09

Я ще раз говорю - Проводимо 6 тестів по європейським правилах і по європейських номінаціях! Тобто тільки по діапазонах ! АЛЕ ПІДСУМКИ РОБИМО ПО 4 РЕГІОНАМ - ПІВДЕНЬ-ПІВНІЧ -ЗАХІД - СХІД ! якщо менше 5 учасників - об'єднуємо регіони! Призери змагань по регіонах і по діапазонах приїжджають на один день на міні тест і виявляють між собою ЧЕМПІОНА! Все Справедливо і Чесно ! Головний принцип -СПОРТИВНИЙ - рівність стартових умов ! Навіть можна зробити публічні змагання - тобто на тест запросити телебачення , журналістів , і просто всіх бажаючих! Я думаю що на стадіоні за годину провести тест а за другу годину підвести підсумки і публічне нагородження ! Це просто в наш час то що треба ! Апаратура всіх одна ( Буафенг чи щось подібна ) , обов'язково зв'язки FM два діапазона, щоб було для публіки зрозуміло, ну і якщо можна то антени ягі щоб вертілися ( ХТО ЯКУ ЗРОБИТЬ) ! Одним словом СВЯТО УКХ! І водночас і свято , зустріч , і популяризаторство і чемпіон , і змагання і форум і можна запросити когось із депутатів та із Укрчастотнагляду і пожалітися на 1,2 ГГц , 70мГц і інші проблеми і не дорого і сердито! Та робити як в шахматах - швидкі шахмати і нагородження за один день!А ми все по старому , світ швидко рухається !А якщо розробити програму ( думаю що для програмістів не складна ) щоб під час цього теста всі компютери учасників були через Wi-Fi зв'язані з суддійством то можна зразу і нагородити Чемпіона і бачити хід змагань!Та можна думати і думати ....
Востаннє редагувалось 19 серпня 2018, 18:51 користувачем UR5SEL, всього редагувалось 1 раз.

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 19 серпня 2018, 18:41

ur5lx писав:ЧУ 2018-август- это ОЗЧУ в обрезанном виде. Наступят лутшие времена и очные участники смогут собраться и провести очную часть мероприятия.
Это реально без утопии.

Лучшие времена ждать не стоит, нужно пользоваться и жить реальным временем.
Почему-бы на 2019 г. уже не начать планировать и очную часть.
От прошлого ОЗЧУ прошло уже 5 лет! И еще 5 ждать?!
UY5UZ / EM3U Валерий

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 19 серпня 2018, 19:11

UY5UZ писав:
Это реально без утопии.

Лучшие времена ждать не стоит, нужно пользоваться и жить реальным временем.
Почему-бы на 2019 г. уже не начать планировать и очную часть.
От прошлого ОЗЧУ прошло уже 5 лет! И еще 5 ждать?!

І це правильно ! Але треба щоб не тільки вузьке коло знало що є такі УКХ змагання я дійсно пропоную все вдосконалити трохи по сучасному , просто перевести все як у всіх у Європі ! Як Ви Валерій на мої пропозиції дивитесь ? Чи далі все як було залишиться , постійне невдоволення то тим то так ! Я ж пропоную максимально згладити більшість закидів про не спортивність! Давайте разом зробимо наше захоплення і цікавим і спортивним!

us7sb

Повідомлення us7sb » 19 серпня 2018, 19:13

UR5SEL писав:Я ще раз говорю - Проводимо 6 тестів по європейським правилах і по європейських номінаціях!

Я чомусь нарахував 4 тести , а у Вас 6 ?
Якщо , " звалити" в одну купу ЧУ , то вийде 6, але не доганяю , яке відношення мають Кубки до ЧУ ?
І якщо я правильно розумію то класифікаційним тестом є ОЗЧУ\ЧУ , а все остальне , просто від лукавого...
Евгений-US7SB

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 19 серпня 2018, 19:24

us7sb писав:класифікаційним тестом є ОЗЧУ\ЧУ , а все остальне , просто від лукавого...

Тож так і є.
UR5SEL писав:Як Ви Валерій на мої пропозиції дивитесь ?

Мені сподобалось останнє слово ось в цій пропозиції.
UR5SEL писав:Визначають Чемпіона так - просто приїхали в будь який день і провели міні короткий швидкий тест МІЖ СОБОЮ на будь якій площадці з Буафенгами , якщо хочуть і з антенами 144-430 5 Вт, через кожні 5-10 хвилин зміна позивних і і швидко протягом години тестст ! 2 години підсумки підбили , нагородження і банкет!
UY5UZ / EM3U Валерий

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 19 серпня 2018, 19:25

us7sb писав:

Я чомусь нарахував 4 тести , а у Вас 6 ?
Якщо , " звалити" в одну купу ЧУ , то вийде 6, але не доганяю , яке відношення мають Кубки до ЧУ ?
І якщо я правильно розумію то класифікаційним тестом є ОЗЧУ\ЧУ , а все остальне , просто від лукавого...

Та яке має значення 6 чи 4 головне щоб ці змагання судили по європейським правилам і номінаціям і ПО 4 РЕГІОНАХ ЗАХІД-СХІД- ПІВДЕНЬ - ПІВНІЧ ! Ну Ви самі бачите що твориться - 1500 км і всі в "однакових" географічно рівних умовах! Та чим більше учасників тим і цікавіше , а тим більше що призери у всіх змаганнях одні і ті ж практично!

us7sb

Повідомлення us7sb » 19 серпня 2018, 19:30

Да, Валєра, а отанній пост вообше можна упростити-
Зібрались , потягнули сірнички( один довгий -остальні короткі) і БАНКЕТ!
Евгений-US7SB

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 19 серпня 2018, 20:00

us7sb писав:Да, Валєра, а отанній пост вообше можна упростити-
Зібрались , потягнули сірнички( один довгий -остальні короткі) і БАНКЕТ!

Ну Ви , Євгеній , і водночас жалієтеся на несправедливі умови тестів і тут же намагаєтесь спростити і довести до абсурду мою пропозицію , не сказавши ні слова , ні одного аргумента! Та так можна будь що перевести в "сміхуйочки" ! Давайте далі при цих положеннях жалітися не ногою більше і гризтися ! Я що не правий що не можна визначати переможців в заліку Україна -Україна від Карпат і до Дону на УКХ! Чого Ви вчипились до слова БАНКЕТ?Що Вам не відомо що куда не їдь в в радіусі 150-200 км все рівно не станеш переможцем в заліку Україна -Україна хоч май 16 стріл антен і 10 кВт і асом оператором! !

us7sb

Повідомлення us7sb » 19 серпня 2018, 20:31

Ну Ви , Євгеній , і водночас жалієтеся на несправедливі умови тестів і тут же намагаєтесь спростити і довести до абсурду мою пропозицію , не сказавши ні слова , ні одного аргумента! Та так можна будь що перевести в "сміхуйочки" ! Давайте далі при цих положеннях жалітися не ногою більше і гризтися ! Я що не правий що не можна визначати переможців в заліку Україна -Україна від Карпат і до Дону на УКХ! Чого Ви вчипились до слова БАНКЕТ?Що Вам не відомо що куда не їдь в в радіусі 150-200 км все рівно не станеш переможцем в заліку Україна -Україна!

Я вибачаюся , якщо чимось Вас задів , то це вийшло випадково... Тепер по пунктах:
1Яне жалівся на несправедливі умови тестів , а був проти " кастрованих тестів"- замість 4 годин хотіли укоротити до 3
2Вашу пропозицію зустріли в "штики" -думаю знаєте чому...
3З мого боку було багато пропозицій , але результат ( см пункт 2)
4 Як бачите , вже коло тижня не вмішуюся в баталії...
5 Ви праві- не можна визначити переможця від Карпат до Дону ( см пункт 2 )
6 Ладно банкет пропускаємо
7 Я вийшов з того віку (65 років) , коли мені треба було самоутвердитися.
А по поводу виїздів ( ur4swu)- повірте, ми наїздилися дуже багато , починаючи від 350 ка (Дубно)-кінчаючи 650 (Овруч)
Поговоріть з Кузнєцовим - він все Вам розкаже... Похоже ,що відповів на усі питання ...
Евгений-US7SB

UT8AL

Повідомлення UT8AL » 19 серпня 2018, 21:30

Я читаю всі пости - і дивуюсь : невже якісь брязкальця чи звання - ось так можуть , дійсно , затьмарювати очі....
Ми хто - фанати УКХ - чи звичайні меркальтивні особи?? Звичайно - приемно отримувати нагороди , але- ж і ціна їх
повинна бути особлива - щоб відчувати гордість за свої досягнення, і щоб ні у кого не залишалось сумніву в твоїй перемозі.....
І щоб потім не соромно було згадувати про всі ті ( як на вашу думку) не значні порушення і положення , і регламенту , і ліцензії,
і, і , і......... У мене з пів сотні таких нагород - і я їми - дійсно ПИШАЮСЬ.
Всім - мої найкращі побажання, і до зустрічі на УКХ!!
73! UT8AL. p.s. буду тільки в рубриці MS...

UR5EAZ

Повідомлення UR5EAZ » 19 серпня 2018, 22:10

Желающим во что бы-то ни стало разделить на "зоны" и пр, хорошо было бы обратить внимание на количество участников в
прошедшем ОЗЧУ.
Итак, MOMB Украина - 7 коллективов-участников.
SOMB Украина - 27 участников (у двух участников по 4 или 5 QSO).
Понимаем, что Multy в данном случае это два, точнее, только два диапазона. Получается в среднем один участник SOMB на область!
Уточним, что наибольшим числом участников в SOMB отличились: Днепропетровская -7, Харьковская - 5.
В MOMB: Днепропетровская - 3, Харьковская -1, Киевская - 1, Хмельницкий - 1.

В SOSB картина не лучше.

Не забывайте, пожалуйста, о минимальном необходимом количестве участников в каждой группе.

Владимир, UR5EAZ.

ur4ewz

Повідомлення ur4ewz » 19 серпня 2018, 23:00

Полнейший маразм, делить Украину на "континенты". Если взять расстояние от Днепра до Ужгорода, это ни как не 1000 км. Связь на 800 км реальна, если бы не горы, как на 144, так и на 432, если только не на переносные радио.
По поводу положений, пытались разделить подсчёт отдельно по диапазонам, убрать за облачные множители на СВЧ.
Пока удалось убрать за облачные множители на СВЧ. Подведение итогов так и осталось, чемпион по всем диапазонам.
Ну да ладно, но в "Весеннем Кубке", инициативной группе СВЧ захотелось по сумме мест, почему я знаю от какой группы, раннее общался с человеком той группы, так и здесь 2+3 НЕ ЗАХОТЕЛИ правильно посчитать, что бы человека не обидеть.
Да и человек почтительный с той группы звонил мне, мол не правильно заявился в группе "Полевой день России", это он увидел, 2+3 не смог сложить.
Идёт сильнейшее давление по телефону от инициативной группы СВЧистов, на председателя УКВ комитета, какое положения в тестах должно быть, это моё личное мнение, я и думаю не ошибаюсь.
В осеннем кубке, делать не чего, остаётся только пожелать успехов участникам.
73! ur3ee

ux0dz
Контактна інформація:

Повідомлення ux0dz » 20 серпня 2018, 00:20

Квадрат Ужгорода
KN18DO
Квадрат Днепра
KN78OK всего навсего 950 км.
Ради комфорта соревнующихся,я бы поменял алгоритм подсчета, что касается количества участников в подгруппах регионов то можно помножить очки на коэф.количества участников.
Кто придёт в УКВ диапазон через 10 лет оценит демократичность процедуры.
Дилемма ...как делить :smile: по едокам или по работникам ?

UR5EAZ

Повідомлення UR5EAZ » 20 серпня 2018, 00:44

ur4ewz писав:Полнейший маразм, делить Украину на "континенты". Если взять расстояние от Днепра до Ужгорода, это ни как не 1000 км. Связь на 800 км реальна, если бы не горы, как на 144, так и на 432, если только не на переносные радио.
По поводу положений, пытались разделить подсчёт отдельно по диапазонам, убрать за облачные множители на СВЧ.
Пока удалось убрать за облачные множители на СВЧ. Подведение итогов так и осталось, чемпион по всем диапазонам.
Ну да ладно, но в "Весеннем Кубке", инициативной группе СВЧ захотелось по сумме мест, почему я знаю от какой группы, раннее общался с человеком той группы, так и здесь 2+3 НЕ ЗАХОТЕЛИ правильно посчитать, что бы человека не обидеть.
Да и человек почтительный с той группы звонил мне, мол не правильно заявился в группе "Полевой день России", это он увидел, 2+3 не смог сложить.
Идёт сильнейшее давление по телефону от инициативной группы СВЧистов, на председателя УКВ комитета, какое положения в тестах должно быть, это моё личное мнение, я и думаю не ошибаюсь.
В осеннем кубке, делать не чего, остаётся только пожелать успехов участникам.
73! ur3ee

Дело не в 1000 или 1500 км. При равной плотности участников во всей Украине это не имеет никакого значения.
Один участник ОЗЧУ 2018 MOMB из Хмельницкого на просторах от Хмельницкого до Ужгорода и, хоть гладь, хоть горы - нет больше MOMB участников на этих просторах в ОЗЧУ.
Можно ли подвести итоги по областям, даже неофициально, по группам (если предположить, что синхронно с ОЗЧУ все области провели свои чемпионаты)? Итак, MOMB в областных итогах нужен? - Нужен! SOSB 145 MHz нужен? - Обязательно! SOSB 435 MHz тоже нужен. Уже несколько лет энтузиасты FM просят выделить FM в отдельную группу, т.е. отдельный FM зачет тоже нужен. Всего, как минимум, 4 группы по ШЕСТЬ минимально необходимых для чемпионата участников, т.е. всего 24 участника в каждой области. Если это не понятно, можно посмотреть на SOSB 435 MHz ОЗЧУ 2018. В этой группе только два участника на всю Украину.

Владимир, UR5EAZ.

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 20 серпня 2018, 08:49

Коллеги!
Всем понятно, что почти равные условия для соревнующихся могут быть только на ОЗЧУ, а так во всех тестах мы разбросаны, как географически, так и многое зависит от прохождения. Когда прохождения нет и связи проводятся на 300-400 км бесспорно выигрывает по результату регион с большей плотностью радиолюбителей, если есть прохождение к ним подтягивается и центральный регион, а западный регион для *результата может ожидать только счастливого случая супер прохождения.

Из этого обсуждения видно, что Положения наших тестов должны быть многогранными и нельзя все Положения тестов строчить, как под копирку, от ВК до ОК. Потому и многое еще нужно усовершенствовать и вроде какие бы абсурдные предложения не были, но в них просматривается рациональное зерно. Но главное – тесты должны быть разными, по своим условиям (Положениям) и возможно даже быть адаптированы к разным регионам и что-бы все в них могли, хоть как-то, реализовать себя.
Да, это сделать трудно, порой и не возможно, но обсуждать это, спорить, доказывать, однозначно нужно.

Даже если допустить, по предложению UR5SEL (в каком либо одном тесте) разделение на три зоны для подведения итогов, и учитывать, что восточная зона самая сильная, центральная слабее, а западная конкретно слабая, то не выявлять конкретно победителей в каждой из зон, а просто ввести коэффициент (как это сделано в июльском ЧУ для диапазона 432 МГц. В зависисмости от прохождения и дальности связи учитывается этот поправочный коэфф.) Думаю, реально воплотить это в жизнь невозможно в т.ч. и по техническим причинам.
Еще, как вариант в одном из тестов возможно стоит ввести квадраты для множ. (хотя-бы один год для пробы). А может даже комбинированный, в одном туре множ. в другом квад. :biggrin:
В общем поговорить есть о чем.
UY5UZ / EM3U Валерий

UR5EAZ

Повідомлення UR5EAZ » 20 серпня 2018, 09:55

Квадраты, множители... все было. Но если нет участников, их не нет... просто нет. "Строить" всех радиолюбителей для работы в тестах никто не сможет. Мы не военная организация и, сугубо добровольное дело каждого - участвовать в УКВ тестах или не участвовать, иметь аппаратуру и антенны для УКВ или не иметь. В любом случае, аппелировать к УКВ Комитету по поводу малости участников в каком-либо регионе под прикрытием удаленности - это даже не этично.
Проще будет сказать честно, что в конкретной области потенциальных участников для участия хотя бы на двух диапазонах аж два или один, а то бывает из года в год - ни одного ! Такую картину мы видим в разных областях, не только западных.
С этого надо начинать, а не выдумывать причины, называемые удаленностью в сотни километров от якобы бурлящего эпицентра на УКВ.
Кроме того, мы видим простое отношение к любым УКВ тестам многих участников. Их видно из отчетов. Например, лидеры провели 150 QSO
за полное зачетное время, а многие - только 5-10-20 QSO. Спашиваешь: почему так? Ответ на вопрс: я только поддержать тест и все, мне больше не надо. Я поработал в 24-часовом тесте 3-20 минут и все. Имеет право на такой подход к тесту? - Имеет!, Кроме того Регламент не нарушается - нет в Регламенте минимального зачетного времени.
Внимание ко всем, кто аппелирует к УКВ Комитету и у кого создается впечатление бурлящего эпицентра. Проанализируйте отчеты и отбросьте для себя тех участников, кто не выработал, 80% зачетного времени, например. На этом можно остановиться подробнее. Вам знакомо это выражение "Я поддержал тест и все, без всякого не доброго умысла отметился как смог, c уважением к тесту и коллегам. Но всем ли ты коллегам оказал уважение в тесте? Никого не забыл? Не посадил ли ты в лужу тех твоих коллег, на которых у тебя времени не хватило (только 3-10 -60 минут или так)?

Владимир, UR5EAZ.

UT7E

Повідомлення UT7E » 20 серпня 2018, 11:27

Уважаемые!

Первое - никто никого насильно работать не заставляет. Можете поддержать тест - будем очень признательны. Вот и все!
География пока никуда не денется. И близость Европы к Западу и малая плотность на Западе. Связи до 800 км для биг-ганов не проблема, но что делать с одной короткой стрелой и 100 ваттами? Пробьешься ли через 800 км? Без прохождения увы не просто.

Второе - что то менять в этот раз просто физически сложно. Влад и так очень много сделал на сервере, может стоить дать передышку?

Третье - посмотрите результаты прошлого года. http://www.vhf-uarl.at.ua/news/kubok_ukv_komiteta_lru_2017_rezultaty_za_2_tura/2018-01-26-519 То есть побеждать можем, но хочется такое Положение, чтобы уже никто и приблизиться не мог?

И номинации кубков за этот год:
За наилучшие результаты по сумме подтвержденных очков при условии работы в обоих турах:
-Только связи "Украина-Украина"(144/432), категория SINGLE/MULTI (Лучший результат - Кубок, 2-3 места - дипломы);
-Лучший результат в PHONE (144/432), категория SINGLE (Лучший результат - Плакетка, 2-3 места - дипломы);
-Лучший результат в FM (144/432), категория SINGLE (Лучший результат - Плакетка, 2-3 места - дипломы);
-Лучший результат в СВЧ (выше 432),категория SINGLE (Лучший результат - Плакетка, 2-3 места - дипломы);

В любом случае, мы едем с UW3E/p в КО21.... Крутите антенны!

Может хватит харчами перебирать???? :smile: :smile: :smile:
All we need is LOVE!

Повернутись до “ЧУ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість