Борьба с индустриальными и бытовыми помехами.

Аватар користувача
us5we
Повідомлень: 1710
З нами з: 02 лютого 2009, 11:06
Reputation:

Борьба с индустриальными и бытовыми помехами.

Повідомлення us5we » 11 червня 2013, 15:41

11 червня 2013 представниками Львівської філії Укрчастотнагляду спільно з представниками Львівського відділення Ліги радіоаматорів України, згідно скарги ветерана ВВВ М.Чуєва U5WK, був проведений рейд з пошуку побутової широкосмугової завади радіоприйому на діапазоні 14 МГц. Рівень перешкоди у всьому 20-ти метровому діапазоні складав S9 (для вимірювань по лінії ЛВ ЛРУ використовувався трансивер Elecraft K3. під'єднаний до стаціонарної антени U5WK - 2 елементного квадрату). Представники УЧН одночасно проводили вимірювання за допомогою спеціалізованного обладнання.
В результаті джерело побутової широкосмугової завади було знайдене. Ним виявилась система світлодіодного освітлення продуктової крамниці, що знаходиться на протилежному боці вулиці, відносно розташовання АРС U5WK. Завада була відчутна протягом робочого дня з 0800 до 2300, починаючи з серпня 2012 року.
Представниками Львівської філії Укрчастотнагляду власнику крамниці переданий припис про необхідність демонтажу системи світлодіодного освітлення протягом тижня.
Від ЛВ ЛРУ в рейді прийняли участь члени КТК І.Адамовський UR4WG, І.Шеховцев US2WU та член технічного комітету ЛРУ В.Гончарський US5WE.
-------------------------------------------
Надеюсь эта информация кому-то сможет помочь.
73 Vic US5WE
73, Vic US5WE/K1WE (UW5W in some contests, ex UB5WE), KN29AU
Технический и УКВ комитеты ЛРУ
DXCC, VUCC, WAS, WAC card checker (160 meters)
Zorg: If you want something done, do it yourself. Yep!

Повернутись до “Завади та електромагнітна сумісність”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість