Удаление аккаунта пользователя форума

UR8US
Удаление аккаунта пользователя форума

Повідомлення UR8US » 29 липня 2021, 15:19

Уважаемые администраторы!

Прошу удалить аккаунт пользователя UT9NA и все его сообщения с форума.

- Имел ли он моральное право провоцировать пользователей форума, сталкивать их лбами?
- Имел ли он моральное право поливать грязью общественное объединение ГС ВРЛ, его участников и членов, на форуме с эмблемой ГС ВРЛ?
- Имел ли он моральное право выставлять радиолюбителей дураками, портить имидж нашего хобби?

Нет, не имел. Пожалуйста, поступайте, как знаете.

Спасибо,

UR5SEL
Re: Удаление аккаунта пользователя форума

Повідомлення UR5SEL » 29 липня 2021, 15:48

Що знову???????? :fie: :fie: :fie: :boxing: :boxing: :boxing: :cry: :cry: :cry:
Наша пісня гарна й нОва , починайте знову!!! :clap: :clap: :clap: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

ut8le

Повідомлення ut8le » 29 липня 2021, 23:51

To UR8US :
Хто вам це заказав? Ви не туди потрапили. Вроді форум залічив рани і почав діяти як належить УКХ з цікавими темами. І тут ви. Варто б підшукати іншу платформу де у вас будуть однодумці.

Sergeyut8qq
Контактна інформація:

Повідомлення Sergeyut8qq » 30 липня 2021, 14:44

Я считаю что нужно удалить аккаунт UR8US как провокатора

ur4ewz

Повідомлення ur4ewz » 30 липня 2021, 15:17

Все кто откликнулся на обращение UR8US, являются администраторами???
Читать умеем?

us8ar
Контактна інформація:

Повідомлення us8ar » 30 липня 2021, 19:27

Здесь больше писатели, а не читатели. Некогда им читать, главное быстро дать ответ :biggrin:
Этот портал и форум работают под эгидой ГС ВРЛ. Кому не понятно - смотрите эмблему портала.
Денис Нечитайлов, UR8US, является вице-президентом ГС ВРЛ. И его требования к админу вполне понятны и законны.
Другое дело, что админ допустил всю эту грязь от функционера другой организации.
73! de US8AR / EM8A

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 30 липня 2021, 22:50

us8ar писав:Здесь больше писатели, а не читатели. Некогда им читать, главное быстро дать ответ :biggrin:
Этот портал и форум работают под эгидой ГС ВРЛ. Кому не понятно - смотрите эмблему портала.
Денис Нечитайлов, UR8US, является вице-президентом ГС ВРЛ. И его требования к админу вполне понятны и законны.
Другое дело, что админ допустил всю эту грязь от функционера другой организации.

От так одним дописом всіх хто тут пише на форумі образили в недолугості і малограмотності ( знаємо цей анекдот про чукчу- писателя!)
Класно !
А у Вас на Вашому форумі також одні "писатели " зібралися ?
А якщо би на Вашому форумі так висловилися ?
Для того і є форум щоб обговорювати а не дивитися , для тих хто тільки "читатель " є телевізор !
А Ви що вважаєте що бруду не було і зі сторони інших???
Тут також не дуже люблять критику але терплять хоч трохи, ну у Вас на форумі, шановний US8AR, банять на місяць зразу а "правильних" зовсім ні, за одне те саме "так зване порушення" і закривають тему якщо бачите що в не вигідному світлі "любимі і правильні" дописувачі виглядають і не можна вже нічого зробити з тим .А потім знову через 3 дні, відкривають таку саму тему ... але вже без "не вигдних написів" і продовжують далі "мочити"всіх хто проти "генеральної лінії партії" але ніхто не перечить бо забанені всі "несогласные" на місяць !
І тому здається що у Вас на форумі " нету грязи " як Вам здається!
Так що у кого менше а в кого, як у Вас , шановний US8AR, бачить форум як місце для дискусій!
Я вважаю що місце на форумі для будь яких висловлювань , крім образ на релігійній, расовій і гендерній ознаці! І мають право однаково говорити всі а не "только члены профсоюза!" і не тільки "заслужені чемпіони " Якщо це претендує на демократичний форум , звичайно ! :smile:

us8ar
Контактна інформація:

Повідомлення us8ar » 31 липня 2021, 05:57

UR5SEL писав:От так одним дописом всіх хто тут пише на форумі образили в недолугості і малограмотності ( знаємо цей анекдот про чукчу- писателя!)

Це ваш вислів, не мій. Так що образив усіх на форумі не я, а особисто ви.
UR5SEL писав:...у Вас на форумі, шановний US8AR, банять на місяць зразу а "правильних" зовсім ні

Знову брехня. Бани були не тільки вам. А ваш бан був не тільки за висловлювання на форумі, але й за особисті образи на мою адресу в листуванні по Email. Після чого і з'явився бан на місяць, а також пряме направлення ваших Email листів у корзину. Так що пишіть і далі. На цьому дискусію з вами припиняю, бо вона нічого не варта.
73! de US8AR / EM8A

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 31 липня 2021, 14:55

us8ar писав:
UR5SEL писав:От так одним дописом всіх хто тут пише на форумі образили в недолугості і малограмотності ( знаємо цей анекдот про чукчу- писателя!)

Це ваш вислів, не мій. Так що образив усіх на форумі не я, а особисто ви.

Красиво від відповідальнасті виходите ! Головне обвинуватити опонента щоб він виправдовувався!
us8ar писав:
UR5SEL писав:...у Вас на форумі, шановний US8AR, банять на місяць зразу а "правильних" зовсім ні

Знову брехня. Бани були не тільки вам. А ваш бан був не тільки за висловлювання на форумі, але й за особисті образи на мою адресу в листуванні по Email. Після чого і з'явився бан на місяць, а також пряме направлення ваших Email листів у корзину.

Так покажіть де я на Вашому форумі чим і яким висловом образив і кого і особливо по Е-маіl по переписці де я Вас образив ! Наведіть хоч одне висловлювання з переписки !! Я дозволяю Вам!
І бан на місяць був зразу мені за допис на форумі де я висловив думку про необхідність дотримуватися правил тесту або не брати участь в тесті і заперечив настійливі виступи про те що "плювати на правила" і це Вам було особистою образою а не за наше листування особисте по Е-маіl.
Чого б це я писав Вам на почту якщо би я не отримав бан на місяць? Ну це ж не правда!!!
А мені бан на місяць а іншому і тільки одному на 3 дні після моєго "прохання" а як до решта, скільки Ви людей забанили на місяць крім мене , 5,6 чи може 8 чоловік по тому ж "порушенню "Ваших правил яке всіма цими людьми було зроблено темі ПД 2021 ! ?
Це ж треба додуматися до такого
us8ar писав: "А ваш бан був не тільки за висловлювання на форумі, але й за особисті образи на мою адресу в листуванні по Email."
тобто я пишу листи на Емаіl щоб образити особисто адміна а потім за це я отримую бан і мені не має чого робити щоб шукати Вашу адресу і особисто Вам писати! ! :smile: :smile: :smile:
А як на рахунок о цього Ви нічого не сказали
UR5SEL писав:закривають тему якщо бачите що в не вигідному світлі "любимі і правильні" дописувачі виглядають і не можна вже нічого зробити з тим .А потім знову через 3 дні, відкривають таку саму тему ... але вже без "не вигдних написів" і продовжують далі "мочити"всіх хто проти "генеральної лінії партії" але ніхто не перечить бо забанені всі "несогласные" на місяць !

Може і тут я не правий , теми " ПД 2021" закрита в "зв'язку з масовими тролями "як Ви писали і "нова"тема " FD 2021" відкрита через 3 дня . Ну геть різні теми! :smile:
І там в "новій " темі роблять такі самі "порушення" за які я отримав місячний бан! :smile:
Геніально!
us8ar писав: Так що пишіть і далі. На цьому дискусію з вами припиняю, бо вона нічого не варта.

Звичайно не варта для Вас , бо у Вас не має по суті що і сказати і навести докази правдивості Ваших слів !
Я звичайно вибачаюсь за трохи не по темі з US8AR але коли говорять не правду ...
Я ще раз повторюю - форум і для того є щоб висловлювати свої думки не ображаючи нікого! А не тільки бути "читателём"!

Повернутись до “Питання по роботі сайта”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість