Реалізовані додаткові функції

ut8le

Re: Реалізовані додаткові функції

Повідомлення ut8le » 17 березня 2020, 19:10

Шановні радіоаматори! Як що ви зареестровані на цьому порталі , то радю заходити сюди під своїм логіном і паролем. Тоді відкриється функція хтозараз присутній і з права колонка чату.В чаті можна вссказатисьвсе що думаєш один про одного і провести індивідуальнні спілкування. Можна і покритикувати і посваритись. Але це для радіоаматорів мабудь і зайве. Краще знаходити компроміси , не псувати один одному нерви і іншим настрій. Бо через такий стан подій сюди вже й не хочеться заходити. Сподіваюсь на розуміння. З повагою , Анатолій! Єднаємось , бо ми того варті! 73!

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 26 серпня 2020, 14:46

для UY0LL

Олекcандр, я розумію, що ми всі люди, й всі маємо свої "таргани".

Але дійсно, скільки можна потерпати від провокацій UR5SEL?

Невже юзер має право бути невгомовним й користуватися тим, що можна просто від нема що робити блазнювати й тріпати нерви навмисне?

Прошу знову Вас втрутитися.

73!
Я маю рацiю,саме тому я завжди маю рацiю!!!

Online cfm:
qrzcq & eqsl

e-mail:
olexa1976@meta.ua

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 26 серпня 2020, 18:10

UY0LL

Олександр, прошу видалити образливі особистності пости та провокаційні політичні пости UR5SEL з теми "Козацька слава".

Й хотів би Вас попросити подумати над функцією 100% ігнору.
"Захист від трольні" мусить бути, особливо в умовах коли модерація з великим запізненням.
Якщо не встигаєте з якихось причин, то дайте можливість самозахисту - нащо мені реагувати на провокацію, якщо я його міг би блоканути й хай пише собі що хоче хоч на паркані.

73!

Online cfm:
qrzcq & eqsl

e-mail:
olexa1976@meta.ua

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 28 серпня 2020, 02:56

to UY0LL

Олександр, я перепрошую, але йле ТРЕТЯ доба з "потоками ахінеї" від UR5SEL в темі "Козацька слава".

Від Вас - жодної реакції, навіть відповіді й взагалі невідомо, читаєте Ви форум чи ні.

Тепер пояснюю ситуацію:
Змагання вже організовано, УКХ комітет їх очолив. Інформація про них є на багатьох іноземних сайтах, сам сайт давно бачить гугл. Про те, що форум під'єднано я Вас повідомляв, відповідно пояснюю - через міжнародний календар WA8NBM лише десятки аматорів з інших країн щодня, я бачу по статистиці.

Так от, тепер уявіть собі, що про нас думають ті аматори з закордону, які через гугл-транслятор читають оту ахінею?
Він думає, що він гадить й ображає особисто мене - Ви помиляєтесь:
вже третю добу UR5SEL підставляє всіх.

Що цікаво в цій ситуації(цілком припускаю, що Ви дійсно зайняті), але невже ніхто не міг з Вами сконтактуватися й хоча б підказати, що до Вас звертаються?????

Гаразд, всім прикольно й смішно як тут "гава" ображають й тролять, а він нервує й нічого не може вдіяти. Прикольно! :clap:

Олександр, перепрошую. Демократичність форуму - річ може й добра, але якби були функції самозахисту у вигляді блокування - всі б хоч трошки б стримувалися. А то таке - написало бред, й зуби скалить, що на нього нема управи. Це по Вашому нормально?

Я сперечатися з ним не збираюся, й спілкуватися теж НЕ ХОЧУ. Терпіти його пости в мою адресу й читати відповіді ТЕЖ не хочу. Й взагалі, ситуація коли адмін не реагує й не відповідає тижнями теж не нормальна.

Зробіть будь-ласка щось, а в ідеалі - повне блокування. Те що я нібито не бачу його повідомлення - то кому такий ігнор треба?
Діалогом там й не пахне, йде тупа гра на публіку.
А флуд від теми, провокації й образи мають видалятися одразу, а не тягти днями й тижнями.

73!

Online cfm:
qrzcq & eqsl

e-mail:
olexa1976@meta.ua

Повернутись до “Питання по роботі сайта”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість