Работа в соревнованиях

UR5GAW

Re: Работа в соревнованиях

Повідомлення UR5GAW » 13 червня 2019, 21:13

UY5UZ писав:Олекса, та можна, … від себе зробити все можна - і тест організувати, і навіть уряд в екзилі сформувати і т.д., і хто це заборонить?! ))

Але ж ми (УКХ-вильовики) живемо не тільки по регламентах, а і по правилах. Є Правила з радіоспорту, затверджені в 2012 р. ними і користуємося, ще й користуємося Регламентом радіозв’язку України, та Положеннями змагань, та іншими документами. Якщо УКХ комітет не указ, та й мабуть інші нормативні документи, то це вже тут проходили…

Правила затверджені ПРИВАТНОЮ організацією для САМОЇ організації.Інша ПРИВАТНА організація чи ПРИВАТНА особа також має право створювати власні правила й керуватися суто ними,а вже як взаємодіяти з іншою ПРИВАТНОЮ конторою чи Мінмолодьспортом - її справа.
Хоче - так,не хоче - ні.

UY5UZ писав:Олекса, всі змагання повинні бути легітимні, відмічені в плані міроприємств на рік Мінмолодьспорта. І погоджені УКХ комітетом.

Тоді такі змагання є офіційні і мають дійсно силу теста, та й, наприклад, підходять для присвоєння звань і розрядів.

Чи треба робити тест заради тесту? Який нічого не вартий? Що можна досягти в такому тесті – максимум лівий диплом, чи медаль? Такому тесту немає ні місця, ні підтримки УКХ комітета, ні Мінмолодьспорта, інформація про нього не з’явиться на сайті УКХ комітету і взагалі, такий тест приречений.

Які бідні та нещасні CQ WW й так далі...Цікаво їх організатори про такі поважні фірми як УКХ комітет та Мінмолодьспорту взагалі колись чули?

Між іншим в них є свої сайти,й за відвідуванністю....ТРОШЕЧКИ білші по вазі ніж сайт УКХ-комітету на москальському сервері з дурними рекламами й купою вірусів...Нещасні приватні фірми :sad:
UY5UZ писав:
Олексо, поки що ти бачиш перед собою те, що вже позаду, перебудовуйся, крокуй зі всіма разом. В армії ж цьому мабуть учили…

Інакше ручна ФМ станція буде межею твоїх мрій.

Звичайно,я ледь пояснив зв"язківцям в чім прикол УКХ зв"язку,що таке ЕМЕ....А щодо НВЧ навіть й пояснювати не буду,бо скажуть що "НАМ-радіо" для .... Ну не зовсім адекватів,це м"яко,а прямо й НАЩО такий зв"язок треба?=100% спитають.

Про то,яким це боком взагалі СПОРТ - то я сам не розумію.

Тепер про МС,КМС й подібний фуфел.
От те,що я маю третє місце в світі в Чемпіонаті світу - хоть якось людям зрозуміло.
А от,як уявлю собі,що зараз хлопець прийде на дискотеку пішки,а не на мокіку й яааак захвалиться,що він потратив купу грошей,часу - й КМС по радіозв"язку на УКХ(й НВЧ за нинішніх умов).
Хто він для дівчат - крутий мен чи придурок,вгадайте з одного разу.

Тому НЕ МЕНІ слід мінятися,а отим хто з минулого реалій не хоче бачити.

ВИ МС?ну й шо....А в мене золотий ланцюжок є моднячий.Це й крутіше й практичніше.

Я його хоча б продам,а Ви куди своє НВЧ подінете?У смітник чи в металолом?
Тому ПД- 2019 - полний галімий ацтой й фуфел.
На цьому з обговорення завершив.
Я маю рацiю,саме тому я завжди маю рацiю!!!

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 13 червня 2019, 21:47

GAW.JPG

Олекса, багато звону. КВ форум за декілька років вже загажений, то мабуть і тут таке скоро буде.
UY5UZ / EM3U Валерий

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 13 червня 2019, 22:04

UY5UZ писав:GAW.JPG

Олекса, багато звону. КВ форум за декілька років вже загажений, то мабуть і тут таке скоро буде.

Чергове підтвердження моїх слів про популярність наших форумів та сайтів.Я вже й забув,коли туди взагалі заходив,років з 5 точно ні.
Ще 2019-й кількість учасників не впаде,бо багато хто приготувався,навіть я на службі домовився(а це не проста штука!) ,що буду відсутній.
Тобто люди під час змагання будуть.А далі - піде на спад.Й цей сайт так само затихне,як й УКХ комітету.Лише для обраних з НВЧ.Поки й їм не набридне від нудьги.
Ви того добиваєтеся?Якщо так,то до чого розмови про "розвиток УКХ та зацікавлення молоді"?

Аха ще,то що учасників у ПД було не так давно(пару років тому) мало також я був винуватий :biggrin:

Валерію,при всій повазі до Вас ,дивуюся,що ви підтримуєте старі граблі так радо й активно.

От я новачок,проте радіоаматор,але реально поясніть мені спортивну сторону НВЧ,якщо там треба ПОПЕРЕДНЬО зв"язатися телефоном,чатом,вайбером й узгоджувати поки "канал не пройдьот"? В чому спорт?
Інакше "ваєне" питання - "а зачем нужен такой канал,если у вас уже есть связь?"

Ну реально,НВЧ й спорт - маразм.
Просто зв"язки й експерименти,ще можу зрозуміти,а от як спорт - ні.

Далі теж питання,ЧОМУ ПРИВІЛЕЇ ССбістам,якщо по суті це не майстри,а прямо кажу,що новачки й ледарі?

Тому,те що в умовах ПД-2019 начудачили за принципом "всі до купи на масовку як пушечне м"ясо" для "обраних з НВЧ"....
Ну то й звіту не буде.Й НЕ МАЄТЕ ПРАВА нівкого його ВИМАГАТИ.Й нема чого скиглити,що ЧУ звітами не хоче ділитися - ПРАВИЛЬНО й роблять.

73! Валерію успіхів Вам в НВЧ й щоб встигали розбирати пайлапи там й не дуже було багато завад від інших учасників :wink:

P.S.Я НЕ ПРОТИ НВЧ,я проти МАРАЗМУ .

us7sb

Повідомлення us7sb » 13 червня 2019, 22:38

Хлопці , а хто може підказати де подивитись таблицю ЄСК 80-90 років ??
Евгений-US7SB

UY5UZ

Повідомлення UY5UZ » 14 червня 2019, 10:39

Олекса, як ще тобі пояснити – по-перше, треба читати весь Регламент ПД від початку до кінця, хоча б розділ 10 і не буде тоді гарячих висловлювань. Там написано, що залік є, як багато діапазонний, а є також і одно діапазонний залік, і в кожній категорії (по кожному діапазоні) нагородження проводиться окремо.
Закордонні учасники залік теж окремо.

Олекса, в ПД є нагородження, як 144+432, так і по кожному діапазону – ОКРЕМО!
(радіостанція на бронепоїзді!)

На рахунок НВЧ, призначення скедів по телефону, то тут дійсно в Правилах записано, що використання закритих мереж (телефонів і не тільки їх) заборонено, мабуть це теж стосується і чатів з їх можливістю усамітнення від інших. На період тестів таку функцію в чатах мабуть потрібно відключати, або участь в чатах, крім on4kst.com заборонити Регламентом.

В чаті можна призначати скед, назначати частоту, а от по тел. ні! Це буква закону.)) Але по великому – що, є якась особлива така різниця де назначено скед? Різниці тут намає! В Правилах записане саме побоювання, що учасники скеда можуть передати контрольні номери по телефону і ніхто про це не довідається. Мабуть відповідальність за це лежить тільки на самих учасниках скеду.

Ну а в чаті?! Наприклад, в сумському, та IRC чатах можна зайти в «окрему кімнату» і контачити тет-а-тет з кореспондентом і ніхто не підгляне. Теж виходить закрита частина скеду, що там пишуть нікому не відомо, це теж протерічить Правилам. Вся відповідальність лежить теж на учасниках скеду.

Олексо, ну то що ти нам тут запропонуєш? :think: :smile:
Що маємо робити. :eek:
UY5UZ / EM3U Валерий

ux0qq

Повідомлення ux0qq » 14 червня 2019, 11:43

Алексей, писатель ты наш, бери и участвуй в соревнованиях и не-х тут муру водить, достал ты уже .

UR5SEL

Повідомлення UR5SEL » 14 червня 2019, 14:20

Все залежить від людини ! Якщо вона джентельмен , а в нас надіюсь джентельменський вид спорту! Бо наприклад в змаганні яхт які крім парусів мають мотор в правилах сказано що не більше якогось рівня 10 чи 20 літрів палива але яхти ніколи не провіряють - вірять на слово ! Так у всьому світі в кінці звіту є такі рядки - Я завіряю що працював дозволеною потужністю і на частотах відповідно ліцензії , чи щось подібне! У всьому світі довіряють і законнослухняні громадяни і не ставлять під сумнів те що каже людина! А ми як в анекдоті про нашого чоловіка який сів грати в карти в Англії - і який вперше побачив що карти не показують а вірять на слово - І тут мені карта поперла! Так і НВЧ -цим займаються не для того щоб надурити і приписати зв'язок , бо якщо маєш таку апаратуру мені здається це просто смішно робити і для чого ! Я впевнений що ті хто мають таку техніку 99,99% цього не роблять!а Якщо немає QSO то не має! А ну пробуйте запишіть зв'язок на НВЧ з якимось кореспондентом не маючи апаратури , просто по телефону! :biggrin: :biggrin: :biggrin: Як у казці "Лисиця і виноград" - Побачила Лисиця виноград , скакала , скакала і не дістала, фиркнула і сказала "Він і так зелений "! :smile:

UR5GAW

Повідомлення UR5GAW » 14 червня 2019, 16:15

UY5UZ писав:Олекса, як ще тобі пояснити – по-перше, треба читати весь Регламент ПД від початку до кінця, хоча б розділ 10 і не буде тоді гарячих висловлювань. Там написано, що залік є, як багато діапазонний, а є також і одно діапазонний залік, і в кожній категорії (по кожному діапазоні) нагородження проводиться окремо.
Закордонні учасники залік теж окремо.

Олекса, в ПД є нагородження, як 144+432, так і по кожному діапазону – ОКРЕМО!
(радіостанція на бронепоїзді!)

Конкретно в мене на БМП й БТР.
Переліку категорій у правилах ПД-2019 окрім Сінгле й Мулті взагалі не бачив.
Перелік видів дозволених модуляцій бачив,категорій ні.
Категорія у правилах,це така річ яку учасник ОБИРАЄ й вказує у звіті.
Їх нема.Не лукавте,у ПД-2018 були підкатегорії зі старту.

UY5UZ писав: Ну а в чаті?! Наприклад, в сумському, та IRC чатах можна зайти в «окрему кімнату» і контачити тет-а-тет з кореспондентом і ніхто не підгляне. Теж виходить закрита частина скеду, що там пишуть нікому не відомо, це теж протерічить Правилам. Вся відповідальність лежить теж на учасниках скеду.

Я не розглядаю моменту,що НВЧ зв"язки проводяться в чатах й у вайбері насправді.Контроль не можливий,а обріхувати не хочу,якщо вплив зв"язків НВЧ не впливає на мій результат й я не страждаю,існування того НВЧ мені взагалі байдже.Чим хочуть -тим хай й займаються.
Те саме й про паралімпійців,що не хочуть вчити телеграф - якщо їх результат не плутати з ФМ то вони мені також безліч.
Не хочуть чи не можуть - дякую за участь.Але ледацюгам ще й привілеї?
Виходить,що так.

UY5UZ писав:Олексо, ну то що ти нам тут запропонуєш? :think: :smile:
Що маємо робити. :eek:

Я помислю.Хоч я тут:
UX0QQ писав:Алексей, писатель ты наш, бери и участвуй в соревнованиях и не-х тут муру водить, достал ты уже .

Це форум,він для того й є,щоб писати - он в москалів форуми живі й УКХ трошки розвинутіше.
А працювати у ефірі коли маю можливість ,то працюю.
ЗАРАЗ Я В АРМІЇ,ЯКИЙ ЕФІР?ЯКІ ЗМАГАННЯ КОЛИ СХОЧУ?
Сходіть до війська,хоч на екскурсію,потім такі дурниці малюйте.
Й не затикайте рота,й не посилайте нікого,бо будете отакі заслужені діди на самоті один перед одним регаліями хизуватися.

Повернутись до “Навколорадiоаматорськi размови”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість